• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jitulik4 To železo je na predpis či volne?

@verusberu @evula83 Mne začali tiež dosť padať, dala som sa aj ostrihať. V lekárni mi inak doporučovali aj nejaké tabletky s panthenolom, ešte som ich ale nekúpila.
Viac ma ale trápi to sadlo, čo na mne stále visí :confounded: Ešte 1,5 mesiaca vydržím jesť "výživne", aby mal malý všetkého dostatok, ale od polroka, keď už bude mať príkrmy, si musím svoj jedálniček upraviť a hlavne spravidelniť...
@verusberu Domík je riadny outdoor boy :grinning: Podarený, tiež posobí tak dospelejšie, už nie ako mimino. Ale doporučujem stiahnuť tú prvú fotečku, kde je nahatý, aby nemal nejaký úchyl Vianoce :zipper_mouth:

@aneta34 Anet, držím ti moc palce a verím v dobrý koniec...
30. srp 2012 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 Anetko, držíme palečky! určo to bude dobrý! drž se a dej vědět :slight_smile:

@verusberu super, že jste si užili na chaloupce! odpočinek je potřeba! Krásný fotečky :grinning: Domísek je krasavec :grinning: :grinning: jak jste dopadli na očkování???

@jitulik4 no jo šťávička je sladká tak to jim jede :grinning: :grinning: :grinning: já vůbec váhu ani míry nevim, k doktorce jdem v úterý - další očkování... ale odhaduju tak 6,5kilo a cca 64cm uvidíme jak se trefím :slight_smile: to je Elinka dobrá, že si cucá palec u nohy - to má dobře vyvinutý přišní svalíky!!! to my máme jen to přetáčení sem tam ale jen na pravou stranu :slight_smile:

@evula83 ty jo tak koukám, že to máme všechny stejné! mě padaj vlasy šíleně!!! jsem z toho na nervy! a Elí mi ten zbytek vyrve takže za chvilku budu totál plešatá! A to beru i vitamíny!!!! nic nepomáhá...

@martinnaa ty jo to vypadá fakt na zánět! máš tak tvrdé místečko???? zkusila bych si to prso nahřát a rozmasírov a odstříkat!

@nae já myslim, že to nenín na předpis:slight_smile: a se špekama se netrap! Ono ještě zhubneš tim kojením!! kamarádka ještě schodila když bylo malému 7měsíců!!! :slight_smile: ale pravidelnost to teda chce! já se snažím jíst vždy když dávám Elí prso:slight_smile: takže po 3 hodkách něco uzobnu - dopol nějaké ovocem, obídek, pak zeleninu....

holky moje drahá dceruška mě začala brutálně při kojení štípat!!! buď do prsou nebo do žeber!!! dělají to vaše zlatíčka???
31. srp 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@nae no to vypadá, ž e potřebujete příkrm jen na noc, zkus homeopatika Ricinus comunis půl hodiny před tím večerním krmením, jo a když mi malá nechtěla UM přešli jsme na jiné, máme už čtvrté a konečně dobré a v pohodě i s kolikami.
Zimní fusak Emitex je skvělý a tentokrát využiju 4 zimy, máme tu klidně i metr sněhu tak se musíme vybavit.... :slight_smile:
31. srp 2012 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek no to mi dělala taky, než mi kamarádka řekla že ji nosím stále na levé ruce a proto umí vše jen na jednu stranu a snažím se to hlídat a dávám na bříško s dopomocí i 20krát za den plus na baloně. Železo jsem užívala bez předpisu Super železo forte s vitamínem B.
31. srp 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte baby,
@aneta34 drzime palce, nech to dobre dopadne!
@verka_motylek nie je to ako keby Eli hladala druhe prsko a chcela 'stipat' bradavku? Niekto to nazval, ze 'ladi radio' a fakt aj moja tak tou ruckou kruti, ako keby chcela dobru stanicu naladit:slight_smile: Pride mi to ako daky davny reflex a dooost to boli.
@jitulik4 asi na tom nieco bude, aj Martinka sa pretaca len na 1 stranu. Baby myslite, ze ju mam motivovat aj na druhu stranu? Ona sa uz otaca hore dole, zda sa mi, ze uz nie je v mojej moci to ovplyvnit.
Vlasy padaju aj mne a myslim, ze to neovplyvnime nijakymi vitaminmi, skratka musia vypadat. Hadam nie vsetky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prejde to samo...
Krasne sa vam babatka smeju, joj, uz sa tesim, ked aj moja zacne...dufam, ze nebude z nej nejaky nespolocensky typ, starsia dcerka ju miluje, objima, stiska, robi jej sranicky, dava hrkalky, ale nezda sa mi, ze by to Martinka az tak ocenovala:frowning2:
31. srp 2012 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pele no,já jsem si začala dávat pozor,aby jsme strany a ruce střídaly a teˇpo3 týdnech už je to vidět, jo a na šťípání do prsu mi fungovala plínka do ručičky, pak to asi za 4 týdny přešlo samao.
31. srp 2012 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: zase jsemtu nějakou dobu nebyla a vy jste už na další stránce :slight_smile: Co se týče těch vlasů, tak mi začaly hodně padat už před dvěma týdny a pořád padají jako šílené a jak píše Věrka , ten zbytek co mi zůstane na hlavě mi brzy vyškube Samík :grinning: Ale s těmi vlasy si nedělejte starosti je to úplně normální věc. Během těhotenství vlasy nepadají, a po porodu se ty vlasy postupně uvolňují a ty co už by tam neměly dávno být nám vypadávají teď :slight_smile: takže ještě nějkou dobu to potrvá, ale musíme to vydžet :slight_smile: Jinak já už nemám špeky žádné, ba naopak už jsem úplná kostra :grinning: ale hlavně, že mi nechybí pro Samíka žádné vitamíny a mlíčko :slight_smile: Samík po očkování hrozně plakal, ale reakce na něj žádné. Ale za to je plačtivý, pořád vyžaduje pozornost a já nemám to srdce ho nechat plakal :frowning2: Zkusila jsem dát Samíkovi ochutnat mrkvičku a hrozně se šklebil, ale papal ji a když dojedl, tak chtěl zase. Kdyby se netvářil tak hrozně, tak bych řekla, že mu chutnala :grinning:, ale dali jsme mu jen ochutnat. Myslím si, že s příkrmy potom nebude problém, takže dokud mu bude moje mlíčko aspoň něco dávat, tak přikrmovat nebudu :slight_smile: Jinak Samík je ještě pořád lenoch :grinning: Ne a ne se přetočit na bříško, ale tak přece jen má ještě čas :slight_smile: Navíc jsem ráda, neboť podle toho jak cestuje po pokoji bez přetočení, tak ho potom už nebudu moci nechat o samotě. A to co psala Jitulík s těma rukama je pravda. Měly by se děti nosit na obou rukou. A s tím štípáním jsem na tom stejně jako Věrka. Dokonce mi Samík dělá i modřiny :grinning: Jak už tu holky psaly. Také mu dávám buď plenku do ručky a nebo ho nechám ať si chytí mé tričko :slight_smile:

@aneta34 Anet mooooc Ti držíme všichni palečky, ať to všechno dobře dopadne :slight_smile: Věřím, že to je vše v pořádku :wink:

Holky mooooc vás všechny zdravím a ať vám zlatíčka krásně rostou :slight_smile:
31. srp 2012 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik4 no jo ale já jí nosim na obě ruce pač by mi to záda nedávali :grinning: a i kojim stále z obou prsou takže si myslim, že snad tim to není, ale asi má prostě tu stranu nějak škovnější :grinning: jo a dokonce když jsem jí pomáhala na bříško tak paradoxně vždy na druhou stranu než se otáčí teď :slight_smile:

@pele no myslim, že o druhou bradavku jí asi nejde pač mě štípe i tou druhou ručkou do žeber :wink: plínku i tričko už jsem zkoušela ale vše pustí a do kůže se mi zaštípne jak nic a když už neštípe tak tou volnou rukou jen tak bouchá!!! Jako by chtěla hrát na kytaru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale to dělá i když se nekojí, ale třeba když má chrastítko tak do něj pak tou druhou rukou bouchá - jako by hrála na tamburínu :grinning: :grinning: no asi bude hudebnice :slight_smile:
a neboj určo tvoje malá bude společenská když už má i starší sestřičku:slight_smile: to právě bývá fajn, že se zapojí rychleji pak do kolektivu :grinning:

@jeaneta no teda kostra jo??? tak koukej pěkně papat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: i když já můžu říct, že už mám o kilo míň než když jsem otěhotněla a mám z toho radost. a to se teda vůbec nijak neomezuju, je to asi fakt tim kojenim :wink: :wink: :wink: Samík je určo takový plačtivý kvůli tomu očkování - to je taky reakce a může to trvat i 3 dny! tak doufám, že ho to už přešlo aby sis taky odpočala! my jdeme zítra tak jsem na to zvědavá...
Jé to je fajn, že sis zkusila že příkrmy půjdou :slight_smile: aspoň víš, že nemusíš mít strach, že bude Samík nějaký nejedlík :grinning: Nějak mi to s tou plínou ani tričkem nefunguje, asi je Elí malej vyčůránek a nenechá se ošulit :grinning:
3. zář 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek Děkuju, očkování dobrý, neměl žádnou reakci a ve 4,5 měsících má 6,90kg a 65,5cm :slight_smile: a štípe taky, pěkně :D
Dneska byl teda pěkně protivný, za celý den naspal tak hodinu a kňoural, brečel...teď už je tuhej. Noci pořád nic moc :unamused:
Co Aneta, nevíte něco?
3. zář 2012 ve 20:02  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
holky diky vsem za podporu, priznam se, ze jsem se jeste na tu biopsii neobjednala, porad hledam odvahu:slight_smile: ale zitra tam uz urco zavolam.
Jinak, uz se nekteremu vasemu mimi klubou zoubky? My uz dva dny trpime a porad nic, nejime, placeme, chcem jen na ruce, jsme mrzute a strasne se vztekame..podarilo se mi ji uspat az ted.. uz nevim co s ni, venku place, doma place sileny... uz aby byl ten zoubek venku, nevite cca kolik dni to trva? Jak jste na tom?
3. zář 2012 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
4. zář 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verusberu ty jo parádní míry! my byli dnes taky na očko, ale byla v poho tentokrát ani vteřinka brečení! jsem valila oči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale míry máme teda dost chabé proti vám všem! 62cm 6210g - bude liliput po mamince :grinning: Držím palce ať už se ty noci zklidní ( i když já teda taky kojím v noci 2-3x stále:frowning2: )

@aneta34 neboj určo to vše dobře dopadne!!! teda Adélka jako už v 5ti měsících stojí???? si děláš srandu ta je brutál rychlá v tom vývoji :slight_smile: bude mít základku hotovou v 10ti letech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Zoubky jsou peklo!!! My zatím nic i když když mi kouše prst tak to už dost bolí ale nic se ještě neprořezává!!! Kup Calgel - působí okamžitě jak tu dáseň namažeš a bude jí dobře!!! někdy to prořezávání trvá i 14. dní :frowning2: pevný nervy!!!
4. zář 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky podávala jste už některá na úřad práce požadavek na rodičovský příspěvek na dítě??? Víte o tom, že všichni co mají od října nárok na tyhle příspěvky ( to jsme tu všichni) tak musí mít podepsaný formulář o tom, že bydlíte vy i dítě v čr??? já právě byla na tom úřadě, vše jsem si vyřídila, ale tenhle papír my podepsat nedali takže tam asi budu muset zas :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
4. zář 2012 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek jojo na papír se musíš ptát
4. zář 2012 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
naše ušité maskáče....někdy se hodně nudím a někdy mě štvou děti
4. zář 2012 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verka_motylek No skoro už jsem průsvitná :grinning: :grinning: :grinning: NO jo ono na to jídlo není tolik času :slight_smile: Jeee tak to je super, že jsi štíhlounká :slight_smile: To je nejlepší dieta, jíst to, na co máš chuť :slight_smile: No jinak ohledně toho pláče....už jsem zjistila, proč tak plakal.....měl hlad, takže jsem musela začít s příkrmy. Takže jsme koupili rýžovou kašičku a dávám mu každý večer kašičku, aby se pěkně zasytil a spinkal celou noc :slight_smile: Přes den už je klidnější a vůbec nepláče :slight_smile: Je moooc spokejný, tak kojím , co to jde, ale musím mu dávat i tu kašičku. MOOOOC mu chutná :slight_smile:
4. zář 2012 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik4 no tak to jsou teda pěkný....pííííp! mě to pěkně naštvalo, že tam musim znova! fakt pako ten dědek co to se mnou vyřizoval!!! Mackáče super! jsi vážně šikulka! já bych neušila ani utěrku :slight_smile: děti i manžel maj v tobě fakt poklad!!!

@jeaneta jéé no to je dobře, žes na to kápla!!!! a už ti teda pak spí celou noc??? to se máš :slight_smile: No my dnes byli na očkování a doktorka nás chce vidět ještě znova za 14 dní aby zkontrolovala jak se Elí bude kulit na břicho ( doufám, že to do těch 14 dnů zvládne už i na tu druhou stranu a roztáhne už konečně ty pěstičky - ona nás doktorka kvůli tomu snad pošle na rehábky nebo co!!! a to teda nechci - Elí si na bříšku šahá po těch hračkách a už se vzepře na celý ruce ale má pořád ruce v pěst :frowning2: ) a to mi právě říkala, že už mi dá nějaký jídelníčky abysme už taky pomalu začali s příkrmy tak nevim... ale určo chci nejdřív začít jednodruhovou zeleninkou k obědu :slight_smile: ELí zatím hlady nepláče:slight_smile: a když tak jí dávám po dvou hodinách ale většinou krmíme stále po 3 a asi jí to stále stačí :slight_smile:
4. zář 2012 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek no to mi povidej o ty jeji rychlosti:( nikdo mi to neveri, kdyz jim popisuju co Adus uz zvlada, jsou to šoky, pripadam si jako tam prehnana mamina co nevi jak by sve dite vychvalila pritom se snazim jen konstatovat, nechapu, kde se to v ni bere, pac s jidlem porad bojujeme, zelenina fuj, UM fuj, kase fuj, ovoce fuj, snad jediny co da bez problemu je presnidavka nebo lipanek jinak neexistuje, jsou dny, kdy se odmita celkove jednou aspon poradne najist, vcera zvladla rano jen cca40 ml um, pak pulku lipanka, ve dve asi 50 ml ryzove kasicky a do dalsiho rana neexistovalo do ni neco dostat.. a rano boj na novo...fak husty, z ceho pribira to netusim.. doktorka rekne asi ji to staci, nevypada ze by ztradala.. a konec vysetreni. Ja mam uz normalne pri kazdy snaze ji nakrmit predem depku a stres jestli to pujde hladce nebo nee. Ted to aspon muzu hodit na zoubky, ale ona to dela v tydnu cca 4x pak jsou dny kdy pekne papa, ale to jsou fakt slabe chvilky..dneska sla spinkat taky skoro hladova:(a funi si spokojene, jako kdyby mela total plny brisko. Ani v noci se na hlad nebudi uz vlastne od 3 mesicu nevim, co to je se k ni budit pres noc..ch jo..
4. zář 2012 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek jeee no jo rodicovsky prispevek, musim tam nahnat tatinka dik za upozorneni:slight_smile:)))
4. zář 2012 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jen nakukuju a nestíhám dočítat, ale vidím, že
@verka_motylek řeší rodičovský příspěvěk - jestli jsi už podávala žádost, tak v té žádosti je přímo kolonka, kde se zatrhne "ano", že bydlíš v ČR a tím je to vyřešené. Já jsem to v tom formuláři měla, takže ty určitě taky :wink: není na to extra formulář - ten je, myslím si, pro ty, kteří už rodičák pobírají..
4. zář 2012 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pampeliska1 jéé no tak to moc děkuju!! já si to myslela, že to stačí ale nebyla jsem si jistá! to by mě pak dost nakrklo, kdyby mi ten příspěvek kvůli takový kravině nedali!!!

@aneta34 hele víš jak to je, každý dítě je individuál a vyvíjí se jinak takže vůbec ostatní matky neřeš jak se tvářej! Důležitý je, že to Adélka dělá přirozeně sama od sebe a nepomáháš jí v tom nějak :slight_smile: no jídlo je teda naprd! Hlavně to mlíko je blbí :unamused: možná bych do ní prala spíš to mlíko ještě než to jídlo a nevim teda jestli lipánek je vhodnej - četla jsem, že tyhle smetanový věci jsou až od roka, ale rozhodně ti do toho nechci kecat :grinning: :grinning: :grinning: Však už jednu krásnou velkou holku máš :grinning: :grinning: :grinning: Tak držím palce ať se Aduš s papáním brzy umoudří:slight_smile:
4. zář 2012 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 tak u nás je na to extra formulář a RP jsem vyřizovala 2.5
5. zář 2012 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulik4 hmm, tak to nechápu, jaktože je to všude jinak..
@verka_motylek - tak si tam asi radši zavolej, ať pak kvůli mě nepřijdeš o dávky :sweat_smile:

Jinak my jsme dnes byli v poradně, tak máme 7810g a 67,5 cm.. :wink: Už se fakt pronese :sweat_smile:
5. zář 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Teda holky za chvilku budeme slavit s manželem 8 let . No když už jsem u toho, tak ať nepíšeme pořád jen o svým miminečkách, ale můžeme věnovat nějakou poroznost i tatínkům :slight_smile: Jak dlouho jste se svými partnery nebo manžely? Ajak jste se seznámili? Jestli nechcete neodpovídejte :slight_smile: :grinning: jen mě to tak napadlo jako zpestření a odreagování od plínek a kojení :grinning: :grinning: :grinning: Jinak vás všechny moooc zdravím :slight_smile:
5. zář 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska1 tak už vím jak to je - tuhle blbost s tim byslištěm ten papír obsahuje takže všichni kdo o to žádali od ledna jsou v poho :slight_smile: takže pokud váš manžílek ten papír musel podepsat tak už nic jinýho nepotřebujete :slight_smile:

@jeaneta jé zrovna jsem si říkala, že bysme taky mohli nahodit i jiný témata :grinning: :grinning: no tak já jsem vdaná 2 roky, ale oslavili jsme v březnu už 7 let spolu! a seznámili jsme se v hospodě - já a jeden můj kamarád jsme se jednou dohodli, že uděláme velký seznamovací večer takže on vzal svoje spolužáky a kamarády a já zas svoje spolužačky ( a jelikož peďák je holčičí škola tak to pro nás bylo super zpestření a velká zábava :slight_smile: No já si ho teda vůbec nějak nevšímala ale on se tam do mě zakoukal a řekl mojí kamarádce o moje číslo a pak byl zkrátka neodbitný :slight_smile: trvalo to skoro třičtvrtě roku než jsem mu podlehla a za dva měsíce po té co mi řekl, že mě miluje jsme spolu začali bydlet! a můžu teda říct, že ho snad miluju stále víc a víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No já jsem se zeptala a ani jsem nenapsala o nás :grinning: My jsme oslavili 14.8. druhé výročí svatby a 17.9. spolu oslavíme 8 let :slight_smile: Seznámila nás má tehdejší kamarádka. Hned první den jsme spolu celý prokecali. Potom jsme spolu pořád chodili ven a strašně moc jsme si rozuměli. Jeho hnědá očka na mě pořád koukala a krásně se na mě usmíval. Prostě mě uchávtil :slight_smile: Zamilovala jsem se až po uši :slight_smile: Po měsíci seznámení jsme spolu začali chodit a po třičtvrtě roce sjme spolu začali bydlet. Jsme spolu moooc šťastní.....ostatní nám říkají, že jsme pořád zaláskovaní :grinning:

@verka_motylek Tak to je super, že se nenechal odradit :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2012 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky, koukam ze jsem peknej zelenac, co se tyka vztahu:slight_smile: my jsme spolu necely 4 roky:slight_smile:) to jsem jednou skolila v ING financni poradce no a na jedno takovy skoleni jsem vzala svoji tenkrat 8 letou dceru ktera o prestavkach chodila mezi lidmi s notyskem a furt se jich na neco vyptavala a zapisovala, tak jsme ji okrikla at neotravuje a ona rekla maminko klid, ja si hledam tatinka, tak z toho vsichni meli silenej vytlem a info o mem diteti a me se valilo napric firmou az pri dalsim skoleni jednou kdyz jsem to hodila do eteru jako vsuvku, aby se lidi pobavili, ke me prisla o prestavce jedna holcina a povidala, ze ma kamarada, ze je super a blabla, a ze uplne vidi jak bysme se k sobe hodili ze je cerstve sam atd.. az jsem ze srandy rekla ok, domluvte rande...no a bylo vymalovano, domluvila rande, my se sesli po 3 mesicich jsme uz spolu bydleli, za rok me pozadal o ruku, takze mam uz 3 roky snubak, jen svadba se nejak nestihla:slight_smile: za dva roky jsme zacali stavet barak, a rok na to jsme si poridili mimi:slight_smile:) a sranda je, ze kdyz jsme se rozhodli spolu bydlet takhle brzo tak vsichni rikali ze to nema sanci vydrzet ze je to brzo:slight_smile:))
6. zář 2012 v 05:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, ja som teraz trochu mimo z toho, že mám staršieho potomka v školke... :unamused: Tak sa mi ani nechce prispievať...
Len zbežne som to tu preletela. My sme s mužom spolu 11 rokov, z toho 6 rokov ako manželia.
6. zář 2012 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@aneta34 no to je dost dobrý!!! náhoda a od tý dámy velká odvaha:slight_smile:

@nae ahoj! Neboj první týden je vždy strašný...! ale emoce se uklidní, malý drobek si zvykne a uvidíš, že se mu tam za chvíli bude líbit a kolikrát se mu nebude chtít ze školky domů! někdy ta adaptace trvá i měsíc! a můžu říct, že mě jako učitelku to taky rvalo srdce, když jsem každý ráno odtrhávala děti od maminek a viděla ty smutný obličeje na obou stranách! jedna rada - když malej přijde ze školky vyprávějte si o tom co tam zažil a pak mu zkus vysvětlit, kdy pro něj přijdeš ( že je to vlastně jen chvilka, že si pohraje pak se nasvačinkuje pak se půjde ven a už je obídek - rozděl mu to těma jídlama a on se pak už bude těšit kdy pro něj přijdeš :slight_smile: Oni jsou z toho děti špatný, že nedokážou odhadnout ten čas, ale když se upnou na ty jídla - to je takový mezník -tak se to zlepší :slight_smile: přeju pevný nervy! drž se! :slight_smile:
6. zář 2012 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verka_motylek ďakujem moc. Robím to tak, ako si povedala. Mali sme taký podobný režim aj doma - doma svačinka, potom sme šli von ako chodia oni, potom bol obed. On už chápe, že po obede prídem. Rád mi povie, čo robili, čo si spievali, ako sa hral. Len sa o tom s ním asi nebudem baviť celý deň, lebo sa mi zdá, že je z toho trochu psychicky unavený.
Akurát ráno je to naprd. Je jedno,či ho tam vediem ja, alebo manžel. Ide tam dobrovoľne, prezuje sa, prezlečiem ho, ide sa vyčurať a keď má ísť do triedy, tak to vypukne. Učiteľky sú fajn, aj o nich mi rozpráva.
No, bude to u nás dlhý proces... ale keď preňho poobede prídem, je v pohode... tak aspoň toto aby vydržalo.
6. zář 2012 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek