• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@kacculle Jééé vidíš, ono to jde o oficiálně :grinning: :grinning: :grinning: :wink:

@pavlinka777 neboooj, bude to parádní zážitek :slight_smile: :wink: ve kterém budeš zhruba týdnu?
13. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad To právě vůbec nevím, podle ms 8tt, ale měla jsem nepravidelný cyklus a snažila jsem se měřit bazální teplotu, podle toho spíš tak 5-6tt. Test jsem dělala minulý pátek a čárky byly skoro stejně tlusté. Tak uvidím. :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Díky za milá slůvka.
Přesně tak. Těšim se až uvidim na monituru ten krásnej živůtek,ale je ve mě i velkej strach.
A jak se cítíš? Je Ti dobře?
13. kvě 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina No nemáš zač :slight_smile: No já jsem dneska dobrá, žaludek sice na vodě, ale když furt něco pojídám, tak to není tak hrozné. Pobolívá mě podbřišek a třísla, hlavně levé. A jak se cítíš ty? :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka777 tak na to hlavně upozorni doktora, kdyby byla bublinka trošku menší, jak má :wink: ať tě nevystraší, doktoři to umějí skvěle. Když jsem byla minule těhu, tak jsem byla na kontrolním utz a doktorka mě tak vyjančila, poslala mě dokonce se žádankou na kyretáž, že nevidí plod a v nemocnici se pobavili, plod tam byl i se srdíčkem :wink: akorát to bylo prostě mladší :slight_smile:
13. kvě 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí

jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 14.5.
irisi...................31 let - TP? - 1.dítě - počato? - bydliště?......................................................kontrola 15.5.
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - TP? - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....kontrola 14. 5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola 15.5.
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - počato? - Příbram........................................................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Znojmo.............................................kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP ? - 1.dítě - počato? - Bruntál........................................................kontrola 14.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Listovka - Brno..........................................první návštěva 16.5
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.

Jsem si TP nechala vypočítat zatím jen přes PC, uvidíme, co nám poví UTZ :slight_smile:
13. kvě 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Mě bylo nejhůř 8.5 kdy jsem vyzvracela všechno, co jsem snědla. Taky mě bolela hlava, večer mi to pak samo přešlo. Od té doby mívám takové návaly, chvíli mám žaludek na vodě, za chvíli cítím hlad. Furt se to nějak střídá.
Taky se cítim unavená, jinyk zatim ok.
13. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina jáááj, to musel být den, toho 8.5., já jsem tak měla jeden víkend, jedla jsem jen horkou bramborovou kaši a nemohla jsem ani nic pít. ale já to měla ze zmrzky, aspoň si to myslím :slight_smile: jsem si parádně nachladila žaludek :wink:
13. kvě 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, přijde mi, že co jsem těhu tak se mi začaly dělat strašně lupy :rolling_eyes: máte to taky některá?
13. kvě 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad :slight_smile: to jsi si teda taky dala. A v kolákátém týdnu jsi dle nějaký těhu kalkulačky?
13. kvě 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina no mně ani né lupy, ale spíš takové boláky na kraji vlasů...
Podle kalkulačky jsem zjišťovala den porodu, jako ze srandy, předběžně, jinak dle MS jsem dnes 6+3, takže dle UTZ 6+1, zatím jsme jen o 2 dny mladší, to je krásné :slight_smile: Uvidím, co za ty 2 týdny bude nového.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty?
13. kvě 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad hm to taky není nic příjemného. Mě ty lupy strašně štvou. Jsem jak zasněžená hora v květnu :slight_smile:
No dle různých kalkulaček to vychází na 5+2 k dnešnímu dni. To jsou ale počty dle MS viď?
13. kvě 2013 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina JJ dle MS, mě to absolutně nesedí, já mám v ms bordel, a podle výpočtu když jsem šla poprvý na gyndu sem měla být v 6tt, ale byla jsem teprve v 4tt.
13. kvě 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 no, vidíš. TO jsem teda zvědavá, jaký týden řekne mě...... ale srdíčko asi vidět ještě nebude :frowning2:
13. kvě 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska ahojky, a s tou kontrolou jsi si jistá? že mužou chodit ještě takhle do večera... :frowning2:( to je tedy docela na pytel.. :frowning2:( myslíš že jezdí na kontroly i třeba na tu chatu... :frowning2:(((( moc si to nedokážu poředstavit sedět ještě x měsíců doma a nemoci ani večír s holkama na kafe... většina zaměstanných lidí ve tři odpoledne po městě nechodí... :frowning2:((( achjo..
13. kvě 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Taky jsem dneska 6+3 dle menstruace ale mimčo je menší na ultrazvuku jsem byla v 5+6 a mimčo bylo staré 4-5 týdnů... koukám že jsme těhotné stejně...:slight_smile: já měla ovulaci okolo 14-15.4..
13. kvě 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina U mě byl vidět jen gestační váček v 4tt a zítra jdu na utz, tak doufám, že už bude vidět malé embryjko. Mohlo by už ze srdíčkem, ale nějak s tím ještě nepočítám, někdo němá ještě srdíčko v 6tt.
13. kvě 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jdu příští pondělí...to dle menstruace budu v 7 týdnu ,ale uvidíme co mi p.doktorka řekne, jinak nevolnosti nějaké mám, je dobré něco pořád jíst, pořád mám žížen, citlivé prsa, zatím nezvracím a doufám, že to tak zůstane....Jinak stále pracuji na 3 směnný provoz a nechci jít zatím na nemocenskou, už kvůli těch pitomých vycházek a kde je do ledna, že? Avšak člověk míní, život mění, vše se rozhodne příští týden,....Držím palečky všem, zasloužíte si to!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. kvě 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova no hledala jsem to na strankach spravy sociálního zabezpeceni a podle toho můzou dojít uplne kdykoliv - píší zde: Kontroly mohou být prováděny jak během pracovního týdne, tak případně i o víkendu. Zákon přesně neohraničuje hodiny, ve kterých může kontrola přijít. Jedná se spíše o ustálenou praxi. Zpravidla by se však nemělo jednat o kontrolu mezi 22:00 a 6:00, neboť se se toto období uznává jako čas nočního klidu..... takze můzou dojít kdykoliv :(
13. kvě 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co se týká změny pobytu tak píší: Změnu pobytu během dočasné pracovní neschopnosti povoluje ošetřující lékař. V případě, že stanovený léčebný režim tuto změnu nevylučuje, lékař by ji měl povolit.... a kontroly chodí všude i na chaty - ptali jsme se naší paní ze sociálky v nemocnici a ta říkala že chodí tak, že jim vyjede třeba Brno 2 - ulice 1 2 3 4 5 , nebo Bezdíkov a tam jdou ke vsem, co mají v registru .... takze bohužel tak :( i proto chci zatím chodit do práce, když bude vse OK, cerven cervenec tam vydrzim a v srpnu vyberu vsechnu dovolenou - takze budeme moci jet, kam chceme a od zari budu na PN.... snad to klapne, jak jsem si naplanovala :grinning:
13. kvě 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky, mužu se přidat?Pokud vše pujde tak jak má, tak bych své druhé dítko mela porodit v lednu 2014:slight_smile:
13. kvě 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska Tak podobně to mám i já...vlastně stejně!
13. kvě 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 no moje MUDr. zve až když je něco vidět tak jsem zvědavá co na monitoru uvidim
13. kvě 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evulinkab Vítej mezi ledňáčkami!
13. kvě 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina Děkuji:slight_smile:Snad vše dobře dopadne, zpoždení mám týden, pozitivní těhu testy se silnými čárkami, prsa bolí jako blázen a břicho nafouklé, že mám dojem, že nejsem v 5.týdnu, nýbrž minimálně o dva měsíce víc..
13. kvě 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak hlásím, že nevolnosti ustoupily, dnes jsem to v práci doklepala až do pěti a pak jsem měla ještě rande s kámoškou z nemocnice(byly jsme spolu v únoru na lapárce) a teď jsem zralá jít tak akorát do hajan :sweat_smile:

s tou chatou jste mě potěšily, že to jde, právě jsem nad tím koumala, protože představa celého léta ve městě, no potěš. mamka se mnou taky skoro celé těhu byla na naší chaloupce tak bych ji ráda následovala :dizzy_face:
13. kvě 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akcccina lupy ne, ale děsně se mi začla mastit hlava, že musím umývat pomalu každý den a obsypalo se mi čelo a dekolt, ale klidně budu jak příšerka, hlavně ať mimísek prospívá :dizzy_face:
13. kvě 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta To máš pravdu, ale je to nepříjemné. Já se taky budu raději drbat,ale hlavně aby bylo mimi ok. Už jsi byla u lékaře?
13. kvě 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina jen ve čtvrtek na krev, hcg bylo 370 a na UTZ si mě pozval až tenhle čtvrtek, že by ještě nebylo nic vidět, ovu byla až kolem 20DC, tak mám celkem nervy ať je vše ok
13. kvě 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta budu moc držet palečky. Taky mám nerva na kontrolu jdu až 22.5 :confounded:
13. kvě 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek