Rodím v lednu 2014

Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 já chci taky bříško ... beru zpět to svoje fňukání, že už neobleču džíny... !!! |-| |-| 😢
nininka23
19. kvě 2013
@matysikovad tak to je mi tě líto, že ti není dobře - hlavně ale papej, maminčin vývar je dobrá volba.
nininka23
19. kvě 2013
@matysikovad já bych taky chtěla bříško, ale to tehotensky, ne vypracovany dlouhodobým pobytem v ledničce 🙂
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad No, já mám vařeno od včera, ale polévka není, tak si dopřeju vývar 🙂 Ten můj je taky u rodičů na baráku. Tak to bude jen pro mě 🙂 Navíc zítra mi začíná samota. Jede na týden na školení, takže jsem si udělala trošku víc polévky, taky si nehodlám vařit aždý den 😃

Myslím to tak, že i když v klidu sedím a nic nejím (takže samo od sebe) mi začne v břiše škubat,... Jako nějaký tik nebo puls... prostě takový pocit z toho mám... nevím jak jinak to popsat... škubalo ti někdy oko? 😃 😃 😃 tak třeba tak nějak 😃
martinecka20
19. kvě 2013
@nininka23
@matysikovad
Taky si myslím, že není o co stát, když má člověk bříško s povoleným břišním svalstvem 😃 😃 😃 Ale tak, teď už ho tak nezatahuju 😃 už si říkám, že na to mám nárok 😃
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 jo škubalo. já tomu říkám brnění čípku 🙂 jestli myslíš něco vevnitř, jako by tam loupalo. ale co to je, to nevím, jen vím, že jsem to měla i před otěhotněním. . . tak to budu mít asi něco jiného.
tak jsem teď snědla půlku suchého rohlíku, tak jsem zvědavá, co teď nastane :-p Jinak se nediv, že máš divné pocity v bříšku - vždyť ti tam roste miminko !! koukala ses na netu, jak už je veliký a co všechno má v tom týdnu, ve kterém jsi?
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad Koukám pořád 😃 Nemůžu se dočkat dalších týdnů 🙂 Nojo, po té době se nikdo nemůže divit, že se nemůžeme dočkat, když se to KONEČNĚ stane 😉
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 jak jsi dneska přesně? podle PM jsem 7+1 - už první den v 8 týdnu.... a takový problémy. Teď na mě podbřišek trochu vykoukl, tak jsem za to ráda. Ať už je jedna hodina a já vyrazím k těm našim
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad Jen mám pocit, že jak je hodně odlišných stánek, tak je tam i hodně odlišných informací... Např. při zadání posledn mens. dvě různé stránky počítají jinou délku těhotenství nebo třeba jinou velikost embrya.... ale tak je mi jasné, že je to u kažého jiné, takže to beru s nadhledem 😃
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad Já jsem 6+5 🙂
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 já jsem tak hladovááá, je mi tak zléééé a jsem tak unavenááááá. je ze mě godzila, ráno se mi nechtělo ani česat... :-p
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 jdu taky na nějakou kouknout a asi půjdu spat nebo co potom |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| |-| ufff
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad Však si odpočiň... nezávidím ti ty nevolnosti, já tomám ještě dobrý... sem tam se mi udělá blbě, ale rozdýchám to...
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 no jo, já bych byla šťastná, kdybych věděla, že je mi zle od toho, že brouček prospívá.... jenže, jak to poznám??? 8-( ]-( žádná stránka se mi nelíbí, nadhoď nějakou 😉
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad Koukám na mojetehotenstvi.cz, klub-maminek.cz, porodnice.cz, rodicka.cz
Pročítám informace ze všech... ale taky jsem si říkala, že jestlikvůli tomunejsem tak nedočkavá 😃
pehamek
19. kvě 2013
@matysikovad tak teď koukám, že se mi to asi neodeslalo ta zpráva, protože se mi objevil eror a MK mi chvíli nefungoval. Takže kočky se očkují, ale nevím přesně na co. Na toxoplazmózu ale podle mě ne.
irisi
19. kvě 2013
Ahoj holky, tak já pupek mám poslední měsíc a půl..... na začátku jsem měla břicho plné vody, takže jsem vypadala a měla ho jk v 6. měsíci, teď už tam moc vody není, ale stále jsou vaječníky obrovský a bolavý..... radši bych chtěla v tuto chvíli své původní, obyčejné s OTP 😃

chtěla jsem se s Vámi poradit..... barvím si vlasi ( má běžná barva je skoro šedivá), od plánu a zjištění těhu jsem se nebarvila.... myslíte že už můžu? nebo radši počkat třeba na II. trimestr nebo ještě déle? a radši barvit kadeřnicí nebo barvou z drogerky?

Díky za vaše odpovědi
matysikovad
19. kvě 2013
@pehamek no to určitě ne 🙂 tam je na začátku a mělo by se to opakovat každý rok proti 5 kočičím nemocem, na které může kočička umřít ( nějaké jejich nemoci dýchací atd. ), toxo je aktivní v traktu pouze kočičky do 2 let, kdy je schopným přenašečem pouze 3 měsíce jejího věku, poté toxo přestává v kočičce tvořit buňky a kočička je tím pádem zdravá. Proto si myslím, že domácí nemůže být nikdy nakažena ( pokud ji nekrmíme hromadou syrového masa, kde je toxoplazmozy nejvíc 😉 )
matysikovad
19. kvě 2013
@irisi vydržíš do druhého trimestru? 🙂 už to máš za 3 týdny 😉 ale jinak běž radši ke kadeřnici, bůh ví, co v těch sajrajtech v obchodech mají...
takže jsem zase jediná, co nemá ani citlivé břicho, ani vypouklé břicho ]-( ]-( takže to zavání slušným problémem...no ať už je 28.5
matysikovad
19. kvě 2013
@martinecka20 je to možné, mně to stejně nebaví. ale minule mě to bavilo 😉 to jsem byla na PC pořád a koukala jsem na stránky, co kde jak a jak je to veliké atd....
No našla jsem na netu, že můžu černé uhlí, že se nevstřebává do organismu, tak už ho mám v době... snad mi pomůže 😞
martinecka20
19. kvě 2013
@matysikovad Tak jako já taky nesedím u počítače pořád 🙂 vlastně, když jsem u PC tak jsem i tady 😃 Prostě jednou za ten týden si přečtu jak se to velký, co se mu zrovna tvoří a co už má a jak je velký.... to je vše 🙂 Mám doma tunu časopisů, takmusím ve volných chvílích pročítat a vyhazovat... prý ta police neunese "třicet kilo", tak musím odlehčovat 😃
pehamek
19. kvě 2013
@matysikovad a co když ta kočka jako kotě byla ve styku s kočkama, který volně po zahradě běhaly? Myslíš, že to mohla od nich chytnout?
sanchezova
19. kvě 2013
@matysikovad nechám to na tobě 🙂 já jsem antitalent 😃 jinak se jedná o 1. dítě 🙂 kujíííí
sanchezova
19. kvě 2013
mě břicho už roste taky, jsem docela koukala u zrcadla, jinak mám citlivý prsa, stále hlad a občas pořád spím. nezvracím, ale je mi těžko a chodím pořád čůrat 🙂
martinecka20
19. kvě 2013
@sanchezova Tak já to mám taky úplně stejně 😃
irisi
19. kvě 2013
@matysikovad děkuji 🙂 ...... a nesýčkuj nebo část bolesti pošlu 😉 a ráda ji vrátíš...... kontrola bude coby dup
matysikovad
19. kvě 2013
@pehamek to nemohla - kočky si nejedí navzájem trus, musela by asi sníst myš nebo něco tím nakaženého, navíc je infekční vážně jenom týdny ve svém životě
matysikovad
19. kvě 2013
irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin..................KO 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - KO 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1. - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...................................KO 28.5.
1miska.............30 let - TP 3.1. - 1.dítě - IVF - Brno...............................................................................................KO 22.5.
matysikovad....27 let - TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště.................KO 28.5.
Pistalinda35....35let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha..............................KO 21.5.
kacculle...........27 let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha....................................................KO ?
barbecue.........29 let - TP 5.1. - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...................................................první KO 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava ..................................................KO 23.5
FojtikovaM.......21 let - TP 7.1. - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.........................................................................KO 23.5
jituska86..........27 let - TP 8.1. - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň....................................................................KO 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.....................................KO 6.6.
martinecka20.27 let - TP 9.1. - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo..............................................................KO 6.6.
mufyxa.............40 let - TP 10.1. - 4. dítě - IVF - Pardubice - utrogestan, listovka, femibion800.......................KO 31.5
estrellita86.....27 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně, listovka, Hradec Králové...................................................KO 27.5.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno ...................................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin........................KO 27.5.
nininka23........29 let - TP 16.1.- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram......................................................KO 30.5.
pavlinka777....29 let - TP 19.1. - 2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….............KO 6.6.
janista83.........30 let - TP ? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .........................................................první KO 20.5.
sanchezova....?let - TP 31.12.13 - 1.dítě - 5.IUI -listovka,Utrogestan, odkud jsi?..................................KO 22.5.

@sanchezova jsi tam, jak se ti bude chtít, tak doplníš otazníky 🙂
matysikovad
19. kvě 2013
@sanchezova typická těhulka 🙂

@irisi no jooo, já nechci sýčkovat,ale někdy mě to popadne :-p

@pehamek jo ještě jsem si všimla - je infekční pouze 3 týdny ve svém životě
irisi
19. kvě 2013
@matysikovad to je pochopitelné... to každou z nás 😉 ..... ale výhružka platí 😃

Začni psát odpověď...

Odešli