• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@evulinkab Připadám si těhotně jen v tom, že mě neustále bolí podbřišek jak před MS a citlivý plný prsa mám, jinak nějaký zvracení ne. Jen občas je mě divně a mám žaludek na vodě.
16. kvě 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinkab Diky moc... :slight_smile: Snad bude vse OK :slight_smile:
16. kvě 2013 v 15:36  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirranda Koukej, vše sedí, takže pokud máš 0,3cm už v 5týdnu tak to bude nejspíš větší miminko :slight_smile:
16. kvě 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pavlinka777 No já bych taky raději šla dýl - mám strach, že tam dr zase bude tápat, tak mě pozve o týden dýl a já zase budu stresovat....i když všude ho chválej, tak asi ví co dělá a nebudu mu do toho kecat, že:slight_smile:
16. kvě 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 Dik...nakonec to bude nejakej malej obrik... :slight_smile:
16. kvě 2013 v 15:52  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirranda Miluju, když se doktoři nějak zatvářej a pak my přemýšlíme celý dny, že je něco špatně - oni si to asi neuvědomují.
16. kvě 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak co jeee s těma kontrolovanýma? nebo jsem blbě četla??? :fearful: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
16. kvě 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já už jsem po kontrole, vše je ok, bublinka umístěná tam, kde má být:slight_smile:
16. kvě 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, tak mé příznaky se trochu rozjely, žaludek na vodě celé dopoledne, bez zvraceni, mám pocit, že je to čím dál horší, koupila jsem si kandovaný zázvor a ten mi na chvíli uleví...v práci je to síla, fakt....,citlivé prsa a sem tam mini moták...jinak v poho, jen se obávám, že se to zhorší, jak tu někdo psal, že od 8. týdne, já jsem v 6 a už si říkám uf!!!!
16. kvě 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: Je mi do breku... Jak je mozny, ze tam nic nebylo videt??? :frowning2:
16. kvě 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 martinko nebuj, možný to je....já jsem měla to samé minulý týden. Doktor se ve výpočtech dle ms sekl o 21 dní....hlavu vzhůru kočičko
16. kvě 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 Vazne je to mozny? Kdyz to srovnam s ostatnimi - i srdicka tloukla a ja tam nic nemam. Nabdalsi jdu az 6.6. :frowning2: To snad nevydrzim...
16. kvě 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mate taky nekdo nizky tlak? Driv jsem ho mela v poradku...
16. kvě 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 neboj, kdyby to bylo taaaaaaak strašný,tak tě nepozval až za tři týdny. Vše je ok, může za tím být cokoli...jak říkám, šla jsem k doktorovi s tím, že jsem přesně věděla, kdy jsem otěhotněla a on mi přesto tvrdil, že už by něco mělo být vidět, protože jsem v 6 + 4 tt. Dnes po týdnu na kontrole dospěl k tomu, že je to teprve 4 - 5 tt a tže jsem otěhotněla až těsně před další MS.
16. kvě 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 No, taky mi eikal, ze kdyz jsem mela OVU 17.4., mohlo se to uhnizdit az zacatkem kvetna... Tak snad to bude v poradku... Ale mrzi me to, tesila jsem se a ted mam zase cekat.. Clovek asi nedela nic jinyho nez ceka...
16. kvě 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 já vím, to mrzí vždycky, ale jak říkám, hlavu vzhůru, pokud by měl strach, že je to špatné, nepozve tě až za tři týdny ....dnes ses těšila a stálo to z prd, za tři týdny půjdeš se strachem a bude vše ok. Tak je to vždycky:slight_smile:
16. kvě 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 No, ta predstava se mi libi, tak snad to bude pristw stat za to :slight_smile: Dekuju
16. kvě 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tlak mám 99/51 :sweat_smile:
16. kvě 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 drahoušku, zlatíčko, to bude dobré, uvidíš, za ty 3 týdny na tebe bude blikat veeeliké a kráásně srdíčko, asi bobátko potřebuje trochu víc času, jak píšou holky, asi jsi měla ovulaci později, tak proto :slight_smile:

@nininka23 gratuluju k bublince :wink:
16. kvě 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jo ten tlak mám takhle odjakživa, tak já v tom problém nevidím
16. kvě 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 o příznakách mi ani nemluv, tak jsem se odpoledne nacpala, pak usnula a teď je mi taaak blbě, že nevím, co budu dělat - nevím, co mám dělat, je mi fakt zle....ani edový Míša nepomohl.... musím na ten kandovaný zázvor. kam na něj?? :pensive: :pensive:
16. kvě 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinkab moc se netahej, nemá se v prvním trimestru moc zatínat břišní svaly :slight_smile:
16. kvě 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tomu začínám věřit :dizzy_face: je tam a odpovídá 5tt+3
trošku jsem se kousla ve městě, byla jsem s kámoškou co čeká dvojčátka na pohár, pak koupit si něco hezkého na sebe do čeho se vejdem i postupem času a pak jsme ještě sedly na plk k americké limonádě :slight_smile: a zítřkem mi zas po letech začínají letní prázdniny :grinning: už jsem taky na PN, jupí :slight_smile:
16. kvě 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@lucijeta Jé tak to jsme na tom přibližně stejně :slight_smile: A miminko i na mém utz vypadalo dost podobně :grinning: Kdy jdeš na kontorlu?
16. kvě 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 Nebuď smutná, já jdu taky na příští kontrolu taky 6.6, krásné datum. :slight_smile: Měla bych být podle ms 8tt, ale jsem teprve 5tt.

@lucijeta Krásné zprávy. :slight_smile: A to GS 0,82mm je délka toho gestačního váčku? To mě právě naměřila 0,9 a řekla asi 5tt, že ji to tam ještě neukázalo přesně tt, asi záleží jaký má mudr ultrazvuk.. :slight_smile:
16. kvě 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky :slight_smile: Můžu se přidat? já mam taky termín leden 2014..
16. kvě 2013 ve 20:06  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matysikovad Nene, nizky tlak neni nebezpecny. Ja jen, ze jsem ho mivala vzdycky v poradku...
16. kvě 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 podle ms bych měla být 5tt+6, plod je mladší, ale to jsem tušila.. příště jdu 27.5. už ke své gyndr., dnes jsem byla ještě v CARu, rozloučit se se svým dr. i když se nám nakonec zadařilo přirozeně, byl moc fajn, chodila jsem tam od srpna

@pavlinka777 jj, dr. to nazýval plodovým váčkem :sweat_smile: a to dole v koutku je prďolka
16. kvě 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tera252 určitě můžeš
16. kvě 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek