• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@lucijeta ja byla také hrozně osypana, ale teď už je to lepší. Vím, že se říká, že když to mamince nesluší, tak to bude holka. Taky to nutně potřebuju vědět :wink: v podstatě budu ráda za cokoli, jen na kluka to bude složitější se jménem. Žádné se mi nelíbí, resp.líbí se mi dvě a obě už dál můj brácha svým klukům.
18. kvě 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já vím, však ste mě asi špatně pochopili, chtěla jsem radši holčičku, ale když to bude kluk tak to nemyslím tak, že ho nechci! Nebo budu neštastná. Jen sem prostě vždy mluvila o holčičce toď vše :slight_smile:
18. kvě 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 jo táák :wink: no já jsem taky chtěla holčičku. pak jsem byla ráda, že jsem vůbec otěhotněla, pak jsme o to v tom 3 měsíci přišli, rozhodily se mi hormony a já jsem opět ráda, že jsem otěhotněla, tak na tohle téma jsem dost citlivá :wink: vážně to nemyslím nijak zle.... akorát - třeba já bych brala cokoliv. s klučííčkem bych se ňufkala a těšila, až mě poprvé počůrá, když mu sundám plínku, vždycky se mi to líbilo ( ve filmech, ale mamka říkala, že je to normálka :slight_smile: ) a holčičičenku bych zase strojila jak panenku a ... a jak píšu, nejlepší by bylo, kdybych měla obojí naráz :grinning:
18. kvě 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Já tě chápu, po té zkušenosti! Teď vše dobře dopadne uvidíš :slight_smile: Ani nevím, jestli jsi už na utz měla srdíčko :slight_smile: ?
18. kvě 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co noční čůrání - stále jsem jediná? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ranní snídání :frowning2: hlad mám jak sviňa a nemůžu nic zhltnout, u všeho se mi nadavuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že stejně nám všem jde o to, aby to vše dopadlo narozením zdravého miminka. A ve finále je to jedno, co to bude.
18. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radulka57 nééé neměla :frowning2: bylo to moc brzo. ale u mě není srdíčko směrodatné, už jsem ho měla i minule.... víš :wink:
18. kvě 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jediná nejsi. Mě to prvně prepadlo dnes v noci,jinak mám pocit,že další příznaky slábnou. Teda kromě zravosti, i když nevím,zda to přičítat těhotenství :slight_smile:
18. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad dřív sem vydržela třeba 5hodin nečurat, a ted chodím po hodině, takže změna u mě je, i v noci chodím, ale ne tak často, já to zaspím, ale dřív sem v noci nechodila ani jednou. Jinak ráno se mě navaluje a pomáhá mě horké kakao a pak je mě krásně.
18. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 jo? horké kakao? to je objev - to musím zkusit taky :wink: no já jdu v noci : ve 23,24,2,3.5,6.....no prostě jsem vždycky do růžova vyspaná :slight_smile:
18. kvě 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky a poboliva vás ještě břicho ? Mě přijde, že už to není tak často ale sem tam mě tam píchne.
18. kvě 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já myslím, že většina holek chce malou slečnu, ať si ji může fintit :slight_smile: taky jsem to tak měla, ale čím dýl jsme se snažili, tím víc mi bylo jedno co to bude.. a známí mají chlapečka a ten je úžasný, takže jsem i klukům "přišla na chuť"
já v noci chodím na malou i normálně, takže žádná velká změna :sweat_smile: taky mám věčně hlad, ale na nic chuť, jsem 2h vzhůru a zatím jsem měla jen banán.. ale ani není moc na výběr :grinning: čekám až manža vstane a pojedem na nákup, chci si koupit i čaj pro těhu, protože mám ráda bylinkové a teď nevím, které z těch co mám doma můžu a které radši vynechat..
18. kvě 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 taky teď mívám zvýšenou chuť na horkou čokoládu :slight_smile: asi si jdu rovnou udělat.. :sweat_smile:
18. kvě 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 jo, i píchne i bolí jako na MS a někdy tak jako brní na čípku, neumím to popsat...
18. kvě 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jo a nesmíš se nechat odradit když je ti špatně a ani nemáš chut, přesto si ho uvař a začni po douškách pít, dělám si ho hodně čokoládové a hlavně fakt hodně ohřáté, vlažné mě nějak vadí.

@nininka23 Ze začátku mě bolelo víc - je to logické, když se roztahuje děloha maximálně, ted pobolívá tak 5-6x denne vždy chvilku.
18. kvě 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta :slight_smile: mám doma 3 těhulkovské čaje a ve dvouch je kontryhel a maliník, který se nemůže pít až do 8 měsíce :angry: tak jsem naštvaná, protože stály přes 50 ,- a ten jeden, co bych mohla je zase s rooibosem a to bych vyblila i co jsem nejedla, kdybych ho jen ucítila, takže... si čti složení :wink:
18. kvě 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 hm, jdu na to :wink:
18. kvě 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57
@matysikovad tak to máme podobně. No nic holky, jdu na bílý sex (ztrestat ledničku ) a přeju hezký den
18. kvě 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 i tobě hezký den :slight_smile:
18. kvě 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dnes konecne zjistila, co mi na piti chutna - nealko pivo :slight_smile: za posledních 14 dnu mam dole 4 kila, nezvracím, ale je mi hrozne tezko, pali me zaha, nic mi nechutna, ani piti, az mi manzel poradil nealko pivo (je doktor a pry to doporucuji v praci lidem po velkych operacich co nemaji taky na nic chut) a fakt mi sedlo :slight_smile:
18. kvě 2013 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@1miska jj, nealko je super - ve kterém jsi týdnu? chlpala jsem ho ve velkém do 6 tt - pak jako když utne, nemůůůžu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásně to pomůže vybrkat a tak celkově zhorčit žaludek :wink:
18. kvě 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 no právě to je to jak píšeš - dojít do finále se zdravým, krásným miminkem ( a voňavoučkým ) , a´t je to chlapeček nebo holčička ( obojí voní krááásně stejně :wink: )
18. kvě 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí

irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin.............kontrola 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1.14 - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál..............................kontrola 28.5.
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště............... kontrola 28.5.
Pistalinda35....35let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha........................kontrola 21.5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...........................................kontrola ?
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka....................................první návštěva 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .......................................kontrola 23.5
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín........................................................kontrola 23.5
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň........................................................kontrola 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo..............................kontrola 6.6.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.................................................. kontrola 6.6.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin..............kontrola 27.5.
nininka23........29 let - 16.1.2014- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram.......................................kontrola 30.5.
pavlinka777....29 let - 19.1.2014 -2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….....kontrola 6.6
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .......................................první návštěva u gyn 20.5
1miska..........30 let - TP 3.1.2014 - 1.dítě - IVF - Brno..................................................................kontrola 22.5.2013

oprašuju tabulku ... :slight_smile:
18. kvě 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co to máte s tou mexickou bolou? Co to je??
18. kvě 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vám všem gratuluju k //,já teprv čekám a vzhledem k tomu, že vy už jste, tak mi můžete snad poradit. Už 3dny měšká ms, mám bolesti v podbřišku už asi týden, tt mi nic neukázal a když si sáhnu na děložní čípek(začala jsem včera),tak včera odpol jsem ho nahmatala, ale večer a dneska ráno byl daleko a jakoby dozadu, může to značit možné těhu? děkuju za odpověď
18. kvě 2013 v 10:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nosí se v těhu na krku ve výši bříška, při pohybu vydává zvuk, když ji pak dáš na kočárek tak mimču připomíná pocit bezpečí když bylo u tebe v bříšku :wink:
18. kvě 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
už ji jen vybrat :slight_smile: moje favoritka je zatím ta tyrkysová, ale to má ještě min. 2 měsíce čas..
18. kvě 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka010 já ti nevím, já zavádím utroš a už na čípek radši moc nesahám, ale asi jde o to jestli je uzavřený? pokud se chystá ms tak by se asi otvíral.. pokud nemůžeš vydržet můžeš si zajít třeba na krev :wink:
18. kvě 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulka010 no čípek se vyprdni, má smysl pouze v období menstruace. ... . protože ho máš pokaždé jinak - před čůráním, před stolicí, po stolici, když sedím, nebo čapíš jak ho kontroluješ. před ms ho má každá jinak... při těhu není nikde pořádně definované, jak má vypadat, u každého je to úúúplně jinak...
18. kvě 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek