• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@skirt me sem tam picha uz asi tyden, pry nejdriv, ze to muzou byt priznaky zahnizdovani a pak ze roztahovani delohy, nektere holky psaly, ze v klidu takove pocity cely trimestr...., neboj ono se to tak v 7-8 tt zacne lamat s tehu nevolnostma....takze otazka co pak bude lepsi :grinning:
30. srp 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no, me to taky pichalo sem tam .. ale dneska me to pichalo nalevo uz rano a vystupnovalo se to do bolesti ..... a trva to cely den .... tak jsem z toho trochu znejistela ... doufam ze to vyspíím :slight_smile:
30. srp 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyyyyy pmoooc, prijdu domu a spinim jak blazen :( .. dneska me cely den bolelo bricho ja se hrozne bojim, mam totalni nervy ... :(
30. srp 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt věž k doktorovi.a neboj,já měla minulé těhu taky špinění a bylo to tím že jsem měla vcestnou placentu.ale jak píšu,šla bych k dr...
30. srp 2011 v 16:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt sylvka ma pravdu, bez k doktorovi a zkus neplasit, i kdyz se to rika velice snadno :frowning2: my ti tady vic neporadime...
30. srp 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt tchýně krvácela velice silně a švára se v pohodě udržel :wink:
30. srp 2011 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
achjo holky .. ja jsem totalne na nervy .. ja to na doktora dneska uz nevidim. .. na pohotovost to pry nema smysl, kdyz jeste nemam tehu potvrzene. Musim pockat do rana a udelat test ..:( .. znama mi radi Ascuritin, ale nevim co to je
30. srp 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt to ti ale radí velice dobře,mě ho doktor taky minule napsal.já bych na tu pohotovost jela,nikdo nemá právo tě vyhodit.ale dělej jak myslíš.držím ti palečky.
30. srp 2011 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka no my ascuritin tady nemame, mame jen cecko v sumivkach :( .. a lekarna zavrena. Achjo holky .. ja nevim, mam z toho silene nervy. Sestrenka mi pise, ze ona kdyz potracela, tak to byla jasna krev ... ale taky nevi no :( ... zase na druhou stranu to asi nechci udrzovat za kazdou cenu, ono vi, proc to odchazi, a me se to podarilo prvni cyklus. Po vyvolavacce .. tak buhvi jestli to neni spatne :(
30. srp 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ascorutin je na krehke zily, ja ho brala v detstvi, kdyz mi porad tekla krev z nosu ... na pohotovosti te nevyhodi, urcite jsou zvykli a jsou to profici.
30. srp 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no .. tak to asi udelame tak ze pockam co to se mnou dneska udela a rano gynda :(
30. srp 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt a jak špiníš?tmavě?
30. srp 2011 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka joo, uplne tmave hneda .. sahala jsem i dovnitr, a tam taky tmave hneda .. cervena neni v dohledu ... a dneska me cely den to bricho pobolivalo jako pri MS ... teoreticky bych ji ted nekdy dostala .. mam dlouhe cykly :(
30. srp 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt je tak to je dobrý,neboj.jak jsem psala já minule taky špinila tmavě hnědě-většinou po předchozí námaze(třeba po celodenním výletu).jo a nepíše se,že v týdnu kdy si měla dostat ms můžeš špinit?nebo tzv.hnízdící špinění...jo a dr.mi minule říkal (já byla hrozná,byla jsem u něj co tejden s ňákym problémem),že špinění má dnes každá druhá těhule.takže neboj se nic.
30. srp 2011 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka boze diky moc ... ja jsem na nervy :( .. byla jsem ted nekolikrat na zachode a vypada to ze by to chtelo prestat tak snad to bude dobre .... ale lezim u televize - pro jistotu. Bricho mam jako balon. Kez by do vecera uz nic ...
30. srp 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt drž se, bude dobře zitra uvidis, hlavně hodně odpočívej, nohy nahoru
30. srp 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt uvidíš,odpočívej.

@janca.c je my budeme mít děti stejně staré obě.já mám martínka 6,9 2008 a u druhého termín 22,4 :wink:
30. srp 2011 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sylvka :D to je povedený!
30. srp 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no teď se po těch prášcích cítím docela dobře... :slight_smile: hormony jsou hnus.. ale zase na druhou stranu.. :slight_smile: zvládnem pro ty prcky všechno :slight_smile:) a na konci i porod :slight_smile: ;)
@skirt mě bolest taky vystřelovala až do nohy.. to bude dobrý ;) ;) ;) ale důležitý je že sílí :slight_smile:) to uteče.. taky jsem si říkala jak je 14 dní dlouhých, ale teď už to je za 6 dní a to už mi přijde za chvíli :slight_smile:) špiníš? a konkrétně jak? asi zavolej dr... to je jistota... Kamarádka taky špinila, pak začala krvácet a zjistili jí hematom a zánět čípku... tak nic nepodcenit! a žádný hororový představy ;) hnědý špinďo se prý objevuje docela často.. ;) ;) ;) dokud není krev, tak je to v pohodě... nebooooj....
31. srp 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion fakt ti vystrelovala do nohy a pak dobry? me kamaradka rikala, ze nekdy to je znamka sam. potratu. Špinila jsme jen včera, už to ustalo, bylo to fakt nakonec jen trochu a bylo to tmavě hnědé. Dr. zavolám po 12:00, dneska má odpoledni, a určitě tam pak hned i zajedu. Zatím žádná krev, ale nepříjemně mě tam píchá .. ..
31. srp 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ono všechno může být známka samovolného potratu... ale tím se nezabývej... myslím že je lepší myslet na to že to bude dobrý a když by nebylo, tak se zase přes to pozitivně přenést a ty.. můžeš být moooc ráda že se to povedlo hned tak brzy... :slight_smile: my se snažili téměř dva roky.. to byla šílená doba.. takže já jsem vděčná za to, že se ty naše buňky sťuchly, že to jde.. :slight_smile: a obě jsme mladý... Ale na nic špatnýho nemysli ;) ;) ;) určitě to bude v pohodě... :slight_smile: žádnej potrat!!! ;) A zajdi si k dr. a budeš klidnější ;) alespoň nebudeš muset už čekat :slight_smile:
31. srp 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion ja se fakt snazim, ale ted me to zas tak chytlo ... uplne se potim .. taha me to v trisle cim dal vic .. achjo, proc ta pitoma doktorka mela dneska odpoledni .. uz jsem mohla byt v klidu :( ....
31. srp 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt to uteče :slight_smile: ale držím palečky :slight_smile:)
31. srp 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt musime ti dodat trosku pozitivni energie, co treba myslet na to, ze dnes odpoledne uvidis minimalne vacek? :slight_smile:
31. srp 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka to by bylo fakt krasne holky ... ale proste uz se mi to nejak vzdaluje. . mam ted takove krece v trisle, ze uvazuju o pohotovosti .. ale chci alespon dodelat to, co tu mam .... nevim. Nechce se mi věřit, že to co mi je, je normální, a špinim zase. :(
31. srp 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ta doktorka je od 12? co kdybys tam jela rovnou na tu otviracku?
31. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt nektere holky meli podobne potize, bud se ti mohla udelat cysticka, ktera ted praskla, jestli se trosku trela treba o delohu nebo neco a taky nekdy se udela krevni srazeninka ze ktere se pak spini, pokud fakt jen spinis, tak to neni uplne spatne , holt na zacatku tehu se rozhoduje o ruznych vecech a ty prinasi i komplikace a pak se mi vzdy libi to hlavne byt v klidu, nestresovat, ale copak to jde ... :frowning2:
31. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle to je presne, ja jsem uzlicek nervu ... totalne
31. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle znama co ma uz dve deti a zazila 4 potraty mi radi at okazite jedu, ze jsem mela jet uz rano .. ze se to da zachranit a diky tomu ma syna, ktery ji dela radost. . no tohle mi vazne pridalo .. ale asi ma pravdu. Asi holky pojedu no :(
31. srp 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holku tak ja se k vam taky pridam dneska sem podle UTZ 8tt a termin mam 17 dubna....jinak na kontrolu jdu pristy ctvrtek tak uz aby to bylo za mnou protoze clovek ma porad takovy obavy....ohledne ty prace jestli to rict nebo ne vzhledem k tomu ze sem ve zkusebni dobe az do poloviny rijna musim to vydrzet nerict tak doufam ze to na me nebude poznat protoze sem to tak pocitala ze uz budu nakej 15tyden kdyz to budu rikat tak snad to dobre dopadne a nebudu muset jit na nemocenskou protoze by me vyhodily.....takze to musim jeste mesic a pul vydrzet....jinak se jmenuji Jitka a sem z Plzne.

Vsem tehulkam drzim palecky at je vse v poradku.
31. srp 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek