• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@lucijeta jeje nee, ja zadny pohlavi nechci odpirat a nejde mi o to aby si nekdo ze srdce pral jen to jedno a pak byl zklamany kdyz se narodi neco jinyho. Me slo o to, jestli mate nejake tuseni co by to mohlo byt. Nekdy to clovek proste citi...
pri minulem tehu sem si po prvnim trimestru byla 100% jista ze to bude kluk a kdyz se nam drobek neukazal, tak pro me na porodnim sale byla holcicka ohromny prekvapeni. Radost sem ale mela stejne okamzite obrovskou a malou miluju nade vsechno jak to jenom jde. Jen si rikam ze treba mam obraceny radar a jak sem si tenkrat byla jista klukem a narodila se holcicka, treba to ted bude naopak:slight_smile:
18. kvě 2013 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 jeje s tema satama hrozne zalezi na cloveku, u nektery mamy jeste v 6tym mesici tezko hadas jestli je tehotna nebo se jen trochu vic najedla a u jiny, jako treba u me, vypadas uz ve 4tym mesici na to, ze budes za 14 dni rodit, tezko radit jak to je u tebe...
18. kvě 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej večír, tak jsme dneska oznamovali mimčo rodičům manžela, chtěli jsme využít moment překvapení, kdy ještě nic netušili... :slight_smile: bylo to super tchýňka a švagruška plakali.. :slight_smile:
Jinak jsem dneska ráno snad poprvé měla namále se zvracením, zatím jsem to ustála, ale je to těžší a těžší...:frowning2:(
Koukala jsem co jste toho zasejc napsali, líbila se mi hodně ta mexická bola... asi si jí taky pořídím časem.. :slight_smile:

@lucijeta Já razím na hematologii ve středu, mám Leidenskou mutaci v heterozygotním stavu plus ještě MTHFR v heterozygotním stavu.. tak jsem zvědavá jak výsledky dopadnou... Jinak nevím co máš za mutaci ty, ale geneticky nejčastější jsou ty co mám já a o užívání anopyrinu mi nikdo nikdy neříkal... všichni mluvili o injekcích nízkomolekulárního heparinu... no uvidíme...snad budem v pohodě, budem si držet palce...:slight_smile:
18. kvě 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi díky moc za odpověď. Takže to že je kočka očkovaná, to není záruka, že je v pořádku a že to v sobě nemá? A to jsi řekla doktorovi, že bys chtěla na to natestovat nebo se to dělá standartně?
19. kvě 2013 ve 02:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek No, já nevím co na plicním, ještě jsem tam nebyla :grinning:
19. kvě 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ty testy na toxoplazmozu udělají na veterině. Mám doma dvě persanky, sice se drží hlavně doma, ale na zahrádku můžou a chodí normálně. Máme možnost je dát ke tchyni, ale nechci se jich zbavovat, když jsou třeba úplně zdravé.
19. kvě 2013 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 udělají ti to vyšetření z trusu a stojí to kolem stovky :slight_smile: dělávám to us svých koček běžně, nasbírám hovínka a pak jim to tam šoupnu, do týdne vím výsledek :slight_smile:

Jinak vám přeji příjemný prosluněný nedělní den :slight_smile:

@martinecka20 já jsem na plicní chodila skoro každý den po 3 poslední roky - tééměř pravidelně :grinning:
19. kvě 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pehamek teda na co se očkují kočky? já mám očkovanou jenom tu briťulu a stejně jen základníma vakcínama, ostatní kočky ani to ne. odblešené, odčervené, odvšivené a hotovo :wink:
19. kvě 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Myslíš, že se člověk na ta vyšetření má objednat přímo sám? No, já nevím jestli musí být všechna vyšetření a kdy, takže já budu všechno řešit u MUDr. :slight_smile:
19. kvě 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááák, dnes jsem začala brzo. Vstala jsem v 6 a už mám vypranou první pračku :grinning: Nějak se mi ale nechce na nákup :angry:
19. kvě 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jo to nevím, já dělala na oddělení, takže já to budu mít jasné :wink: dá mi razíto náš Arnoštek, ale myslím, že u nás v UH bych teda asi zavolala předem a neseděla bych tam mezi těma uchrchlanýma, bývají fakt hodně nemocní. takže si pozjišťovat, jak plicní ambulance u vás ve městě vypadá - a asi ti bude muset dát žádnaku K obvoďák.... možná, teď to nevím přesně
19. kvě 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gaudi já vím jak si to otázku myslela, to odpírání nebylo reakcí na tebe :wink:

@vodvarkova já mám MTHFR homozygot a dr. na hematolce mi řekla, ať se pak hned hlásím, že mi nasadí anopyrin a budou mě sledovat (děda umřel na plicní embolii, pravděpodobně to mám po něm), no a v CARu to mám v papírech tak dr. říkal, že ať to máme podchycené už v začátcích ať už radši po půlce beru než se tam dostanu

@matysikovad už mi to asi taky začíná, dnes jsem v noci byla 4x na malou, jsem úplně rozbitá.. v 7 jsem se vzbudila a děsně mě bolelo břicho jak na ms a bylo mi zle, tak jsem to radši ještě zaspala, teď se jdu pokusit něco posnídat..

jinak dobré ránko všem :slight_smile:
19. kvě 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin..................KO 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - KO 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1. - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...................................KO 28.5.
1miska.............30 let - TP 3.1. - 1.dítě - IVF - Brno...............................................................................................KO 22.5.
matysikovad....27 let - TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště.................KO 28.5.
Pistalinda35....35let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha..............................KO 21.5.
kacculle...........27 let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha....................................................KO ?
barbecue.........29 let - TP 5.1. - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...................................................první KO 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava ..................................................KO 23.5
FojtikovaM.......21 let - TP 7.1. - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.........................................................................KO 23.5
jituska86..........27 let - TP 8.1. - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň....................................................................KO 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.....................................KO 6.6.
martinecka20.27 let - TP 9.1. - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo..............................................................KO 6.6.
mufyxa.............40 let - TP 10.1. - 4. dítě - IVF - Pardubice - utrogestan, listovka, femibion800.......................KO 31.5
estrellita86.....27 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně, listovka, Hradec Králové...................................................KO 27.5.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno ...................................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin........................KO 27.5.
nininka23........29 let - TP 16.1.- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram......................................................KO 30.5.
pavlinka777....29 let - TP 19.1. - 2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….............KO 6.6.
janista83.........30 let - TP ? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .........................................................první KO 20.5.
19. kvě 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno maminky těhulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mufyxa Dobré ráno :wink:
19. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad No jasně, já se na to zetám doktora, určitě si budu pak volat - jestli objdnávají :slight_smile: Bude to jednodušší. Nemůžu strávit celý den v čekárně :grinning:
19. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufyxa no vidíš, a už jsi tam :wink: jinak kráásné dobré ráno :wink:

teda ale je to silný měsíc ten duben-květen :confused: :confused: :confused: :fearful:

@lucijeta tak s tou snídaní ti přeju moc moc štěstí, protože já jsem od naci na hajzlu ( průjem ) a ještě do toho nemůžu spolknout pomalu ani sousto jídla bez toho, abych se nadávila.... no takže pos.aná a ještě hladová :angry: :angry: no jako paráááda !!! :grinning:

@nininka23 Dobré ráánko i tobě Ninuško :slight_smile:
19. kvě 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jo bude to jedndšší a zavolej i k obvodákovi, jestli potřebuješ žádanku.ale na to všechno máš moře času, začala bych po 20.tt po velkém UTZ orgánů a mozku
19. kvě 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Jasně, k doktorům se jen tak nepohrnu :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 a jak se máš dneska kromě toho, že jsi od rána hyperkativní ? :grinning:
19. kvě 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova no vidíš, jak tcháně se švagrovou reagovaly - asi měly radost :wink:
19. kvě 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já chci taky mezi vás :slight_smile:
otěhotnět se nám podařilo po 5.IUI , předpokládaný TP je 31.12.2013 , beru Utrogestan a Kyselinu listovou , kontrola 22.5.
:slight_smile:
19. kvě 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sanchezova tak vítej :slight_smile: dát tě do tabulky, nebo to zvládneš sama ? :slight_smile:
19. kvě 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak vypadají vaše břicha? Já po té dietě a průjmu mám břicho jak obrácený lavor :frowning2: příjdu si chudčí, jak před těhotenstvím .... a jak vy?
19. kvě 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad moje je nafouklý pořád :grinning: si připadám jak v 4měsíci, ale to je asi tím nadýmáním.
19. kvě 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad No, cítím se nějak divně. Prostě bych pořád něco jedla a jak se najím, je mi nějak blbě :grinning: Vařím si vývar, tak se těším až si dám :grinning: Po něm mi snad blbě nebude :grinning:
19. kvě 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám dotaz... možná blbej, ale protože jsem jen "blbá sekretářka", tak kdyžto bude hodně blbej dotaz, určitě přivřete oko :grinning:
Taky máte pocit, že se Vám v břiše něco děje? Nevím, jestli jsem to dřív jen nevnímala nebo to je tím stavem,... každopádně je to pro mě něco nového,...
Sedím na pohovce opřená a občas cítím v břiše takové škubání... něco jako tep při měření tlaku :grinning: Nevíte o co jde?
19. kvě 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad já jsem byla bez břicha naposledy asi v 5.třídě, tudíž mám pocit,že tak do 5.měsíce nikdo nic nepozná:slight_smile:
@martinecka20 já mám úplně opačný pocit..kdybych neměla těhotenství potvrzené, ani nevím, že jsem v tom. Pominu li občasné nablouvani a chutě.
19. kvě 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 S tím břichem tomám stejné :grinning:
19. kvě 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 já teď nevím, jak to myslíš, ale já mám teď pochody jasné - mám hnačku jak bič, takže cítím každý pohyb v břiše :grinning: si zajedu k našim na vývar, dneska fakt vařit nebudu, stejně nemám pro koho, já bych to nejedla a můj není doma

@nininka23 já měla taky luxusní vědro do včerejška do odpoledne a pak to začalo.... no už včera ráno mi bylo dost zle od žaludku, celý den sem nic nejedla a dneska to asi pokračuje.
Teď kolem oběda je mi líp, ufff. Tak dlabu suchý rohlík a modlím se
19. kvě 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek