• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@verka_motylek holky, nevite, co je s Liskou06??? uz tu dlouho nebyla, mas verko o ni nejaky info? je ok??
3. srp 2012 v 08:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 Máme ještě 14 dní čas, ale jsem ráda za rady. Doktorka mi ještě říkala, že můžeme zkusit banám, nebo povařený jablíčko a tak. A s tou zeleninkou, budu asi vařit - máme vlastní na zahrádce, tak uvidíme. Na jednu stranu se těším na příkrmy- dělám si naděje, že se rozpapá a na druhou stranu mám strach, že ne. Díky fotečky časem nějaké přidám pa
3. srp 2012 v 08:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 ahojky, mrkni na Liskin fotoblog, občas tam niečo napíše.
3. srp 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@rybarna Ahoj! o gelíku vím:slight_smile: jeden mám i doma a existuje jich několik, doufám, že to nebudeme dlouho potřebovat i když doktorka už mi řekla, že dásničky už se propadly... Jinak míry super! vůbec neva, že je drobnější! Přesně jak píše nae aspoň si ušetříš záda! Já se můžu bolestí zbláznit! už Elí skoro nenosim, spíš vždy jen přenášim a pak večer když jí nosim po koupání cca 10 minut tak trpim jako blázen :slight_smile: doufám, že teplotka už je pryč! a naušničky závidíme! snad už nám je taky příští týden nastřelí :slight_smile: moc se na to těšim! aspoň už si jí konečně nikdo nesplete s chlapečkem :wink: Jo a že se vměšuju k těm příkrmům - začala byh fakt opatrně a i když máš vlastní zeleninu ze zahrádky je lepší dát na začátek kupovaný, protože i když si vše sama vypěstuješ nemáš zaručený, že v půdě kde to vyrostlo nejsou dusičnany, ale to koupený je milionkrát testovaný a zkontrolovaný takže záruka, že je to v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:

@verusberu moc hezký fotečky :slight_smile: je vidět, že už je brouček na bříšku spokojenější :grinning: však ono se to bude jen a jen lepšit :grinning:

@saly Markétka je krásná! Moc Vám to oběma na vítání občánků slušelo!!! My tu máme vítání jen jednou za rok a Elí se narodila týden po něm takže až jí tady budou vítat možná už bude chodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jitulik4 Eliška je krásná!!! závidim vám to plavání! My kvůli atopáku nemůžem, ale zkusim jestli nám to pak povolej do bazénu se slanou vodou :wink:

@martinnaa tak jaká byla ta noc??? bolely zoubky? nebo to ustalo?

@aneta34 no my se zaregistrovali hned ten den co to kolo začalo a taky tomu zas velkou šanci nedávám, ale oceňujou 1.deset míst... tak uvidíme :grinning: :grinning: :grinning:
škoda, že ti to tak zdrželi :unamused: my se těšili na prázdninové setkání, ale neva my vydržíme:slight_smile:

@ostrava8 ty jo a se říká že dvojčata jsou vždycky drobnější! Super rostete! Ale teda tu zátěž ti nezávidim musí to být šílený! To už se těšíš až začnou chodit co? :grinning: :grinning: :grinning:

@nae představ si, že jsem tu měla na návštěvě 10ti měsíční holčičku a jí dávaj na růst zoubků okurku! pěkně jí to chladí a pomáhá to na to prořezávání, ale to je pro nás myslitelný až za dlouho :slight_smile: no můžeme jen doufat, že nám za chvilku neukousnou bradavky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 Lištička se má dobře! Píšeme si každý den, rekonstruovali kuchyňku a Matýska má doma, myslim, že bude ráda když jí kdokoliv z vás napíše :grinning:
3. srp 2012 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek no tohle ale není pravda,pokud by sis koupila bazenovou sůl a od plavací tety si ne chala vodu upravit, tak můžete,tady u nás se plave ve vířivce a voda je upravená jinizátorem a na atopiky to nemá vliv a plavčí normálně :slight_smile:
3. srp 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek copak se vlastně Matýskovi od Lišky stalo, nějak mi to uteklo...
3. srp 2012 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik4 fakt??? já všude četla, že atopici do veřejných bazénů nesmí :unamused: doktorky jsem se ještě neptala! Tak tos mě potěšila! já to právě ještě chci pozjišťovat v bazénech v okolí :grinning:
3. srp 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminky, Věruška_motýlek, mi písla že jste mě hledali: Nemusíte mít strach :slight_smile: , jsem v pohodě a chystáme se na to hupsnout znovu :grinning: . No Maťulinku máme doma abych ho měla na blízku a on nás ochraňoval andělíček malý :astonished: . A předělávali jsme kuchyň, máme hotový obývák i ložnici až teda na záclony ty jsou děsné a závěsy, koupím si nové. Po zdravotní stránce jsem snad v poho ty záněty vypadají už také v pořádku. Já jsem se neozvala abych vás pořád neotravovala svým žalem, ale naučila jsem se to vypouštet a city zmrazit i když miluji vše co můžu snážím se mít hranice :sweat_smile: Tak se mějte a opatrujte své maličké miminečka :grinning:
3. srp 2012 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@verka_motylek Mám ale trochu strach, když začnu dávat Johance kupovaný papání, že mi potom nebude chtít to doma uvařený, prý je to jiná chuť. To kupované je vlastně dvakrát převařené(když se vaří a při sterilizaci). Myslela jsem, že budu vařit doma a jenom nárazovky, když se někam pojede a tak budu řešit kupovanými příkrmy. Uvidíme. Johanka má ještě dneska teplotu a málo papá achjo :slight_smile: Měj se krásně.M aJ
3. srp 2012 v 17:12  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@rybarna no to naprosto chápu, taky jsem to tak plánovala, že to budu kupovat max na cesty ale začínám se přesvědčovat, že dvakrát prověřený bude asi větší jistotka :wink: nevím, ještě máme stále čas! Já se bojím, že když má Elí exém, že bude i alergická víš? tak se fakt těch příkrmů děsim!
3. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@rybarna no prave ja se taky na to tesila, ze budeme krmit vlastni zeleninkou ze zahradky, ale tatinek chemicky osetroval a hnojil, puda je taky neznameho charakteru:slight_smile: takze mi to striktne zakazali.. pry casem, proto kupujeme..
3. srp 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ja som to zas tak neriešila s tými príkrmami. Varila som doma, nie je na tom nič ťažké. Omnoho ťažšie je variť pre trojročného caparta, ktorý už má ku všetkému komentár. Ja som to brala zase tak, že keď varím ja, viem, čo tam dávam. Tiež majú mnohé moje kamošky skúsenosť, že keď dávali zo začiatku kupované, deti im potom nechceli varené.
Keď už deti viac papajú, tak som si vždy navarila na pár dní dopredu, zamrazila, ráno vytiahla, aby sa rozmrazilo a potom len ohrialo, a teda žiadna robota s tým nebola.
3. srp 2012 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verka_motylek koukala jsem na fotecku, mas tam Elisku moc krasnou a celkem dost hlasku, tak jsem ti taky poslala, uz jste celkem dal nez my, tak aspon kdyby to vyšlo naší Elí:slight_smile:))))
3. srp 2012 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@nae no máš pravdu, když se vaří doma máš jistotu, že tam není sůl a podobně, je pravda, že jsem četla, že v nějakých těch kupovaných příkrmech je právě i sůl ale není to ve složení napsaný!!!! A nebo, že si koupíš mrkev s bramborem a ve složení je, že je tam ještě tisíce dalších věcí! Nejlepší je alnatura tam je jistota, že je vše jak má být! Asi je rozumný to zkrátka střídat :slight_smile:

@aneta34 no my dáváme denně určo nejmíň 10, ale chtělo by to víc :grinning: :grinning: já hlasuju i pro Adélku :wink: Moc velkou naději si nedáváme! Minule jsme měli přes 500 a nic :grinning:
4. srp 2012 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek když je na přebalováku, tak se mu na bříšku líbí, má rozhled, ale jinak pořád nic moc :wink: Dneska jsme slavili sváteček, tak dávám fotku s dárečkama :slight_smile:
4. srp 2012 ve 20:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky, :slight_smile: my už máme taky nastřelené náušničky.Byl to teda řev i celou cestru domů a pak 3,5 hodiny chudák spala:slight_smile:)ale je kočka, teda můj muž tvrdí, že vypadá jak Izer:slight_smile:)))))) je totiž pořád ještě plešatá !! Ale mi se líbí !:slight_smile:)
Já už se na příkrmy strašně těším, byo to perfektní období, nakoupila jsem v DM haldu skleniček a nemusela jsem vařit..malý jedl všechno a i teď je výborný jedlík, u nás teda neplatilo, že by mi pak nejedl domácí vařené, jredl prostě všechno..a bylo to rychlé a pohodlné.... :wink: teď už je taky vymýšlák..ještě se navaříte !!!
4. srp 2012 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Naše náušničky:slight_smile:
4. srp 2012 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@verka_motylek no u nás je vířivka se slanou vodou, tak tu jsme atopikům v kursu doporučovali, pak zkusit normál vodu, ale důkladně pak umýt vodou pitnou a postupně tělo zvykat, mazali jsme Lipobází po kilech ale šlo to a teď chdí malý velký do vody chlorované normálně a ekzém zmizel(asi po 5 letech)
5. srp 2012 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusberu jéé tak Dominičkovi přejeme s Eliškou všechno nejlepší a posíláme pusinku :astonished: :wink: (moc hezká fotečka - oběma vám to moc sluší :slight_smile:

@saly jůůůů paráda!!! Naušničky krásný a žádnej Izer teda není :angry: :slight_smile: náhodou jí to mocinky sluší!!! :grinning:

@jitulik4 jéé tak to je super, že máš takovou dobrou zkušenost!!!! Zkusim se tu někde poptat:slight_smile: Budu doufat, že to Elí taky zmizí úplně! Teď teda musim ťuk ťuk zaklepat nemá nic vidět, všechny mastičky pomáhaj a má pleť nádherně hladkou a hebkou - ani opruzeninky pod krčkem už nemá!!!
5. srp 2012 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
@verusberu krásni ste obidvaja. Aj ja chcem byť taká pekná :slight_smile:
@saly Markétka vobec nie je plešatá :slight_smile: Náušničky jej ladia k farbe očí, to je štýlové :slight_smile: A aj tak sú to tie dočasné náušničky, že? Lebo Izer má riadne kruhy, keď už to chce niekto porovnávať :wink:

@verka_motylek Ďakujem za tip, ako si odpigmentovať pupok - FUNGUJE :sunglasses: už som si to riadne vyšťárala a mám pupok ako mimino :grinning:

Holky, len tak zo srandy som sa dívala do svojej zdravotnej karty (mám ju doma, nie u dr.). Vo veku 3 mesiacov už som dostávala okrem sunaru aj ovocné šťavičky, zeleninové patlaniny a polievky. A od veku 4,5 mesiaca aj maso a žĺtok.
A aká som krásna :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@nae Ty náušničky jsou z chirurgické oceli, mají tam zůstat měsíc a pak si je můžeš vyměnit za zlaté, my měnit budeme, ale podle mě by je klidně mohla mít pořád.Někdo nastřeluje i plastové, ale ty naše Mudra nemá.Dala nám vybrat a ty modré vybral brácha, že prý k očičkám.-)

To jsou zas vedra, co? Ještě že máme bazén a jsme tam celé dny, jinak bych s oběma zblbla. Malé asi napustím ven vaničku ať se taky počvachá!

Jinak s těma příkrmama, já mám v plánu začít od ukonč.5 měs kaše(Moje první kaše od Nestlé) a pak od ukonč.6 měs zeleninku, ale to máme ještě dost času.
6. srp 2012 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Holky, tak to tu čtu,taky řeším naušničky, máme po prababi,stříbrné a jsou pozlacené ručním zlatem, prý kvalitní dle zlatníka, nechala jsem je vyčistit a těším se že už se dočkáme.,Jinak jsem si úspěšně spálila úžasně palec na levé ruce a mám to zavázané,no ale je to ďes, .,.,...vždy se mě Eli chytne za něj.....dělala jsem přesnídávky doma a žhavé mi to ohodilo ruku, dětičky na mě mluvily všecky dohromady a bylo
7. srp 2012 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo aještě prosím o radu, malá se mi děsně šije u kojení jak to řešíte? Stále přikrmuju, ale je už liška podšitá a mnohdy prso nechce, ale teď v těch vedrech zase vůbec nechtěla flašku, nevím už jak ji uklidnit, aby nám to aspoň do půl ročka vydrželo....
7. srp 2012 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek no to koupání je boj na dlouhé tratě, ale kamarádka má chlepečka a ten začínal slitý exzémem úplně hrozně,byli i v nemocnici, zeptám se Ti jak přesně postupovali oni a napíšu, učím plaváníčko žabičky kolem 3 rokú a tak máme praxi.....odkud jsi?
7. srp 2012 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli děláte něco s miminkama, myslím tím jestli s nima nějak cvičíte, nebo tak?
7. srp 2012 v 10:56  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@rybarna cvičíme plaveme, posilujem zádička, protože naše Eli je lenoch a ještě nepase koníky
7. srp 2012 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik4 Ahoj a jak cvičíte a posilujete? Johanka koníky sice pase,ne že by byla z toho úplně odvázaná :slight_smile:, ale hlavička jí ještě blimbá. Jinak Tě zdravím, dívá se, že jsme skoro stejný ročník mě je 38 a mám taky už starší děti (dcera Nikol 19 a syn Daniel 16), ale vůbec nechápu jak jsem je mohla vychovat. Připadám si teď jako bych měla první dítě. Asi všechno víc řeším. Máš to taky tak?
7. srp 2012 ve 12:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik4 ahojky, moj malý to robí, keď sa ho snažím nakojiť niekde vonku, všetko ho strašne zaujíma. Tak ako správna krutá matka mu hlavičku prekryjem plienkou (časť mám zastrčenú hore za ramienkom podprdy, aby mi to nepadalo), a súčasne sa tým kryjem pred nežiadúcimi pohľadmi. Tak má výhľad len na to jedno - mliečny bar :grinning: a potom sa nakojí v pohode.
@rybarna Ja nechodím na žiadne hromadné cvičenie, ani plávanie, ani to namám v pláne. Doma ho akurát dávam častejšie na bruško, cvičím ešte s nožičkami - má to rád a poprdí si do aleluja a ešte trénujeme svaly na krčku tak, že ho priťahujem do sedu - dám mu do dlaní svoje prsty a on sa silno chytí a už sa ťahá hore. Potom ho položím a takto napríklad trikrát za sebou. Inak nerobíme nič iné, len ho v kuse musím chytať, obťažovať, pusinkovať a hladkať, a nemože uniknúť, chudáčik :grinning:
7. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jitulik4 No mi se malá šije pokud ji cokoliv ruší, i Tomík musí být pryč z dohledu když kojim, nejlépe se někde zavři a když má pak klid, tak jede jako odsávačka...na flašku ji taky nauč,pže čím bude starší, tím bude chytřejší, aby pak mlíko neodmítala úplně..co se naučí hned, to je nejjednodušší..Malou jsem naučila Nutrilon z flašky asi před 6 ti týdny, aby se dala pohlídat anemusím odstříkávat, tak pije to i to..podle situace:slight_smile:)Jinak teda doporučuji lahvičku antikolikovou od Tomee Tipee nebo jak se to píč´še, mám ji u obou dětí a není problém přecházet mezi prsem a lahví...
@rybarna na hromadné cvičení a plavání se chystám až na podzim, někdy kolem půl ročku.Jedem ještě v září i s malou do Chorvatska, tak až potom...
jinak ona mi přijde vcelku sama pohyblivá dost, otáčí se ze zad na bříško na obě strany i zpátky už nějakou dobu, tak si myslím, že si pocvičí sama dost, já ji trénuju akorát v mluvení :grinning: :grinning: chci aby kecala brzy, to je pak veseleji :grinning:
7. srp 2012 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek