• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@martinecka20 já chci taky bříško ... beru zpět to svoje fňukání, že už neobleču džíny... !!! :pensive: :pensive: :cry:
19. kvě 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad tak to je mi tě líto, že ti není dobře - hlavně ale papej, maminčin vývar je dobrá volba.
19. kvě 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad já bych taky chtěla bříško, ale to tehotensky, ne vypracovany dlouhodobým pobytem v ledničce :slight_smile:
19. kvě 2013 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matysikovad No, já mám vařeno od včera, ale polévka není, tak si dopřeju vývar :slight_smile: Ten můj je taky u rodičů na baráku. Tak to bude jen pro mě :slight_smile: Navíc zítra mi začíná samota. Jede na týden na školení, takže jsem si udělala trošku víc polévky, taky si nehodlám vařit aždý den :grinning:

Myslím to tak, že i když v klidu sedím a nic nejím (takže samo od sebe) mi začne v břiše škubat,... Jako nějaký tik nebo puls... prostě takový pocit z toho mám... nevím jak jinak to popsat... škubalo ti někdy oko? :grinning: :grinning: :grinning: tak třeba tak nějak :grinning:
19. kvě 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23
@matysikovad
Taky si myslím, že není o co stát, když má člověk bříško s povoleným břišním svalstvem :grinning: :grinning: :grinning: Ale tak, teď už ho tak nezatahuju :grinning: už si říkám, že na to mám nárok :grinning:
19. kvě 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jo škubalo. já tomu říkám brnění čípku :slight_smile: jestli myslíš něco vevnitř, jako by tam loupalo. ale co to je, to nevím, jen vím, že jsem to měla i před otěhotněním. . . tak to budu mít asi něco jiného.
tak jsem teď snědla půlku suchého rohlíku, tak jsem zvědavá, co teď nastane :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak se nediv, že máš divné pocity v bříšku - vždyť ti tam roste miminko !! koukala ses na netu, jak už je veliký a co všechno má v tom týdnu, ve kterém jsi?
19. kvě 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Koukám pořád :grinning: Nemůžu se dočkat dalších týdnů :slight_smile: Nojo, po té době se nikdo nemůže divit, že se nemůžeme dočkat, když se to KONEČNĚ stane :wink:
19. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jak jsi dneska přesně? podle PM jsem 7+1 - už první den v 8 týdnu.... a takový problémy. Teď na mě podbřišek trochu vykoukl, tak jsem za to ráda. Ať už je jedna hodina a já vyrazím k těm našim
19. kvě 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Jen mám pocit, že jak je hodně odlišných stánek, tak je tam i hodně odlišných informací... Např. při zadání posledn mens. dvě různé stránky počítají jinou délku těhotenství nebo třeba jinou velikost embrya.... ale tak je mi jasné, že je to u kažého jiné, takže to beru s nadhledem :grinning:
19. kvě 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Já jsem 6+5 :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 já jsem tak hladovááá, je mi tak zléééé a jsem tak unavenááááá. je ze mě godzila, ráno se mi nechtělo ani česat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jdu taky na nějakou kouknout a asi půjdu spat nebo co potom :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ufff
19. kvě 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Však si odpočiň... nezávidím ti ty nevolnosti, já tomám ještě dobrý... sem tam se mi udělá blbě, ale rozdýchám to...
19. kvě 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 no jo, já bych byla šťastná, kdybych věděla, že je mi zle od toho, že brouček prospívá.... jenže, jak to poznám??? :rolling_eyes: :angry: žádná stránka se mi nelíbí, nadhoď nějakou :wink:
19. kvě 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Koukám na mojetehotenstvi.cz, klub-maminek.cz, porodnice.cz, rodicka.cz
Pročítám informace ze všech... ale taky jsem si říkala, že jestlikvůli tomunejsem tak nedočkavá :grinning:
19. kvě 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tak teď koukám, že se mi to asi neodeslalo ta zpráva, protože se mi objevil eror a MK mi chvíli nefungoval. Takže kočky se očkují, ale nevím přesně na co. Na toxoplazmózu ale podle mě ne.
19. kvě 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já pupek mám poslední měsíc a půl..... na začátku jsem měla břicho plné vody, takže jsem vypadala a měla ho jk v 6. měsíci, teď už tam moc vody není, ale stále jsou vaječníky obrovský a bolavý..... radši bych chtěla v tuto chvíli své původní, obyčejné s OTP :grinning:

chtěla jsem se s Vámi poradit..... barvím si vlasi ( má běžná barva je skoro šedivá), od plánu a zjištění těhu jsem se nebarvila.... myslíte že už můžu? nebo radši počkat třeba na II. trimestr nebo ještě déle? a radši barvit kadeřnicí nebo barvou z drogerky?

Díky za vaše odpovědi
19. kvě 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek no to určitě ne :slight_smile: tam je na začátku a mělo by se to opakovat každý rok proti 5 kočičím nemocem, na které může kočička umřít ( nějaké jejich nemoci dýchací atd. ), toxo je aktivní v traktu pouze kočičky do 2 let, kdy je schopným přenašečem pouze 3 měsíce jejího věku, poté toxo přestává v kočičce tvořit buňky a kočička je tím pádem zdravá. Proto si myslím, že domácí nemůže být nikdy nakažena ( pokud ji nekrmíme hromadou syrového masa, kde je toxoplazmozy nejvíc :wink: )
19. kvě 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi vydržíš do druhého trimestru? :slight_smile: už to máš za 3 týdny :wink: ale jinak běž radši ke kadeřnici, bůh ví, co v těch sajrajtech v obchodech mají...
takže jsem zase jediná, co nemá ani citlivé břicho, ani vypouklé břicho :angry: :angry: takže to zavání slušným problémem...no ať už je 28.5
19. kvě 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 je to možné, mně to stejně nebaví. ale minule mě to bavilo :wink: to jsem byla na PC pořád a koukala jsem na stránky, co kde jak a jak je to veliké atd....
No našla jsem na netu, že můžu černé uhlí, že se nevstřebává do organismu, tak už ho mám v době... snad mi pomůže :frowning2:
19. kvě 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Tak jako já taky nesedím u počítače pořád :slight_smile: vlastně, když jsem u PC tak jsem i tady :grinning: Prostě jednou za ten týden si přečtu jak se to velký, co se mu zrovna tvoří a co už má a jak je velký.... to je vše :slight_smile: Mám doma tunu časopisů, takmusím ve volných chvílích pročítat a vyhazovat... prý ta police neunese "třicet kilo", tak musím odlehčovat :grinning:
19. kvě 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad a co když ta kočka jako kotě byla ve styku s kočkama, který volně po zahradě běhaly? Myslíš, že to mohla od nich chytnout?
19. kvě 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nechám to na tobě :slight_smile: já jsem antitalent :grinning: jinak se jedná o 1. dítě :slight_smile: kujíííí
19. kvě 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě břicho už roste taky, jsem docela koukala u zrcadla, jinak mám citlivý prsa, stále hlad a občas pořád spím. nezvracím, ale je mi těžko a chodím pořád čůrat :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sanchezova Tak já to mám taky úplně stejně :grinning:
19. kvě 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad děkuji :slight_smile: ...... a nesýčkuj nebo část bolesti pošlu :wink: a ráda ji vrátíš...... kontrola bude coby dup
19. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek to nemohla - kočky si nejedí navzájem trus, musela by asi sníst myš nebo něco tím nakaženého, navíc je infekční vážně jenom týdny ve svém životě
19. kvě 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin..................KO 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - KO 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1. - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...................................KO 28.5.
1miska.............30 let - TP 3.1. - 1.dítě - IVF - Brno...............................................................................................KO 22.5.
matysikovad....27 let - TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště.................KO 28.5.
Pistalinda35....35let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha..............................KO 21.5.
kacculle...........27 let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha....................................................KO ?
barbecue.........29 let - TP 5.1. - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...................................................první KO 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava ..................................................KO 23.5
FojtikovaM.......21 let - TP 7.1. - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.........................................................................KO 23.5
jituska86..........27 let - TP 8.1. - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň....................................................................KO 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.....................................KO 6.6.
martinecka20.27 let - TP 9.1. - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo..............................................................KO 6.6.
mufyxa.............40 let - TP 10.1. - 4. dítě - IVF - Pardubice - utrogestan, listovka, femibion800.......................KO 31.5
estrellita86.....27 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně, listovka, Hradec Králové...................................................KO 27.5.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno ...................................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin........................KO 27.5.
nininka23........29 let - TP 16.1.- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram......................................................KO 30.5.
pavlinka777....29 let - TP 19.1. - 2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….............KO 6.6.
janista83.........30 let - TP ? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .........................................................první KO 20.5.
sanchezova....?let - TP 31.12.13 - 1.dítě - 5.IUI -listovka,Utrogestan, odkud jsi?..................................KO 22.5.

@sanchezova jsi tam, jak se ti bude chtít, tak doplníš otazníky :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanchezova typická těhulka :slight_smile:

@irisi no jooo, já nechci sýčkovat,ale někdy mě to popadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@pehamek jo ještě jsem si všimla - je infekční pouze 3 týdny ve svém životě
19. kvě 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad to je pochopitelné... to každou z nás :wink: ..... ale výhružka platí :grinning:
19. kvě 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek