• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
autor
jituska86 5týden, druhe dite
matysikovad 6 týden, první dítě
pehamek 7. týden, první dítě, kontrola 30.5
10. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad díky, mě je 31let a po 5 letech a posledním IVF se nám ve středu ukázalo srdíčko :dizzy_face: , nevím přesně jak to počítat, ale asi dnes 6tt+5 ...v metříku mám datum porodu podle ovulace a to je o dva dny napřed :confused: ..... jinak na kontroly chodím teď často jelikož mám ještě hyperstimulační syndrom z hormonů a také některé dny krvácím...další kontrolu půjdu ve středu
10. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituska86 4-5tyden, druhe dite
pehamek 7. týden, první dítě, kontrola 30.5.
vodvarkova 6 týden, první dítě, kontrola 23.5
10. kvě 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky se přidám :slight_smile: Na utz sem byla minulý týden a zatím jen gestační váček, prý to odpovídalo 4-5tt. Příští týden jdu zas - myslíte, že uvidí alespon tečku bílou vevnitř? Mám z toho stres, chci aby bylo vše v pořádku.
10. kvě 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 Já byla včera 6+2 a bylo vidět už i srdíčko :slight_smile: držím pěsti :slight_smile:
10. kvě 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
vodvarkova jituska86 4-5tyden, druhe dite
pehamek 7. týden, první dítě, kontrola 30.5.
vodvarkova 6 týden, první dítě, kontrola 23.5
janista83 5 týden, první ditě, první návštěva u gyn 20.5
10. kvě 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to ještě upravím :slight_smile:

odvarkova jituska86....4-5. tyden........ druhé dítě.............
matysikovad...................6. týden.........první dítě .............kontrola 28.5.
pehamek ...................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
vodvarkova....................6. týden..........první dítě...............kontrola 23.5
janista83........................5. týden..........první dítě...............první návštěva u gyn 20.5
radulka57.......................6. týden..........první dítě...............kontrola

No tak to nejde upravit tak, jak jsem si to představovala...no tak aspoň s tečkama, aby se to nepletlo dohromady všechno. Ještě bychom mohli přihodit náš věk a vitamínky, kterýma se dopujeme :wink:

@radulka57 zrovna jsem tě přidala do tabulky, akorát nevím přesný datum kontroly :slight_smile:

10. kvě 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Poprvé sem byla 7.5. a jdu zas 14.5
10. kvě 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek gratuluji k srdíčku :slight_smile:

@radulka57 myslím, že už tam bude buď gestační váček se žloutkovým ( jako u mě )a nebo už embryjko třeba 2mm a náznak srdíčka :wink: proč se bojíš, máš nějaké obavy?
10. kvě 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Mám toho moc načteno víš - neměla sem nic číst, jinak bych vůbec pochyby neměla. HCG mě krásně roste, ale stejně se bojím no, asi jako každá, kór když čtu jak hodně žen tu mělo zamlklý těhotenství.
10. kvě 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 jo to mělo, ¨já jsem jedna z nich. A přesto jdu dál, věřím, doufám, modlím se za zdravé dítě.... vůbec se neboj, budeš mít bublinku v pořádku :slight_smile: :wink: počkej, jak ti potečou potoky slz štěstím, jak budeš nadšeně hledět na monitor a fazolka ti bude mávat ručičkama a bude blikat srdíčko!!! :slight_smile: :wink:
10. kvě 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad děkuji moc. Mám hroznou radost. Příště mi už mají vystavit průkazku :slight_smile: strašně se těším :slight_smile:
10. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi nejsi v tabulce :slight_smile: dneska bude přetabulkováno :wink: hodím tě tam :slight_smile:

matysikovad...................6. týden.........první dítě .............kontrola 28.5.
pehamek ...................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
vodvarkova....................6. týden..........první dítě...............kontrola 23.5
janista83........................5. týden..........první dítě...............první návštěva u gyn 20.5
radulka57.......................6. týden..........první dítě...............kontrola
irisi.................................7. týden..........první dítě...............kontrola
10. kvě 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek jááj, průkazka :grinning: tvoje nová občanka :wink:
10. kvě 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no jako nechám si ji zarámovat :D nebo ona se pak odevzdává? Bych si ji ráda nechala :slight_smile: jinak jsem viděla, jak maminky, co byly přede mnou, tak dostaly od sestřičky spolu s průkazkou i nějakou krabici asi s info materiálama atd :D
10. kvě 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek jjj, balíček :slight_smile: :grinning: ona zůstává v porodnici :slight_smile: tobě už by byla k ničemu, když budeš mít v rukou plačící uzlíček :wink:

Holky, taky se vám tak dělá zle z vedra a ze sluníčka? Sluníčko miluju, ale je mi z něho hrozně zle, motá se mi hlava a žaludek jak po flámu....Jak dojdu do stínu, tak pohoda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak vidím tak sem tu z vás nejmladší :grinning: je mi 21 :slight_smile: Sem se s dovolením zapsala do tabulky :slight_smile:

irisi.................................7. týden..........první dítě...............kontrola
FojtikovaM.....................6. týden..........první dítě................kontrola 23.5
10. kvě 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fojtikovam super, to je fajn :slight_smile: :wink: :grinning:

A co ty naše věky ?? :grinning: zítra to poctivě doplníme :wink:
10. kvě 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
páni...se nám to pěkně rozrostlo, koukám, že mám nejmladší fazolku..příznaky teda já nemám žádné...akorát prsa se mi zvětšily a jsou krapet citlivější, jinak 3 mega pupínky na tváři....jinak pohoda, jo a jím teda listovku a jedla jsem ji asi měsíc před...
10. kvě 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jééé, to je škoda. Chtěla jsem si ji nechat na památku. Tak si ji aspoň okopíruju nebo nascanuju. Se nedá svítit.
Jinak bydlím teď ještě v Praze a tady dneska celý den prší a je naprosto hnusně. Teplo mi dělá taky zle a ještě se mi motá hlava, když jdu na metro. Byla jsem zvyklá chodit svižným krokem, tak jsem musela zpomalit :D
10. kvě 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek a zadýchaná jsem!! taky musím jít pomalu, hned se zadýchám, jak kdybych utíkala maraton.... a to jdu třeba jenom do obchodu a po rovince :wink: to je nápad, pěkně to nascanuješ a budeš mít krásnou vzpomínku :wink:

@janista83 vyrážky jsem měla taky jenom 3 a jenom asi 4 dny, pak zmizeli a tvář mám pěknou :wink: až na opary :frowning2: na ty jsem dost trpěla i minule ....

No já se cpu B-komplexem forte, vitaminem C a Acidum folicum ( kys. listová na předpis lékaře ). Brala jsem i Femibion 800, ale po tom mi bylo hrozně zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
10. kvě 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tak jako já taky funím jak lokomotiva a to jdu taky po rovince. Spíš mě ale štve, že se mi motá hlava. Nevím jestli by mi někdo pomohl, když bych sebou sekla na zem na ulici :( a co ještě, tak jsem unavená. Vždycky mě to chytne tak v 5 večer. Zavírají se mi oči a klepe mi hlava o stůl.
Ten Femibion brala jsi po jídle? Já ho beru tak 15 minut po jídle a je to ok. Jednou jsem vzala před jídlem a bylo mi taky zle. I v lékárně mi říkala paní, když jsem si kupovala druhý balení, že je potřeba to brát po jídle.
10. kvě 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
FojtikovaM.....................6. týden..........první dítě................kontrola 23.5
Pistalinda35 ................. 6. týden ............první dítě ............kontrola 14. 5.

také jsem se dopsala :slight_smile: držím palečky všem :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radulka57 ahojky jsme na tom uplně stejně, akorát já byla na UZ tento čtvrtek a taky dle UZ 4-5 týdnů a za 14 dní na srdíčko..
10. kvě 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek musíš na sebe dávat pozor, aby jsi nehavarovala :frowning2: radši choď co nejmíň po sluníčku a snaž se odpočívat na lavičkách a tak.

já jsem měla teď asi 5 dní, co jsem skoro nic nejedla, tak už jsem zůstala u těchto vitamínů, stejně je toho víc, jak v tom femibionu :wink: třeba se k tomu po kontrole toho 28.5 vrátím :slight_smile: no já jsem zase hrozně unavená už po obědě, padají mi oči a jsem slabá. tak si na dvě hoďky lehnu a občas i usnu :-d ale pak mám zase potíže usnout večer :confounded: :angry:
10. kvě 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tak já chodím do práce, takže si jít lehnout nemůžu, ale o víkendu si lehnout jdu :slight_smile: Tak dávám na sebe pozor, abych když by mi bylo fakt hodně mdlo, abych si třeba sedla na bobek a pak teprve sebou sekla. Ale je fakt, že když jsem byla před 2 týdny na návštěvě u mámy, tak jsem omdlela. Jsem se ráno probudila a píchalo mě v podbříšku, tak jsem šla na wc a tam se mi zamotala hlava a sekla sebou. Od té doby mi ale tak zle nebylo, tak jsem to neřešila a dítě je v pořádku zatím. Ale stejně mám strach :(
Nechutenstvím jsem taky trpěla, ale od tohoto týdne je to už lepší. Takže vydrž :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
radulka57.......................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
Pistalinda35 ................. 6. týden ............první dítě ............kontrola 14. 5.
10. kvě 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
radulka57.......................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
irisi..............................7-8. týden..........první dítě...............kontrola 15.5.

@matysikovad děkuju :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda žádné příznaky nepociťuju prsa mi i v běžném cyklu rostla a splaskávala tak o číslo a zatím to je teď každý den různý ale ještě nedosáhli maxima co jsem kdy měla..... jen mě včera manžel šokoval, když mi říkal, že se mi zvětšili tmavé prsní dvorce :confused: :slight_smile:..... jo a na pleti jsem fakt echt puberťák :grinning: ...jinak mi chutná a to tuze
10. kvě 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
irisi..............................7-8. týden..........první dítě...............kontrola 15.5.
kacculle...........................6.týden...........první dítě...............kontrola 15.5.
10. kvě 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek