• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@janista83 Držím palečky!!! :slight_smile: A máš pravidelnou ms? Já právě ne a šla jsem tam porpvý v 6tt, a nikde nic, a byla sem teprve v 4tt. Jinak segedín bych si dala, mnam!
19. kvě 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@radulka57 No to je celkem zajimavá otázka, jelikož já mám menstruaci pravidelnou, jenže ta poslední přišla až za 35 dní, myslela jsem si tedy, že jsem těhu, test byl ovšem nega...pak přišla velice silná menstruace a následujícím období jsem těhu, takže vůbec nevím tedy, kdy mám ovu apod....Dělala jsem si však digi test, který mi ukázal 3+, připočetla jsem si tedy 2 týdny a téže týdnu jsem se objednala ke gyn, chtěla jsem však, aby šlo už vidět srdíčko..minule to totiž neklaplo atd.......Ale je možné, že mně p.doktorka ujistí zcela o něčem jiném, chaos, co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janista83 No v ženském těle je to samý chaos, mě přijde :grinning: nikdy si nemůžeš být ničím jistá, ale tak ty sis delala digitest,tudíž by ty týdny mohly sedět. Určo už bude srdíčko, já je měla v 5+6tt :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@radulka57 n sedí mi i den oplodnění...mám to totiž poznačené v kalendáři, přesně pro tyto účely, mám tam velké červené srdce :grinning:

těším se!
19. kvě 2013 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janista83 Janičko držím pěsti, a´t ti to dopadne moooc dobře:slight_smile: srdíčko, krásný medvídek a slzičky štěstí :wink:
19. kvě 2013 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@janista83 drzim pěsti, uz by melo byt vidět srdicko :dizzy_face:
19. kvě 2013 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji všem..... :sweat_smile:
19. kvě 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad Ahojky, už jsme konečně s manžou a mimčem doma... :slight_smile: Tchánojc a švagruška byli nadšení... plakali bylo to super...:slight_smile:
19. kvě 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pehamek nojo, proti toxo se neockuje a ano, zasla sem k veterinarovi at mi kocku natestujou, ze sem tehotna a nemam protilatky, tak abych mela jistotu...
19. kvě 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrujovi132 promin ze zase otravuju, ale rada bych se te zeptala jak to delas s mimcem ted kdyz si tehotna, nosis tvoji malou? ja moji ano, i kdyz ted uz ma oblecena a s plinou pres 9kg, ono to ale nejde jinak. Teprve mi zacina obchazet nabytek a krome toho je hrozne umazlena a hrozne rada se nechava nosit.... a kojis? ja jeste ano. vim ze kojeni stahuje delohu, ale zase si rikam ze maminy mely vzdycky dalsi deti a to se driv kojilo treba i 5 let, tak to prece musi nejak fungovat, ne?
19. kvě 2013 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulindaj jsem zdravotní sestra, makám na JIP, oddělené aroveého typu, ventilátory, infekce, dialýzy, RTG, samé hnusy... v práci jsem skončila ve chvíli kdy jsem si nabrala HCG a bylo, druhej den už jsem do práce nešla... ani jsem nemohla, u nás těhulky být nesmí...
19. kvě 2013 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@radulka57 fakt už jsi 5tt+6 měla srdíčko? to jsem dnes :dizzy_face: kontrolu mám až 7tt+0, už se nemůžu dočkat

holky, řešily jste už krémík na břicho? já vím, že je možná brzy, ale já mám dost sklon ke striím, tak to chci zkusit podchytit a už jsem si dnes objednala :sweat_smile: a pokusím se preventivko denně mastit a mastit
19. kvě 2013 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sanchezova vítej, tak jsme se hezky přemístily z diskuze IUI :slight_smile:

@jitulindaj já dělám v bance, na PN jsem šla hned, protože chci klid a nerada bych po roce a půl snažení o mimi přišla kvůli denodennímu stresování se :pensive: navíc beru utroš na udržení, málo mi rostla sliznice a ještě beru léky na ředění krve, takže s tím nikdo nemá problém, že jsem doma..
19. kvě 2013 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gaudi ahojky v pohode ano musim ji tahat ma skoro 8,5kg takze to neni sranda :frowning2: mala uz mi i stoji chodi kolem nabytku ale nechodi sama
19. kvě 2013 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@gaudi ja kojila jen 4 mesice :frowning2:po pordu 2den jsem mela silene moc mleka a to celou dobu ale pak zacalo mizet :frowning2:
19. kvě 2013 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucijeta JJ měla, a vůbec jsem s tím nepočítala, uplně jsem byla překvapená, že tak docela brzo, jiní to mívaj v 7tt,8tt třeba až. Na kontrole už ho určo budeš mít :wink:
19. kvě 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Teda tady se toho hrozne namluvi, kdo to ma pak docitat? Krotte se :grinning:
Tak vcera a dnes je mi blbe, hura :slight_smile: sice nezvracim, ale furt zaludek na vode
19. kvě 2013 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gaudi díky za info. Budu to řešit v nejbližších dnech :slight_smile:
19. kvě 2013 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno všem :wink: :dizzy_face:

@janista83 Hodně stěstí při dnešní kontrole :wink:
20. kvě 2013 v 07:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
krasne dobre rano maminky, ve stredu kontrola uz se tesim co tam uvidim....jinak za chvili s malym na plavco a pak nake nakupy.
20. kvě 2013 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lucijeta já mám krém od Bonella. Budu se mastit až budu mít nějaký břicho. Zatím nemám žádný :D
20. kvě 2013 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucijeta jinak já měla srdíčko už v 6+2. Musím říct, že to byl neskutečnej zážitek to vidět blikat na obrazovce :D
20. kvě 2013 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@pehamek já mám břicho od jakživa jak těhule i když jsem štíhlá.. mám ho pěkně vypouklé, takže já dlouho nepoznám, jestli už roste.. ale všude píšou mazat hned, ať ty látky začnou účinkovat, že až kůže roste je už pozdě, tak je beru za slovo a začnu hned až mi dorazí Elasi-Q :slight_smile:
20. kvě 2013 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
ahoj holčinky, hned na začátek musím říct že jsem nesmírně šťastná, že tato skupinka naše existuje!! moc ráda se tu pročítáma dočítám jak se nám všem těhulkuje..je to fakt bezva.Hlavně, když to člověk ještě nikomu neříká, a nemá to s kým jiným probrast :sweat_smile:
krémy zatím neřeším, mažu se běžně kokosovým olejem a budu pokračovat..
já zatím na PN nepůjdu, myslím, že to do konce roku zvládnu v poho, i když je to dost stres, ale od září uvidím..

mám návrh-byla by tu některá holčina, která by nám založila soukromou diskusi??já to být nemůžu, nejsem na netu zase tolik, myslím, možná některá, co je na PN, třeba.. nechtěla bych aby sem náhodou někdo zabrousil, třeba z práce a dozvěděl se to dřív...co vy na to?Prostě bychom se všechny přesunuly tam, kde nás nikdo bez přístupu nemůže číst..
20. kvě 2013 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucijeta mám taky klenuté bříško, i moje mamka, i když jsem štíhlá, nemám ho jak prkno, prostě je takové oblé :wink:
20. kvě 2013 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jitulindaj mám v hlavě už pár dní tu samou myšlenku.. taky by se mi líp psalo do soukromé :sweat_smile: klidně zkusím založit a pošlu vám všem pozvánku, hmm? :wink:
20. kvě 2013 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@lucijeta to by bylo skvělé, vážně!! díky moc moc!! :dizzy_face:
20. kvě 2013 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucijeta o elasti q jsem slyšela jen samou chválu. Ale někomu i mazání 2x denně prý nepomohlo :(
20. kvě 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pehamek já vím, že jo a ani já se jim nevyhnu, ale každé zmírnění následků beru :grinning:

holky, nevím jestli vám přišlo upozornění, ale už můžeme pokračovat zde :wink:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/cekame-lednacka-2014/
20. kvě 2013 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
HOLKY, JSME V SOUKROMÉ DISKUZI, ŠUP ZA NÁMA :wink:
viz odkaz výše..

Pokud by se chtěl někdo nový přidat písněte mi do IP :slight_smile:
20. kvě 2013 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek