• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@vodvarkova no u nás přesně - jsem na plicním - infekce, tubera, mrsa, chemoterapie, ozařovaní pacienti z Holešova a z nukleárky, navíc po jedné na směně na dost těžkém oddělení.... fakt dílo. Taky jsem skončila ze dne na den...
13. kvě 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova hm, mně bylo teďkom 2 dny ouzko - skoro, jak kdybych nereagovala na těhotenství, ale spíš na počasí. Bylo mi zle, když venku pršelo a bylo škaredě. Už včera večer mi bylo líp - to už se to začalo trhat..... no nevím, jestli spíš nejsem blázen než těhule :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak se pridam, ale zatím budu jen nakukovat, termin mame 2.1, ale do 12 tydne nikomu nechceme nic rikat - pracuji v porodnici jako porodni asistentka na gynekologickem oddeleni a tak mam strach jako blazen, když tam clovek vidi kolik tehotenstvi do toho 12 tydne skonci neuspechem :( do práce chodim i na smeny zatím, neumim si představit byt cely tehu doma kvůli kontrolam, který na tehotny chodi stejne jako na jiny - i vecer a o víkendech :( tak at nam to vsem krasne vyjde :slight_smile:
13. kvě 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1miska vítám kolegyni :slight_smile: a přeju moc krásné a vydařené těhotenství. ani do tabulky nechceš? ať o tobě máme přehed :wink:
13. kvě 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad ahojky, zatím ne :slight_smile: jsem srab, nechci do 12 tydne ani fotečku ani průkazku :slight_smile:
13. kvě 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska tak s tou fotkou souhlasím, a s průkazkou taky :frowning2: ale nesmíš se moc stresovat, co pak mám říkat potom já, když jsem to prožila :frowning2: :slight_smile: hlavu vzhůru holka :slight_smile: kdy jdeš na kontrolu? půjdeš k vám?
13. kvě 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad uplně tě chápu, taky mám tedka nějaké pocuchané nervy... pořád si říkám jak to všechno dopadne, jestli bude na kontrole srdíčko... krom toho že mám ráno žaludek takovej jako plnej a těžkej mi nic není.... pořád nevěřím že jsem těhotná.... bojím se aby se s mimískem něco nestalo...:frowning2: Ale musím myslet pozitivně...... Musíme se všechny držet...
13. kvě 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1miska Vítám tě mezi námi, máš pravdu být zdravotník je fakt na hlavu... :slight_smile: Kdykoliv se cokoliv děje, člověk hned vidí to nejhorší.. a i když se člověk snaží si to nepřipouštět ty myšlenky jsou tam porad, co kdyby... Taky se strašně bojím... Já jsem tedy doma pač makám na JIPU, infekce, ventilovaní pacienti, RTG záření, odešla jsem ze dne na den... a uvidíme co se stane... musíme věřit..
13. kvě 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova také jsem nervozní z toho, že mi ještě skoro nic není :slight_smile: dokonce jsem si včera zkusila udělat test, abych se zase ukldinila... :slight_smile: i když ultrazvuk mám už zítra... je to hrozně dlouhé, už aby byly alespoň tři měsíce za náma
13. kvě 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska Mám neschopenku a je pravda že mě to už štve a to jsme uplně na začátku... :frowning2: Myslíš že kontroly chodí jako třeba po 20h večer? a o víkendech? přijde mi to strašný...
13. kvě 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova jo kontroly chodí kdykoliv. Buď ráda, že mžeš být doma :slight_smile: Si neumím představit, že bych byla schopná přes den běhat po oddělení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky, mně taky nic není :frowning2: Už jsem z toho jakási špatná. kromě únavy přes den ( v noci oči jako vír ) !!! Občas lehká nevolnost. Bolí vás břicho jako na MS??
13. kvě 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad pravda pravdoucí, nedokážu si představit ten zápřah, který v práci máme... opuštěla jsem práci v den, kdy jsem měla 9 směnu (12h) v 11 dnech po sobě, byla jsem ráda, že jsem došla domů... tohle bych nedala a hlavně strachy o mimíska bych se nemohla vůbec soustředit..
13. kvě 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Mě takhle hodně bolelo břicho jak jsem byla v té práci porad, ale od té doby co jsem doma skoro vůbec.. jen občas a malinko..
13. kvě 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova tak je možné, že jak je to břicho v klidu, tak mě nebolí. Já si dělala test po 4 12-tkách denních v kuse, byla jsem vyfluslá jak šťovík, blééé. Ale stanica po tom, co se mi stalo řekla, že mi dává dovolenou, ať už nechodím :slight_smile: no mě taky jako jen mamamamamamalilililinkato, zanedbatelně...no dneska mu ukážu, budu uklízet a než poběhám celý barák, tak to bude docela zápřah....
13. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova ahoj, moje sestřenka, co je na rizikovém (v Ostravě) má vycházky od 13h do 19h a kontrola ji přišla teď (když je na konci 7 měsíce) ve 12,30h...přijde mi to trošku trapné. Ještě ji kontrolor řekl, že z těch kontrolovaných xx lidí byli doma jen tři. Nevíte, který hňup omezil vycházky těhulkám ? Já bych mu nejradši něco od plic napsala....
13. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 je to sprosťárna, ale jak už jsem psala - byznys je byznys!!!! takže si na těhotných chtějí přivydělat, je to hnus velenbnosti :frowning2: byla doma chudina?? :fearful:
13. kvě 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak na kontrolu jdu 22.5 tak uz se tesim. mela bych 7tyden.
13. kvě 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP? - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 14.5.
irisi...................31 let - TP? - 1.dítě - počato? - bydliště?......................................................kontrola 15.5.
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - TP? - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....kontrola 14. 5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola 15.5.
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - počato? - Příbram........................................................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Znojmo.............................................kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP ? - 1.dítě - počato? - Bruntál........................................................kontrola 14.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Brno............................................................kontrola ?
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.
13. kvě 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nevolnosti mi o víkendu daly pěkně zabrat a v podstatě jsem ho celý proležela... Dnes a zítra pracuji z domova, tak snad to bude lepší... S tou neschopenkou to je nechutný. Nechápu jak nám mohli takhle omezit vycházky - hlavně, že se všude doporučuje dostatek pohybu, že?
Nevíte jak to je aspoň s přepsáním pobytu na PN? Přemýšlela jsem, že kdyby nevolnosti neustupovaly, tak bych musela zůstat doma a neumím si představit, že bych třeba v létě byla celé dny zavřená v paneláku. Myslíte, že je možnosti místo změnit třeba na 14 dní a jet třeba k rodičům, nebo na chatu?

Jinak všem, které čeká UZV přeju, aby vše dobře dopadlo a viděli jsme už bijící srdíčko:o))
13. kvě 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kacculle Kaču nejsou to celé dni, máš třeba do 13 do 19 vycházky :wink: tj. 6 hodin, to se celkem dá, zvlášť, když ráno stejně nikam člověk nechodí, protože buď vaří nebo odpočívá po náročném ráně :grinning:
13. kvě 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 tak už jsi zvědavá na kontrolu? bude UTz s medvídkem a srdíčkem :grinning: :wink:
13. kvě 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte to některá taky? Velkou chuť - neustálou na horké polévky, jakékoliv, klidně i ty zeleninové krémové ( i když vývarek je vývarek :slight_smile: :wink: )
13. kvě 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@matysikovad Ja doufam ze srdicko uz bude videt..a ze hlavne bude vsechno v poradku.
13. kvě 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jituska86 bude vidět, neboj :slight_smile:
13. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Já vím, že to je 6hod denně - špatně jsem to napsala:slight_smile:)) Ale stejně mi to štve, o víkendu nemůžeš ani na chajdu ach jo...
13. kvě 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle no já ti do IP napíšu jak můžeš na chalupu
13. kvě 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jituska86 budeme na tebe všechny myslet, aby bylo všechno v největším pořádku :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle
@vodvarkova oficialne muze kontrola dojit mezi 6,00 a 22,00 a na chatu v lete muzes - existuje formular na zmenu pobytu při PN - to ti dr, vyplni a potvrdi a ty tam napises ze třeba 6,6 - 16,6 bude pobývat na adrese ...... ale musí to byt adresa oznacena cisly a ulici, ne nejaka anonymni chata, aby to mohli najit
13. kvě 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP? - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 14.5.
irisi...................31 let - TP? - 1.dítě - počato? - bydliště?......................................................kontrola 15.5.
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - TP? - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....kontrola 14. 5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola 15.5.
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - počato? - Příbram........................................................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Znojmo.............................................kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP ? - 1.dítě - počato? - Bruntál........................................................kontrola 14.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Listovka - Brno..........................................první návštěva 16.5
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.
13. kvě 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám že nás jde hodně na kontolu mezi 14.-16.5 :slight_smile: Hodně štěstí všem. :slight_smile:
Už teď začínám mít docela strach.. :confounded:
13. kvě 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek