Rodím v lednu 2014

Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
irisi
20. kvě 2013
@matysikovad ¨te´d jsem mluvila s tchýní a ta prý měla průjmy celé těhotenství a že dcera v břiše vyrostla jen na černém uhlí, rohlících a piškotech.... takže ten tvůj průjem je jasný těhu příznak, že vše je ok 🙂
irisi
20. kvě 2013
@jitulindaj já jsem pro všema deseti, také se úplně necítím, že mě mohou poznat a vím že i tady to sledovat budou ]-( .... zvědavky dotěrný
matysikovad
20. kvě 2013
@irisi - šup za námi do soukromé!!!! ]-( ]-( ]-( ]-( na straně 35 dole modrý odkaz
raloj
20. kvě 2013
Jeeee holky jak se k vám mohu přidat?
gaudi
21. kvě 2013
me to taky nefunguje😕
1miska
22. kvě 2013
tak jsem skocila do nove soukrome diskuze - dekuju nekomu kdo me tam pridal - hned mi slo kouknout a prispivat aniz bych nejak zadala 🙂 a ted sup na UZ
jituska86autor
22. kvě 2013
vy me opoustite??
nela7
22. kvě 2013
Ahoj vespolek, tak jsem se zas po dlouhe době dostala na net a dočetla se ke konci. 🙂 . Děkuju za přivítání. Tak jsem byla konečně v pondělí u doktorky a byla jsem 7+5, takže ke dnešku jsem 8+0...asi. Už mi udělala i ultrazvuk a viděla jsem drobečka, srdíčko mu tluče. Tak snad dobrý. Jsem ted pořad nafouklá, na nic nemam chut. Když už na něco chut dostanu a sním to, cítím to v krku až do večera. A vyprazdnovaní je taky užasný. Pokaždý jako malej porod. Bud jsem to uz z minula zapomnela, nebo je to nejaký horší :-S . Zkusím se přidat do tabulky.....uvidím, zda se povede.. 🙂 . Přeju hezký večer 🙂 🙂
kettm
22. kvě 2013
já bych se k vám tak ráda přidala 😃 závidím a gratuluju 😉
nela7
22. kvě 2013
Tak jsem beznadějně tupá, neumím se přidat do tabulky. Poradí mi někdo nebo ještě lépe...přidá mě někdo? 😞
lucijeta
22. kvě 2013
@jituska86 @nela7 holky už jsme v soukromé diskuzi, jste přidané, račte vstoupit 😉 http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disku...
cajomilka
22. kvě 2013
@lucijeta Prosím taky přidat do skoukromé diskuse, díky 🙂
cajomilka
22. kvě 2013
@nela7 Já mám nezřízenou chuť jen na pomeranče a tvaroh. Přesně tak jsem to měla i při minulém těhotenství. Pomeranče jím furt. A už si konečně musím koupit zázvorová lízátka 😉
lili1986
23. kvě 2013
Ahoj holky hlásim se do klubu🙂 Sice jsem našla čárky v pondělí ale vycházi to na konec ledna. Mám 7 měsíčni dceru tak při zjištění ,že jsem těhotná jsem spíš dostala kolaps 😃 Už ted si někdy příjdu na odvoz do cvokhausu 🙂
matysikovad
23. kvě 2013
lili1986
23. kvě 2013
@matysikovad mě se ukazuje error že stránka neexistuje. Bude mě muset přidat zakladatel soukromé diskuze 🙂
matysikovad
23. kvě 2013
@lili1986 asi jo, napíšu ji 🙂 ať sem na tebe koukne , ju? 🙂
cajomilka
23. kvě 2013
@lili1986 Jojo, to znám, naší malé je necelých 17 měsíců, nedávno začala chodit a je k neudržení, fakt nevím, jak ji kde budu honit ve 3. trimestru 😕 Druhé dítko jsme sice takto plánovali, ale tajně jsem doufala, že se to nepovede tak rychle ]-(
lili1986
23. kvě 2013
@cajomilka Myslím že nám velké ztloustnuti nehrozí 😃 Malé je teprv 7 měsícu ale za chvíli začne taky chodit tak se těším až za ni budu funet z břichem a ona se mně bude mít prdel 😃 No človek si nevybere kdy otěhotní to děti 😃 aspon si budou mít ským hrát i když znám jednu paní která stoho zešedivěla měla dva raubíře hned po sobě.
smoothie
24. kvě 2013
Ahoj holky, tak bych se k vam taky rada pridala. Mam doma 15ti mesicniho raubirka a nasla jsem minuly tyden na tehu testu dve carky. Na UTZ jsem jeste nebyla a uz jsem nervozni, aby vse bylo ok.
akcccina
24. kvě 2013
Mě ten odkaz do soukromé nefunguje 😞
zuznana
24. kvě 2013
Cau holky! Muzu taky k vam do soukromky? Jsem v sedmem tydnu, to by tak odpovidalo lednu...
matysikovad
24. kvě 2013
@zuznana ahojky zkusím to .-) jsem v tom nováček
akcccina
24. kvě 2013
Tak jsem tady.

@lucijeta lupu jsem se nějakým zázrakem zbavila. Začala jsem si brutálně mýt vlasy různými šampony a kupodivu to zabralo. 😃

Jinak u MUDr. miminko potvrzeno. Dle ms dnes 6+6 dle velikosti miminka 5+6.máme velkou radost. Doufám, že na další kontrole uvidím již srdíčko a vše doženeme. Je to opravdu zázrak.
matysikovad
24. kvě 2013
@akcccina jsi špatně, pojď za náma do soukromé sféry @lucijeta už tě pouštěla, ne?
lucijeta
24. kvě 2013
@akcccina jak to děláš? já ti psala v soukromé a ty mi odepisuješ sem 😃
lucijeta
24. kvě 2013
prosím už sem nikdo NEPIŠTE, kdo chce za náma napiště mi nebo @matysikovad do IP !!!!
a my vás přidáme do soukromé, sem už nikdo nechodí..
martuen
29. kvě 2013
Ahoj maminky, začátkem května jsme zjistila, že jsem podruhé těhotná. Ze začátku jsem z toho nebyla nadšená, protože je to po druhé a neplánovali jsme to. Dcerka má teprve osm měsíců. Mám strach jak to všechno zvládnu a hlavně jak to časem sdělit mé rodině. I přesto všechno se už na malého prcka těším 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli