• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@matysikovad ¨te´d jsem mluvila s tchýní a ta prý měla průjmy celé těhotenství a že dcera v břiše vyrostla jen na černém uhlí, rohlících a piškotech.... takže ten tvůj průjem je jasný těhu příznak, že vše je ok :slight_smile:
20. kvě 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulindaj já jsem pro všema deseti, také se úplně necítím, že mě mohou poznat a vím že i tady to sledovat budou :angry: .... zvědavky dotěrný
20. kvě 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi - šup za námi do soukromé!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: na straně 35 dole modrý odkaz
20. kvě 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee holky jak se k vám mohu přidat?
20. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
me to taky nefunguje:-/
21. kvě 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem skocila do nove soukrome diskuze - dekuju nekomu kdo me tam pridal - hned mi slo kouknout a prispivat aniz bych nejak zadala :slight_smile: a ted sup na UZ
22. kvě 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
vy me opoustite??
22. kvě 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vespolek, tak jsem se zas po dlouhe době dostala na net a dočetla se ke konci. :slight_smile: . Děkuju za přivítání. Tak jsem byla konečně v pondělí u doktorky a byla jsem 7+5, takže ke dnešku jsem 8+0...asi. Už mi udělala i ultrazvuk a viděla jsem drobečka, srdíčko mu tluče. Tak snad dobrý. Jsem ted pořad nafouklá, na nic nemam chut. Když už na něco chut dostanu a sním to, cítím to v krku až do večera. A vyprazdnovaní je taky užasný. Pokaždý jako malej porod. Bud jsem to uz z minula zapomnela, nebo je to nejaký horší :confounded: . Zkusím se přidat do tabulky.....uvidím, zda se povede.. :slight_smile: . Přeju hezký večer :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já bych se k vám tak ráda přidala :grinning: závidím a gratuluju :wink:
22. kvě 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem beznadějně tupá, neumím se přidat do tabulky. Poradí mi někdo nebo ještě lépe...přidá mě někdo? :frowning2:
22. kvě 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta Prosím taky přidat do skoukromé diskuse, díky :slight_smile:
22. kvě 2013 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nela7 Já mám nezřízenou chuť jen na pomeranče a tvaroh. Přesně tak jsem to měla i při minulém těhotenství. Pomeranče jím furt. A už si konečně musím koupit zázvorová lízátka :wink:
22. kvě 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hlásim se do klubu:slight_smile: Sice jsem našla čárky v pondělí ale vycházi to na konec ledna. Mám 7 měsíčni dceru tak při zjištění ,že jsem těhotná jsem spíš dostala kolaps :grinning: Už ted si někdy příjdu na odvoz do cvokhausu :slight_smile:
23. kvě 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad mě se ukazuje error že stránka neexistuje. Bude mě muset přidat zakladatel soukromé diskuze :slight_smile:
23. kvě 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili1986 asi jo, napíšu ji :slight_smile: ať sem na tebe koukne , ju? :slight_smile:
23. kvě 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lili1986 Jojo, to znám, naší malé je necelých 17 měsíců, nedávno začala chodit a je k neudržení, fakt nevím, jak ji kde budu honit ve 3. trimestru :fearful: Druhé dítko jsme sice takto plánovali, ale tajně jsem doufala, že se to nepovede tak rychle :angry:
23. kvě 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cajomilka Myslím že nám velké ztloustnuti nehrozí :grinning: Malé je teprv 7 měsícu ale za chvíli začne taky chodit tak se těším až za ni budu funet z břichem a ona se mně bude mít prdel :grinning: No človek si nevybere kdy otěhotní to děti :grinning: aspon si budou mít ským hrát i když znám jednu paní která stoho zešedivěla měla dva raubíře hned po sobě.
23. kvě 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bych se k vam taky rada pridala. Mam doma 15ti mesicniho raubirka a nasla jsem minuly tyden na tehu testu dve carky. Na UTZ jsem jeste nebyla a uz jsem nervozni, aby vse bylo ok.
24. kvě 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ten odkaz do soukromé nefunguje :frowning2:
24. kvě 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky! Muzu taky k vam do soukromky? Jsem v sedmem tydnu, to by tak odpovidalo lednu...
24. kvě 2013 v 18:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuznana ahojky zkusím to .-) jsem v tom nováček
24. kvě 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady.

@lucijeta lupu jsem se nějakým zázrakem zbavila. Začala jsem si brutálně mýt vlasy různými šampony a kupodivu to zabralo. :grinning:

Jinak u MUDr. miminko potvrzeno. Dle ms dnes 6+6 dle velikosti miminka 5+6.máme velkou radost. Doufám, že na další kontrole uvidím již srdíčko a vše doženeme. Je to opravdu zázrak.
24. kvě 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina jsi špatně, pojď za náma do soukromé sféry @lucijeta už tě pouštěla, ne?
24. kvě 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina jak to děláš? já ti psala v soukromé a ty mi odepisuješ sem :grinning:
24. kvě 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím už sem nikdo NEPIŠTE, kdo chce za náma napiště mi nebo @matysikovad do IP !!!!
a my vás přidáme do soukromé, sem už nikdo nechodí..
24. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, začátkem května jsme zjistila, že jsem podruhé těhotná. Ze začátku jsem z toho nebyla nadšená, protože je to po druhé a neplánovali jsme to. Dcerka má teprve osm měsíců. Mám strach jak to všechno zvládnu a hlavně jak to časem sdělit mé rodině. I přesto všechno se už na malého prcka těším :slight_smile:
29. kvě 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek