• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
Ahoj holky, konečně jsem po pár dnech mezi vás zavítala:slight_smile: Doplnila jsem se taky do tabulky.
Jinak mě je 27let a čekáme první mimi:o)) Od pondělka mám docela velký a celodenní nevolnosti... ale aspoň to je snad dobré znamení, že HCG stále stoupá:o))
10. kvě 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad neboj to přijde zatím bud rada ze neblijes :wink: Já mám obCas trochu motanici když se malo najímání nebo napiju ale jinak nic.... Ale to mívám asi i normálně plus je docela vedro
Mi je 34 :grinning:
Mám další ko 20.5 dneska jsem dle utz 6+3 takže uz srdíčko určo tluce když v po byl náznak :slight_smile:
Jinak děti uz mám tri :slight_smile:
10. kvě 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dle ms jsem méně... Takže termín bych nechala až na potom:slight_smile: sice si myslím ze spravny bude na toho Silvestra ale ve 12 tř se to určuje nejpresneji
10. kvě 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle Ahoj, taky je mi 27 a měla bych mít termín v lednu :slight_smile: A taky to bude moje první :grinning:
10. kvě 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jituska86.........................4-5. tyden........ druhé dítě...........zatim zadna
matysikovad...................6. týden.........první dítě .............kontrola 28.5.
pehamek ...................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
vodvarkova....................6. týden..........první dítě...............kontrola 23.5
janista83........................5. týden..........první dítě...............první návštěva u gyn 20.5
radulka57.......................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
irisi..............................7-8. týden..........první dítě...............kontrola 15.5.
FojtikovaM.....................6. týden..........první dítě................kontrola 23.5
Pistalinda35 ................. 6. týden ............první dítě ............kontrola 14. 5.
kacculle...........................6.týden...........první dítě...............kontrola 15.5.
10. kvě 2013 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes mi lekar potvrdil rane tehu...2-3 tyden, porod leden. Je mi 29 a cekame prvni:slight_smile:
10. kvě 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Téééda, parádně se rozrůstáme :grinning:
Vítám mezi Ledňáčkama 2014 @nininka23 @martinecka20 @kacculle :slight_smile: Zároveň vám moc gratuluji a přeji hodně štěstíčka ve vaší krásně životní etapě - těhotenství. A jsem moc ráda, že to budeme trávit spolu :wink:
10. kvě 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
odvarkova jituska86 27 let ....4-5. tyden........ druhé dítě.............kontrola ?
matysikovad......27 let....................6. týden.........první dítě .............kontrola 28.5.
pehamek ................let.................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
vodvarkova.........27 let....................6. týden..........první dítě...............kontrola 23.5
janista83............30 let....................5. týden..........první dítě...............první návštěva u gyn 20.5
radulka57................let....................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
irisi......................31 let ................7-8. týden..........první dítě...............kontrola 15.5.
FojtikovaM..........21 let.....................6. týden..........první dítě................kontrola 23.5
Pistalinda35 ...........let.................... 6. týden .........první dítě ............kontrola 14. 5.
kacculle........... ..27 let.....................6.týden...........první dítě...............kontrola 15.5.
nininka23............29 let....................4. týden...........první dítě...............kontrola ?

holky, kde nemáte věky :wink:, tak jsem to buď nenašla v textu nebo jsem úplně slepá :grinning: což je u mě normální :wink:
10. kvě 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lajla jjj, já jsem ráda :grinning: ale je to asi tím, že mám nějaký režim, který dodržuju, jsem doma na neschopence kvůli neslučitelnosti zaměstnání s těhotenstvím a tak nějak vegetuju ..... blbě je mi akorát z hladu :grinning: No mám co dělat na zahradě, když věším prádlo, to vedro je vážně zabijácké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejsi v tabulce, nechceš tam být? :grinning: dneska je vážně přetabulkováno :wink:

Co děláte v tak krásném slunečném ( aspoň na Moravě ) pátečním odpoledni?
10. kvě 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
odvarkova jituska86 27 let ....4-5. tyden........ druhé dítě.............kontrola ?
matysikovad......27 let....................6. týden.........první dítě .............kontrola 28.5.
pehamek ...........27let.................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
vodvarkova.........27 let....................6. týden..........první dítě...............kontrola 23.5
janista83............30 let....................5. týden..........první dítě...............první návštěva u gyn 20.5
radulka57................let....................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
irisi......................31 let ................7-8. týden..........první dítě...............kontrola 15.5.
FojtikovaM..........21 let.....................6. týden..........první dítě................kontrola 23.5
Pistalinda35 ...........let.................... 6. týden .........první dítě ............kontrola 14. 5.
kacculle........... ..27 let.....................6.týden...........první dítě...............kontrola 15.5.
nininka23............29 let....................4. týden...........první dítě...............kontrola ?
10. kvě 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tak koukám, tak je nás tady hodně, co nám je 27 :D
10. kvě 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
pehamek ...........27 let.................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
radulka57............24 let....................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
10. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jeste doplnuji, dalsi kontrola je 16.5.
10. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57
@radulka57 Ahoj Radulka, pamatuji si te z beremka, melas svatbu par tydnu prede mnou...Pro breznove a dubnove nevesty to bylo asi plodne obdobi:slight_smile:
10. kvě 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 překopíruj tabulku a dopiš si tam termín kontroly :slight_smile:
Jinak pro všechny ostatní. Na kolika kontrolách jste už byly? Já byla 25.4., potom 9.5., kde bylo vidět už i srdíčko a teď jdu za 3 týdny už do poradny toho 30.5. :slight_smile:
10. kvě 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek no já na dvou, protože jsem panikařila kvůli špatné minulosti - myslím, že jsem byla 3 dny po termínu MS a už jsem měla dutinku 4 mm a pak týden na to už byla dutinka 16mm a žloutkový váček, na plůdek bylo brzo a protože jsem měla dvě kontroly po sobě, doktorce se to nelíbilo, že ty UTZ vlny ovlivňují plod v začátku, tak až za 3 týdny.... snad bude všechno v pořádku :slight_smile:
10. kvě 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 @radulka57 Měli jsme svatbu tento rok, nebo už minulý? :slight_smile:
10. kvě 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad takt? Tak to mně doktor nic neříkal, že by to ovlivňovalo plod. Ale dělal mi ho vždycky spodem. Jinak by asi nebylo ještě nic vidět. Ale jsem klidnější, že je všechno v pořádku. A taky mi doporučil kontrolu srdíčka ve 20. týdnu. Když jsem se ho ptala na screening v 1. trimestru, tak mi řekl, že klidně mě tam pošle, ale že nejvíc spolehlivý je ten test, co se dělá ve 20. týdnu. Nebo mluvil o nějakém testu, který stojí 14 tisíc, je to novinka a posílá se to do Číny někam :D tak to jsem odmítla :D ale v tom 20. týdnu bych chtěla jít :slight_smile:
Maminky, chystáte se taky na nějaké testy?
10. kvě 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad
@matysikovad Letos...u nas dnes 14 denni vyroci:slight_smile: to bude asi divokej mejdan :rolling_eyes:
10. kvě 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 tak to je paráda :grinning: to máte parádní svatební dárek :wink: tak přeju moc moc štěstí do společného života :slight_smile:

@pehamek Hm, tak já neplánuju :wink: zatím s bublinkou žijeme denze dne....a pak se nechám odesílat tam, kam mě pošlou, tam pojedu :grinning: :wink: Ale jinak se dělá ve 12.tt NT screening, pak v 16.tt tripple testy a v tom 20.tt je veliký UTZ co prosviťují hlavu, mozek a vnitřní orgány, srdce nevím jestli není nějaký speciální, když je možnost vrozené vady srdeční třeba v anamnéze

Máte taky takový strašný hlad pořád ?? :frowning2: Když se skoro co hodinku nenajím, tak je mi ukrutně zle, až na zvracení... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
10. kvě 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Dekujem:slight_smile: hlad je desnej a furt...hlavne mam neskutecnou chut na zmrzku, kterou normalne nejim...a sladky. Presla me ale chut na kolu(na ty sem fakt zavislak) a na kafe.
10. kvě 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tento rok v březnu, tak sme si hned pospíšili :grinning:
10. kvě 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad tak ten UTZ mozku v tom 20. týdnu je dobrý v tom, že se z toho prý nejpravděpodobněji pozná daunův syndrom. Ale nevím. Já se vyloženě doktora zeptala na ty testy a co si o tom myslí a tak mi řekl, že mi doporučuje ten test ve 20. týdnu a pak že je to na mně :slight_smile:

Hlad mám taky skoro pořád, ale na zvracení mi zatím není :slight_smile: co hodinu ale nejím. Jím tak jak normálně když jsem těhu nebyla :slight_smile:
10. kvě 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 hm, kafe můžu, ale jen občas, ale dělám si takovou spíš melasu - necelou lžičku Velveta a čtvrt hrnku mléka :grinning: To ani není kafe :wink: jo a s tou zmrzkou - taky jsem to měla, dokud jsem si minulý týden nenachladila žaludek a nebyla celé dva dny potom jen na horké bramborové kaši :grinning: taky chuťovka :wink: od té doby, když vidím nějakou zmrzlinu, tak mě přejde mráz po zádech :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale teď jsem nad tím vyzrála, napila se studeného mléka z lednice... a je vystaráno, zatím nevím, na jak dlouho :wink:

@radulka57 tak taky moc gratuluju ke svatbě a přeju mnoho společného štěstí a krásných životních chvil :wink: no to jo, dokonalý svatební dar :wink:

@pehamek zato já se cpu, nebyla jsem nikdy velký jedlík... No ale problém je v tom, že jak je mi zle, tak nemám na nic chuť a čím dél nic nejím a přemýšlím, co si dám, tím se nevolnost prohlubuje.... Je to taková hrozně nefajnová rovnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pehamek ...........27let.................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
nininka23............29 let....................3. týden...........první dítě...............kontrola 16.5.
10. kvě 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Koukám že jsi taky doma na neschopence, taky jí mám ode dneška, taky mé zaměstnání není slučitelné s těhotenství.. :frowning2:( ale nějak nelelkuju, docela mě všici proháněj, samé návštěvy, samá práce... douhám že je bublinka spokojená.. zatím jsem byla doma týden mimo služby a dnes od začátku neschopenky docela trpím, ty vycházky jsou vražedné...taky máš vycházky jen 6 hodin denně... občas mě bolí břicho, a ráno mi není nějak valně, alezatím se nějak držíme...:slight_smile:
10. kvě 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nininka23............29 let....................3. týden...........první dítě...............kontrola 16.5.
martinecka20......27 let.....................6. týden..........první dítě...............kontrola 16.5.
10. kvě 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
radulka57..............24 let..................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
martinecka20......27 let.....................6. týden..........první dítě...............kontrola 16.5.
10. kvě 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova no jo :slight_smile: jsem akorát taková víc unavená, nevnímavavá
11. kvě 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, čtu vás od začátku a pořád jsem váhala, jestli už se přidat, když mě UTZ čeká až ve čtvrtek.. Ale musím věřit po těch všech útrapách co jsme si za ten rok a půl snažení prošli, že už bude vše ok :slight_smile: ve čt bylo hcg v krvi 370, jsem asi 4-5tt
11. kvě 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek