• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@matysikovad Dik :slight_smile: U prvniho těhu bylo vidět srdíčko taky až někdy v 8. tt. Jenže teď to nějak víc prožívám, asi že už o tom vím mnohem víc než tenkrát, a taky že nechodím do práce a mám čas sedět u MK :wink:
17. kvě 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad mám stejný pocit myslela jsem, že začnu po to tom screeningu ve 12tt ale te´d jsem se dočetla že náš typ dvojčátek má největší trabl zvládnout 20- 25tt, takže vše počká až po tomto období :frowning2:
17. kvě 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no taky už dodržuju jídlo rovnou do postele ještě než vstanu, vše v pohodě, ale pak když jsem vstala žaludek na vodě a zubní pasta byla jasná :slight_smile:
17. kvě 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 Jestli budeš mít nějaký obavy, vždy můžeš jít ke gynekologovy s tím, že tě třeba víc bolí břicho a chceš se ujistit, zda je vše ok. A hned ti UTZ udělá :slight_smile: Já tě chápu, taky jdu až 6.6. na utz, a asi to nevydržím.
17. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cajomilka :slight_smile: moc nečti, buď jen tady s námi na Ledňáčkoch :grinning: žádné procházení různých stránek s blbým koncem ... přísně se ZAKAZUJE :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@irisi Iríísku!! Nech toho ... :fearful: :angry: všechno bude dokonalé a ten 25 tt zvládnete, že si na to ani nevzpomeneš :grinning: taky jsem vždycky chtěla dvojčátka, moooc ti to přeju :slight_smile: :wink:
17. kvě 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle ahojky, chtěla jsem se tě zeptat, zda nevíš jaký typ jednovaječných dvojčat máte..... já tu nejvzácnější variantu, že jsou v jedné placentě a v jednom plodovém obalu společně ( tzn. pozdní rozdělení)
17. kvě 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 máme to stejně miminko jsme plánovali, ale že se nám podaří za první měsíc snažení jsme nečekali... nejen manžel ale i já jsme byli zaskočení.. :slight_smile:
17. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dneska jsem se rozhodla pro ozdravný a supervitamínový víkend :sunglasses: po všech těch kilech jogurtu, mase, čokoládě (včera) a pečivu s máslem mám už kilo nahoře :grinning: takže žááááááááádný takový !!hezky ovoce-zeleninka a polehoučku :wink:
17. kvě 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad to víš, že v to doufám a hlavně věřím, ale já potřebuju být připravena na všechny potíže....... víš já jsem typ co mu informace pomáhají, ať jsou jakýkoliv..... pokud by pak byl nějaký trabl, tak to budu lépe snášet, než když to bude blesk z čistého nebe..... mám to ozkoušeno a jsem taková :sunglasses: ....ale dost o tom :slight_smile:
17. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj to vydržíš :grinning: ? :grinning:
17. kvě 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi monoamnialni monochorialni dvojčátka? tak to je mazec :slight_smile: :slight_smile: to je nejvzacnejsi typ dvojcatek co existuje :slight_smile: neboj vse bude dobře :slight_smile:
17. kvě 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi jasně, připravenost je důležitá .... :frowning2: :slight_smile: ale nepřemýšlet o tom takhle dopředu, vážně se nemusí objevit jediný problém a my v to budeme věřit :wink:
17. kvě 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jj prukazka se vypisuje většinou po prvnim screningu,nekdo ji dává třeba hned ale naš dr nechce protože do toho 12tt je riziko
17. kvě 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jasně:slight_smile: ...tedaaaaaa..povíme si to po víkendu :sweat_smile: no ale v pondělí máme v práci velké focení a nechci tam být jak melounek :grinning:
17. kvě 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj tak to ti přeji aby ti nebyl zle když budeš jist jen zeleninu ovoce,ja sem chtela dát ještě detox jenže se v tehu nedoporučuje a nakonec mi je od 6tt tak zle že bych to nedala
17. kvě 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad To jsi nemohla vědět :slight_smile: Mě vůbec nenapadlo, že vám budou dělat jiný... já chodím do soukromé malé ordinace, takže fajt není vybaven úplně vším... když je třeba odesílá ke kolegům :slight_smile: Ale nedám na něj dopustit... Když mi bylo 15, zachránil mě. Dětská doktorka mě tehdy odmítla vyšetřit, máma mě vzala k němu, on mi šáhl na břicho oznámil, že je to slepák. Dělali se odbery, které to potvrdili a hned jsme jeli do nemocnice. Byla jsem akutně operovaná a od té doby k němu chodím. Dělá gynekologii i obvod, takže mám výhodu, že můžu vzít obojí naráz :grinning:
17. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No, ale aspoň v něčem jsem před váma, ne? Všichni jste viděli bublinky, já mám průkazku! :grinning: :grinning: :grinning: Nepřipouštím si, že to nemusí dopadnout!
17. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martinecka20 ahojky, vůbec neměj strach, pokud ti dělá ultrazvuk přes bříško, je jasné že nic vidět není... neboj všechno bude v pořádku..

Docela mě štve chování gynekologů, oni na časné těhotenství neberou ani jako miminko.. tváří se studeně, chladně... nic neřeknou, když se člověk zeptá, zda je vše v pořádků zahučí že jo... je to pro mě jen práce... žádnej cit a emaptie..:frowning2:(
17. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy uvidíme, já byla na takovémto detoxu loni od dubna až do října-paráda!!! pak jsem jedla kromě masa a většiny mléčných výrobků prakticky normálně, ale tělo si v posledních týdnech potřebovalo asi něco doplnit -a teď jsem se nechala myslím moc strhnout chutěma :sweat_smile: tak nechci dávat tělu jen samé pochutiny, které nic nepřináší :unamused: mě není zle od žaludku, takže mi ovoce a zeleninka nic nedělá :wink:
17. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte taky nějakej výtok? Dnes ráno jsem měla trošičku narůžovělého výtoku na kalhotkách, jinak nic, myslíte, že je to normální? :cry:
17. kvě 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova Ten můj doktor je v pohodě. Na všechno mi odpoví a proto, když neřekne, věřím, že je to v pohodě... Pořád mě upozorňuje, ať na sebe dávám pozor. Včera mi řekl, ať hodně spím, tak to se mi líbilo. Aspoň můžu doma říct, že mi to nařídil doktor :grinning:
17. kvě 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 Četla jsem, že je to normální :wink: Kdyby to bylo silné krvácení, musíš k doktorovi...
17. kvě 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radulka57 myslím si že to může být..přece se tam pořád něco děje a jak se to tam zavrtává, narušují se žilečky a tak se může stát, že to zašpiní, myslím. Sleduj to, pokud by to bylo intenzivnější, můžeš brnknout MUDr ještě dokud tam dneska je a zkonzultuj to s ní, ale myslím si, že pokud nemáš bolesti, tak bych to nechala v klidu zatím..
17. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1miska všechno ustojím a dám a budu je vymazlovat co to jen půjde, jen prosím ať při nás štěstí ještě chvilku stojí a nejsou siamská :grinning:
17. kvě 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova já je i trošku chápu...... ono i kdyby byl trabl, tak v těhlech ranných měsících s tím stejně nic nezmůžou :frowning2:.... později už přeci jenom, ale v prvním trimestru je to na přírodě :unamused:
17. kvě 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 je to normální :slight_smile: nic se neboj..... to se víc zahniďuje a roztahuje se děloha a jak je prokrvená, tak může být takový výtok nebo i špinění :wink:
17. kvě 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:)
17. kvě 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
17. kvě 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky .-))jak se mate vsichni :slight_smile: nam skvele mala si vyvila do postylky caj :frowning2: prevlekla jsem a uz spinka .-) zitra jsem 8+Ott krasne to utika ale vubec mi to nevadi uz se moc tesime na miminko :slight_smile: Nelinka bude mit 12.7. 1 rok :slight_smile: to taky strasne leti
17. kvě 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ženský tady se to nějak zvrtava, nestíhám číst:slight_smile:dnes to vypada na teplej den, jak stvorenej na zmrzlinovy orgie.
17. kvě 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek