• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@janista83 závidím ti :slight_smile:
18. kvě 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad ježiš, to jsem nevěděla, že až tak moc :frowning2: To pro miminko budu muset přežít a nevíš jestli se může dávat v těhotenství umrtvení?
18. kvě 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 může, ale proto se doporučuje až od 2.trimestru tam chodit. já byla v prvním a už bych nikdy nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 jako chápeš princip toho zubaře ne ? - můžeš mít zánět, ten se může krví nebo nějak jinak přemístit až do dělohy a placentou do miminka ... brrr, fuj :frowning2: a taky je to trochu kvůli tomu, aby se o sebe ty matky starali ( a tím pádem i o mimčo :slight_smile: )
18. kvě 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no o jednom zubu vím dýl, že mě bolí a přesto mě to nedonutilo jít k zubaři, asi už to bude zánět u kořene, super, můžu si za to sama! Kdybych šla dřív, mohli mě všechny zuby spravit v celkové narkoze, to byl vždy muj sen ale ten se v tehotenstvi fakt neuskuteční - no hold budu řvát na zubařském křesle :grinning:
18. kvě 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 prosím tě klid :slight_smile: zubař je podle mě oproti porodu brnkačka :slight_smile: já jsem nebyla u zubaře víc jak rok, tak se taky děsím co mě najde, ale snad to bude ok :slight_smile:
18. kvě 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek No já o tom jednom zubu vím, na kterej nemužu kousat už dlouho, a přesto sem nešla, víš jak si to vyčítám? Sem mohla mít prohlídku uplně v pohodě! Ostatní zuby mám asi ok, nebo nic hroznýho.
18. kvě 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 no teď už s tím nic nenaděláš. Takže pěkně šupky dupky k zubařovi :slight_smile: neboj, nebude to tak hrozný :slight_smile: já mám za sebou vysekaný osmičky z toho jednu mi brali i s kostí a to byl teda pekelně nepříjemnej zážitek, že jsem i brečela, ale to spíš tím šokem jak mi tím majzlíkej a kladívkem bouchal doktor do kosti :( všechno se dá přežít. Zuby jsou nepříjemný, ale jsou horší věci :slight_smile:
18. kvě 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek vždy sem vykládala že půjdu radši 20x na gyndu než 1x k zubaři :grinning:
18. kvě 2013 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 tak to já mám spíš naopak :D i když ani jedno nic moc :D
18. kvě 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 hlásím, že já mám za sebou vytrhnutí 3 osmiček a jedné sedmičky...... myslím, že přežiješ i bez narkozy :grinning: Jinak opravdu klid, nechtěla jsem tě až tak moc vystrašit :slight_smile: a kdyby nebylo zbytí, doktorka ti to opichne i v prvním trimestru :slight_smile: je to jen lokální umrtvení ...
18. kvě 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, to jsem taky nevěděla, že se v těhu řeší i zubař, ale já chodím tak jako tak co půl roku a teď se koukám mám jít v září, tak to dobře vychází :slight_smile:
ale co mě štve musím se hlásit na hematologii, protože mi při genetice přišli na nějakou mutaci krve a musím v těhu brát léky na ředění krve a pravidelně chodit na kontrolní odběry, chjoo.. kdyby tam aspoň vždycky nebyly takové mraky lidí :unamused:

@matysikovad ano přesně tam, hned jak vejdeš do terna tak je obchůdek s dětským oblečením a tam by je měli mít :slight_smile:
18. kvě 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jo a představ si, že v kaufu žádný těhu čaj nemají :unamused: tak jsem si vzala pohankový se šípkem od bioline a zázvorový s citronem, ten vím že by měl pomáhat na nevolnosti a šípek se v těhu taky doporučuje tak aspoň něco a na těhu si zajdu do tesca
18. kvě 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta Mě přišli na to, že mám nějak moc krevních destiček a tak mě berou kontrolní odběry, pokud to bude trvat, taky mě něco nasadí. Já nemám tuchu, proč nebo jestli je to špatný.
18. kvě 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta řeš to drogerkou, třeba v DM mají úplně všechny čaje pro těhule, co jsou. a neměla bys tam už být na té hematolce? budeš brat anopyrin nebo pichat clexane?
18. kvě 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
K těm čajům pro těhule. Četla jsem, že by neměl mít maliník a kontryhel. Je ještě něco, co by neměl obsahovat?

Jinak si připadám dneska nějak divně. Prsa mi trochu splaskla a nemám je tak citlivý a v podbříšku mi sem tam píchne. Se cítím nějak netěhotně :(
18. kvě 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek Tak když tě píchá v podbřišku, tak je to dobré znamení a děloha se roztahuje. To je lepší, jak nevolnost, která je i při zamlklém pořád stejná. :wink: Neboj se, všechno bude v pořádku. Kdy jdeš na kontrolu? JJ, kontryhel a maliník by se neměl pít minimálně do půlky 8 měsíce těhotenství, takže většina čajů pro těhotné to obsahuje. . . . a taky není dobrá máta, ale to by musel asi člověk pít čaj z čerstvé máty a vypít toho litry
18. kvě 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jdu až 30.5. Takže skoro za 2 týdny. Je mi prostě tak nějak divně. A v podbříšku mě nebolí. Spíš mě tam píchne když vstávám nebo dlouho stojím. Jsem se asi vystresovala, když jsem zase četla diskuze o potratech tady. Dávám si ale už zákaz. Pak mám akorát depku.
Nevolnost nemám vůbec. Jako ve smyslu, že bych zvracela. Jen po ránu mám žaludek jak na vodě a chvílemi přes den.
18. kvě 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek jaké diskuze o potratech ?? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vůbec nic nečti, stačí, že mě to někdy popadne a vyliju si vám svoje srdíčko :unamused: A to je ti málo? Že máš JEN nevolnost? Pěkně odpočívej, užívej si bříška, že ti v něm roste krásňoučký voňavoučký tvoreček, čti si něco hezkého a těš se ze svého stavu. A nepřemýšlej nad blbostma :wink:
18. kvě 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se přidat?:slight_smile: Termín dle MS mám 10.1.2014...k dr jdu až 27.5., už se těším:slight_smile:
18. kvě 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@estrellita86 určitě, vítám tě mezi Ledňáčkama :slight_smile: přeji příjemné a úúúsěšné těhulkování bez komplikací. chceš přidat do tabulky, ať o tobě máme přehled ? :slight_smile:
18. kvě 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin.............kontrola 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1.14 - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál..............................kontrola 28.5.
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště............... kontrola 28.5.
Pistalinda35....35let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha........................kontrola 21.5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...........................................kontrola ?
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka....................................první návštěva 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .......................................kontrola 23.5
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín........................................................kontrola 23.5
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň........................................................kontrola 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo..............................kontrola 6.6.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.................................................. kontrola 6.6.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno .......................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin..............kontrola 27.5.
nininka23........29 let - 16.1.2014- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram.......................................kontrola 30.5.
pavlinka777....29 let - 19.1.2014 -2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….....kontrola 6.6
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .......................................první návštěva u gyn 20.5
1miska..........30 let - TP 3.1.2014 - 1.dítě - IVF - Brno..................................................................kontrola 22.5.2013
18. kvě 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Já kdybych tě neměla :slight_smile: když já si to zakazuju číst, ale víš jak. Si říkám ať jsem připravená na všechno :( ale je fakt, že plaším zbytečně asi. Jen holt je mi někdy tak divně úzko. Ale dobře teda, nebudu vymýšlet :slight_smile: A děkuju :slight_smile:
18. kvě 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně taky nějak vůbec nic nepíchá, jen pouze malinko....nestojí to ani za řeč, když já měla zamlklý těhu, tak jsem neměla vůbec žádné příznaky,nevolnost, nalité prsa, fakt vůbec nic, jen mi prostě nedošla menstruace, p. doktorka mně musela přesvědčit, že jsem těhu.....

jinak taky jsem si koupila těhu čaj a je tam vše co zminujete, že se nemá pít a nikde není ani napsané, že se to má pít až třeba později...to je vrchol, ne!!!!! :angry: :angry: :angry:
18. kvě 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek no nemáš za co :wink: aby se nesešel den se dnem a budeš volat H.E.L.P, že jsi celý den nic nejedla a jen ležíš jak lemra na posteli a nic nemůžeš :grinning: si ještě vzpomeneš :grinning: :wink: no tak jdeš na kontrolu 2 dny po mně, já už budu vědět ortel a budu držet pěsti tobě. Že furt sýčkuješ - ale nejde to zadržet, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
18. kvě 2013 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 Myslím, že ho mam taky doma ten Pregnancy tea, že? myslím, že nemůže ublížit, ale jistota je jistota... než si to potom vyčitat....
18. kvě 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Děkujuuuu :wink: Do tabulky mě určo můžeš napsat, to je fajn, že tady máte tenhle přehled udělaný :slight_smile: 27 let, TP 10.1., 2. dítě, přirozeně, listovka, Hradec Králové, kontrola 27.5. .......nezapomněla jsem na něco? :slight_smile:
18. kvě 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 jsem měla zamlklinku v 9 tt - přišlo se na to v 11 tt pomocí UTZ, ale j jsem to tušila od jistého okamžiku. Prostě se ve mně něco zlomilo a já jsem měla pocit, jako bych něco ztratila, něco, co už se mi nikdy nevrátí.... a byla to pravda, těhu příznaky jsem měla dál.... stejně přírodě člověk nezabrání, tak proč si to znepříjeňovat :wink:
18. kvě 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin.............kontrola 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1.14 - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál..............................kontrola 28.5.
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště............... kontrola 28.5.
Pistalinda35....35let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha........................kontrola 21.5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...........................................kontrola ?
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka....................................první návštěva 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .......................................kontrola 23.5
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín........................................................kontrola 23.5
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň........................................................kontrola 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo..............................kontrola 6.6.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.................................................. kontrola 6.6.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno .......................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin..............kontrola 27.5.
nininka23........29 let - 16.1.2014- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram.......................................kontrola 30.5.
pavlinka777....29 let - 19.1.2014 -2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….....kontrola 6.6
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .......................................první návštěva u gyn 20.5
1miska..........30 let - TP 3.1.2014 - 1.dítě - IVF - Brno..................................................................kontrola 22.5.2013
estrellita86...27 let, TP 10.1., 2. dítě, přirozeně, listovka, Hradec Králové...............................kontrola 27.5.

@estrellita86 jsi tam :wink:
18. kvě 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. kvě 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek