Rodím v lednu 2014

Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
janista83
9. kvě 2013
To je trochu složitější, jelikož já vůbec nevím, kdy mám ovulaci, měla jsem objednané ovu testy, ale jaksi je snad již nebudu potřebovat a je to tak lepší....jo a děkuji 😃
vodvarkova
9. kvě 2013
Dneska první utrazvuk... podle poslední menstruace jsem dnes 5+6.... Sono v pořádku, máme 7,2mm a jsme zatím gestační váček stáří 4-5.týdnů od početí... 🙂 jsem šťastná... za 14 dní na srdíčko....🙂
janista83
9. kvě 2013
🙂 🙂 🙂 gratuluji!!!!
lajla
9. kvě 2013
@jituska86 neboj to zvládneš levou zadni 😉 moje nejmladší ma necel rok... A jak to tak vypadá tak se na zařadilo na dalsi 😉
Dle utz mám termín 31.12 dle ms 6.1 ... Crl jsme měli v po 0.30 cm🙂 a náznak srdeční akce takže bych to viděla na dříve než toho 6🙂 to máme s manzou druhé výročí svatby🙂 mi tedy není špatně vůbec .... Koukám ... Dvě druhé trhu jsem komplet prozvracela a ted jsem za to rada... Musím pečovat o tři děti🙂
lajla
9. kvě 2013
@vodvarkova já taky byla v po dle utz 5+6 to ma měřeny gestacni Vacek nebo mimi?
Jinak všem gratuluju....
lajla
9. kvě 2013
@vodvarkova ale já byla tolik dle utz nebo dle ms to méně🙂 tak to nemáme stejně...
vodvarkova
9. kvě 2013
@lajla ahojky, 7,2 mm velikost gestačního váčku... dle sono stáří 4-5 týdnů...
jituska86autor
9. kvě 2013
tak uz se stim srovnavama beru to jako ze to tak ma byt a zacinam se tesit. kdy ste volali na gyndu,??? Ja jeste nevolala chci az v pondeli.
jituska86autor
9. kvě 2013
@vodvarkova Moc moc gratuluju
vodvarkova
9. kvě 2013
@jituska86 Díky moc, já jsem na gyndu volala 4 dny po termínu plánované menstruace, když jsem si v práci nechala nebrat krev a měla jsem HCG 146, na těhu testu jsem v té době měla jen samé duchy... a na ultrazvuk mě objednal doktor za týden... 🙂
matysikovad
9. kvě 2013
@vodvarkova no supeer! 🙂 😉 gratuluji k bublince 😉
matysikovad
9. kvě 2013
@jituska86 to je dobře, že ses srovnala 🙂 teď už si budeme s miminkem a bublinkou jen užívat 😉 kolik má malý? je moc krásný 🙂
matysikovad
9. kvě 2013
@lajla to je gestační váček a v tvém týdnu by tam mohl být žloutkový váček - 5+6 tt dle utz nebo PM?
matysikovad
9. kvě 2013
@janista83 to máš náhodou dobrý, že jsi nemusela měřit atd. není to nic příjemného a hlavně to leze na nervy.... pak každý říká, moc na to myslíš!!! 😉
lajla
9. kvě 2013
@matysikovad já mám i fotecku bylo to 5+6 dle utz a bylo i embryjko s náznakem srdeční cinnosti🙂 na netu jsem vyhledavala kolik meri a je to cca 3mm a my měli crl 0.30 🙂 takže úplne stejně... Jen se fakt necítím vůbec těhotné
Musela jsem mít ovulku dříve dle ms mám termín 6.ledna
jituska86autor
9. kvě 2013
@matysikovad Malej ma 13mesicu
lajla
9. kvě 2013
Holky kolik vám je let? Jestli uz jsem nejstarší🙂
vodvarkova
9. kvě 2013
@lajla mě je 27 let kolik vám holky...
sanchezova
9. kvě 2013
ahoj holky, já se taky přidám, jsem po dnešním UTZ 6+1tt a bije nám srdíčko 🙂
všechny zdravím 😎
matysikovad
9. kvě 2013
@lajla jůůů, tak to jste od náš skoro o týden starší 😉 taky se necítím vůbec těhotně, až je mi z toho smutno 😞

@jituska86 je mooc krásňoučký 🙂

@vodvarkova taky je mi 27 😉 od dubna čerstvých 🙂

@sanchezova jáááj, to je krásné !!! 🙂 moc gratuluji !!!! 🙂 🙂 a máš fotečku bublinky se srdíčkem? 🙂
sanchezova
9. kvě 2013
@matysikovad jj mám v albumu, ale moc srdíčko vidět nejde, ale já na UTZ ho viděla, tak snad za 14 dní 🙂
janista83
9. kvě 2013
Mně je 30 let....bože můj :-o :-o
matysikovad
10. kvě 2013
@janista83 a no bože 😃 však to je krásný věk 😉
matysikovad
10. kvě 2013
Ahoj holky, tak co vaše dnešní těhotenské příznaky? U mě stále na nule .... :-p
pehamek
10. kvě 2013
tak se k vám taky přidávám 🙂 bylo mi 27 v dubnu a termín mám na silvestra 🙂 je ale možný, že později. Jinak těhu příznaky: bolí mě prsa a mám je nalitý. Jinak nic 🙂
jituska86autor
10. kvě 2013
DObre rano tehulky udelala bych nakou tabilu aby sme vedeli ktere maminka je jaky tyden, Ja napisu a kazda maminka skopiruje to posleni a pripise svoje aby sme byli tak na v obraze pokud souhlasite.....jinak me bude 27let a cekam druhe mimco.

Jituska86 4-5tyden, druhe dite
irisi
10. kvě 2013
Ahoj holky, mohu se k Vám přidat? Koukala jsem že na prosinec nikdo nereaguje a mě to termínově podle ms vychází na 29.12. 🙂 .... jinak je to dlouho očekávané miminko a doufám, že se udrží
matysikovad
10. kvě 2013

Jituska86 4-5tyden, druhe dite
matysikovad 6 týden, první dítě

takhle nějak? ještě bychom tam mohli loupnout další kontrolu, ať si můžeme držet pěsti 😉
matysikovad
10. kvě 2013
@irisi to je skoro leden 😃 přidej se k nám 😉
pehamek
10. kvě 2013
ituska86 4-5tyden, druhe dite
matysikovad 6 týden, první dítě
pehamek 7. týden, první dítě, kontrola 30.5. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli