• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@janista83 no ona tam určitě je, a nebude to jen jeden krámek :wink: budu muset polétat celý Hraďák :grinning:
17. kvě 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad co mléčné výrobky, každé ranko piji studené mlíko.... :sweat_smile:
17. kvě 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělala se mi dost bolavá afta na dásni, myslíte, že si ji můžu potírat herbadentem? v příbaláku jen píší, že v těhu před použitím jakéhokoliv léku se mám poradit s lékařem. to by se z toho ti dr. po...
17. kvě 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 hm, na to mám ráno tu zmrzlinu :slight_smile: :grinning: :wink: už nechci vidět ani to mléko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucijeta ono na tom něco bude, když se nemůže ani každý přípravek na opar. než mi něco tehdy lékárnice našla, ztvrdla jsem tam 15 minut , ještě že tam mají dvě lékárny ..... ale myslím, že pokud to nebudeš pít, co v tom je? bylinky?
17. kvě 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nn, jen jsem si to dnes potřela, bolí mě to už 4 dny, nějaké kyseliny, a troje bylinky no
17. kvě 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta no tak já doufám, že ti to nemůže ublížit, nemáš po ruce lékárnu, že by ses zašla zeptat, co by ti na to doporučili?

@janista83 tak jsem na to vyzrála, snědla jsem pomeranč, sice byl kyselý jak sviňa, ale ulevil mi... akorát mi chlap snědl oběd :frowning2: to je fakt už na zabití :angry:
17. kvě 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mohla bych se zeptat, co máte kočky nebojíte se, že kočka má v sobě Toxoplazmózu a může se potratit? Nebo myslíte, že je to jen strašák?
17. kvě 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a manzel si myslel taky jenze najednou zmenil nazor na kluka :slight_smile: no taky jsem zvedava :slight_smile: a to tam byl jeste jeden vacek takze jsem mooc rada ze nakonec cekame jen jedno .-) ale do 1screeningu to dr.jeste ani nemusi videt aby jsme ve Zline nebyli jeste v soku .-)) shanim kocarek pro sourozence kdyby jste nektere vedela ca dobrou cenu a pekny dejte mi prosim vedet diky . a taky shanim vecicky pro miminko O-3mesice taky jen levne 5-10kc/ks ,mame toho moc 2 hypoteku jedu az a 35let :frowning2: ,budeme zit jen s rodicaku budu mit 3mesice po porodu zase tech 11500kc ale co to je? nic kdyz budem stoho polati benzin,2 deti,jidlo,kredit atd.:frowning2:
17. kvě 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na holcicku vel.80,86,92 omlouvam se ze za cenu jen 5-10kc ,neco muze byt i 15kc ale kdyz si vybere to co je potreba tak je to uz pres 20ks +posta a je to :frowning2: ted mi jedna maminka tady na MK ona darovala veci 33ks a byla tam odsavacka mleka atd. a jen za 130kc :slight_smile:)) takze jsme byli mooc radi ,byli tam i pleteny svtery+cepka+ponozky+rukavice proste parada na zimu je to skvele a jsem opravdu za to vdecna .Vim ze ten kocarek bude dost drahy koukala jsem na bazos atd.. ale proste cenu do max 5000kc vc.posty dekujeme (jo musi byz hluboka korba a vajicko)
17. kvě 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek u koček chovaných doma bych se toho nebála.. a já s kočkama žiju už 12 let a navíc mi gyndr. před 3 měsíci brala krev na toxoplasmosu, projistotu.. a jsem ok :slight_smile:
17. kvě 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek třeba já osobně jsem toxoplazmozu prodělala už jako malá , takže už se nebojím ničeho :slight_smile: a u domacích chovaných koček se nebojím...
17. kvě 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajomilka Já tam mám taky špeky :wink:
17. kvě 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je :slight_smile:
17. kvě 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
17. kvě 2013 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyy jo, ten den tak utekl, v práci by se mi to jinak vleklo :sweat_smile:
17. kvě 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta no to jo :slight_smile: další jeden těhotný den za námi :grinning: a večer se těším na Flinna Carsna, toho já rád :slight_smile: :wink: MUDr. pudr z Pohotovosti :wink: a teď jsem se akorát vrátila z Mekáče, pěkně jsem si dala McWrapa :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mňááám
17. kvě 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek nemáš za co :wink:
17. kvě 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 no krááásná průůkazka, tvoje nová druhá občanka :wink:
17. kvě 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky diky za odpovedi o tom jak ste to daly vedet. Nakonec sem koupila Kindervajco, dala doprostred kosiku s velikonocnima dekoracema a pod ten sem schovala test. Pochopil okamzite a mel ohromnou radost:slight_smile: ted uz jen at vsechno funguje tak ja ma a klapne to...:slight_smile:
17. kvě 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
mate nejakou predtuchu co to bude? ja myslim ze holcicka:slight_smile:
17. kvě 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Nojo, asi bych ji měla nosit u sebe, že? Ale mám strach, abycch to nějak nepomačkala,... Mám v kabelce děsnej bordel :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi Já předtuchu mám a doufám, že se nevyplní, z celého srdce sem si vždy přála holčičku a cítím kluka a nejhorší je, že manžel cítí taky kluka :frowning2:
17. kvě 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi mně je to úplně jedno, máme předpoklad spíš kluka, manžel je ze dvou kluků, jeho táta ze čtyř a většina rodiny by byla radši za holčičku, ale pro mě je hlavní ať je mimčo zdravé a že bude naše :dizzy_face: přijde mi hrozné odpírat některé pohlaví, myslím že to miminko to může i vycítit a může ho to poznamenat, ale toť jen má domněnka..
17. kvě 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
cau holky, vy jste toho nakecaly :slight_smile: clovek tady dva dny neni a aby procital deset stranek..
me krome citlivych prsou opustily vsechny priznaky, tam jsem zacala mit depku :frowning2:
a kontrola az v utery :rolling_eyes:
17. kvě 2013 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem byla na ranu, nic se mnou nebylo, ani na jidlo jsem nemela chut :unamused:
17. kvě 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi já když jsem zjistila, že jsem těhotná, byla jsem si stoprocentní jistá, že bude holčička. Teď ale začínám mít pochyby.
18. kvě 2013 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 měla jsem to stejně, protože jsem měla najednou obsypané čelo, dekolt.. a taky se říká že holčičí spermie jsou větší bojovníci a u nás je zázrak, že jsme otěhotněli přirozeně.. ale vyrážka už se lepší a mohlo to být jen rychlou změnou hormonů, takže teď to mám tak 50/50 a jsem teda děsně zvědavá :sweat_smile: ráda bych už věděla v jakých barvách háčkovat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radulka57 Rady, nechci být zlá, ale buď ráda, že to bude VŮBEC něco... :slight_smile: ju ? :wink:
18. kvě 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ducik mně taky opustil všechny příznaky - a co bejbe??? vždyť to nevadí, akorát si tělo zvyklo na tu lavinu, co už tam má a teď čekej příval nové - a teď už pořádné, protože jsi zase o kus výš :wink: a co cítíš v srdíčku, je tam brouček, nebo ne? je tam, že :wink: tak klííííd
18. kvě 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta takže co - holka prej vzniká, když se milujete před ovu a spermijky si počkají do ovulky, když se trefíte zrovna do ovule, jsou to kluci, ne nadarmo se říká, že jsou ve všem pomalejší a línější :grinning: :wink:

@gaudi no já jsem ze skromného kraje - mně by stačili oboje ( i kluk, i hočička :slight_smile: )
18. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek