• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@matysikovad :D :D :D no náhodou mám za sebou návštěvu babičky. Před týdnem jak jsem byla na kontrole a bylo vidět srdíčko, tak jsem nevydržela a řekla jí, že jsem těhotná a ona, že super a že je kdesi ve sklepě nebo na půdě dětská vanička ještě po mně a že si ji musím vzít :D no tak jsem jí poděkovala, vezmu si ji a děkuji bohu za to, že máma má doma velký sklep, kam se vanička uskladní a nikdy nepoužije :D :D :D

No a jako máš pravdu, nejde to zadržet. Si nemůžu pomoct. Jako vždycky to vidím raději černě a pak jsem mile překvapená než to vidět růžově a nabít si hubu :(
18. kvě 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek je to tak, jak píšeš, raději být připravená - ale netrápit sebe a miminko zbytečně :wink: no joooo, vaničky od babičky :grinning: náhodou já mám u našich parádní stoletý kočár, takový ten na nízkých kolečkách ( pokud už ho táta nezlikvidoval ) a a ten se doslova těším :slight_smile: a klasickou postýlku dřevěnou :wink:
18. kvě 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tak na postýlku bych docela zapomněla :D na ní má babička naházený peřiny :D Snad si na ni nevzpomene :D

Jinak jak se díváš na epino? Budeš požizovat? Nebo i ostatní? Budete pořizovat?
18. kvě 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek tak ptáš se té špatné, dokud nebude malé pomalu na světě, nic kupovat, ani pořizovat nebudu. Ale už jsem se na to dívala, hodně holek z Červnovek to doma má, teď jak budou rodit, tak si počkám na preference a pak uvidím :wink: jinak si myslím, svým způsobem, že je to dobré - ale nikdy nevíš, jak budeš rodit. A taky jestli to třeba nemůže vadit potom, kdyby se těhula dřív otevírala, nevíím
18. kvě 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tak kdyžtak dáš sem info, když by ses něco dozvěděla? To já velký nákupy budu dělat až tak po 20. týdnu a později. A vůbec. Nebuď taky pesimistická :D pěkně hlavu vzhůru a žádný chmury :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek :wink: zrovna mě chytá nová vlna nevolnosti, to je i optimistické a dneska už i blbé.... za chvíli usnout, nebo už neusnu až do noci :confounded: a mám pocit, že se mi na tváři dělá nová tlupa jebáčků, ahááá .... :wink: miluju těhotenství, oplývám kráásou!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jasně, že dám hned vědět sem! to je přece JASNÉ :wink: ale slyšela jsem na to jen samou chválu, že není nutný buď vůbec žádný, nebo jen malý nástřih
18. kvě 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no tak o jebácích bych mohla povídat :D jsem se ráno probudila a koukám, co to mám uprostřed čela :D no je tam chlapec. Vypadám jako jednorožec :D Já právě taky na to slyšela jen chválu, tak jsem zvědavá :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad měla no, dr. říkala ať si zavolám hned až budu mít potvrzené těhu, ale v CARu mi předepsali ať už radši beru po půlce anopyrinu a v pondělí se tam už chystám volat, teď to ještě bylo takové hektické.. snad budou stačit prášky a nebudu muset píchat

@radulka57 tak to ti taky nepovím, mně jen řekli že mám trombofilii, že mi hrozí sraženiny krve.. v únoru po lapárce jsem dostávala injekce na ředění krve a po celé těhu mě chtějí sledovat :pensive: ale tak aspoň, že se o tom ví a pohlídají si nás
18. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek taky jsem o epinu slyšela samou chválu, uvažuju o něm, ale asi pořídím až budu vědět že nepůjdu císařem, mám celkem úzkou pánev a jsem po operaci očí..
18. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak umřu hlady, je to jasné, nadavuje se mi už i z rohlíku..... panebože, co mám jíst??? Zmrzlina nepomáhá, pomeranč jen na chvilku.... Máááám hlad! Obrovský hlad!!! :angry: :fearful:
18. kvě 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerada bych to zakřikla, ale já zatím kupodivu dobrý, teď jsem měla chleba ve vajíčku s okurkou a z tesca jsem si dovezla banán v jogurtu a slunečnice v čokoládě a k tomu piju mléko a šípkový čaj, málem bych zapomněla jak je dobrý, ňááám :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, vy už tu řešíte epino. :slight_smile: Já teda neměla, bylo mi líto peněz a hlavně jak se znám bych to určitě flákala :slight_smile: , takže nástřih byl, malý měl 3900, nevím jestli by epino pomohlo, týden jsem si nesedla ale pak dobrý.. Ale jinak jsem slyšela na to chválu, ale tak píšu tu zase jiný názor že to není nutnost. :slight_smile:

@matysikovad Když mě bylo nejhůř, což bylo tak měsíc co jsem jen ležela a zvracela, tak mi pomáhal vychlazený Nutridrink, skoro nic jiného jsem v sobě neudržela, tak díky tomu jsem to nějak zvládla..

@nininka23 Já třeba ve 13tt neměla jestě ani náznak bříška, až od 15tt začalo trošku růst..
18. kvě 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já letím teď na jahodách. Z těch mi není zle. Ale já jahody zbožňovala i když jsem nebyla těhotná :slight_smile:

@lucijeta to se dá nějak odhadnout, jestli se bude rodit císařem? Jinak s tou oční vadou nevíš jak to je když jsem tupozraká? Jako malá jsem měla docela dost dioptrií, ale díky tomu, že jsem poctivě nosila okluzor na oku, tak se mi to stáhlo a mám jen půlku na každém oku.
18. kvě 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka777 vidíš to? to je náápad, nutridrink. a jakou příchuť jsi pila?
18. kvě 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek teď jsem vydloubala půlku grepu a je mi hned lepší :slight_smile: jahudky eeee, to už jsem zkoušela :wink:
18. kvě 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek tak to fakt netuším a ani nevím, jestli k očnímu posílají jen holky co nosí brýle nebo všechny.. ale podle stavu sítnice očař zhodnotí jestli můžeš rodit normálně, pro oči je to "tlačení" zátěž
18. kvě 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jedině čokoládový :slight_smile:

@pehamek @lucijeta Mě dovolili rodit normálně s krátkozrakostí asi 7 a 5,5, to horší oko po skleroplastice, byla jsem kvůli tomu na očním jestli nemusím císaře..
18. kvě 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ahoj, ahoj, ahoj :grinning: omlouvam se, cely den jsme se venovali zahrade a napousteni bazenu :slight_smile: Jsem unavena, zitra dopoledne vas doctu a zjistim, co je treba :wink:
18. kvě 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinka777 no já jsem zvědavá jak dopadnu, já byla před 10 lety na laserové operaci krátkozrakosti a očař říkal, že to mám dost seřezané, ale ráda bych normální porod..
18. kvě 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta tak já chodím pravidelně co rok na kontroly k očařovi, takže se tam objednám a zeptám se. Ono to totiž už zase ten rok bude. Strašně ten čas letí :slight_smile: jinak brýle mám napsaný i v řidičáku, což mě pěkně štve, protože nosím čočky.
18. kvě 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad grepíky já nerada. Jsou na mě moc hořký. Ale vnukla jsi mi nápad, že bych mohla dneska ztrestat ještě pomíka :D ať má malý vitamínky :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@estrellita86 JÉ tak to máme stejný termín já mám taky 10.1.2014 zdravím spolubojovkyni :slight_smile: :wink:
18. kvě 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad :dizzy_face: já chci taky do tabulky prosím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: 40 let , TP 10:1:2014, 4 dítě po IVF, utrogestan,listovka femibion 800. Pardubice :wink:
18. kvě 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa klidně se tam přidej sama. Akorát ji celou zkopíruj a připiš se :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad
@radulka57
Tak mi to nedalo. V prukazce jsou kolonky pro vysetreni... Plicni, zubni, ... Taky pro obvodni a EKG. Jestli se to musi, kolikrat a kdy tam neni. Takze bych rekla, ze je to otazka pro doktora :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 plicní? Co na plicním? Jako jestli nemám astma a udýchám to? Jinak děkujeme za info :slight_smile:
18. kvě 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin..................KO 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - KO 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1. - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...................................KO 28.5.
1miska.............30 let - TP 3.1. - 1.dítě - IVF - Brno...............................................................................................KO 22.5.
matysikovad....27 let - TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště.................KO 28.5.
Pistalinda35....35let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha..............................KO 21.5.
kacculle...........27 let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha....................................................KO ?
barbecue.........29 let - TP 5.1. - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...................................................první KO 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava ..................................................KO 23.5
FojtikovaM.......21 let - TP 7.1. - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.........................................................................KO 23.5
jituska86..........27 let - TP 8.1. - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň....................................................................KO 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.....................................KO 6.6.
martinecka20.27 let - TP 9.1. - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo..............................................................KO 6.6.
mufyxa.............40 let - TP 10.1. - 4. dítě - IVF - Pardubice - utrogestan, listovka, femibion800.......................KO ?
estrellita86.....27 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně, listovka, Hradec Králové...................................................KO 27.5.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno ...................................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin........................KO 27.5.
nininka23........29 let - TP 16.1.- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram......................................................KO 30.5.
pavlinka777....29 let - TP 19.1. - 2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….............KO 6.6.
janista83.........30 let - TP ? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .........................................................první KO 20.5.
18. kvě 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad
no některé cykly jsem tak měla problém ho rozpoznat,ale ted je zkrátka stabilní..
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/jitulinda/grafy?c=-8588364940854775808
18. kvě 2013 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrujovi132 jeje to si jeste rychlejsi nez ja:slight_smile: nasa mala bude mit 1 rok 22.6. a jak to vypada sem ted nejak 4+3 nebo tak nejak... no je jeste hrozne moc brzo neco rikat, zatim jen doufam ze to vsechno klapne jak ma...
18. kvě 2013 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek ahoj:slight_smile: kocku sme meli a pri prvnim tehotenstvi sem ji nechala, po tom co sem zjistila ze sem tehotna, testovat na toxo, protoze me vysly vysledky ze zadny protilatky nemam. No nase cici bohuzel ano, jak jsem pochopila jsou dva typy a ona mela v sobe oba dva. Nez sme to zjistili ubehly vic jak 2 mesice a ja to od ni nedostala. No stejne sme kocku prestehovali k nasim a bohuzel musim rict, ze uz tam zustala...
nejde tak ani o to, ze muzes potratit, jako spis o to, ze se behem vyvoje plodu muze mimco nakazit a pak z toho muze byt postizeny. Prvni trimestr je nejbezpecnejsi samozrejme a myslim ze poskozene by byly hlavne hluk a zrak.
Po te co nase kocka byla vic jak pulroku u rodicu sem si netroufala si ji vzit k nam hned po porodu a pak jsem uznala, ze kdyz si uz tak hezky zvykla, nema cenu ji brat nazpatky, protoze ted, pri dalsim tehu, by se zas na 3/4 roku stehovala a pak by nebyla nikde doma...
kdyz prijedeme k nasim tak nas zna, tuli se, chodi za nama a ma ohromnou radost ze sme tam, ale u rodicu je opravdu stastna a spokojena a s nama uz by asi ani sama jet nechtela...
18. kvě 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek