• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@martuen jsem ráda, že nejsem sama, kdo to má tak brzo po sobě :slight_smile: já mam teda 11 měsíčního synka, ale i tak je to pro mě docela brzo, ale člověk míní, život mění.. :slight_smile:
31. kvě 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k Vám přidat? Zatím tedy ještě nemám těhotenství potvrzené od doktora, tam jdu až v úterý, tak snad bude vše v pořádku. Teď bych měla být v 7tt a termín porodu bych měla mít 25.1.14 (podle těhu kalkulačky). V pase to ještě nemám (kvůli tchýňce, která se sem občas chodí koukat na nové fotky Sofi, ještě jsme jim nic neřekli).
5. čer 2013 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem se chtela zas po tydnu kouknout, co je nového u vás, ale na tuhle soukromou : http://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-diskuze/cekame-lednacka-2014/?page=last&post=last&lastref=it.........mě to hlasí, že není...tak kdepak jste???? SOS :slight_smile: :slight_smile:
8. čer 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já začínám 10. týden, čili ještě to nejsou tři měsíce, ale snad to bude dobré, ťuk ťuk :slight_smile: přidávám se k vám
9. čer 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prodávám angelsounds na poslech srdíčka v těhotenství, my to slyšeli od 16tt. kdyby měl někdo zájem, může mi napsat. ahoj.
9. črc 2013 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a maminky jsem poprvé těhu po 16 letech tak jsem moc štastná jsem v 16+1tt
Přejí všem pevné nervíky a trpělivost :slight_smile:
31. črc 2013 v 08:18  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. črc 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. srp 2013 ve 12:20  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych se zapojila do diskuze, je toto správná skupina pro TP leden 2014?
13. srp 2013 ve 21:47  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martineeeckaa ahoj martinecko a ostatni lednove maminky...obratte se na lucijetu nebo matyskovou (obe mam v pratelich), administruji soukromou skupinu Cekame lednacka. Radi vas vezmeme do party:slight_smile:
18. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč se nedá přidat do skupiny Lednovky 2014?
28. zář 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 já tu skupinu nemůžu najít :unamused:
28. zář 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “propagace vl.bazaru”
12. říj 2013 ve 13:11 • zvaskova
Dobrý den nastávající maminky omlouvám se že Vám sem lezu .Jen jsem vám chtěla nabídnou věcičky po naší holčičce kdyby jste měla některá zájem .Mám od všeho něco od nejmenší velikosti do cca 74 .Kdyby jste některá chtěla najdete mě na facebooku pod Vlaďka Brožová a nebo i nějaké foto zašlu .Druhé neplánujeme a kdyby jo tak to bude určitě kluk .:grinning:
Předem Vám děkuji a přeju Vám krásný zbytek těhulkování ale i pohodoví porod a těšení se z Vaších drobečku,které nosíte pod srdíčkem :slight_smile:
26. lis 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek