• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@irisi ahojky, my mame tu lepsi variantu. Kazde ma svou placentu a jsou kazdy ve svem obalu. Jinak dnes jssm byla u sve gynekolozky a nedovolila mi chodit do prace... pry jsou vicecetna teh.vzdycky rizikovy... co ty? Chodis do prace?
17. kvě 2013 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle mě obvodní gynekolog ještě neviděl :sweat_smile: , včera jsem mu volala, že mě předávají do péče z centra, jen jsem já hloupá zapomněla sestře říct že jsou tam dvě, objednala mě až další pondělí........ bohužel já jsem na neschopence hned po ET jelikož mám hyperstimulák II.-III. a i s týdenní hospitalizací v nemocnici....a předevčírem , když jsem se o dvojkách dozvěděla mi dr. suše oznámila, že do práce se už nevrátím

tak to mooooc gratuluju :slight_smile: ...

já už vím že budu muset rodit císařem nejpozději v 35tt..... teda to jsou novinky :grinning: ( a to jsem si před informací o mo-mo říkala, že pokud bude všechno s dvojkama v pořádku, tak bych i ráda přirozený porod)
17. kvě 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrujovi132 no tak vidíš, a už jsi tady. vítám tě mezi Ledňáčkama :slight_smile: :wink:
17. kvě 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi to jsou věci s těma dvojčátkama :slight_smile:

Holky, já jsem tak naštvaná ... zabouchly se větrem dveře od ložnice, zavřely mi tam kočky a jedna se mi vysrala do postele :frowning2: To je fakt pakárna, největší sviňáren je, že jsem včera ppovlékala :angry: :angry: :angry: jsem tak vzteklá, že mají potvory štěstí, že jsou někde zalezené a ani nevytahují paty.... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 já už začala hned ráááno!!! všem zmrzlinám dvakrát hurááááááá!!!! :slight_smile: :wink: teď frčím v Twister :grinning:
17. kvě 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Ale to že je na to přírodě to si myslím, že chápe každá z nás... jde mi o ten chladnej přístup od doktorů, já když byla na první ultrazvuku, tak jsem čekala co řekne a on začal, děloha v AVF atd... místo aby se na mě podíval a řekl :"jste těhotná maminko" tak suše nadiktoval míry a pak mi řekl že mám přijít za 14 dní... zvláště gynekologové by měli být citlivý když jednají se ženami zmínanými hormony.... Možná mám na to jinej pohled, sama jsem zdravotní sestra a vím jak vlídné slovo pomáhá... a sama si myslím, že už samotné otěhotnění je malý zázrak... i když to někdy nedopadne dobře...
17. kvě 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad mě nějak zmrzka zatím nebere... ráno to docela jde a nejvíc těžko je mi kolem oběda....

Pomalu balím, peču slaný šneky, peru... odpoledne na víkend k tchánojc.... a rozhodli jsme se že jim to už řekneme, pač už jsem minule nepila alkohol... a jelikož máme velký důvod ke slávě (tchán má narozeniny a my s manželem první výročí svatby) asi bych byla podezřelá že si nedám ani sklenku vína. Tchýnka je zasloužilá matka 4 dětí tak si myslím, že by jí všechno určitě došlo .... a my chcem využít moment překvapení.... :slight_smile: teším se na jejich reakci..
17. kvě 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad no já si pro změnu dala shake, ale byl pekne hnusnej, teď mám hlavní cil udržet ho v žaludku:(
17. kvě 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 ajajajajaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@vodvarkova a ještě jsou někteří tak chytrý, že až to teda nadiktují, tak řeknou. ,,No uvidíme, co bude příště na ultrazvuku" nic víc, nic míň, člověk z tama jde, jak blb a nechápe, kam to vlezl :angry: :confounded:
17. kvě 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova prosímtě, já ty šneky prostě neumím! jsem na to jetel...děláš to jak kdyby na roládu a pak krájíš kolečka?
17. kvě 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad zákon schválnosti :angry: ..... tak dobrou chuť na zmrzlinky
@vodvarkova tak to jo, to máš pravdu, že lidskot je nutná a hlavně kdokoliv jiný v práci, také nemůže být nepříjemný na své kolegy či zákazníky, tak oni to dělají :confounded:
17. kvě 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad přesně tak :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tady pořád čtu o zmrzlině, to jako zimní miminka musí? :sweat_smile: aby si zvykali :sweat_smile: Já teda zatím žádné chutě nemám, jen teda pivko bych si dala. :sweat_smile: Přítel si o víkendu určitě dá tak mu budu závidět. :confounded: :slight_smile: Ale snažím se hodně jíst abych si udělala nějaký zásoby :grinning: dokud mi ještě není blbě.

@petrujovi132 Koukám ty máš ještě malé miminko a už čekáš další. :slight_smile: Obdivuju všechny maminky s věkovým rozdílem menší než 2 roky. :slight_smile:
17. kvě 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holčinky tak HCG 280 což jsem zjistila je 4-5tt, další kontrola za týden v pátek :wink:
17. kvě 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrujovi132 Tyjo, koukám, že budeš mít dětičky ani ne po roce a půl, viď? Takhle jsme my se ségrou :wink: Jestli nám vyjde to druhé, budou ty naše dvě skoro přesně po 2 letech, malá je 30.12. :slight_smile: I to mi připadá dost náročný :unamused:
17. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka777 Ad pivo - během kojení jsem si zvykla na nealko pivo a už mi vůbec nevadí, alko už ani nepotřebuju. Momentálně mi nejvíc chutná nealko Zlatopramen a nealko polotmavej Bernard :slight_smile: Zkus to taky, často už ho mívaj i točený. V těhu (ve 2. a 3. trimestru) jsem alko pivo normálně pila, ale malý.
17. kvě 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 Na běžným utz ještě skoro nic vidět nebylo, vnitřním (vaginálním) byl vidět gestační váček 9x1x6 mm. Mám bohužel na břiše špeky, takže s utz to asi ještě nějaký čas bude slabší :frowning2:
17. kvě 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vyspala.... ... Taky je u vás najednou tak hnusně_???
17. kvě 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad taky jsem po šlofíku, byla jsem ve městě za kolegyňkou na oběd dokud nemám omezené vycházky(od po už 13-19h) a vrátila jsem se úplně mrtvá, možná je to i tím počasím..
taky mám doma kocourka, jaké číči máte? domácí nebo nějaké plemeno? to naštve.. to mi připomnělo, že bych taky měla převlíknout, ale to mi teď dá zabrat..
17. kvě 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petrujovi132 ahoj, vítej v lednovkách :slight_smile: koukám, že už sis dala i profilovku, to je fajn, mně se pak líp pamatuje kdo co psal, když si k tomu můžu přiřadit fotečku :slight_smile: četla jsem, že ti všude vychází holčička, to jsem zvědavá, jestli to vyjde..
17. kvě 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta no to převlékání ti dá zabrat... to je pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám 3 kocoury - 2 obyčejné mourečky a 1 briťulu...ale jsou všichni domácí, mourovatého jsem musela vypiplat od úúúplného koťátečka, které neumělo ani pít, ještě mělo zalepené očička a nemělo zoubky :slight_smile:
17. kvě 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad ahoj, zkus zdravou výživu...já koupila i čaj, ale ten je na prd!!!Jinak dnes ani stopy po nevolnostech, asi je mi zle, když stoupá HCG, co znamená, že zítra asi pojdu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tý jo, tak to musíte mít veselo :slight_smile: my máme tureckou angoru, je celý bílý, ale tatínek byl neznámý tak není čistokrevný, ale je to zlatíčko, v út mu budou 4 a všichni mu říkají prvorozený :grinning:
17. kvě 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 Já to mám taky tak Janičko, 2 dny katasrtrofa, kdy jenom naříkám v posteli a pak třeba dva dny klíídeček a připadám si v pohodě, ale popravdě - těchto dnů nějak ubývá :grinning:
Už se živím pouze zmrzlinama a chlebem, který mám udělaný na topinku v topinkovači s máslem .... :frowning2:
nevím, co je ZDRAVÁ VÝŽIVA :grinning:
17. kvě 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta no tak to si piš, že máme veselo :grinning: jsou to 3 hádavý dospělý sice kastrovaní kocouři, jsou urážliví, vztekliví a hlavně mstiví :grinning: to by člověk ani nevěřil :wink: angorky jsou náádherné :slight_smile:
17. kvě 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad :confused: :astonished: taková prodejna, kde jsem myslela, že mi pomůžou od nevolnostech :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad :confused: :astonished: taková prodejna, kde jsem myslela, že mi pomůžou od nevolnostech :grinning: :grinning: :grinning:
@matysikovad ale cestou zpátky domů, jsem si koupila 2 hot dogy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 počkej, tam je ten kandovaný zázvor? týý jo, kde já to budu v uh hledat -a kdy já se ta dostanu, když jsem jak zdechlá myš !! :frowning2: :cry: :cry:
17. kvě 2013 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 hahah :slight_smile: :grinning: tak ty bych dnesk fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad hmmmm, je to v každém městě, přece!!!!
17. kvě 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek