• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@martinecka20 to nevím, mně na gyndě řekli, že na začátku si zvou co týden až pak co tři..

@1miska jejdaa, tak to jsem si nechtěla přečíst hned po ránu :frowning2: já mám taky děsný strach, ale už se pokusím to nepřipouštět, musela bych se z toho zbláznit..

holky taky vám nabídli ten screening ve 12.týdnu, který už může vyloučit vrozené vady..?
17. kvě 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta ja na nej jdu už v 10tt
17. kvě 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta ještě nenabidli, ale urcite si ho zaplatim......
17. kvě 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Tak u nás je mimi plánované :slight_smile: když jsme mu ukázala test :slight_smile: a zeptala sem se ho, jestli ví co to znamená, ani nevím co mi na to řekl, ale měl obrovskou radost :slight_smile: :grinning: :wink:
17. kvě 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad jj, jsem, nejdříve jsem byla na porodnim sale, pak par let na gynekologickem oddeleni a ted co jsem tehu se "flakam" na oddeleni sestinedeli :slight_smile:
17. kvě 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta jo už mi o něm sestřička říkala na minulé kontrole, ale já ji jen odbyla, že to teď nechci řešit, nejdřív v poslední možný termín, kdy to budu objednávat... ule určitě na něho pujdu
17. kvě 2013 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska a na tom šestinedělí jsou miminka ne? nebo tam řešíte i ty revize? :confused:
17. kvě 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad na gynekologickem oddeleni jsem byla do minulého mesice - na sestinedeli jsem az od kvetna - nechala jsem se preradit hned jak jsem zjistila ze jsem tehu :slight_smile:
17. kvě 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no ve Zlíně na prediku ho právě dělá můj doktor z CARu, hned mi to nabídl a za těch 1400 to stojí, mít klid a nenervovat se až do 5.měsíce, tak jsem mu říkala, že si pak určo zavolám
17. kvě 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad budto mužeš jit na klasicky triplle testy pokud neodmítneš+ten screning a nebo si zaplatit NT screning kterej se delá v tom 10TT me to stojí 1200,.ale delá to jen pár specializovanych pracovišt je to prakticky to same ale odhalí to dřív vrozene vady,na normálnám screningu ti dr normlane zmeří mimi utz koukne na nosní kustku a na šíji ale ten v tom 10tt taky změří mimčo +zadá k tomu vysledky z krve a moče a program vlastne vyhodnotí výsledek rizika možnych vad
17. kvě 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fojtikovam to je krásné, že jste měli takovou radost :slight_smile:
17. kvě 2013 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy @lucijeta Holky, asi jste mě blbě pochopily - na ten NT screening určo půjdu a jak píšeš Luci ty, tak taky do Predika do Zlína, ale až bude poslední možnost se tam objednat, až tak kolem 10 tt se chci teprve objednávat, mají to tam rychlé, tak to nemusí být tak do předu :slight_smile: Já už jsem tam byla jednou objednaná a bylo pro mě hrozně těžké tam zavolat a zrušit to ... tak proto
17. kvě 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad No, on má ten obyčejný přes břicho. Ten gynekologický nemá.
17. kvě 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj vítej.... pěkné těhotenské chutě máš :wink:
@martinecka20 říkej si že nejdeš proto, že je vše v pořádku ...
@ojdipacek vítej :slight_smile:... za sebou kontrolu nebo těhotenství? :slight_smile:
@1miska jsi statečná
17. kvě 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinecka20 njn, to je pak jasny ze nic nevidel :slight_smile: taky v tom mini stadiu to je videt hlavne tim gynekologickym přes pochvu, přes bricho se to hooodne tezko hleda :slight_smile:
17. kvě 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 no jooooooooooo! a co by tam chtě v 7 tt vidět?? vůůůbec se kočko nebooj! juchůůůů!!!! ten normální chytá až od 9-10 tt a stejně blbě :grinning:
17. kvě 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ratatooy to jdeš ale 10tt na krev pro toto vyšetření ne? a pak 12tt na UTZ a při tom porovná oba výsledky... teda tak to mám já naplánovaný od dr.
@martinecka20 tak to je jasný že nic vidět nebylo asi mluvím za většinu , ale v prvopočátku je to vidět pouze vaginálním ultrazvukem :wink:, který jsme měli my..... takže neboj vše je v pořádku :dizzy_face:
17. kvě 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi jj určo musi se počkat až dojdou vysledky ale u neplacenyho screningu na kterym sem byla s prvním sem mela vysledk až 17tt
17. kvě 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 prosím te me utz přes břicho chytá až tak 16tt,ale celkem se divím že v dnešni době nemá gyn.vag.utz
17. kvě 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad nn, já to pochopila, že se na něj chystáš :slight_smile: já taky nejsem objednaná, ani jsem si ještě nepročetla tu brožurku co mi k tomu dal, na to je čas.. já včera rušila imunologii v Praze kam jsme měli jít v pondělí, to bylo příjemnější..
taky nechci nic uspěchat. vše má svůj čas.. třeba mamka i babi se přiznaly, že neodolaly a už nakoupily nějaké hadříky, ale já je zatím nechci, to mě začne zajímat až po 12tt ne-li později.. i když se na nakupování samozřejmě děsně těším, zatím budu jen okukovat
17. kvě 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta holky ja mela na prvni nakoupeno 4roky před tehu:grinning:
17. kvě 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jéj, tak proto tě tak trápí a nemáš možnost si zajít k někomu kdo vnitřní má? třeba na pohotovost :sweat_smile: ty jo já bych to ty 3 týdny asi nevydržela :pensive:
17. kvě 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi @matysikovad @martinecka20 holky, tak jsem si hnedka zaběhla ráno k MUDr, koukla a řekla že je to hezké těhu, akorát bude asi malinko mladší,nic moc neviděla ale ujistila mě že to vypadá v pořádku.Vzala mi krev na HCG, odpoledne mám zavolat :dizzy_face: za 2 týdny další UTZ!!

mmchodem: to pivo - obsahuje železo,jako v kvasnicích,tak asi proto na něj jsou ty chutě!
17. kvě 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
dostaly jste už prenatal box? já včera v CARu, celkem mě překvapilo, že tak brzy.. jsem se těšila co tam nebude a celkem prd..
17. kvě 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy No nemá... jsme malé město se dvěma gynekology :wink: Nornálně na utz posílá do Brna
17. kvě 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože, ani nevíte, jak jste mě uklidnily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mám ještě otázku, včera jsem dostala těhotenský průkaz, v něj je psané, že se vypisuje ve 12 týdnu, jak jste na tom vy??? :wink:
17. kvě 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta hm, ani okukovat, zakázala jsem si vůůbec něco dělat pro to, že jsem těhu... kromě odpočívání, když už fakt nemůžu, ignoruju vesele nevolnosti, nekoukám po hadříkách, ani na netu nebrouzdám po nákupních centrech, na kočárek a i jiné různé věci ( košíky, vajíčka, šátky... ) nebo nedej bože látkové pleny - nic ..... prostě po všech screenincích ( 22.tt ) se teprve mooožná rozhoupu, dřív ani rana
Prenatal box mi nedal nikdo ani minule, myslím, že ho nedostanu ani teď....asi nezasloužím :frowning2:
17. kvě 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta ještě ne, ale z centra už mě odlifrovali k mému doktorovi, ke ketrému jdu až další pondělí

holky tak mám za sebou své první ranní zvracení :unamused:
17. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinecka20 Asi se budu opakovat, ale těhu průkaz nechci do toho 12-13 tt ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jaký máš? vyfoť nám ho :slight_smile: :slight_smile: jsem ráda, že mě to s tím UTz napadlo, že jsem ti mohla ulevit, mohlo mě to cinknout už včera :frowning2:
17. kvě 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi gratuluju :grinning: já se mu snažně vyhýbám ranní dávkou nanuku :wink:
17. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek