• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
16. kvě 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 6.6.
irisi...................31 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin......kontrola ?
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - TP? - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....kontrola ?
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola ?
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram..........................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.......................... kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1.14 - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...kontrola 28.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Listovka - Brno..........................................první návštěva 16.5
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.

ať máme přehled :slight_smile:
16. kvě 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska přeji mooc štěstíčka na kontrolách @nininka23 @martinecka20 @lucijeta @pavlinka777 Moooc držím pěstičky, aby byli mimíšci na kontrolách ukázkový :slight_smile: :wink:
16. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 6.6.
irisi...................31 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin......kontrola ?
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....další kontrola 21.5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola ?
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram..........................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.......................... kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1.14 - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...kontrola 28.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Listovka - Brno..........................................první návštěva 16.5
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.
16. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
MOJE PŘÍZNAKY NEPŘÍZNAKY:
Občas mě píchne v podbříšku a bolí břicho jako při mens.
Mám pořád neskutečný hlad a chuť na to, co jsem normálně něměla... Ne, že bych si to třeba občas nedala, ale netrápila mě chuť třeba na smažený jídlo a zmrzlinu...
Každou chvilku lítám na wc. Chce se mi i kdy moc nepiju - to mám pak problém se dopravit do práce. U kanclu už se kroutím jako modelka :grinning:
Já jsem si třeba nevšimla, ale okolí si všimlo, že jsem dost často náladová :grinning: Hlavně sestra, ta se mnou kvůli tomu nemluví :grinning: Prý se nehodlá hádat. A to ani chuděra o mým stavu neví :grinning:
No a občas mám žaludek na vodě, ale to zatím úspěšně zaháním :grinning:
16. kvě 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matysikovad Děkuji, já se snad nedočkám :grinning:
16. kvě 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 hm, tak to jsme na tom úúúplně stejně až na ty chutě - už nemám žádné, i když včera ten gyros fůůůj :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš to stejně jak já, úplně. včera jsem viděla po dlouhé době synovečka ( 23 let ) a málem jsme se zhádali, ale já to přitom zle vůbec nemyslela, právě naopak. ... . . a segra už se asi dovtípila, že jsem v tom, protože jen kroutila hlavou, jak jsem voprsklá ... náladová .... akorát to časté čůrání MÁM V NOCI - fakt parádní věc, konečně i přes šílené nevolnosti a nadýmání usnu a za hoďku mě vzbudí co ?? No čůůrání .... jdu i 4-5x za noc!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a o tom, že je mi už od včerejšího ráa na poblití a taky se to snažím zahánět, tak o tom úplně pomlčím :slight_smile: :wink:

Dočkáš se beruško, dočkáš :slight_smile:
16. kvě 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matysikovad No, já to třeba dnes v noci vydržela, ale ráno, asi půl hodiny, před budíkem jsem se vzbudila a musela jsem letět. Takovou dobu jsem seděla na wc, že jsem tam málem usnula :grinning:

Já se se ségrou (23) jsem se pohádala, protože mě naštvalo, jak se zachovala. Jednou naší nejmladší ségře (19). Ta starší měla horský kolo u babky, kam nejezdí, nechala ho té mladší, která tam, dá se říct, tráví skoro celé prázdniny. Kolo bylo rozbitý, nepojízdný. Rozhodla jsem se, že jí i mámě kola dovezu a ten můj se jim na ně koukně. Ta mladší ségra je po úraze kolene, bude muset na operaci a doktor jí doporučil jezdi na kole. Protože já jsem v té době hubla, domluvily jsme se s ní i s mámou, že budeme jezdit všechny tři spolu.
No a najednou, když se kolo opravilo, ta starší jí ho vzala, že jí ho nikdy nedala. Že chce taky jezdit na kole... Fakt jak malý děcko... Mě ty mladší bylo tak líto. Nakonec jsem jí darovala to moje, že si ho třeba tak za dva roky vezmu zpátky nebo si koupím nový, že uvidíme... No a když jsem to té 23 leté ségře vmetla do tváře, urazila se a řekla, že se se mnou nehodlá dohadovat, že jsem blbá...
No tak nevím, kdo je blbej... :slight_smile: Ale jo, asi já, protože jak se mnou ty hormony cloumají, tak když mi řekla do telefonu, ať ji nevolám, že se mnou nemluví, rozbřečelo mě to :grinning: Teda, až jsem zavěsila :grinning: :grinning: :grinning:
Prostě mi šlo o to, jak je nespravedlivá a jde jí jen o ni samotnou. Nemyslím si, že jsem vyváděla neprávem. Vmetla mi do tváře, ať jí dám svoje kolo, když mi jde o to aby mohla jezdit... a to ani neví, že nemůžu... Prostě sobec...

No, já jsem taková,... pro moji rodinu a v ní ty, co nemají nazbyt se starám jak o svoje... :grinning: Vadí mi to, ona jediná ještě chodí do školy a to kolo si prostě koupit nemůže.... Máma je rozvedená, tak taky nemá, aby vyhazovala takový položky.... :-/
16. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Uf, hlavně klid :grinning: :grinning: :grinning:
16. kvě 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 no jasně holka, hlavně klid :wink: ono mi kolikrát příjde, že by se mezi sourozenci nemělo nic půjčovat, nic vyměňovat a ani nic darovat, protože to dopadne vždycky špatně. nebo mi to aspoň tak příjde, taky mám dva sourozence a teď se řeší něco s mladším bratrem, ale to je moc složité, nejde o kolo, ale o dům :frowning2: to je teprve rafačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
No ale se stejně tvje segra blbě zachovala, měla to tý mladší už nechat, když už j ho jednou dala, zvláš´t, když si ho nebere zpět v takovém stavu, v jakém jí ho věnovala, že ... :confounded:
16. kvě 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Kdyby to aspoň řešila s náma se všema aspoň. My jí ho opravili, mohla přijít a říct, že by si to kolo vzala, jestli není nějaká možnost... jenže tam jsem já ten blbec víš? Mě rodinu není u pr**** :slight_smile:
Nikdy bych je ve štychu nenechala... Právě za ni jsem jednou platila nějaký dluh . Co jednou...! Několikrát. Prostě jí to bylo jedno. Jestli neměla zaplacenej paušál a přišel jí exekuční příkaz... však co, ona nic nemá, trvalé bydliště má u mámy... no prostě jsem ji už několikrát zachraňovala (no, spíš mámu, jí by se to dotklo nejvíc).
A takové problémy, jak píšeš, máme s naši babkou :frowning2: Je stará a už není úplně normální. Lidi ji ukecají ke všemu a s ní jsme řešili šíleně moc případů, kdy ji prodejci vnutili tolik věcí, které nemohla splácet, nám se to bála říct a už jsme dokonce měli ve dveřích exekutora, který chtěl do dvou dnů 20 tisíc a do týdne dalších 20.... Katastrofa... A kdo myslíš, že to vždycky řeší? Já a máma... já mám dva výdělečné sourozence a máma jich má jak much...
16. kvě 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jo a ten exekutor ve dveřích byl díky jednomu máminýmu sourozenci, který potřeboval prachy a šel za babkou. A ta co? No vzala si půjčku.... Achjo....
16. kvě 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
JEŠTĚ dvě hodiny v práci... jééééé :zipper_mouth:
16. kvě 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 drahoušku, možná už by chtělo přemýšlet nad tím, že by mamka zažádala o zbavení rovnoprávnosti babičky, takhle to nemůžete táhnout donekonečna.... zvlášť, když budeš mít miminko, nebudeš mít čas tahat mamku a dluhy babičky z bryndy :frowning2: pochopila jsem dobře, že mamka bývá s babičkou??
Ty jsi nedočkaveček :grinning: utíká ti i tak ne? V kolik jdeš přesně na tu kontrolu? :slight_smile: moc ne tebe budu myslet :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad
Babička bydlí v domě mé mámy (byl dřív její, ale padal jí na hlavu, tak ho přepsala na mámu a ta jí ho opravila). Máma byldí jinde. Ale víš jak, je to mámy majetek, její peníze... Taky do ní jedu kdykoli to jde, aby ji zbavila svéprávnosti... ale když ono jí je líto to udělat... ale jinak to asi nepůjde... Bude to muset vyřešit. Budu mít svoji rodinu a už toho pro ně tolik dělat nebudu. Taky co by chtěl člověk z mateřské zachraňovat, že? :grinning:

Jdu na kontrolu až ve čtyři. Le nějak se mi to táhne. Ve dvě odejdu z práce, cestou k autu si koupím svačinu. Pčed chvílí jsem dojedla a mám zase hlad :grinning: pak mám ještě nějaké vyřizování, tak akorát na tu čtvrtou dojedu k doktorovi. Aspoň se do té doby zabavím. Dneska už mě nebaví tu sedět... :confused:
16. kvě 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 no jo, jak člověk sedí, tak se nudí a pomalu mu to utíká :wink: já se těším, až odbije jedna hodina, ať můžu vyskočit na zahradu, takhle se bojím, že ze zahrady neuslyším zvonek... na dvůr se mi nechce, protože na mě bude řvat náš pes.

no jo, snad se to mamce rozleží, jak dojde k dalšímu průseru :frowning2:

právě moje kočka sežrala masařku - nejdřív ji chytla, pak ji rozkřoupla na půlky a pak sežrala...jen to křupalo, jéééžiš, fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale aspoň nemusíme mít lepačky, co máme kočky, tak nemáme ani muchy, ani včely, nic.... :wink:
16. kvě 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad :grinning: :grinning: :grinning: fůůůj, prý "jen to křuplo" :grinning: :grinning: :grinning:
Nojo, ale já jsem v práci a měla bych pracovat, ale když dneska se mi taaaak nechce... Mám slabší den nebo co... :grinning:

Ježiš, ještě hodinu a půl... :frowning2:
16. kvě 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 :grinning: to mě připomíná, jak jsem dělala vrchní sestra a seděla v kanclu, taky jsem počítala každou minutu :grinning: ale mohla jsem se v největší nouzi zvednout a jít za holkama na oddělení :wink: tam zabít třeba i hodinu, když jsem neměla moc svoji práce. nemůžeš se jít jako že projít nebo něco? :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 hrozně mě od rána bolí žaludek a břicho, buď ráda, že sedíš :grinning: u nás se od rána maká :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem se dala na ten velký úklid, mám 2 místnosti a mám dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem taky jak zdechlý vorvaň
16. kvě 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jako já tady mám práce až až, ale dneska se do toho nemůžu nějak dokopat :grinning:
Projdu se za tu hodinu a půl až odtud odejdu.... k autu to mám tak 20 min :grinning:

Taky tě tak bolí prsa? Mě nehorázně... no vidíš, to jsem do svých příznaků zapomněla dát :grinning: Vždycky jsem doma chodila bez podprsenky a teď nemůžu.... Jak ji dám dolů, děsně bolí :rolling_eyes:
16. kvě 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde jsou ty holky z kontroly??? Jsem zvědavá, jak jim to dopadlo.... :grinning: Doufám, že budou mít všechny taky dvě srdíčka :grinning:
16. kvě 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jeste 40 minut, vim ze bych se nemela stresovat, ale jsem uzlicek nervu :frowning2:
16. kvě 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 no tak to budeš mít kráásnou procházku k autu.. hm, bolí nebolí, já nevím, spíš ani né, jen na dotek nebo když si na nich ležím

@lucijeta už se ti to kráátí :slight_smile: pááni :slight_smile: držím moc moc pěsti
16. kvě 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta Neboj se, já se taky nebojím :confused:
Přeju hodně štěstí
16. kvě 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jé, to bych byla ráda, kdyby nebolely :grinning:
16. kvě 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Nejdeš náhodou ven? :grinning:
16. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta už jen dvacet :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 no já už mám pověšené prádlo a jdu si lehnout, protože jedno ještě budu věšet :slight_smile: a protože mám sušák až na zahradě, tak jsem se bála. a zahrádku mám projitou, ale dneska ji fakt okopávat nebudu, na to nemám nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucijeta jo, neboj se, všechno bude v naprostém pořádku, uvidíš :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pistalinda35 ahojky, ty jdeš už za 20 minut? taky držím moc pěstičky :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na všechny myslím a budu myslet :slight_smile:)
16. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek