• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jitulik4 ty jo super vychytaná houpačka! ukazovala jsem to manželovi a říkal, že je to super nápad :slight_smile: jinak Elinka je krasavice a kolik má vlásků :slight_smile: pškně ti roste, ale máme podobné míry tak jsem ráda, že se s váma můžeme srovnat :grinning: doufám, že ta teplotka už odezněla! Je to hrůza dívat se na ně a vědět, že je jim zle :frowning2: No s výbavičkou na zimu :slight_smile: já už měla fusak od Emitexu 3v1 ještě předtím než se Elí narodila protože jsem předpokládala, že v dubnu bude zima :grinning: :grinning: :grinning: kombinézku mám taky ale obávám se, že už se do ní nevejde:D takže pak budu muset nějakou nakoupit :grinning:

@jeaneta teda vy jste šikovní, že to tam takhle zvelebujete! určitě jsi jela jak motorová myška:slight_smile: A Samík je šikulka, že to takhle zvládal a byl hodňoučký :grinning: no snad vás teda naočkují co nejdřív ať to máte brzo za sebou :slight_smile:

@saly ahoj! no vedra jsou příšerný :confounded: ani nemůžeme vystrčit nohy z baráku :pensive: taky jsem přemýšlela, že koupím nějaký letní věcičky na příští rok, ale jak píše Jeaneta vůbec nedokážu odhadnout co bude mít za velikost :slight_smile: a hlavně Elí nosí teď 56, 62 a dokonce i jedny šatičky 74!!!

Holky stále řešim ty debilní úřady! je to na palici! bojim se, že něco zvořu... jo a jak se u vás lepší noční spinkání??? Já musim teď zaťukat - Elí už teď dvě noci za sebou šla spát v půl 8 a vstávala až ve 3 ráno a pak v půl 7 :slight_smile: tak to je fajn:slight_smile: jo a jukejte co jsme pořídilli Elí ke 4 měsícům:D:D:D hrozně jí to na tom baví, otáčí se teda ještě pomalinku ale určo se to naučí :slight_smile:
22. srp 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ahojky, omlouvám se, že odpovídám tak pozdě..
No abych pravdu řekla, nevím, jak přesně by to všechno mělo být a kam kdy zajít.. U mě to bylo tak, že mi dali vědět z práce, ať si přijdu podepsat papír s výběrem délky rodičovské dovolené. Tak jsem tam přišla, všechno podepsala a ještě jsem té personální řekla, že si chci vybrat dovolenou mezi mateřskou a rodičákem. Tak mi připravila výkazy (samé ŘD protože tam mám 28 dní :grinning: ), to jsem podepsala a bylo. Pochopila jsem, že mi domů přijde nějaký papír o ukončení PPM a s tím pak půjdu na úřad práce, kde si nahlásím výši rodičovského příspěvku. Jen ještě musím zjistit, kdy mi ten papír přijde domů.
To máš blbé, že máš neschopnou účetní, která ti neporadí..Mě kdyby neporadila ta personální, tak taky nevím..ale je to tím, že jsem pracovala u velkého zaměstnavatele (nemocnice), takže tam je na mateřské hodně ženských a řeší se to tam dnes a denně.
23. srp 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek jinak teda přiznám se, že na tu hrací deku nebo co to je jsem koukala v časopise a přišlo mi to trošku divné :sweat_smile: Nemyslíš si, že je to nepřirozené pro vývoj? Myslím teda hlavně to, že je v tom s rukama svěšenýma dolů a tělíčko má výš než nožičky.. Nevím, jen mě to napadlo.. :confused:
23. srp 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 já už jsem to všechno nějak pozjišťovala, jen nevím jak požádat o tu dovolenou - naší ekonomce jsem volala ať mi zjistí kolik mi zbývá dovolený a že si jí chci od 24.9. kdy mi končí mateřská vybrat, ale myslim si, že nestačí jen jí to říct po telefonu, ale přesně jak píšeš myslím, že bych tam měla jít něco podepsat! já mám právě taky kolem 28 dnů dovolený a to jim přece nenechám jeden celej můj plat!!!! no sand se to nějak zmákne! nejvíc se mi nechce na ten pracák! to bude horor...
no s podložkounevím nějak mě tohle vůbec nenapadlo. Ona je na to Elí ještě asi malinká (respektive krátká :slight_smile: ale dávám jí tam jen na malou chviličku. Myslím, že to pro ní bude zajímavější v půl roce kdy už si bude hrát normálně často na bříšku, až se bude prostě přirozeně sama otáčet a většinu dne bude na tom bříšku trávit! teď to má jako posilovnu na krční svalíky :slight_smile: no ono to na tý fotce vypadá, asi dost drasticky, ale je to nizoučký :grinning: snad jí to nijak neublíží a fakt je tam tak dvakrát denně na dvě minuty :slight_smile:
23. srp 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek hlavně ale té ekonomce řekni, že si chceš vybrat dovolenou, která ti plyne z PPM! To totiž není nějaká "zbývající" jak píšeš, ale prostě nová, která ti tím, že jsi byla na PPM vznikla..PPM je totiž považováno za výkon práce a tím pádem z toho plyne i ta dovolená.
A ještě jsem našla, že pokud by sis tu dovolenou nevybrala teď, ale až po rodičáku, tak ti to můžou krátit! Někde to i psali, jak se to krátí, ale moc jsem to nepochopila :grinning: to je ale jedno, prostě si ji chtěj za každou cenu vybrat teď - dostaneš celou vyplacenou celou ŘD a zaměstnavatel je povinen ji vyplatit (kdyby ti ekonomka říkala, že třeba né)
23. srp 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ahoj Veru,
určite máš právo na to, aby si čerpala dovolenku po MD a až potom rodičák. A musia ti ju preplatiť - je to pekná sumička k rodičáku, poteší! :slight_smile: Po mne chceli akurát, aby som im poslala, že o to žiadam. Normálne som vo Worde napísala: žiadam o bla bla bla...nazdar, a poslala som to na personálne, oni si to so mzdovou účtárňou vybavia.(
@pampeliska1 - tiež som robila v nemocnici, tak mi poradili).
Tá deka pre Elí je moc pekná, ten nástavec sa dá dať dole, že? Ono je to také lákadlo pre rodičov :slight_smile: Určite sa s tým pekne vyhrá (aj ja by som sa vyhrala :grinning: ), najlepšie jej bude len tak na brušku. Ale takto na tom nástavci je to pre ňu zase niečo nové, akoby trošku lietala, beruška :slight_smile:
proím ťa, mám na teba otázku: keď nastupujú detičky do školky, prinesú pani učiteľke kvietok? Ja som myslela, že áno, chceme to tak spraviť, ale pýtala som sa pár známych tu a že nenosia, až na konci roka... tak neviem, nebudem divná? Ale snáď sa neurazia? A ešte prosím ťa, ako je to s jedlom - pomáhajú im pani učiteľky? Adam vie jesť sám, ale maso si ešte nevie nakrájať...

Holky, sledujem to tu, ako vám detičky rastú a ako sa im darí. Mám radosť :slight_smile: U nás je to stále rovnaké, cez deň kojenie po 2-3 hodinách, v noci to nepočítam :grinning: - prvý úsek spánku je dlhší, ale od takej 3-4.hod. rannej sa mi budí hladoš po hodine a pije a pije...dnes vstával 5.30, ale našťastie som ho ešte "umlčala" cecíkom, aby som sa moc nemusela hýbať :slight_smile:
Inak sa stále pretáča z brucha na chrbát a z chrbáta na bruško - už má tú polohu naozaj rád a dokáže sa zdvihnúť tak, že má vystreté ruky. Je s ním sranda, stále sa usmieva, alebo keď mu starší robí opičky, tak sa smeje nahlas, má rád spoločnosť a kontakt. Ja ho stále, chudáka, obťažujem, nemožem sa ho nabažiť a keď nemože uniknúť, má smolu :slight_smile:
Majte sa krásne všetky mamičky aj detičky! :wink:
23. srp 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae a co jsi dělala v nemocnici? sestru? :wink: Já joo :slight_smile: Tak to kojení přes den je u nás stejné..většinou tak max. po 2,5hod a přes noc tak po 3..někdy po 4, někdy po 2 :confounded:
Dorotka už je na bříšku taky ráda, vydrží klidně 10 minut si sama hrát, jen na ni občas kouknu, co dělá.. Jen teda jestli se ti přetáčí z břicha na záda, tak to spíš přepadává..To by dělat neměl, protože přetáčení z bříška na záda se naučí až pozděj.. Zrovna nedávno jsem to řešila na rhb, že děti někdy přepadnou, ale měly by se hlídat, aby se to nedělo moc často..
23. srp 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 aha, to je zaujímavé. Ale on sa pretočí na bruško, tam vydrží, potom sa zase nohami odrazí na chrbátik a zase sa napríklad otočí druhou stranou na bruško...mám ho teda držať alebo ako? Ono starší syn bol tiež taký motoricky zdatnejší v porovnaní s ostatnými, a to som ho nijako nepodporovala, všetko sa naučil sám, nedávala som ho pasívne sedieť apod. V 7 mes. sa plazil, v 7,5 mes. sa prvýkrát postavil, keď sa pridržal ohrádky, v 8 mes. sa vedel samostatne posadiť, v 11 mes. behal na dlhé trate, pričom som ho nikdy nevodila za ruku, aby lepšie chodil. Zostalo mu to doteraz, je ako uragán :sunglasses: V nemocnici som robila výskum a diagnostiku v rámci hematoonko kliniky. Vždy som chcela byť sestrička alebo robiť v nemocnici :slight_smile: tak som sa k tomu dostala aspoň takto.
23. srp 2012 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Ahoj,houpajdy jsem okpírovala z internetu, stála 2500 a já ji mám za 300 -teda podle látky,je 75 krát 45cm, potom se v tom čele vystřihnou díry na nožky,přesunou špagáty a je z toho houpajda sedící.....moc se i to líbí,pokud nic na uspání nefunguje tak tohle vždy,už jdu šít kamarádce další
Četla jsem tu jak řešíte příkrmy, my jsme začali mrkev se zahrádky a brambor,dušené a rozmixované, asi 100ml lžičkou a máte vidět ty tváře a mlaskající jazyk
no a co se týče peněz, může se rodičák měnit co 3 měsíce, od 7 měsíce věku dítěte převádět mezi rodiči, no a máte 220000kč na jak dlouho chcete ale jen do výše denního vyměřovacího základu který jste měly před nástupem na MD krát 30 dní(měsíc), potom až částku doberete jste dále na rodičáku,ale už bez příjmu- info UP.
Můžu se zeptat dáváte šťávičky po 4 měs....????
23. srp 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný parný den, máme úžasných 35stC,naše nová výbava na zimu kombinéza 74, oteplováky a bundička 80 a podzimní bundička 70 úžasná chlupatka a taky fusak - je nádherný a veliký a když jsem se dívala kamkoliv do bazaru pod 500 ani jedentenhle je nový a za 530 z www. babylife.cz :slight_smile: :wink: :slight_smile:
23. srp 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 krásne vecičky :slight_smile: ja mám veci na zimu po staršom synkovi, už nemusím nič dokupovať, ale keď vidím tie krásne veci na internete...hmmmmm..

Ja šťavičky po 4 mesiacoch neriešim, ani žiadne iné jedlo.Do 6 mesiacov budem len kojiť a potom pomaličky príkrmy. Staršiemu som nedávala do 2 rokov ani žiadny čaj, bol naučený na čistú vodu a je tak spokojný, aj keď teraz už mu občas dám aj šťavu (sirupovú vodu) či nariedený jablkový džús, v zime občas čaj.
23. srp 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek Jeeeee tak to je super :slight_smile: to co jsi jí koupila :grinning: Je to úžasné :slight_smile: Ani nevím, že něco takového je :grinning: My jsme koupili Samíkovi na 4 měsíce takový hrací domeček a v něm je mašinka :slight_smile: Jinak s těmi úřady je to vždycky šílené.....ale tak snad se ti to podaří, co nejdříve vyřídit :slight_smile: Jinak se spinkáním je to lepší Samík chodí spát něco po osmé a vstává kolem 4 a potom v 7 nebo v 8. Takže už je to lepší :slight_smile: Ale za to přes den už skoro nespí :slight_smile: dopoledne jen 10 minut. odpoledne někdy hoďku a někdy jen pár minut a potom až večer.
23. srp 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae Ahojky teda tak to kojíš k ránu dost často :grinning: to bych Samíka taky asi uplácela :grinning: Jinak co se týká toho přetáčení. Pokud se už umí přetočit na bříško, tak nevadí, že se přetáčí i na záda. Důležité je, aby se první naučil přetáčet na bříško. A podle toho jak jsi to napsala, tak se přetáčí na zádička i na bříško cíleně a to je důležité :slight_smile: Takže se nemusíš bát. Tak to máš šikovné klučíky, že jsou tak čiperní :slight_smile: Samík se přetáčí na bok, ale na bříško se mu ještě nechce :grinning:

@pampeliska1 Ahojky....jak jsi psala o tom přepadu.........Pokud se miminko ještě neumí přetočit na bříško cíleně a začne se jako první otáčet na záda, tak je to přepad...ale pokud mimi už umí na bříško céleně a potom se začne otáčet zpět na záda, tak to je přetočení a je to běžné ve vývoji miminka :slight_smile:

@jitulik4 Teeda ty cěcičky jsou fakt roztomilé :slight_smile: A ta kombinézka je úžasná :slight_smile: Určtitě jí bude moooc slušet :slight_smile: A TY JIS ZAČALA UŽ TAK BRZY S PŘÍKRMY? :-O Eli nemá ještě ani 4 měsíce ne? Já bych chtěla Samíkovi dávat jen ochutnávky, ale až poté, co se poradím s doktorkou. Jinak jakou šťávu máš na mysli? Sirupy a nebo vymčkanou šťávu ze zeleniny a ovoce?
23. srp 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak holky posílám fotečky, jak jsme povyrostli :slight_smile:
23. srp 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 A Emitex fusak je skvelý, zmestí sa doňho aj 2,5 ročné dieťa.
23. srp 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Naše Eli má 17 týdnů a začali jsme mrkví asi 2 lžíce v poledne a jablečnou šťávu vymačkanou z domácích jablek a naředěnou převařenou vodou, dávám toho fakt jen tu trochu a zkoušíme jen lžičkou a je to 2krát dovnitř třikrát ven a celá pusa jak chrochro
23. srp 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jeaneta teda, vy jste velcíííííí
23. srp 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae no jo já ale přikrmuju UM už z porodnice a kojím už jen v noci a to mi říkal dětský doktor že i tohle už je k ničemu, tak já Ti nevím, jsem alergik tak jsem si říkala že nám to ještě chvíli vydrží.No a malá má žízeň, k Um se má dávat mezi krmením normálně čaj ....
23. srp 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 jj vím a chápu, že z tý mateřský plyne taky dovolená, však ona mi říkala, že v červenci na výplatnici mám 37 dní ( což je dovolená do konce roku 2012 - tím pádem dostanu poměr dovolený ke konci září kdy mi končí mateřská). Jsi moc hodná, žes mi poradila!!! Moc děkuju!!!

@nae ahoj!!! zrovna jsem na tebe dneska myslela, že ses dlouho neozívala:slight_smile: no asi to taky tak udělám, že jí pošlu mejlíka:slight_smile: zavolám jí jak to chce :grinning: Přesně tak ten nástavec je tam jen položený takže, jak píšeš - lákadlo na rodiče :wink:ta deka nová stojí 1800,- (já jí pořídila tady na bazárku za 400,- jinak bych jí nekupovala :wink:
Ohledně té školky :grinning: na začátku roku přinese kytičku opravdu jen málokdo, ale za exota určo nebudeš, naopak si u učitelek šplhneš :wink:aspoň já to tak vždycky brala (jako, že si ty rodiče váží toho, že se o jejich děti budu celý rok starat ). S jídlem se vůbec neboj!!! První rok všechny dětičky jedí všechno jen lžící a komu to jde opravdu pomalu a špatně tomu jsem vždy pomohla (je pravda, že když se ti pak sejdou třeba 3 dětičky co potřebují krmit od začátku do konce oběda tak je to trochu náročné, ale neboj děti se učí od sebe navzájem a maso i knedlíky je opravdu vždy první rok nakrájené, že si to nabírají jen lžičkou) Adámek to jistě v pohodě zvládne, neboj :slight_smile:
Drobeček je velký šikulka a snad i s tim papánim se ti to už uklidní a bude se to prodlužovat :grinning: Elí se dnes poprvé sama přetočila na bříško a dokáže si dát sama dudlíček do pusinky, když jí ho dám do rukou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufám, že nebyla šikovná jen dneska a bude se už přetáčet častějc :slight_smile:

@jitulik4 teda tyjsi šikovná!!!! to já jsem na šití levá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moc díky za info o těch penězích - už jsem to všecičko naštudovala, ale už se těšim až to budu mít vyřízený a penízky budou chodit na účet :slight_smile: S těma příkrmama - no je jasný, že už jste začali když je Elí na UM, to já hodlám začít až po 6. měsíci :slight_smile: Ale na Elišce je vidět jak jí to šmakuje!!! já šťávičky, ani čaje ani vodu nedávám, jen kojím a kojím:slight_smile: Výbavu máte perfektní - tu kombinézku máme taky po kamarádce:slight_smile: 3-6měsíců - doufám, že se tam Elí pak ještě vejde :slight_smile: tak pak sem dáme naše holky v těhle kombinézkách a budou Elišky dvojčátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@jeaneta no to je Samík moc hodnej,že takhle hezky spinká! Elí už přes den taky moc nespí asi tak 3x po hoďce :wink: Ten domeček je určitě taky super. Samík je fešák, ten klobouček mu moc sluší, už vůbec nevypadá jako miminko ale jako veliký dítě!!! Takovej dospěláckej zjev má :grinning: :grinning: :grinning: Po něm holky budou letět :wink: :wink:
23. srp 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Aha.....tak jestli už jí to nestačí, tak to je jeasné. No my jdeme k doktorce na očkování v pondělí, tak jsem zvědavá, co nám řekne :slight_smile: No když je na UM mléku, tak se musí doplňovat tekutiny :slight_smile:

@verka_motylek Jeee tak to je Elimoooc šikovná, že už se přetočila....to Samík je na to moooc velký pohodář :grinning: Radši si zakříčí a počká až ho otočím :grinning: No Samík roste jako z vody....jsem zvědavá jak bude v pondělí reagovat na tu další vakcínu. Jinak opět balím kufry na chatu :grinning:

Holky přejeme vám všichni krásný víkend .....my vyrážíme opět na chatku :slight_smile: Pozdravujte svá kojeňátka :slight_smile:
24. srp 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek já jsem tu deku viděla tady u nás v Tesku za 320kč ve výprodeji,mají ho všechna Teska tak honem kupuj, je výborná, ale my na to nemáme už místo, hrazdička je taky skvělá
24. srp 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 no ty jo to mi ani radši nepiš! to jsem netušila!!! jako fakt tuhle od Lamaze??? že by jí jako víc jak o 1200 najednou zlevnili???
24. srp 2012 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek viděla jsem to tam,protože byl výprodej Lamaze, my máme Emilku za 146kč po slevě a máš vidět jak ji malá miluje, tady u náss v Tesku tu podložku stále mají, i jiné Lamaze hračky, robota,pejska,kouli,víc si nepamatuju,zkus vaše Tesko, je to tu už 14 dní ve slevě a byly tu všechny hračky co tu prodávají i pomůcky pro děti, bylo to i v letaku.
Tak jsem to zjistila,protože to roznášíme
24. srp 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ďakujem za odpovede :slight_smile:
Ja tu diskusiu sledujem,ale často nemám čas na dlhšie vypisovanie, alebo som unavená a už len čítam a nepíšem, lebo už sa mi proste nechce. Stále riešim otázku očkovania a neočkovania, už mi z tých informácií brní hlava. Do toho mám zoznam, čo všetko by som chcela konečne spraviť (vyvolať fotky z elektronickej podoby do normálnej a dať ich do albumov, pretriediť oblečenie v skrini, presadiť postupne kytičky atď.).No, asi sa dočkám až na dochodku :slight_smile:
Čo sa týka školky, tak asi kvetinky pre pani učiteľky vezmeme - predsalen, ideme tam prvýkrát, tak na zoznámenie sa... ja som z učiteľskej rodiny a viem, že našich to vždy potešilo, keď dostali kvietok (síce neučia v MŠ, ale aj tak). Musíme si pani učiteľky trošku pohladiť na duši, lebo to, čo ich čaká s naším synáčikom, určite nezabudnú do konca kariéry :grinning: :sunglasses:

Ešte čo sa týka zimnej výbavy, tak ja som na malého (prvého) mala požičaný fusak, úplne starodávny, ale teplučký. Doňho som malému obliekala akurát taký fleecový kompletík, nebolo treba kombinézu či vyslovene zimnú hrubú bundičku. Chodili sme von hlavne na spánok, takže to úplne stačilo. Celkovo deti v porovnaní s inými asi málo obliekam...ale zatiaľ sú všetci spokojní :slight_smile: Teraz som školkárovi nakúpila pár nových vecí a zdali sa mi veľké.. a keď ich obliekol, sú mu akurát. Akosi sa mi nechce veriť, že už mám doma školkára. Taký zvláštny pocit...že sa to moje "mimino" vie samo vyčurať, najesť, umyť si zuby, čo-to si obliecť a vyzliecť, že má svoj názor a svoj svet, svoje nálady a nápady...
25. srp 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 no u nás v letáku nic nebylo a když jsem tam minulý týden byla tak jsem taky nic neviděla, škoda!

@nae no já toho taky chci vždycky spoustu stihnout a vše mám rozdělaný!!! |( s fotkama jsem na tom podobně, pak mám rozdělanou ,,kuchařku" na příkrmy, a pořád si říkám, že dopíšu zas kus v těch knížkách můj první rok) Určo uděláš dobře když kytičku donesete:slight_smile:
Já Elí taky oblékám na lehko ona je horkokrevná po mě!!! je pořád vařící:slight_smile: No jo čas letí a uvidíš, že ty tři roky ve školce budou utíkat ještě rychleji než tyhle tři doma :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky dnes jsem vyběhala ty úřady kvůli rodičáku!!! až mě překvapilo jak rychle jsem to zvládla! uff jsem ráda, že to mám za sebou :slight_smile: Eliška zvládá přetáčení už jako velký profík :grinning: :grinning: :grinning: |Dneska se mi to konečně podařilo natočit na kameru!!! mám z toho obrovskou radost!!
Jaký jste měli víkend??? My zas byli na svatbě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tentokrát ale netradičně svatba jen nevěsta, ženich, svědci (já a můj manžel), naše děti a fotograf!!! můžu říct, že to bylo super!!! :slight_smile:
27. srp 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verka_motylek kouknu jestli to tu ještě je a dám Ti vědět, i s poštovným by tě to vyšlo pořád za babku,pak Ti napíšu.... :wink:
27. srp 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 no deku už máme ale nějakou tu hračku bych určo brala ( nejlépe kdyby měli tu princeznu pampelišku, ale i jiný by byli určo fajn :slight_smile: Jsi moc hodná děkuju!!!
27. srp 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak u vas v noci spite? Ja vstavam stale po dvou hodinach, jsem z toho uz na hlavu. Nutrilon ji nechutna, flasku odmita. Ale hlad stejne nema, vazi uz pres 7 kg ve 4 mesicich.
27. srp 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já vás vůbec nestíhám číst jak se tu pěkně rozepisujete.Já to dočtu pak v klidu v září:slight_smile:
@veronnica Já tě nepotěším, malá volá 1x v noci na kojení a někdy občas na dudlík. Spí asi od 19-7h.

Vidím, že řešíte fusaky, zimní Emitex je super, mám po prvním a teď jsem si teda koupila 2v1 podzimní Emitex a ten taky nemá chybu, je to flees+bavlna.Má strašně moc obměn, je to úplně super věc..máme v nádherné fuchsiové barvě pro malou.Používám už teď.Je to do sedačky, sporťáku, hlubokého, jako deka..fakt vychytané a variabilní.

http://www.bambinek.cz/lehke-fusaky-barvy-c142/fusak-2v1-emitex-jaro-leto-podzim-do-autosedacky-a-do-kocarku-antracit-fuchsie-i541/

jinak mám dotaz vozíte už někteá dítko ve sporťáku nebo golfkách? Přijde mi to brzy, ale malá v hlubokém leží opřená o lokty, hlavu zvedlou jak pštros a čumí ven..už jsem teda vyjela i v golfkách, když vím, že nebude spát..ale mám výčitky svědomí:slight_smile:)))
28. srp 2012 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. srp 2012 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek