• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Ahoj hoky ja tu dlouho nebyla jinak maly je hodny probudi se jednou za noc na kojeni a jinak spi.Presden jeto horsi s tim spankem ale jinak je hodnoucky taky dam fotecku jak jsme velici
29. črc 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte holky,drzia uz vase mimca same hlavicky...nasa mala este nedrzi sama..ale uz sa to lepsi..davam ju aj na brusko..ale dlho na nom nevidrzi..velmi sa jej na nom nepaci...ako ste na tom vy?
29. črc 2012 ve 23:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu ten samy problem mame my...ale uz se to zlepsuje..taky dufam,ze vse bude v poradku..uvidim co rekne dr..kdy pujdeme do poradne a na kontrolu 3mesicu
29. črc 2012 ve 23:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa je krásnučký. Nemožem si pomocť, ale všetky detičky tu mi prídu také akoby vyspelé, len to moje ako také typické mimino uslintané :slight_smile:

@evula83 ahojky, náš malý drží hlavičku, keď je na brušku a je oddýchnutý. Keď ho držím v náručí vertikálne, tak drží, ale radšej mu ju ešte podopieram, lebo to ešte nie je na 100% - niekedy ňou tak sekne dozadu alebo do strany, tak mu ju radšej držím pri krčku. Tiež tak zabránim tomu, aby si buchol nos do mojich kľúčnych kostí, mám ich také vystúpené a obe deti si na mne dosť poubližovali :slight_smile: A inak na brušku mi vydrží len chvíľu, radšej je na chrbátiku. Myslím, že stále je ešte čas na nápravu, detičky musia ešte zosilnieť.
30. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae diky za odpoved..aspon nemusim este stresovat,ze ostatne uz drzia a chcu byt na brusku...kazde babatko je ine... :sweat_smile:
30. črc 2012 ve 22:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/32104 prosim prosim poslete nam hlasek :slight_smile:

holky uz nektera prikrmujete?
31. črc 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela9 no to jsem moc zvědavá a těším se :grinning: :grinning:

@martinnaa jéé krásnej prďola!!! to máš dobrý, že kojíš v noci jen jednou! já myslim, že lepší je vyspat se v noci :slight_smile: i kdž já si nemůžu stěžovat kojím 2x ale ten přerušovanej spánek mě zabíjí :grinning: :grinning: :grinning:

@evula83 já myslím, že se nemusíš obávat, ono záleží i na svalíkách a váze :slight_smile: Moje Elí teda drží hlavičku prfektně jak na bříšku tak v náručí, ale jak píše nae já taky ještě radši hlavičku podpírám aby si nedala papulkou o moje klíční kosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@aneta34 jéé vy jste se taky zapojili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak já budu hlasovatkaždý den!!!

http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/30277 - tohle je zas soutěžní fotka ELí :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak my ještě nepřikrmujem a doufám, že to ještě nejmíň dva měsíce počká :slight_smile: Dneska jsme byli v poradně na kontrole a očkování!!! Elí vůbec neplakala! Překvapila mě jak je statečná! AA nebo je to možná těma faldíkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: má už 61cm a 5860g :slight_smile:
31. črc 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak zase po delší době, jsem tady... máme se dobře, Domínek měl na tříměsíční kontrole 6,15kg a 61 cm :wink:
Jinak na bříšku se pořád vzteká, ale jedna pěkná fotka na bříšku se mi povedla, tak jí sem hodím... Máte všechny moc hezký dětičky, jsou to zlatíčka :-*
31. črc 2012 ve 12:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mě sem ty fotky nejdou dát, asi dělám něco špatně :confounded: . Pod oknem kliknu na přidej fotky, pak se mi znovu přidej fotky ukáže pod oknem na levo a tam jdou i nahrát, ale když dám odešli příspěvek, takse mi otevře fotogalerie v PC , co stím???
31. črc 2012 ve 13:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andela9 v tej fotogalérii v PC najdeš umiestnenie, kde máš tie fotky uložené a potom ich akurát označíš a dáš nahrať
31. črc 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nášmu prďoškovi už asi začínajú strašiť zuby... občas je počas dňa strašne nespokojný a plače, akoby ho niečo bolelo a strašne si hryzie pastičky - kúsátko ešte nevie dobre držať, tak sa spolieha na tie pastičky a úplne zúrivo si ich ocucáva. Kojiť sa vtedy nechce, len tie pastičky alebo cucať plienku. Chudáčik.
Ešte som sa chcela spýtať, ako ste na tom s pigmentovými škvrnami, ak ste ich mali v tehotenstve? Ja mám stále veľa pigmentu v pupku aj tá čiara pod pupkom je stále tmavá a nevyzerá to, že by to bledlo... vy ste na tom ako?

@verusberu Domík je riadny frajer, posielam pusinku :slight_smile:

@verka_motylek Krásne miery! A za tú fotku v súťaži iste hlasujú aj tatinovia, hihi... :wink: :grinning:
@aneta34 hlas som poslala, zlatá beruška :slight_smile: Ja neprikrmujem, chystám sa až od 6 mesiacov.
31. črc 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae hihi no díky bohu už na těch prsou nemám zas ani jeden pupínek jako je to na té fotce :slight_smile: Já pigmentové skvrny nemám ale tu čáru i pigment v pupíku mám, ale vím co na to zmizení pomůže!!! líh - co jsme dávali mimískům na pupík - tím to vydrbeš z pupíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No nám dneska taky doktorka říkala, že Elí děsně slintá a už má propadlou dásničku ( a neustále si cucá palec!!!!) takže to taky čekám brzy! Možná by bylo dobré namočit tu plínku a dát jí na chvilku do mrazáku ať si cucá studené :grinning: aspoň se mu drobečkovi uleví :slight_smile: :wink:
31. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zítra jdeme do poradny, tak potom nahlásím naše" mega " míry :slight_smile:
1. srp 2012 v 06:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ahoj, na ty dásničky existuje gelík, dá se koupit v lékárně a potírají se s ním dásně, mělo by to ulevit při prořezávání zoubků
1. srp 2012 v 06:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se hlásíme po dlooouhé době..jsme už od června pořád na chatě a ještě máme v plánu tam být tak do září, ať jsou děti na čerstvém vzduchu:slight_smile:))
Jinak Markétka měla na 3 měs KO 5,18 a 60cm, vidím, že jsme drobečci:slight_smile:)můj první syn měl v té době už přes 7 kg, tak si užívám malého miminečka:slight_smile:
Jinak je zlatá, hodně pořád spí, v noci kojím jen 1x.Už jsem začala na střídačku přidávat Nutrilon a vodu a dneska jdeme nastřelovat náušničky...posílám taky jednu fotku z Vítání občánků..paaa
1. srp 2012 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nae Nejde mi to-odešli příspěvek mě hází stále do galerie a když tam fotku vyberu-označím, tak se to nahraje pod okno a nejde s tím nic a po kliknutí na odešli příspěvek opět galerie v PC. :angry: :frowning2:
1. srp 2012 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 my to máme stejné, ve vodě na vaničkách to zvládne a na suchu jen malou chviličku
1. srp 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky oslavili jsme 3.měsíce a Eli je nádherné sluníčko mojeho života, byli jsme zase plavat a malá spala 5 hodin v kuse
1. srp 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky nasemu Kubikovi nejspis rostou zoubky cuca rucicky a dneska ma horecku tak uvidime jak to bude snaset a jaka bude noc.Dala jsem mu cipek tak doufam ze mu to spadne.
1. srp 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, takkže naše míry jsou 55 cm a 4,29 kg.- prostě pidižvík. Navíc jsme po očkování a máme teplotku, - chudáček je mi jí tak líto, dala jsem jí na noc Nurofen, tak snad jí pomůže. Taky papá míň než obvykle(což je skoro nic) achjo. Taky jí doktorka nastřelila naušničky - hrozně jí sluší, musím udělat fotku a pochlubit se :slight_smile: Všechny dětičky jsou tak krásný , jenom se mi zdají trochu velký :slight_smile: Taky bych chtěla velký miminko :frowning2: Byla bych asi raději, kdyby byla Johanka žroutík. Mějte se krásně pa, pa
2. srp 2012 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybarna prosím ťa, buď rada, že máš takú jemnú princezničku, aspoň si šetríš chrbticu, keď ju nosíš. A tiež si neviem predstaviť také jemné meno na nejakom malom "michelinkovi". :wink: Hlavne, že je zdravá. Ja moc na lieky nie som zaťažená, ale je fakt, že Nurofen staršiemu vždy zaberá, keď je nejaká zdravotná kríza.

A s tým papaním - náš maličký dnes papal len asi 4x.. len každé tri hodiny, čo je nezvyk, keďže sa spočiatku kojil každú pol hoďku až hoďku. Ale v noci mi začal papať každé dve hoďky, takže to doháňa (no že by som z toho ponocovania mala radosť...ehm...).Možno je to tým teplom...

@martinnaa zuby u nás tiež, zatiaľ ale bez teploty. Skúšala som radu od @verka_motylek , ale mokrú plienku žužlať nechce...tak snáď už sa čoskoro naučí držať to kúsátko.
2. srp 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek dekujeme, ale asi je to zbytecne, jedna holcicka tam ma uz pres 600 hlasu :( holt jsme se pridali pozde :slight_smile:
2. srp 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae dekujeme, ja asi vse mam tak nejak s Adelkou rychlejsi :slight_smile: dneska jsme i byly po prve plavat, uplne byla uzasna, vodicka se ji moc libila, ani jednou neplakala, dokonce se tam i vyspinkala:slight_smile: ale ve vode byla jak kaprik..
2. srp 2012 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ahoj , děkuji za podporu, Johanka je hrozně krásná, ale papá tak málo, že mám o ni pořád strach, kojila jsem asi tři týdny, od té doby je na UM, ale pije takové pididávky, prostě každé krmení je boj. Takže proto bych byla radši, kdyby byla "žroutík"
3. srp 2012 v 05:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Ahoj, doktorka nám včera řekla, že můžeme od 4 ukončeného měsíce začít pomalu přikrmovat, ty už přikrmuješ, viď? Mohla bys mi poradit? Jak jsi začínala, s čím a tak?
3. srp 2012 v 06:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 ahoj anet, tak co už máš svojí "hospudku pro nejmenší otevřenou " ?? dneska vyrážíme směr sušice, že bychom se zastavili :slight_smile:))a udělali ti první kšeft ?
3. srp 2012 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybarna ahoj bud ráda že máš tak malou a krásnou, zdravou princeznu :slight_smile: já mám stejně staré děti - dvojičky a máme kluk už přes 7,5 kg a malá má 6,8 kg a fakt jsem po zdravotní stránce uplně strhaná, nejhorší je třeba tahat i ten kočár , takže užívej a raduj se z toho co máš :slight_smile: nikde není psáno, že když je někdo větší je zdravější, :slight_smile:
3. srp 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jinak vás všechny moooooooc zdravím a máte všechny moc krásné miminka .... krásné fotečky ... hlavně že jsme všichni zdrávi :slight_smile: opatrujte se a užívejme hezkého počasí :slight_smile:
3. srp 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rybarna ahojky, no jak tady čtu, tak ti Johanka moc nechce papat, proto zkus začít tím, co jí bude chutnat, já jako první vyzkoušela mixovanou zeleninku, ale to plyvala a vlastně plyve do teď:slight_smile: je schopna se při tom dávit.. proto jsme zašli k nutriční poradkyni a ta nam doporučila začít 1x denně vyměnit klasickou UM za nestle ryžove mlicko s kašičkou, je to moc dobry a Adelce to strašně chutná, ale je fakt, že než si zvykla tak občas odmítla klasický sunarek pac chtela jen to ryžove mlecko, ale ted už to střidame, dala mi jidelnicek pro začatek : snidane-UM, svačina - UM, oběd -ryžove mlečko, koupiš ho v DM je od 4 měsíce a je i s přichutí bananu, nebo samotne ale oboji moc dobre, svačina-1/2 přesnídavky od 4 měsíce, (banan, merunka) a vecere zase UM, mezi tim mam zkouset HIP prikrmi (zelenina s masickem nebo ryzi a bramborem) opet koupis v DM, zaregistruj se u nich a budes mit celkem vyhodne slevy. Nedoporucila mi delat vlastni mixaz zeleninky pac kdyz ji koupime, tak je chemicky osetrena a hnojena, tyhle vyrobky jsou BIO, tak pry na zacatek aspon do 5-6 mesice spis kupovat. pak mam od 5 mesice novy jidelnicek: rano - UM, svacina-presnidavka, banan, pyskot nebo lipanka (toho jsem uz tedy zkusila taky a ten ji jede o sto šest:slight_smile:, obed-ryze, brambor, zelenina, kureci, kralici, nebo teleci masicko) vecere-kasicka, nebo UM. U Adelky se neprojevily zadny alergie tak ji muzu delat pestrejsi stravu, ale doporucuje se vse nejdriv otestovat, takze vzdy 1x denne na zacatek zkusit jeden druh prikrmu. Proto zkus nejdriv s tim mleckem ryzovym - ale chce to o neco vetsi savicku,jinak to nevytahne je to trochu hustejsi nez UM a klidne presnidavku..to ji bude chutnat:slight_smile: na zeleninku a pod. ma cas od 5 mesice pokud ji to nepojede, ja dam Adel 3-4 lzicky a pak ji netrapim.. ale diky prikrmum se mi taky rozpapala a uz nebojujeme s UM jsem to mela podobne jak ty, kazdy krmeni boj..ted papa a je to na ni videt:slight_smile: drzim palecky a pak nam Johanku vyfot at vidime jak ji proseruje pestra strava:slight_smile: hodne stesti
3. srp 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ostrava8 ahojkjy, kdepak, jeste porad cekame na klice od prostoru, vcera mi zrovna volal majitel nemovitosti, ze urco od 1.9 mi preda klice, natah mi to o mesic:( takze pak to budou pekny fofry, rychle to vybavit, zaridit, udelat reklamu a sup otevrit ale uz to vidim tak, ze nejdriv jak v rijnu neotevreme... ch jo, ale co s jednim mesicem, hlavne ze to bude:slight_smile:
3. srp 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek