Rodím v lednu 2014

Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
radulka57
16. kvě 2013
@evulinkab Připadám si těhotně jen v tom, že mě neustále bolí podbřišek jak před MS a citlivý plný prsa mám, jinak nějaký zvracení ne. Jen občas je mě divně a mám žaludek na vodě.
mirranda
16. kvě 2013
@evulinkab Diky moc... 🙂 Snad bude vse OK 🙂
radulka57
16. kvě 2013
@mirranda Koukej, vše sedí, takže pokud máš 0,3cm už v 5týdnu tak to bude nejspíš větší miminko 🙂
nininka23
16. kvě 2013
@pavlinka777 No já bych taky raději šla dýl - mám strach, že tam dr zase bude tápat, tak mě pozve o týden dýl a já zase budu stresovat....i když všude ho chválej, tak asi ví co dělá a nebudu mu do toho kecat, že🙂
mirranda
16. kvě 2013
@radulka57 Dik...nakonec to bude nejakej malej obrik... 🙂
radulka57
16. kvě 2013
@mirranda Miluju, když se doktoři nějak zatvářej a pak my přemýšlíme celý dny, že je něco špatně - oni si to asi neuvědomují.
matysikovad
16. kvě 2013
Tak co jeee s těma kontrolovanýma? nebo jsem blbě četla??? 😕 =-) =-) =-) =-) =-)
nininka23
16. kvě 2013
@matysikovad já už jsem po kontrole, vše je ok, bublinka umístěná tam, kde má být🙂
janista83
16. kvě 2013
Ahoj, tak mé příznaky se trochu rozjely, žaludek na vodě celé dopoledne, bez zvraceni, mám pocit, že je to čím dál horší, koupila jsem si kandovaný zázvor a ten mi na chvíli uleví...v práci je to síla, fakt....,citlivé prsa a sem tam mini moták...jinak v poho, jen se obávám, že se to zhorší, jak tu někdo psal, že od 8. týdne, já jsem v 6 a už si říkám uf!!!!
martinecka20
16. kvě 2013
😢 Je mi do breku... Jak je mozny, ze tam nic nebylo videt??? 😞
nininka23
16. kvě 2013
@martinecka20 martinko nebuj, možný to je....já jsem měla to samé minulý týden. Doktor se ve výpočtech dle ms sekl o 21 dní....hlavu vzhůru kočičko
martinecka20
16. kvě 2013
@nininka23 Vazne je to mozny? Kdyz to srovnam s ostatnimi - i srdicka tloukla a ja tam nic nemam. Nabdalsi jdu az 6.6. 😞 To snad nevydrzim...
martinecka20
16. kvě 2013
Mate taky nekdo nizky tlak? Driv jsem ho mela v poradku...
nininka23
16. kvě 2013
@martinecka20 neboj, kdyby to bylo taaaaaaak strašný,tak tě nepozval až za tři týdny. Vše je ok, může za tím být cokoli...jak říkám, šla jsem k doktorovi s tím, že jsem přesně věděla, kdy jsem otěhotněla a on mi přesto tvrdil, že už by něco mělo být vidět, protože jsem v 6 + 4 tt. Dnes po týdnu na kontrole dospěl k tomu, že je to teprve 4 - 5 tt a tže jsem otěhotněla až těsně před další MS.
martinecka20
16. kvě 2013
@nininka23 No, taky mi eikal, ze kdyz jsem mela OVU 17.4., mohlo se to uhnizdit az zacatkem kvetna... Tak snad to bude v poradku... Ale mrzi me to, tesila jsem se a ted mam zase cekat.. Clovek asi nedela nic jinyho nez ceka...
nininka23
16. kvě 2013
@martinecka20 já vím, to mrzí vždycky, ale jak říkám, hlavu vzhůru, pokud by měl strach, že je to špatné, nepozve tě až za tři týdny ....dnes ses těšila a stálo to z prd, za tři týdny půjdeš se strachem a bude vše ok. Tak je to vždycky🙂
martinecka20
16. kvě 2013
@nininka23 No, ta predstava se mi libi, tak snad to bude pristw stat za to 🙂 Dekuju
martinecka20
16. kvě 2013
Tlak mám 99/51 :-N
matysikovad
16. kvě 2013
@martinecka20 drahoušku, zlatíčko, to bude dobré, uvidíš, za ty 3 týdny na tebe bude blikat veeeliké a kráásně srdíčko, asi bobátko potřebuje trochu víc času, jak píšou holky, asi jsi měla ovulaci později, tak proto 🙂

@nininka23 gratuluju k bublince 😉
matysikovad
16. kvě 2013
@martinecka20 jo ten tlak mám takhle odjakživa, tak já v tom problém nevidím
matysikovad
16. kvě 2013
@janista83 o příznakách mi ani nemluv, tak jsem se odpoledne nacpala, pak usnula a teď je mi taaak blbě, že nevím, co budu dělat - nevím, co mám dělat, je mi fakt zle....ani edový Míša nepomohl.... musím na ten kandovaný zázvor. kam na něj?? |-| |-|
matysikovad
16. kvě 2013
@evulinkab moc se netahej, nemá se v prvním trimestru moc zatínat břišní svaly 🙂
lucijeta
16. kvě 2013
tak už tomu začínám věřit x-) je tam a odpovídá 5tt+3
trošku jsem se kousla ve městě, byla jsem s kámoškou co čeká dvojčátka na pohár, pak koupit si něco hezkého na sebe do čeho se vejdem i postupem času a pak jsme ještě sedly na plk k americké limonádě 🙂 a zítřkem mi zas po letech začínají letní prázdniny 😃 už jsem taky na PN, jupí 🙂
nininka23
16. kvě 2013
@lucijeta Jé tak to jsme na tom přibližně stejně 🙂 A miminko i na mém utz vypadalo dost podobně 😃 Kdy jdeš na kontorlu?
pavlinka777
16. kvě 2013
@martinecka20 Nebuď smutná, já jdu taky na příští kontrolu taky 6.6, krásné datum. 🙂 Měla bych být podle ms 8tt, ale jsem teprve 5tt.

@lucijeta Krásné zprávy. 🙂 A to GS 0,82mm je délka toho gestačního váčku? To mě právě naměřila 0,9 a řekla asi 5tt, že ji to tam ještě neukázalo přesně tt, asi záleží jaký má mudr ultrazvuk.. 🙂
tera252
16. kvě 2013
Ahoj těhulky 🙂 Můžu se přidat? já mam taky termín leden 2014..
martinecka20
16. kvě 2013
@matysikovad Nene, nizky tlak neni nebezpecny. Ja jen, ze jsem ho mivala vzdycky v poradku...
lucijeta
16. kvě 2013
@nininka23 podle ms bych měla být 5tt+6, plod je mladší, ale to jsem tušila.. příště jdu 27.5. už ke své gyndr., dnes jsem byla ještě v CARu, rozloučit se se svým dr. i když se nám nakonec zadařilo přirozeně, byl moc fajn, chodila jsem tam od srpna

@pavlinka777 jj, dr. to nazýval plodovým váčkem :-N a to dole v koutku je prďolka
nininka23
16. kvě 2013
@tera252 určitě můžeš
martinecka20
16. kvě 2013
@lucijeta Gratuluju

Začni psát odpověď...

Odešli