Rodím v lednu 2014

Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
gaudi
18. kvě 2013
@lucijeta jeje nee, ja zadny pohlavi nechci odpirat a nejde mi o to aby si nekdo ze srdce pral jen to jedno a pak byl zklamany kdyz se narodi neco jinyho. Me slo o to, jestli mate nejake tuseni co by to mohlo byt. Nekdy to clovek proste citi...
pri minulem tehu sem si po prvnim trimestru byla 100% jista ze to bude kluk a kdyz se nam drobek neukazal, tak pro me na porodnim sale byla holcicka ohromny prekvapeni. Radost sem ale mela stejne okamzite obrovskou a malou miluju nade vsechno jak to jenom jde. Jen si rikam ze treba mam obraceny radar a jak sem si tenkrat byla jista klukem a narodila se holcicka, treba to ted bude naopak🙂
gaudi
18. kvě 2013
@nininka23 jeje s tema satama hrozne zalezi na cloveku, u nektery mamy jeste v 6tym mesici tezko hadas jestli je tehotna nebo se jen trochu vic najedla a u jiny, jako treba u me, vypadas uz ve 4tym mesici na to, ze budes za 14 dni rodit, tezko radit jak to je u tebe...
vodvarkova
18. kvě 2013
Brej večír, tak jsme dneska oznamovali mimčo rodičům manžela, chtěli jsme využít moment překvapení, kdy ještě nic netušili... 🙂 bylo to super tchýňka a švagruška plakali.. 🙂
Jinak jsem dneska ráno snad poprvé měla namále se zvracením, zatím jsem to ustála, ale je to těžší a těžší...😞(
Koukala jsem co jste toho zasejc napsali, líbila se mi hodně ta mexická bola... asi si jí taky pořídím časem.. 🙂

@lucijeta Já razím na hematologii ve středu, mám Leidenskou mutaci v heterozygotním stavu plus ještě MTHFR v heterozygotním stavu.. tak jsem zvědavá jak výsledky dopadnou... Jinak nevím co máš za mutaci ty, ale geneticky nejčastější jsou ty co mám já a o užívání anopyrinu mi nikdo nikdy neříkal... všichni mluvili o injekcích nízkomolekulárního heparinu... no uvidíme...snad budem v pohodě, budem si držet palce...🙂
pehamek
19. kvě 2013
@gaudi díky moc za odpověď. Takže to že je kočka očkovaná, to není záruka, že je v pořádku a že to v sobě nemá? A to jsi řekla doktorovi, že bys chtěla na to natestovat nebo se to dělá standartně?
martinecka20
19. kvě 2013
@pehamek No, já nevím co na plicním, ještě jsem tam nebyla 😃
nininka23
19. kvě 2013
Holky a ty testy na toxoplazmozu udělají na veterině. Mám doma dvě persanky, sice se drží hlavně doma, ale na zahrádku můžou a chodí normálně. Máme možnost je dát ke tchyni, ale nechci se jich zbavovat, když jsou třeba úplně zdravé.
matysikovad
19. kvě 2013
@nininka23 udělají ti to vyšetření z trusu a stojí to kolem stovky 🙂 dělávám to us svých koček běžně, nasbírám hovínka a pak jim to tam šoupnu, do týdne vím výsledek 🙂

Jinak vám přeji příjemný prosluněný nedělní den 🙂

@martinecka20 já jsem na plicní chodila skoro každý den po 3 poslední roky - tééměř pravidelně 😃
matysikovad
19. kvě 2013
@pehamek teda na co se očkují kočky? já mám očkovanou jenom tu briťulu a stejně jen základníma vakcínama, ostatní kočky ani to ne. odblešené, odčervené, odvšivené a hotovo 😉
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad Myslíš, že se člověk na ta vyšetření má objednat přímo sám? No, já nevím jestli musí být všechna vyšetření a kdy, takže já budu všechno řešit u MUDr. 🙂
martinecka20
19. kvě 2013
Táááák, dnes jsem začala brzo. Vstala jsem v 6 a už mám vypranou první pračku 😃 Nějak se mi ale nechce na nákup ]-(
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 jo to nevím, já dělala na oddělení, takže já to budu mít jasné 😉 dá mi razíto náš Arnoštek, ale myslím, že u nás v UH bych teda asi zavolala předem a neseděla bych tam mezi těma uchrchlanýma, bývají fakt hodně nemocní. takže si pozjišťovat, jak plicní ambulance u vás ve městě vypadá - a asi ti bude muset dát žádnaku K obvoďák.... možná, teď to nevím přesně
lucijeta
19. kvě 2013
@gaudi já vím jak si to otázku myslela, to odpírání nebylo reakcí na tebe 😉

@vodvarkova já mám MTHFR homozygot a dr. na hematolce mi řekla, ať se pak hned hlásím, že mi nasadí anopyrin a budou mě sledovat (děda umřel na plicní embolii, pravděpodobně to mám po něm), no a v CARu to mám v papírech tak dr. říkal, že ať to máme podchycené už v začátcích ať už radši po půlce beru než se tam dostanu

@matysikovad už mi to asi taky začíná, dnes jsem v noci byla 4x na malou, jsem úplně rozbitá.. v 7 jsem se vzbudila a děsně mě bolelo břicho jak na ms a bylo mi zle, tak jsem to radši ještě zaspala, teď se jdu pokusit něco posnídat..

jinak dobré ránko všem 🙂
mufyxa
19. kvě 2013
irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin..................KO 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - KO 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1. - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...................................KO 28.5.
1miska.............30 let - TP 3.1. - 1.dítě - IVF - Brno...............................................................................................KO 22.5.
matysikovad....27 let - TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště.................KO 28.5.
Pistalinda35....35let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha..............................KO 21.5.
kacculle...........27 let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha....................................................KO ?
barbecue.........29 let - TP 5.1. - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...................................................první KO 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava ..................................................KO 23.5
FojtikovaM.......21 let - TP 7.1. - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.........................................................................KO 23.5
jituska86..........27 let - TP 8.1. - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň....................................................................KO 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.....................................KO 6.6.
martinecka20.27 let - TP 9.1. - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo..............................................................KO 6.6.
mufyxa.............40 let - TP 10.1. - 4. dítě - IVF - Pardubice - utrogestan, listovka, femibion800.......................KO 31.5
estrellita86.....27 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně, listovka, Hradec Králové...................................................KO 27.5.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno ...................................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin........................KO 27.5.
nininka23........29 let - TP 16.1.- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram......................................................KO 30.5.
pavlinka777....29 let - TP 19.1. - 2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….............KO 6.6.
janista83.........30 let - TP ? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .........................................................první KO 20.5.
mufyxa
19. kvě 2013
Dobré ráno maminky těhulky 🙂 🙂 🙂
nininka23
19. kvě 2013
@mufyxa Dobré ráno 😉
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad No jasně, já se na to zetám doktora, určitě si budu pak volat - jestli objdnávají 🙂 Bude to jednodušší. Nemůžu strávit celý den v čekárně 😃
matysikovad
19. kvě 2013
@mufyxa no vidíš, a už jsi tam 😉 jinak kráásné dobré ráno 😉

teda ale je to silný měsíc ten duben-květen =-) =-) =-) 😕

@lucijeta tak s tou snídaní ti přeju moc moc štěstí, protože já jsem od naci na hajzlu ( průjem ) a ještě do toho nemůžu spolknout pomalu ani sousto jídla bez toho, abych se nadávila.... no takže pos.aná a ještě hladová ]-( ]-( no jako paráááda !!! 😃

@nininka23 Dobré ráánko i tobě Ninuško 🙂
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 jo bude to jedndšší a zavolej i k obvodákovi, jestli potřebuješ žádanku.ale na to všechno máš moře času, začala bych po 20.tt po velkém UTZ orgánů a mozku
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad Jasně, k doktorům se jen tak nepohrnu 😃 😃 😃
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 a jak se máš dneska kromě toho, že jsi od rána hyperkativní ? 😃
matysikovad
19. kvě 2013
@vodvarkova no vidíš, jak tcháně se švagrovou reagovaly - asi měly radost 😉
sanchezova
19. kvě 2013
Ahoj holky, já chci taky mezi vás 🙂
otěhotnět se nám podařilo po 5.IUI , předpokládaný TP je 31.12.2013 , beru Utrogestan a Kyselinu listovou , kontrola 22.5.
🙂
matysikovad
19. kvě 2013
@sanchezova tak vítej 🙂 dát tě do tabulky, nebo to zvládneš sama ? 🙂
matysikovad
19. kvě 2013
Holky, jak vypadají vaše břicha? Já po té dietě a průjmu mám břicho jak obrácený lavor 😞 příjdu si chudčí, jak před těhotenstvím .... a jak vy?
radulka57
19. kvě 2013
@matysikovad moje je nafouklý pořád 😃 si připadám jak v 4měsíci, ale to je asi tím nadýmáním.
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad No, cítím se nějak divně. Prostě bych pořád něco jedla a jak se najím, je mi nějak blbě 😃 Vařím si vývar, tak se těším až si dám 😃 Po něm mi snad blbě nebude 😃
martinecka20
19. kvě 2013
Holky, mám dotaz... možná blbej, ale protože jsem jen "blbá sekretářka", tak kdyžto bude hodně blbej dotaz, určitě přivřete oko 😃
Taky máte pocit, že se Vám v břiše něco děje? Nevím, jestli jsem to dřív jen nevnímala nebo to je tím stavem,... každopádně je to pro mě něco nového,...
Sedím na pohovce opřená a občas cítím v břiše takové škubání... něco jako tep při měření tlaku 😃 Nevíte o co jde?
nininka23
19. kvě 2013
@matysikovad já jsem byla bez břicha naposledy asi v 5.třídě, tudíž mám pocit,že tak do 5.měsíce nikdo nic nepozná🙂
@martinecka20 já mám úplně opačný pocit..kdybych neměla těhotenství potvrzené, ani nevím, že jsem v tom. Pominu li občasné nablouvani a chutě.
martinecka20
19. kvě 2013
@nininka23 S tím břichem tomám stejné 😃
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 já teď nevím, jak to myslíš, ale já mám teď pochody jasné - mám hnačku jak bič, takže cítím každý pohyb v břiše 😃 si zajedu k našim na vývar, dneska fakt vařit nebudu, stejně nemám pro koho, já bych to nejedla a můj není doma

@nininka23 já měla taky luxusní vědro do včerejška do odpoledne a pak to začalo.... no už včera ráno mi bylo dost zle od žaludku, celý den sem nic nejedla a dneska to asi pokračuje.
Teď kolem oběda je mi líp, ufff. Tak dlabu suchý rohlík a modlím se

Začni psát odpověď...

Odešli