• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@lucijeta aha, takže já si ji taky pořídím :wink: ještě to má čas jo? všechny jsou moc hezké :slight_smile: děkuju Lucinko
18. kvě 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek, ráda bych se k vám přidala, pokud nejste věkově omezeny. Je mi 41, TP mám 1.1.2014 podle kalkulačky. U doktorky jsem ještě nebyla, ale příští týden půjdu...snad bude vidět srdíčko. Čekám páté, ale těším se jako porvé. Přeju všem pěkný den. :slight_smile:
18. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@matysikovad jj, někde jsem četla že zvuky mimčo vnímá nějak od 20.týdne, ale koupím si ji dřív, líbí se mi i jen tak na nošení :dizzy_face: mají je tady u nás v ternu v dětském obchůdku tak je půjdu omrknout naživo

@nela7 páté, tý jo, tak to už jsi profesionální mamča a budem mít za kým pro radu :slight_smile: gratuluju a vítej mezi náma :wink:
18. kvě 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak s tím čípkem já ho mám od zpožděné MS pořád středně dlouhý, tvrdý a uzavřený - pořád! stolice nestolice :slight_smile: pořád ještě měřím BT - říká se že má být od ovu vysoká 18 dní aby bylo vše jak má :slight_smile: dnes 36,92.
Zdravé jídlos e mi daří včera jen samá zeleninka a aovoce, celozrnný rohlík a kousek masíčka -paráda!
Jinak se tedy přidám do tabulky:

irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin.............kontrola 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1.14 - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál..............................kontrola 28.5.
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště............... kontrola 28.5.
Pistalinda35....35let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha........................kontrola 21.5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...........................................kontrola ?
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka....................................první návštěva 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .......................................kontrola 23.5
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín........................................................kontrola 23.5
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň........................................................kontrola 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo..............................kontrola 6.6.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.................................................. kontrola 6.6.
jitulindaj :slight_smile:.........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno .......................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin..............kontrola 27.5.
nininka23........29 let - 16.1.2014- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram.......................................kontrola 30.5.
pavlinka777....29 let - 19.1.2014 -2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….....kontrola 6.6
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .......................................první návštěva u gyn 20.5
1miska..........30 let - TP 3.1.2014 - 1.dítě - IVF - Brno..................................................................kontrola 22.5.2013
18. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta S tou bolou je to dobrý nápad. Prodává se zároveň i s tou kůží nebo na čem to visí? Odkud budeš objednávat? Jinak od kdy se má začít nosit?
18. kvě 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ahojky tak co, jak se cítíš? je ti ještě zle? Já si asi ted skočím do mekáče, mám neskutečnou chut na něco :grinning:
18. kvě 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nela7 vítám tě mezi Ledňáčkama :slight_smile: přeju pohodoé a klidné těhotenství :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek to nevím, půjdu se na ně teprv podívat do obchůdku, pokud budou mít tu tyrkysovou tak si ji koupím tam..já ji budu nosit hned až si ji koupím, asi po 12tt. to není dáno odkdy, je to hezký doplněk :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj no já jsem totiž čípek hodně sledovala a jeden cyklus až do MS a byl nízko zavřený a tvrdý do poslední chvilky, už na něm byla krev a pořád se držel, takže jsem se potom orientovala pouze na ovulku, co se ho týče :slight_smile:
S tím jídlem jsi vážně dobrá. Já už jsem se omezila jen na to, že večer se konečně najím a je mi jedno čím, i kdyby to byly moje kočky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@radulka57 upaluj ... ale pozor, já mám od včera divné křeče v břiše, ale nevím, jestli je to tím mekáčem, nebo těma zmrzlinama :stuck_out_tongue_closed_eyes: před tak 10 minutama se mi konečně udělalo dobře, tak jsem snědla koblíížek jahodový z Lídlu ( tam jsou nejlepší ) a doufám, že mě nepotrápí, ale zatím vypadá, že mi parádně sedl ( chlap mi pro něho musel ráno dojet, bzal jich zrovna 10 :grinning: )
a jak ty? chutě nebo i zléééé :wink:
18. kvě 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta ta tyrkysová Luci, to je ta světlemodrozelená? Ta je moc hezká, asi nejhezčí z těch kuliček.
18. kvě 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jj, přesně. mám ji i v albíku, ještě se mi líbila jedna růžová, ale tahle mi přijde taková univerzálnější :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta jo, ta je moc hezká, hodí se od světležluté až po černou, všechny možné škály barev triček a šatiček :wink:
18. kvě 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Jak sem ti psala, že mám chuť na mekáč, tak sem letěla jak blesk na záchod a 3x sem zvracela, tak sem to zakřikla, je mě hrozně a zároven mám hlad.. a myslíš že jídlo z mekáče nějak vadí? Sem četla, že to normálně těhotný jí. samozřejmě ne furt. Ale mě se právě nechce vařit nic a mám chut na cheesburger a zároven se bojím že po cestě se pobliju.
18. kvě 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 to by byla škoda peněz, co? no mně včera sedl - až do noci. já se pro změnu posr... a ne poblila. ale nemyslím si, že by škodil, s holkama z Červnovek 13 jsme jednu dobu nejedly nic jiného :wink: chudinko, tak i zvracíš? já si vždycky lehnu a čekám, až to přejde, většinou do hodiny se ten pocit na zvracení rozplyne a pak jdu vařit a uklízet ( kolem 12 teprve :wink: )
18. kvě 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj jo k té BT - hodím ti sem můj graf..... nevím, jestli je všechno v pořádku, odst to skákalo už jako těhotné

http://www.womenzone.cz/uzivatelka/matysikovad/grafy?c=-8588370088854775808

je tam okolo ovulky i ten čípek, ale typicky vysoko, otevřený a měkký jsem ho neměla ani jeden den....
18. kvě 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky ráda bych se připojila pokud mohu je mi 40 a povedlo se nám miminečko po 3 letech snažení a po druhém IVF tak se moc radujeme a termín mám 10.1.2014 je to moje 4 dítě mám 3 syny 21,18,9. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mufyxa ahojky vítám tě mezi Ledňáčkama a přeji ti, aby jsi měla krásné bezproblémové těhotenství :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad moc děkuji a nápodobně ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta a můžu se zeptat, kde se prodává? Jestli zlatnictví nebo obchod s dětským oblečením atd.? Já o tom akorát četla, že to dítě uklidňuje, ale ráda bych se na ni taky někde podívala, ale nevím kam.
18. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek s dětským oblečením. u nás ve Zlíně a v Olomouci tady http://www.slune.eu/bola
18. kvě 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta děkuji moc, kouknu se :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no celé dny sem měla vždy jen žaludek na vodě a divné pocity na zvracení, ale udýchala sem to, dneska to byl extrém, doufám, že to bylo jen dnes, mě bohatě stačí jen ty pocity na zvracení, jinak sem si dala též zmrzlinu, jakou jíš ty? Já vanilkovou. uplně mě nabila energií.
18. kvě 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 :slight_smile: Twistera :grinning: Jinak točenou se bojím :confused: No já pouze pocit na zvracení, ale dneska je to o dost lepší, jak dny před tím, za je mi ale zimaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: teeeda, ale taky bych potřebovala dobít energii....
18. kvě 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta jééé Luci, ty jsi vlastně ze Zlína, takže ve kterém Ternu to tam mají? Za Malenovice u OBI nebo někde ve Zlíně?
18. kvě 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já točenou taky ne, tuhle mám koupenou v té velké litrové kistě :grinning: Jinak vážně se musí chodit v těhotenství k zubaři? Já mám z něho děs, sem tam naposled byla před 8lety :cry: mám prostě hrůzu a ted vím, že mám kazy a bojím se tam jít.
18. kvě 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 jj, ale doporučuje se až 2-3 trimestr, určitě ne v prvním :slight_smile: myslím, že je tam 2x návštěva u zubaře. bývá to v těhu kartičce - @martinecka20 nám to může přečíst, už ji má doma :wink: kde vůbec jsi kočko dneska nás flákáš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem byla po nákupech a řeším zásadní problém. 13.7.jdeme na svatbu a chtěla jsem si koupit nějaký krásný šaty...pak mě ale napadlo, co s břichem....měla bych být ve 13.týdnu - když bude vše ok.bude už nějaké bříško ? Abych si teď nekoupila šaty a pak se do nich nevešla.
18. kvě 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Já ji taky mám ale nemám tam nikde kdy se chodí, jen že mě pošle k zubaři. je to německy a tak je to asi jiný, v české to asi bude jinak napsaný. A to tam vážně musím? Já tam nechci nikdy :frowning2:
18. kvě 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, dnes pohodička, právě jsem zblajzla plný talíř špenátu, uzeného a bramborových nočků....paráda, takhle je to mnohem lepší :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radulka57 víš, že ti kaz může ohrozit plod? :slight_smile: nechci tě strašit, ale s holkama na Potrtu jsme to hodně řešily, a takový zánět v zubě ti může ohrozit vývoj a nebo ho úplně zastavit i miminka třeba ve 20 tt :frowning2: a opravdu tam budeš muset jít, pokud nemáš známou zubařku, která ti tam dá razítko :wink:
18. kvě 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek