• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@skirt ja bych urcite jela a na nic bych necekala
31. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Všem pěknou středu.
Tak dnes jsem 22DC, prsa nalitá, pobolívá v podbříšku, občas i záda, a lítám na wc na malou jako divá, sand po hodině. Máte také takové příznaky.
Test zkoušet ještě nechci, jinak termín měsíčků mám ted 1O.tého.
Co si vy myslíte? U prvního těhhu jsem také lítala stále na wc. :wink:
31. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím nové příchozí!!! Tak dnes (týden po první návštěvě u Dr.) jsem 7plus3 a pupek se mi nějak vyvaluje!!! grrr Dnes ráno jsme si říkala že to je fajn že nevolnosti ustály, ..... nato v obchodě ve frontě po hodine co jsem si to říkala se mi udělalo tak šíleně zle, že jsem nevěděla co si počít. Naštěstí jsem to rozchodila.
31. srp 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes.... poslední den prázdnin...jak pro mě tak pro dcerku.... toto letí!
31. srp 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 jejej, já mám taky dilema.... zitra nastupuji do práce po třech a půl letech.... říct jim to nechci taktéž, jelikož kvuli mě vytvořili novou pozici, a jeste k tomu není u mě vše jisté....díky dvoum přechozím potratům.
31. srp 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt tak co doktorka?
31. srp 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 vítám tě :slight_smile:
@nemo1985 já taky furt chodím na malou v noci třeba 7krát :frowning2: prsa mě bolí a nejvíc ráno.břicho necítím.jo a mám docela výtok.
@janca.c teda pěknej pupíček,jinak seš ale štíhlice :wink:
co ta skirt???????
31. srp 2011 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka no právě, a tak to bude na mě brzo asi videt :angry:
31. srp 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
me boli prsa a strasne se mi chce spat, jiny priznaky zatim nemam, a ta silena unava je teprve posledni tri dny (mela bych byt 5+2)...
@nemo1985 teda, vzhledem k tomu, ze moje lutealni faze je 10-11 dnu, tak deset dnu pred MS bych teda opravdu nemohla mit priznaky zadny, to mas dlouhy cykly :grinning: dle meho nazoru je na test teda hodne brzo, ale zalezi to na kazdym...
31. srp 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, jak to mate s kafem? mate chut nebo nemate? davate si?
31. srp 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janca.c me se ten pupek taky nejak vyvaluje(grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr)..... :rolling_eyes:
31. srp 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janca.c kam nastupujes pracovati?
31. srp 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka kafuju už jen raději ob den...a to jen z toho důvodu, že jinak bych chodila jako spící, každopádně mě na něj v posledním čase nějka chuť přešla
31. srp 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 pracovala jsem jako sekretářka/asistentka v jedné zem.firmě, a vracím se zpět ale ne na tu stejnou pozici, ale do účtárny :slight_smile: a docela se těším ... do kolektivu.
31. srp 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc
31. srp 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Ahoj holka.. tak jak si dopadla???
@jituska86 Ahojky :slight_smile:)
@nemo1985 já jsem na sobě že jsem těhotná poznala už pár dní po IUI... sama jsem si přišla jiná, takže i když je brzo.. poslouchej svoje tělo :slight_smile:)
@janca.c pupíček ještě malej... :slight_smile: tak nosit volné tuničky :D jinak mě se bříško děsně vyvalilo... ale už tak že se nedá zastrčit... :slight_smile: v 7tt :D vypadám jak v 5.měsíci... :slight_smile:
@betynka já jsem byla poměrně kafař... dobrý preso, lattéčko... nebo i nescafe s mlíkem :slight_smile: a teď kromě čaje se mi z teplých nápojů dělá zle... i po Caru.... :/
1. zář 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte děvuchy ..... tak mám ty nervy za sebou, ale řeknu vám, že to bylo pěkné psycho. Rano vcera jsem mela takove krece, ze jsme se rozhodly, ze jedem. Prijeli jsme do senova za doktorem jen tak nejakym na klinice, jen aby zjistil, jestli to neni nejake vazne. Udelal utz, rekl ze sliznice je fakt dost mala,ale krvaceni do bricha nevidi, takze na 90% vyloučil mimoděl. Ale krvacela jsem dole, (málo ale jo) a říkal, že to fakt není dobrý, ale že to ty dvě hodinky do 12:00 než bude ordinovat můj doktor, vydrží. Tak jsem jela domů, sedla ke kompu a opět datlovala. Pak jsem jela za tím mým. Ten mě zkontroloval, a tvářil se divně. Byl zamlkly a a furt tak nějak říkal, že se mu to nelíbí, a že musíme v prvé řadě vyloučit mimoděl, že mám minimálně tři příznaky - pozit. těhu test, špinění a nic na utz, ačkoliv už jsem MĚLA být 5+2. Takže měl strach a zařídil to tak, abych se hodnotu HCG dozvěděla ještě ten den. Řekl mi, že pokud je hodnota na 1000, tak je to zlé a musela bych do nemocnice. ... Já pak letěla s tou krví do laborky do naší nemocnice a dvě hodiny čekala u sestřenky na výsledky. Dokážete si asi představit ty nervy. .. no a když jsem mu volala, řekl, že HCG je 158!!!! Takže jsem byla úplně šťastná, a tím se taky vysvětlilo, proč na utz nebylo nic vidět. Předepsal mi Utrogestan a Detralex kvůli tomu špinění, tak jsem jak chodící lékárnička. Ale naštěstí je to všechno ok, zatím. Říkal, že to mimoděl nemůže úplně vyloučit, ale že jsou to dobré zprávy v tuto chvíli, a v pátek kontrola. :slight_smile: .... akorát mě asi vylejou z práce, pokud budu furt takhle lítat po doktorech ... :D
1. zář 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo, a jeste jsem zapomnela napsat, ze v tu chvili, kdy jsem byla doma mezi tema dvema doktorama, jsem si zkusila jenom tak ze srandy udelat test ... a carka silila!!!!! coz mi dodalo dost na klidu ... ale i tak to byl mazec ...
1. zář 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Tak super, že to dopadlo takto. Je to ještě hodně maličké, tak jsi asi měla ovu později. Tak odpočívej a moc se nenervuj, ať maličkému neublížíš a bude všecko ok :wink:
1. zář 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry jj, budu se snazit, diky :slight_smile: ...
1. zář 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt skvělá novina hned po ránu,jupíííííííííííí :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2011 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka no hlaaaavne at to taky dale takhle pokracuje .. holky, jak tyhle stresy tech 9 mesicu preziju, to si neumim predstavit ....
1. zář 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz je doma krasavec vim ze je brzo ale nemohla sem se ho dockat hlavne sem ho pocelim internetu nemohla sehnat a ted ho mam....juuuuu. Tak rychle uklidit a odvez.. Vim sem blazen....
1. zář 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 jeeee a co to je za znacku? ....
1. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt mikrus alu sprint
1. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Ma otaceci podvozek skusim najit foto aby si vedela
1. zář 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 ty jo, to jsem nikde neslysela .. to se jdu hneeed podivat :slight_smile:
1. zář 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt fakt se snim krasne jezdi uz aby v nem bylo mico a mohla sem snim vyrazit ted snim jezdim doma s pripadam si jako blazen

1. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 ty jooooooooooooooo, v osmym tydnu kocar! tak to je fakt hodne husty :grinning:
1. zář 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek