• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@matysikovad tak každopádně když ji nechám natestovat - teda je to kocour, takže ho :slight_smile: , tak se nic nestane, ne? Aspoň budu mít klid :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi :slight_smile:

Holky dala jsem si černé uhlí a je mi paráádně! Jsem se pořádně nadlábla, nenadavovalo se mi, nic. Sice je mi lehce šoufl, ale už to není tak hrozné, jak to bylo :wink: Takže bohužel vím, že tyhle nevolnosti nebyly kvůli miminku, ale protože mi prostě něco nesedlo....

@pehamek jjjjj, určitě si dej trousečky zkontrolovat, myslím, že se to dělá i vícekrát za těhotenství, domluvíš se se svým veterinářem :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Je mi 26, jsem po prvním IVF a termín by měl vycházet na 8.1. 13.května jsem byla u dr. na ulz protože mi nebylo dobře a začala jsem špinit. Viděla zatím "jen" váček. 23.5. jdu na ulz. Mám trošku strach aby bylo všechno ok.
19. kvě 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@matysikovad no holky s tim brichem,mam pocit ze rano je normalni a vecer je vyduty jako ve 4.mesici!!..spatne mi neni, tak se snazim to s jidlem neprehanet :grinning:
Co se tyce tech pocitu v brise- tak trba dneska jsem od rana od 8 az do 12:30 stala a uz me pekne pnulo uvnitr a jeste ted citim jakoby male MS boleni.
Ale treba vcera, kdyz jsme byli na vylete na kolech, tak bylo vse fajn. Jen mam celkove pocit potreby vetsiho odpocinku.. No zitra do prace se mi teda vubec nechce:-/
Mmchodem, holky, cim vlastne jste? Cim se zivite? Pokud jste na riziku, tak proc a od kdy?
p
PS: prsa me ukrutne moli porad dal, fakt desne, vetsinou jsem kolem poledne a dopoledne zrala na slofika a obcas boli hlava..
19. kvě 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 tak tě tu vítáme, až budeš mít čas, okopíruj tabulku ze strany 33 a napiš se do ní:slight_smile:...furt nás tu přibývá...to bude tím, že na konci dubna konečně začlo jaro :wink:
19. kvě 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulindaj Ahoj Jitu. Já pracuju jako průvodkyně. S manželem máme malou cestovku a děláme zájezdy po Evropě pro školy, většinu z nich jsem doprovázela, ale teď místo mě jezdí manžel a já jsem v kanclu, kde mě to neba.Mudr.říkal, že můžu jezdit i dál, ale vždy mi do zájezdu vyjde nějaká kontrola :frowning2:
19. kvě 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
zapomněla jsem dodat, že jsem učitelka Aj :wink: učím na ZŠ prvňáčky a pak děcka od 5.-9.třídy...na konci školního roku budu vlastně na konci 1.trimestru, což je super, jak to vyšlo, snad to bříško nebude ještě moc vidět, no.... :confused:
19. kvě 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulindaj já mám taky pajdu, cj -d, ale učila jsem jen 3 měsíce, víc jsem to nedala:slight_smile: byla to hodně specifická škola a úmrtnost pedagogů byla vysoka o :rolling_eyes:
19. kvě 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad děkuji, doplním, zkusím sama :slight_smile:

právě jsem si dala pěknýho šlofíka a jak jsem se vzbudila tak jsme objednali pizzu :grinning:
na nevolnosti mi pomáhá taky nealko pivo. nějaké rennie se může zahrabat :slight_smile:

já se živím modeláží nehtů,prodlužováním řas, studenou kuchyní a pořádáním akcí ve sklípku :slight_smile: takže sama svým pánem a momentálně zjišťuji jak je to super, že když mi je špatně tak odvolám práci a jdu ležet i když má to svoje mínusy
19. kvě 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin..................KO 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - KO 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1. - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...................................KO 28.5.
1miska.............30 let - TP 3.1. - 1.dítě - IVF - Brno...............................................................................................KO 22.5.
matysikovad....27 let - TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště.................KO 28.5.
Pistalinda35....35let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha..............................KO 21.5.
kacculle...........27 let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha....................................................KO ?
barbecue.........29 let - TP 5.1. - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...................................................první KO 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava ..................................................KO 23.5
FojtikovaM.......21 let - TP 7.1. - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.........................................................................KO 23.5
jituska86..........27 let - TP 8.1. - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň....................................................................KO 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.....................................KO 6.6.
martinecka20.27 let - TP 9.1. - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo..............................................................KO 6.6.
mufyxa.............40 let - TP 10.1. - 4. dítě - IVF - Pardubice - utrogestan, listovka, femibion800.......................KO 31.5
estrellita86.....27 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně, listovka, Hradec Králové...................................................KO 27.5.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno ...................................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin........................KO 27.5.
nininka23........29 let - TP 16.1.- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram......................................................KO 30.5.
pavlinka777....29 let - TP 19.1. - 2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….............KO 6.6.
janista83.........30 let - TP ? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .........................................................první KO 20.5.
sanchezova.... 30let - TP 31.12.13 - 1.dítě - 5.IUI -listovka,Utrogestan, Hustopeče u Brna ..................................KO 22.5.
19. kvě 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj zdravotní sestra na plicním lůžkovém.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: skončila jsem ten den, kdy jsem našla na testu //, kvuli uberám, MRSám, zápalům plic a jiným nemocem..... :confounded:
19. kvě 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sanchezova jůůů ty máš parádně kreativní povolání. a co ty řasy? holky v práci si to nechávaly udělat, ale byly na tom jednou, prý se to musí prodlužovat, jak vlasy, nějak pravidelně nebo co :slight_smile:
19. kvě 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jojo, chodí se na doplnění jako na nehty. řasy rostou cca měsíc a pak vypadnou, normálně si toho moc člověk nevšimne, až poté co má zahuštěné a prodloužené. je to ale hrozně pohodlné na úpravu :slight_smile: já jsem tenkrát už přemýšlela dopředu abych mohla pracovat i při mateřské sem tam
19. kvě 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sanchezova no to jo, to máš parádní :slight_smile: jedna naše doktorka na to chodí fakt poctivě a tak tá to má fakt moc hezké, klobouk dolů.

holky, já jsem táák nacpaná, trochu pálí podbřišek, snad se zase neozývají střeva :angry: :angry: :angry: A jak vy ostatní? co jste dělali nebo ještě děláte v tak krásný slunečný den? I když u nás dost foukalo, ale to nevadilo :wink:
19. kvě 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 myslíš to vážně s těma pedagogama?? co to bylo za školu?? :astonished: :astonished: :astonished: :fearful:
19. kvě 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucik1986 vítám tě mezi Ledňáčkama a přeji ti, aby jsi měla bezproblémové a krásné těhotenství :slight_smile:
19. kvě 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No kdo měl nohy, tak utekl. Říďa byl hňup....už jsem pryč 4 roky. No my ve volném dní vyrazili do zámeckého parku, dali si zmrzku a probírali jména, večer si asi upečeme buřty -pokud se manža probudí. Nějak ho to zmohlo
19. kvě 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, já jsem dneska měla budíček už 6:30, chystala snídaně a svačinky...holky (byla u nás na víkend manova dcerka z prvního manž.) jsem vzbudila 7:15 a v 8:00 už jsme měli sraz na bazéně, Julinka měla svoje první závody...žádné sezení pro rodiče...celé hodiny stání!!!takže jsem byla unavená jak blázen, že se mi ani nechtělo vařit, tak nás s mimískem mužíček vzal na oběd :dizzy_face: ...pak jsem ale byla tak hotová, že jsem musela na kutě a on vzal holky na kola...jinak v plánu ještě akorát tak žehlení :grinning: a dělání úkolů s Juli do školy ..
19. kvě 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
irisi...................32 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin..................KO 24.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - KO 30.5.
angggel1.........25 let - TP 3.1. - 1.dítě -přirozeně, Utrogestan a Femibion... Bruntál...................................KO 28.5.
1miska.............30 let - TP 3.1. - 1.dítě - IVF - Brno...............................................................................................KO 22.5.
matysikovad....27 let - TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště.................KO 28.5.
Pistalinda35....35let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha..............................KO 21.5.
kacculle...........27 let - TP 4.1. - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha....................................................KO ?
barbecue.........29 let - TP 5.1. - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...................................................první KO 23.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava ..................................................KO 23.5
FojtikovaM.......21 let - TP 7.1. - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.........................................................................KO 23.5
jituska86..........27 let - TP 8.1. - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň....................................................................KO 22.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.....................................KO 6.6.
martinecka20.27 let - TP 9.1. - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo..............................................................KO 6.6.
mufyxa.............40 let - TP 10.1. - 4. dítě - IVF - Pardubice - utrogestan, listovka, femibion800.......................KO 31.5
estrellita86.....27 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně, listovka, Hradec Králové...................................................KO 27.5.
jitulindaj .........32 let - TP 10.1. - 2. dítě - přirozeně - ještě nic - Brno ...................................................................KO 23.5.
lucijeta.............29 let - TP 13.1. - 1.dítě - přirozeně – Zlín-femibion800, utrogestan, anopyrin........................KO 27.5.
nininka23........29 let - TP 16.1.- 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram......................................................KO 30.5.
pavlinka777....29 let - TP 19.1. - 2.dítě -přirozeně - Listovka, Femibion 800 - Brno…….............…….............KO 6.6.
janista83.........30 let - TP ? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .........................................................první KO 20.5.
sanchezova.... 30let - TP 31.12.13 - 1.dítě - 5.IUI -listovka,Utrogestan, Hustopeče u Brna ..................................KO 22.5.
lucik1986.........26let - TP 8.1.2014 - 1 dítě - 1 IVF - Femibion,Utrogestan, Prednison, Euthyrox, Kladno..............KO 23.5.
19. kvě 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se vám ty příznaky furt mění? Teď mě přestali nějak extra bolet prsa a začal zas víc podbřišek. Nemá ta bolest prsou být stále stejná?
19. kvě 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 mně skoro přestaly bolet prsa už od včerejška a taky teda nevím, no :( ale podbříšek mě sem tam píchne jen občas.
19. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek no já osobně si myslím, že nemusí furt něco bolet.
19. kvě 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 bolest prsou nemusí být stejná, bude se ti měnit i jejich plnost po celé těhotenství :wink:
19. kvě 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 jde zítra na svou první kontrolu a UTZ :slight_smile:
19. kvě 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57
@pehamek mě prsa skoro nebolela a břicho mě sem tam píchne, ale nic extra hrozného. Jediné co, tak jsem hodně unavená a ráno nemůžu spát.budim se mezi 5 - 6.
19. kvě 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 Taky ráno nemůžu spát a štve mě to, já dřív dokázala být mrtvá do 9-10h, teď čumím před 6 do stropu a snažím se ještě spát. Odpoledne bych pak prospala, ale pak bych zas neusnula v noci :grinning:
19. kvě 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad uklidnila si mě a potvrdila to, co jsem si myslela :slight_smile: Tak snad je vše ok. Co ty a nevolnost? Lepší? Já mám celej večer takovej knedlík v krku a mám strašnej hlad a bojím se najest že se pobliju.
19. kvě 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 tak to mám úplně stejně, takovej jsem byla spáč. Asi se tělo připravuje na brzké ranní vstávání k mimika. ŠKODA, že nemůže kojit chlap :confounded:
19. kvě 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 no tak já jsem si dala to černé uhlí nějak po 12 hodině a to zabralo kolem 13 hodiny a od té doby jsem ready, akorát jsem si musela v 5 lehnout a vzbudil mě až kocour v 7, takaspoň uvidím celé superstary :grinning: jinak je mi od těch 7 zase zle, mám hlad, ale průser je, že na nic chuť

@nininka23 bys mu to záviděla, že on může kojit a ty ne :grinning:
19. kvě 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zítra mám první ultrazvuk....měla bych být tedy v sedmém týdnu....tak mi držte palce at to dobre dopadne!!! Dneska cheesburger, hamburger, coca - cola a segedinsky guláš...jsem prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek