• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
odvarkova jituska86 27 let ....4-5. tyden........ druhé dítě.............kontrola ?
matysikovad......27 let....................6. týden.........první dítě .............kontrola 28.5.
pehamek ...........27let.................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
vodvarkova.........27 let....................6. týden..........první dítě...............kontrola 23.5
janista83............30 let....................5. týden..........první dítě...............první návštěva u gyn 20.5
radulka57..............24 let..................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
irisi......................31 let ................7-8. týden..........první dítě...............kontrola 15.5.
FojtikovaM..........21 let.....................6. týden..........první dítě................kontrola 23.5
Pistalinda35 ...........let.................... 6. týden .........první dítě ............kontrola 14. 5.
kacculle........... ..27 let.....................6.týden...........první dítě...............kontrola 15.5.
nininka23............29 let....................3. týden...........první dítě...............kontrola 16.5.
martinecka20......27 let.....................6. týden..........první dítě...............kontrola 16.5.
lucijeta..................29 let.................4.-5.týden..........první dítě...............kontrola 16.5.
11. kvě 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta vítej budem držet pěstičky...
11. kvě 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky musela jsem to opravit, někdo omylem během začátku tabulky zkopíroval kousek měho nicku a chudák jituska 86 byla přejmenovaná...

jituska86........... 27 let .................4-5. tyden........ druhé dítě.............kontrola ?
matysikovad......27 let....................6. týden.........první dítě .............kontrola 28.5.
pehamek ...........27let.................... 7.týden..........první dítě...............kontrola 30.5.
vodvarkova.........27 let....................6. týden..........první dítě...............kontrola 23.5
janista83............30 let....................5. týden..........první dítě...............první návštěva u gyn 20.5
radulka57..............24 let..................6. týden..........první dítě...............kontrola 14.5.
irisi......................31 let ................7-8. týden..........první dítě...............kontrola 15.5.
FojtikovaM..........21 let.....................6. týden..........první dítě................kontrola 23.5
Pistalinda35 ...........let.................... 6. týden .........první dítě ............kontrola 14. 5.
kacculle........... ..27 let.....................6.týden...........první dítě...............kontrola 15.5.
nininka23............29 let....................3. týden...........první dítě...............kontrola 16.5.
martinecka20......27 let.....................6. týden..........první dítě...............kontrola 16.5.
lucijeta..................29 let.................4.-5.týden..........první dítě...............kontrola 16.5.
11. kvě 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a napadá mě co takhle za jméno dát ještě město, ať víme odkud kdo jsme.. a místo týdne napsat spíš TP, týdny budeme mít zhruba stejné, v rámci jednoho měsíce a TP by se nemusel každý týden přepisovat :sweat_smile: sotva přijdu už vám do toho kecám co :grinning:
11. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta mně by zase nepřišlo špatný napsat kdo počal přirozeně a kdo uměle, protože od toho se taky odvíjí kontroly a mně osobně to znervózní, když některá maminka bude mít častější kontroly a může to být dané právě umělým. Ale nevím, jestli to není už moc osobní.
11. kvě 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek @lucijeta holky, zkuste tu tabulku nějak udělat :slight_smile: :wink: asi jsem za to TP, protože dneska otvírám 7-týden.... problém je, že neznám svůj TP, a asi ho tak brzo znát nebudu.... Máte nápady, jak tu tabulku vylepšit?

@vodvarkova já jsem si říkala, že jednou to tak, jedou ne :grinning: u té jitušky :wink:
11. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dobré ráno :grinning: Stalo se vám bezdětným, že spíte až do 11?Já měla dneska premiéru :wink:
11. kvě 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jituska86........... 27 let .................4-5. tyden........ druhé dítě.............kontrola ?
pehamek ...........27let.................... 7.týden - TP 31.12.2013..........první dítě...........Praha/Brno...............kontrola 30.5.
11. kvě 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zatím jsem tam nechala týden a dopsala TP. Jinak co se mě týká, tak teď jsem v Praze, ale po porodu budu v Brně :slight_smile:
11. kvě 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí

jituska86 ...... ( 27 let -TP?- druhé dítě - počato ?- bydliště)...................................kontrola ?
matysikovad (27 let-TP?-první dítě - počato přirozeně - Uh.Hradiště )................kontrola 28.5.
pehamek ...... (27let.- TP 31.12.2013 - první dítě - počato? - Praha/Brno )..........kontrola 30.5.
vodvarkova.....(27 let - TP ? - první dítě - počato ? )...................................................kontrola 23.5
janista83.........(30 let - TP ? - první dítě - počato? bydliště? )...................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........(24 let - TP? - první dítě - počato ? bydliště ?)...................................kontrola 14.5.
irisi....................(31 let - TP? - první dítě - počato? bydliště?).....................................kontrola 15.5.
FojtikovaM........(21 let - TP? - první dítě - počato? bydliště? )....................................kontrola 23.5
Pistalinda35 ....( ?let - TP? - první dítě - počato? bydliště?)......................................kontrola 14. 5.
kacculle........... .(27 let - TP? - první dítě - počato? bydliště ? )..................................kontrola 15.5.
nininka23...........(29 let - TP? - první dítě - počato? bydliště ? ).................................kontrola 16.5.
martinecka20....(27 let - TP? - první dítě - počato? bydliště? )..................................kontrola 16.5.
lucijeta................(29 let - TP? - první dítě - počato? bydliště ? ).................................kontrola 16.5.

Jinak jsem snažila tam dostat to, po čem toužíte :slight_smile: Postupně doplňuje, pod tím POČATO se myslí přirozeně, IUI, IVF, KET apod. Bydliště stačí opravdu jen OKRES :wink:
11. kvě 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
u koho to vidím ve vizitce dopsala jsem, snad nevadí :slight_smile:

jituska86.......... 27 let ................4-5. tyden.........druhé dítě.............Plzeň.............kontrola ?
matysikovad......27 let....................6. týden..... ....první dítě...............Traplice........kontrola 28.5.
pehamek ..........27 let................... 7.týden - TP 31.12.2013............první dítě...........Praha/Brno...............kontrola 30.5.
vodvarkova.........27 let....................6. týden..........první dítě...............Ostrava.........kontrola 23.5.
janista83............30 let....................5. týden..........první dítě...............Karviná.........první návštěva u gyn 20.5.
radulka57...........24 let...................6. týden...........první dítě...............Německo.....kontrola 14.5.
irisi......................31 let ...............7-8. týden...........první dítě...............kontrola 15.5.
FojtikovaM..........21 let...................6. týden...........první dítě................Zlín................kontrola 23.5.
Pistalinda35 ...........let................. 6. týden ..........první dítě ...............Praha............kontrola 14. 5.
kacculle........... ..27 let...................6.týden............první dítě...............Praha.............kontrola 15.5.
nininka23...........29 let..................3. týden............první dítě...............Příbram.........kontrola 16.5.
martinecka20....27 let..................6. týden............první dítě...............Znojmo..........kontrola 16.5.
lucijeta................29 let..............4.-5.týden-TP 16.1.............první dítě...............Zlín..................kontrola 16.5.
11. kvě 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jituska86.......... 27 let ................4-5. tyden.........druhé dítě.............Plzeň.............kontrola ?
matysikovad......27 let....................6. týden..... ....první dítě...............Traplice........kontrola 28.5.
pehamek ..........27 let................... 7.týden - TP 31.12.2013............první dítě...........Praha/Brno...............kontrola 30.5.
vodvarkova.........27 let....................6. týden..........první dítě...............Ostrava.........kontrola 23.5.
janista83............30 let....................5. týden..........první dítě...............Karviná.........první návštěva u gyn 20.5.
radulka57...........24 let...................6. týden...........první dítě...............Německo.....kontrola 14.5.
irisi......................31 let ...............7-8. týden...........první dítě...............kontrola 15.5.
FojtikovaM..........21 let...................6. týden...........první dítě................Zlín................kontrola 23.5.
Pistalinda35 ...........let................. 6. týden ..........první dítě ...............Praha............kontrola 14. 5.
kacculle........... ..27 let...................6.týden............první dítě...............Praha.............kontrola 15.5.
nininka23...........29 let..................3. týden............první dítě...............Příbram.........kontrola 16.5.
martinecka20....27 let..................6. týden............první dítě...............Znojmo..........kontrola 16.5.
lucijeta................29 let..............4.-5.týden-TP 16.1.............první dítě...............Zlín..................kontrola 16.5.
angggel1...........25 let...................7 týden .............první dítě..............Bruntál...........kontrola 14.5.
11. kvě 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás přirůstá :slight_smile: To je krásné :slight_smile:
11. kvě 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angggel1 těmi ranními nevolnostmi myslíš zvracení nebo tak?
11. kvě 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituska86 ...... ( 27 let -TP?- druhé dítě - počato ?..............Plzeň)...................................kontrola ?
matysikovad (27 let-TP?-první dítě - počato přirozeně - Uh.Hradiště )................kontrola 28.5.
pehamek ...... (27let.- TP 31.12.2013 - první dítě - počato přirozeně - Praha/Brno )..........kontrola 30.5.
vodvarkova.....(27 let - TP ? - první dítě - počato ?......................Ostrava )...................................................kontrola 23.5
janista83.........(30 let - TP ? - první dítě - počato? ---------------Karviná )...................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........(24 let - TP? - první dítě - počato ? .................Německo)...................................kontrola 14.5.
irisi....................(31 let - TP? - první dítě - počato? bydliště?).....................................kontrola 15.5.
FojtikovaM........(21 let - TP? - první dítě - počato?......................Zlín)....................................kontrola 23.5
Pistalinda35 ....( ?let - TP? - první dítě - počato? .....................Praha)......................................kontrola 14. 5.
kacculle........... .(27 let - TP? - první dítě - počato ?...................Praha)..................................kontrola 15.5.
nininka23...........(29 let - TP? - první dítě - počato? ....................Příbram ).................................kontrola 16.5.
martinecka20....(27 let - TP? - první dítě - počato? .....................Znojmo )..................................kontrola 16.5.
lucijeta................(29 let - TP 16.1.2014 - první dítě - počato ?...............Zlín)..................kontrola 16.5.
angggel1...........(25 let - TP ? - první dítě - počato ?..............Bruntál)...........kontrola 14.5.
11. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nene, jen nevolnost, pocit na zvracení, bez zvracení- zatím...
11. kvě 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angggel1 hm, tak mně bývá zle spíš večer, jako minule... :pensive: uvidím, byla jsi na kontrole už ?
11. kvě 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek @lucijeta tak vidím, že tu máme dvě tabulky :grinning: ale se stejným obsahem :wink:
@lucijeta ty jsi ze přímo ze Zlína?
11. kvě 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no já dopsala jen ty města do té tvé jak jsi udělala :D příjde mi to přehlednější s pomlčkama než když je to vytečkovaný :D
11. kvě 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste stále některá úplně bez příznaků?????? :slight_smile: Nebo už všechny něco pociťujete, ať je to cokoliv :wink:
11. kvě 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek v pohodě, jsem tabulkový maniak :wink: tak už do toho nebudu nijak zasahovat, ale taky mi příjde, že když už je tam těch informací tolik, že je lepší to už jen napomlčkovat )
11. kvě 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad i večerní jsou dobré, kuš nemysli na to. Vše bude dobré. Já jdu v úterý, jsem trošku nervózní, co tam uvidím. Dám vědět, ty máš kontrlou později dle tabulky koukám. Budu čekat s tebou :slight_smile:
11. kvě 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak tak koukám, tak já jdu na kontrolu jako úplně poslední. Ach jo. To nevydržím :(
11. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ja bez priznaku nejsem...ze zacatku mi bolelo brisko jako pred ms, pak se pridaly citlive bradavky a od min.tydne si uzuvam celodenni nevolnosti....mam nechut k jidlu a neustaly pocit na zvraceni, obcas se mi mota hlava... Jinak jsem zvracela jen jednou... Jim spis jen pecivo, suchy testoviny, no zadna pestra strava, ale jsem rada, ze aspon neco v sobe udrzim. Snad bublinka nestrada. No a jeste jsem porad ospala a kolem 20hod chodim spat dyl nevydrzim:slight_smile:
11. kvě 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angggel1 no já jsem měla už 2 kontroly a na třetí se jak kdyby rozhodne... musí být srdíčko a plod aspoň 2 cm.... no... budu doufat. uvidíš krásné srdíčko, plůdek a viditelné mininko uz s náznakem končetinek :grinning:

@pehamek a musíš jít až za tak dlouho? nejde se přeobjednat ( vymyslet si třeba bolest břicha? :slight_smile: )

@kacculle taky mi bylo dřív hrozně zle, myslela jsem že budu každé ráno zvracet, seděla jsem u záchodu a čekala, kolem 11 se to rozplynulo a byl klid... poslední 3-4 dny jsem téměř bez příznaků, akorát večer na blití, ale to je spíš z hladu, jak se najím, tak je po problému. a únava, ta pominula už někdy minulý týden.... miminko ti určitě nestrádá, právě naopak - sostává se mu maximum. bereš nějaké vitamínky?? :slight_smile:
11. kvě 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Snad si ze me vezme vsechno potrebny:slight_smile: jinak beru mamavit, doktorka rikala, ze staci jen listovka, ale myslim, ze na to nemam tak pestry jidelnicek. A jeste beru utrogestan, jsem po ivf. Co ty?
11. kvě 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle no já brala ten Femibion 800, ale fakt mi po něm bylo zle, asi jsem nedodržela to, že se má jíst po hlavním jídle a od té doby ho nemůžu ani vidět, bléééé a skončila jsem na B-komplexu, protože se mi vyrazily zimy na rtech a bradě a vitamin-C a Scidum folicum - tj. kys. listová na lékařský předpis. V nějaké chytré knížce jsem četla, že pokud matka nejí dost živin pro plod, tak plod to vyřeší elegantně - začne ubírat z matčina těla, takže je to asi podchycené :wink:

A co chutě holky, ty vás neberou? Bramborová kaše, zmrzlina, zavináče, tvarůžky... :slight_smile: :wink:
11. kvě 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda se k vám přidám. :slight_smile: Nejdřív všem gratuluji a přeji bezproblémová těhotenství a zdravá miminka. :slight_smile:
Včera jsem našla //, myslím jsem tak 5tt, mám nepravidelný cyklus. Máme už doma dvouletého čertíka. :slight_smile: U něj mi bylo v 1.trimestru hodně špatně, 6kilo dole, tak se bojím co bude, zatím žádné příznaky..
11. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jj, jsem zlíňačka.. od srpna jsem chodila do CARu na Tomášov, ale nakonec jsme si na dovči v Egyptě poradili sami :sweat_smile:

@kacculle mám to úplně stejně, už třetí den je mi zle, nezvracela jsem, ale mám motáka a žaludek na vodě a pořád pocit hladu ale moc mi do jídla není.. pobolívá mě i hlava, trpím na migrény, ale radši si na to nic neberu.. a s tou únavou.. já pospávám celý den, právě jsem se probrala z jednoho ze šlofíků, takže fakt nevím, jak to v pondělí dám do 17h v práci :sweat_smile:
11. kvě 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no napadlo mě, že bych si něco vymyslela :D ale je mi to blbý :slight_smile: budu toho 30. v 10. týdnu a to se právě bere ta krev, kontroluje moč atd. Ale třeba si něco vymyslím, když to nebudu moct vydržet :D
11. kvě 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek