• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
ahoj holky, tak mám vyšetření za sebou a je to ok. Nic nehrozí, dostanu prásky a to je tak vsechno takze jsem v pohode nastesti:slight_smile: mely jste pravdu... diky za podporu
16. zář 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aneta34 no vidíš Anet!!! Dobře, že ses odhodlala :grinning: je to hned lapší když z tebe spadne ten stres, viď? :wink: Jsi statečná ženská!!!
17. zář 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae No švagrovi je 30 a první dceru vyhovávali ukázkově. Nedávali jí sladké, byli spravedliví hodně se jí věnovali a měli jsem v nich šílený vzor, kdežto teď u Matýska jsou nezodpovědní. Má 5 let a nechají ho ucucávat veškérý alkohol všechno mu dovolí a vůbec ho nevychovávají :-/ On mi právě říkal, že malého taky posazoval a je zdravý, ale vůbec mu nedochází, že ty následky přijdou později, třeba až v pubertě. Já mu to zatím pasíruji :slight_smile: NO já mu dávám příkrmy od začátku na lžičce. I léky mu podávám lžičkou a dokonce kašičku na noc také. Jediné, co mu dávám ve flaštičce je vodička. Čajík nechce a já jsem ráda, vodíčka je přece jen zdravější :slight_smile:

@verka_motylek JOjo o těch kousíčkách vím :slight_smile: ale na to máme ještě čas. Malému zoubky ještě nerostou. Taky jsem slyšela, že prý čím později vyrostou , tím se budou méně kazit :slight_smile: No jo ty naše maminky jsou všechny stejné :slight_smile: vidí, že se to dětičkám líbí a tak se jim chtějí zavděčit a proto jim tak ublížují, aniž by si uvědomovaly to riziko :-/ No vidíš, Eli s těmi ručičkama věděla co má dělat, ale prostě se jí nechtělo :slight_smile: :wink:

@verusberu Některé dětičky snášejí samotu hůře než jiné. Samík je občas taky přecitlivělý a vyžaduje neustálou pozornost :slight_smile: Je dobré jim být oporou oni nás za to odmění svým krásným bezzubým úsměvem :slight_smile:

@pampeliska1 No jo ale já jsem ten typ člověka, který sedí a radši mlčí :-/ ale asi budu muset být trošku ráznější. Je mi blbé jim ho vzít z náruče. Dívali by se potom na mě jako že se nad ně povyšuji :-/
17. zář 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Anetko to je skvělé ani nevím jak jsem ráda a ulevilo se mi :slight_smile: Spadl mi kámen ze srdce :slight_smile: Věříla jsem, že to bude v pořádku :wink: Jsi statenčá, že jis tam šla :slight_smile:
17. zář 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Tak to je super !!! :wink:
18. zář 2012 v 19:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jeaneta Ja proste takých ľudí nechápem - myslím tým teraz tvojho švagra. Tak buď niečo robím z presvedčenia (napr. nedávať sladké do určitého veku, pasívne neposadzovať apod.), alebo veci robím len tak naoko, kvoli ostatným. A to je potom naozaj smutné. Dávať deťom alkohol... to je silná káva.

Náš prďoško má dnes 5 mesiacov, ale nám to letí...je strašne zvedavý a pokiaľ je doma starší, musím ho kojiť v inej miestnosti, inak by sa ani nenapil, len aby niečo nezmeškal :slight_smile:
V čom vám detičky v noci spávajú? V spacích vakoch, pod perinou alebo v zavinke? Ja malého ešte zavinujem, aby mi necestoval po posteli, aj keď ruky si vždy musí ako Copperfield vyslobodiť :slight_smile:
Čo sa týka denného režimu, tak sodoma gomora - akurát ráno pravidelný dlhší spánok, ale počas dňa potom už len maximálne po polhodinkách alebo kratšie. V noci ho na kojenie budím, máličko mi priberá, ale viac piť proste nechce :-/... tak ešte mesiac a začneme s príkrmami.
18. zář 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae No já ho taky nechápu. Hodně mě to mrzí měla jsem v nich vzor a teď mám vůbec strach jim ho dát hlídat :-/ Jinak Samík má dnes také 5 měsíců, ale celý den byl mrzutý a plakal. Rýma mu pořád nepřestala, takže se ještě neustále léčí a v pátek jdeme na kontrolu, tak doufám, že už bude v pořádku. Jinak je to Zlatíčko. S kojením je to u Samíka taky čím dál složitější a kojím ho často i přesto, že mu dávám kašičku. Jen se přisaje a už musí něco sledovat, co je zajímavější než jídlo :grinning: Samík spinká pod dekou, v zavinovačce se mu už nelíbí. A usíná vyhrádně na bříšku. Já vím, že by se to nemělo, ale jinak neusne a na bříšku spinká klidně a nebudí se. No o denním režimu se nedá mluvit :grinning: každý den je jiný a hlavně skoro vůbec nespí. Ráno vstane v 7 někdy usne kolem 9 na půl hodinky. Když je hezky jdeme na procházku, potom je oběd,po hodině usne asi na 1 hodinu. Potom je procházka a v 18:00 začínám koupání, mazání a spinkání. 19:00 spinká a vzbudí se většinou kolem 3 a potom v 5 a v 7 opět vstáváme :slight_smile: No Samík ještě docela přibíral ale potom mi začal opravdu plakat hlady. Teď mi spapá 140ml kašičky na noc a to ho ještě dokojím :slight_smile:

Jinak holky chtěla jsem se zeptat, slavíte některá půl ročku? My bychom chtěli Samíkovi udělat jen takovou malou oslavičku, přece jen je to ve vývoji velký skok a naučil se spoustu věcí. A budete některá chodit na plavání s kojenci?
18. zář 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu no stejny mam ja taky doma...mala vubec nechce byt na brisko a dela letadlo..tak ve ctvrtek jdu k dr..tak se ji musim na to zeptat,co mame dela..ale nechtela bych chodit na nejake rehabitlitace a pod..dufam,ze se to nauci... :unamused:
18. zář 2012 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1Ahojky vsimla jsem si ze jsi ze Zlina a odkud presne ja taky bydlim ve ¨Zline.
19. zář 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nestíhám,dětičky mi dávaj zabrat....malá je zlatá, koníčky nepase, na bříšku ale vydrží i 15 min. klidně si hraje, já jen spravuji ručičky ať je má v správné poloze, chodíme stále plavat a už se potápíme se signálkem,příkrmy mixuju jinak mi to blinká a natahuje ji to, zkoušeli jsme i hrušku,mrkev syrovou, no a nevím jakou kaši, vše jíme lžičkou a tu kaši nechce ....co s tím, dávám dudlík s velkou dírkou,ale už mi spala celou noc a teď má ve 4h hlad,režim krásně drží plus mínus půl hodiny....no šikula.
Fotky - chystáme se na zimu,potápka, signálek, Moje holky......
19. zář 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky!!! Jak se máte??? já nějak poslední dobou přestávám stíhat :slight_smile: sklízíme plody zahrady takže když Elí spí loupu jabka, peču štrůdly a zavařuju pro Elí jablíčkové pyré :slight_smile: Jinak hlásím, že už se moje pusinka včera otočila poprvé sama i na druhou stranu na bříško takže už to umí na obě a dlaně už taky roztahuje! Tak doufám, že v pondělí u doktorky to snad taky předvede :grinning:

@jeaneta s těmi zoubky máš určo pravdu:slight_smile: a říkám, si kvůli kojení, čím později tím lépe, ale bojim se, že u Elí už to dlouho nepotrvá protože si brousí dásničky jak divá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tvého švagra opravdu nechápu! Když vydržel první dítě tak důsledně vychovat nerozumím proč tolik povoluje u druhého...
No jo maminky... představ si, že ta moje nám chtěla pořídit i chodítko :slight_smile: tak jsem jí teda jasně řekla, že chci aby se Elí naučila chodit sama a né z pomocí chodítka :grinning: holt všemu co se nám nelíbí se asi úplně nedokážeme vyvarovat ale za pokus to stojí, že??? Přeci jen chceme pro naše prďolky jen to dobré :slight_smile:
Jak jste dopadli na kontrole??? doufám, že už je Samík trošku lepší!!! Kdyžtak vyzkoušej nějaký antibiotika:slight_smile:
Taky jsem uvažovala o nějaký mini oslavičce, uvidíme :slight_smile:na plavání bychom chodili rádi, ale bojim se, že by se Elí vrátil exém a navíc je to brutál drahý tady v Praze :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

@nae my už jsme měli 19. taky 5 měsíců :slight_smile: Elí je zvědavá jako správná baba :grinning: :grinning: :grinning: Spí už od 3. měsíce ve spacím pytli a když mám pocit, že je velká zima přikryju jí ještě lehkou flísovou dečkou :slight_smile: Denní režim máme teda jak kdy, ale už se zas zpravidelnilo, že spí přes den každé 3 hoďky tak na hodinku (po obědě i hoďku a půl) Snažim se kojit stále po 3 hodinách, ale někdy jí dám častěji - ale v noci teda stále po 3 hoďkách :frowning2: už se těším až se vyspim celou noc!

@jitulik4 jůů Elinka je veliká šikulka :grinning: krásně jí to potápění jde!!!
21. zář 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, opet jsem nasla vterinu se po delsi dobe pripojit. Ctu a hltam kazdou vaší diskuzi až mě mrazí, jak píšete o těch babičkach co davaji mimiska k posedu pac me Aduš už sedi:( ale sama..proste se uz umi posadit z lehu..tak to snad neni spatne, kdyz ona se proste nenecha jen tak, uz bojuje, kdyz ji chci dat lezet, vydrzi chvilku ale pak se hned bud prevrati na brisko, nebo si proste sedne..podle toho kolik ma kolem sebe prostoru. Uz ani nevim, kdy se mi ji podarilo dostat na lopatky :D je to malej dablik...i spinkat si spi na boku jak stara zenska.. onna to proste vsechno vzala nejak hopem. posilam foto.. zatim papa ja se zase ozvu , vsem drzim palecky a hlavne stastna a zdrava miminka a pevne nervy maminky :D
24. zář 2012 v 01:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aneta34 Anet, Adélka je moc šikovná už od narodenia :slight_smile: Taký malý génius (myslím to v dobrom). Na tej prvej fotje vyzerá, akože už ide na zápis do školy :slight_smile:
Keď si vie sama sadnúť, tak to je úplne v poriadku, my sme sa tu bavili o takom tom pasívnom sedení, kedy si niekto dieťa vezme na kolená a posadí ho, alebo ho "posadí! na gauč a obloží, aby sedelo apod. Adélka je očividne psychomotoricky na vyššej úrovni, ako ostatné deti, a to nie je žiadna nevýhoda - aspoň vidíš, aké máte s priateľom kvalitné gény, mala by si rodiť ako jabloň :grinning:
My máme za sebou víkend, jeden deň pohoda, druhý deň kríza. Starší má stále obdobie vzdoru a keď sme cez víkend doma, tak je to furt dokola...už sme včera fakt psychicky nemohli...
Malý prďoško mal minulý týždeň veľkú krízu čo sa týka bolesti prerezávajúcich sa zúbkov - jedeň deň mi takmer celý preplakal, nechcel sa kojiť, nič nepomáhalo, len plakal, plakal, potom už bol aj riadne vyhladovaný, ale nemohol sa ani prisať... tak som bohužiaľ vymakla a uvarila som mu trochu mrkvy... zjedol pár lyžičiek a potom sa konečne aj nakojil. Mrzí ma, že som nevydržala do tých 6 mesiacov.... :frowning2:
24. zář 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 Teeeda tak to je Eli šikovná :slight_smile: No ani se nedivím, Samík mi taky zabere hodně času a já vůbec nestíhám. A to ještě neleze :grinning:

@verka_motylek Ahojky no jak se mám...........nestíháááám :grinning: jsme na tom úplně stejně Samík poslední dobou vyžaduje nesmírně hodně času. Za tu dobu, kdy byxl nemocný, tak si zvykl, že mu věnuji skoro všechen čas, abych mu ulehčila od té nemoci, ale jaksi si na to zvykl a teď se nehodlá smířit s tím, že musím uvařit a podobně.....takže opravdu děs :grinning: Trávím s ním ráda chvíle, ale bohužel nic nemůžu udělat. Mám doma úplný humbuk :-/ Ani bych tu nikoho nemohla pozvat :grinning: NO já už se taky chystám zavařit nějaké přesnídávky, ale budu muset z kupovaných jablek, neboť z těch našich nezbylo nic. Všechny hodně červivé :D Teeeda ta je šikovná. No Samík ještě pořád nic. Umí se převrátit na záda, ale na tu druhou stranu ne :slight_smile: My jdeme k paní doktorce ve čtvrtek, tak jsem zvědavá :slight_smile: No já se snažím kojit pořád, ale pro Samíška je mlíčko asi už slabé, neboť ho přikládám co hodinu, déle nevydrží :frowning2: No já to taky nedékážu pochopit. Doufám, že my budeme vychovávát všechny děti stejně :slight_smile: Přesně, tak i ty naše maminky to nemyslí špatně, ale nééé vždy je to to nejlepší :slight_smile: No budu muset být odvážnější a říci druhým jak mají zacházet s mým děťátkem :slight_smile: No kontrola dopadla dobře a v ten čtvrtek jdeme na očkování a na kontrolu celkovou, tak jsem zvědavá :slight_smile: No když budete chodit do slané vody tak by se jí to mělo zlepšit. Já jsem podala přihlášku do Ostravy do Hotelu Imperiálu, stojí to sice více, ale mám jistotu, že mi tam nic nechytí. Stojí to tam 1500,- 10 lekcí. Je tam slaná voda a sauna, takže mohu malého i otužovat .

@aneta34 No ta je šikovná :slight_smile: Ty jo tak aspoň se už se umí krásně sama i zabavit ne? Přece jen když už se umí všelijak převracet, tak se nenudí :slight_smile: Určtiě na tom není nic špatné, když už se umí posadit sama :slight_smile: Někdy bych už taky byla radši, kdyby se Samík už uměl posadit, neboť ostatní se chovají mnohdy bezohledně. Radši už k nikomu na návštěvy nechodím :grinning: a když už , tak jen na chvilku :slight_smile: No a co to centrum? Už jsi to rozjela? :grinning:

@nae Nae, teď se vůbec neobviňuj s tím, že jsi nevydžela do 6 měsíců. Přece jen jsi měla instinkt maminky a snažila jsi se malému pomoci, aby se aspoň trošku najedl. Udělala jsi dobře a to, že jsi mu dala jednou mrkvičku, neznamená, že mu ji musíš dávat neustále. Teď mu ji nemusíš dávat a můžeš zase jen kojit, když už ho ty zoubky nebolí :wink:
24. zář 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinnaa jee, až teď jsem si všimla, že ses ptala, odkud jsem :slight_smile: bydlíme v Lukově.. Ty jsi přímo ze Zlína?

Jinak holky taky nestíhám, v poslední době už vůbec ne, vdávala se mm sestra, tak bylo pořád nějaké lítání. Svatbu jsme ale zvládli s Dori na jedničku, byla moc hodná, tak jsem byla ráda.
Dneska se konečně začla ZNOVA točit na bříško - abych to ujasnila, ona to předvedla asi už před měsícem a bez plínky a od té doby nic a dneska to začla znova nacvičovat, navíc i v látkové plíně, ve které má ten zadek docela pořádný :grinning: Pozítří slavíme 5 měsíců :dizzy_face: Do poradny ale jdeme až v 6.měs., dr. říkala, že teď chodit nemusíme, když Dorotka pěkně prospívá. Tak ani nebudu vědět, kolik váží, ale myslím si, že cca 8kg už má.
S příkrmama jsme zatím nezačly, vůbec se mi do toho nechce :rolling_eyes: Ale aspoň jsem zavařovala přesnídávky (jablko, broskev a ještě se chystám na hrušky), i když na ovoce ještě bude doost času než ho začneme dávat.

@jeaneta tak přiznám se, že mě by ani nenapadlo slavit půl rok :sweat_smile: takže my slavit určitě nebudem :grinning:

@jitulik4 jaktože nepase, však na té poslední fotce pase :wink:
24. zář 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 Ano primo ze Zlina. :slight_smile:
25. zář 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 no ale sama se nepřetočí musím ji pomoct,pak tam vydrží klidně i čtvrt hodiny
25. zář 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Anet jak píše @nae Adélka je opravdu výjimečná a buď za to ráda :slight_smile: já se včera kvůli pasivnímu posazování zas pohádala se svou mamkou až mi to bylo líto jak mi Elí vrazila do ruky a řekla ať si dělám co chci a práskla dveřma... no co na to říct, když mě ani vlastní máma nerespektuje :pensive: AAdélka je opravdu kočka!!! je to úžasný jak nám ty prďolkové rostou dokrásy!!! šíleně se všichni změnili :slight_smile: Měla jsi nějak čas na tu koláž??? jsem na to děsně zvědavá!

@nae beruško, nemáš to vůbec lehký!!! věř mi že si úplně živě dokážu představit, co tvůj starší drabek vyvádí (přeci jen jsem si obdobím vzdoru prošla s hodně dětmi a sem tam padlo i několik kopanců a ran pěstičkama - samo od dětí směrem ke mě :slight_smile: Určo manžílek pomáhá tak na to nejsi sama, ale třeba bys ho mohla zapojit ještě víc a vyslat hochy o víkendu na hřiště abys měla čas pro sebe a malého prďošku :slight_smile: Jsi úžasná, žes to tak bravůrně vyřešila s těmi zoubky! Nic si nedělej z toho žes už dala mrkvičku, však ono mu to neuškodila a lepší než ho týrat hlady :grinning: :grinning: :grinning: Nám na to prořezávání (teda pokud jsem si myslela že to jsou zoubky, ale zatim nic nevykouklo) pomáhá calgel tak vyzkoušej :grinning:
Drž se a pevné nervy!!!

@jeaneta no odvaha je důležitá ale můžu ti říct, že já jsem odvážná a pak se mi to vůbec nevyplácí, pač mamka moje se na mě už včera pěkně naštvala a můžu říct, že jsem si v tu chvíli řekla že je asi lepší držet jazyk za zuby... ale ne! musíme být rázné, protože to je ve prospěch našich dětí! nechci aby Elí měla skoliózu nebo bůh ví co... vím, že chviličkové pasivní posazování neublíži, ale každý den????? to už možná ano! No to máte teda dost levné to plavání!!! To tady v Praze za 10lekcí dáme určo pře 2500,-!!!! a to už je sakre znát! no tak nevím, no :grinning: Tak se držte na očkování!! Ať to Samíka moc nebolí!!!

@pampeliska1 ty jo to je Dorotka šikovná, že tu svatbu tak hezky zvládla!!! A taky je dobrá, že se už přetáčí :slight_smile: Máme to ale šikovné dětičky! Ani mě se do těch příkrmů nechce ale co naděláme, že? :sweat_smile: Elí už pěkně mlaská když mě vidí jíst takže myslim, že jíst lžičkou jí půjde raz dva!!!

Jinak máme za sebou i kontrolu motoriky u doktorky a byli jsme pochváleni :grinning: :grinning: :grinning: Elí hezky roztáhla na bříšku dlaně a pěkně se o ně opřela! takže na rehábky nemusíme, jupííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsme byli celý den v ZOO a bylo to super!!! posílám foto! Takže holky užívejte posledních slunečních paparsků!! Zítra má být naposledy hezky!!!
25. zář 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky muzete mi poradit jak pomoct malej na stolici...ona tlaci stale ale nejak stale nic..my sme uz zacali so zeleninou a tak prechodom na prikrmy nas zacali trapit koliky :frowning2:
25. zář 2012 ve 22:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evula83 ahojky! no pomoct jí můžeš rektární rourkou, ale nedělej to moc často ať si na to moc nezvykne! a nebo možná zkusit zařadit něco projímavého na svačinku - třeba švestky (i když nevim od kdy se můžou - my ještě nepřikrmujem tak jsem to ještě nestudovala:slight_smile:
26. zář 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek dekuji za rada..my zatim jenom davame zeleninu..a pomalicky kasicku na vecer..ale mozna jednu dve lyzicky svestek by som mohla skusit :wink: skusim se zitra poradit s dr..
26. zář 2012 ve 14:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky milé, ďakujem za podporu s tými príkrmami - na to, že malý baští len pár dní, tak baští parádne, dnes mal zemiak s cuketou a to mu teda šlo, otváral pusinku ako vtáčatko :slight_smile:
@verka_motylek ste spolu zlatučké kočeny :slight_smile: Na druhej fotke snáď nie je manžel :grinning:
S tou mamkou ťa chápem, oni to tí naši rodičia myslia dobre a v podstate už teraz robia, čo im vnúčatkám vyhovuje (určite si ju rada posazuje, aby Elí lepšie videla, že? :slight_smile: Je fajn povedať si svoj názor, ale niekedy je z toho dusno... ja sa tiež k našim niekedy (asi často :sunglasses: ) chovám hrozne, sama sebe by som vyhubovala, a to na to nemám ani taký dovod, ako si mala ty - čím samozrejme netvrdím, že si nebola v práve - Elí je tvoje mimi, ty si jej rodič a ostatní to proste musia rešpektovať.
Inak čo sa týka školky - chodí tam rád (aj keď si to nechce priznať, je to tvrdohlavec tvrdohlavý po matke), doma sa stále hrá(me) na školku apod. Lenže tam musí byť disciplinovaný, a potom si to vynahradí na mne... chodím preňho po obede a keď prídeme domov, tak to vypukne, akoby sa potreboval vyventilovať alebo čo...dosť ma to mrzí a vytáča zároveň... ešteže okolo nás bývajú samé nahluchlé susedy, lebo ten vresk na chodbe je neskutočný :-/...Víkendy sú fakt krízové, niekedy ide manžel s A. na výlet, ale tento víkend som naozaj akútne potrebovala ísť do obchodu kúpiť si nohavice a s kočárom sa tam nevtrepem, museli sme ísť všetci, a také nákupy sú naozaj výživný zážitok. Asi budem už do konca živita vyzerať ako hastroš, pretože nemám čas si niečo normálne vyskúšať, v kľude si veci poobzerať, nakombinovať apod. :pensive: S kočárom sa do veľa obchodov nedostanem a pokiaľ by mal manžel strážiť, tak musíme ísť na ten nákup všetci a to je s naším aktívnym dieťaťom plus kojencom záhul.
Na zúbky mám Kamistad gel, je to asi plus mínus rovnaké, ako ten Calgel - ale dávam to len občas, keď ho to naozaj moc otravujem. Najradšej okusuje moj prst - teplé makké masíčko :grinning: Je to riadna piraňa :slight_smile:

@evula83 Dávaš aj vodu na pitie? Na koliku, resp. na nevyprázdnenie pomože aj napr. jablková šťava alebo tie slivky, ako písala Veru. Plus možeš pridať probiotiká, nech sa črievka trochu potešia a začnú poriadne pracovať. Plus masáž bruška, cvičenie nožičkami, často ju dávať na bruško - náš malý teraz tak najradšej kadí, len tak to sviští :slight_smile:
@jeaneta oslavu pol ročika nechystáme, ale keď to cítiš tak, že je to pre vás naozaj doležitý moment, prečo nie. Veď je to milé a na oslavy sa dá vždy nájsť dovod :slight_smile:
26. zář 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae mozem tu stavu dat aj z cerstveho jablcka?a na tie probiotika sa pojdem opytat do lekarne..vodicku davame a taktiez ju kojim ....tak snad nas to rychlo prejde a budeme opat pekne kakat... :unamused:
26. zář 2012 ve 22:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae to je fajn, že ti tak hezky papá!!! co by za to některé maminky daly :wink:
Tak si představ, že paradoksně ta ,,hádka" s maminkou asi k něčemu byla protože teď už si Elí hezky chová a neposazuje jí :grinning: možná je to i tím, že jak se pořád vrtí, žížala moje, tak už jí jednou z náručí sjela a ona jí držela jen za ručičky! Pěkně se vyděsila a teď na ní dává o to větší pozor :grinning:
Naprosto ti rozumím s těmi nákupy!! My byli o víkendu taky nakupovat oblečení a můžu říct, že mi stačilo mít s sebou jedno dítě!!! Po dvou hodinách už jen řvala a řvala - myslela jsem, že chce spát a ona chtěla být jen na ruce a koukat takže jsem si nic nezkusila ani nekoupila :unamused: no ale šli jsme tam hlavně pro oblečení pro manžela pač zhubnul 10kilo a vše na něm plandá :slight_smile:
Elí má taky nejradši můj prst jako kousátko! A to hlavně po ránu :grinning: jsou to lidožroti ty naše dětičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@evula83 někdy staví mrkev :slight_smile: tak jí zkus vysadit a dávej teď jen brambůrky a uvidíš:slight_smile: hodně zdaru ať se vám to brzo zlepší!!!
27. zář 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny moje kde všechny jste???? Tak moc mi chybí novinky od vás!!! Jukám sem každý den a nic nového :pensive: Já taky velmi málo stíhám, nemyslete :grinning: Chystáme teď na sobotu oslavu mého taťky! Bude mu 50!!! Má narozky na Eliščin sváteček tak to budou slavit spolu :wink: Bude tady cca 35 lidí!!! To bude hukot!
Co vaše zlatíčka umějí nového??? Elí má každý den alespoň 3x denně záchvaty smíchu!!! Je to neskutečná legrace :grinning: :grinning: :grinning: Tolik se spolu nasmějeme :slight_smile: Jsem opravdu šťastná, že jí mám! O víkendu jsme spolu byli v ZOO a v botanické zahradě! je tak zvídavá! Hrozně jí to bavilo :grinning: a včera nám naši koupili nové super nosítko! Bylo neskutečně drahé - my bysme si ho nemohli dovolit, ale mamka moje vidí jak mě bolí záda tak do nás investovali:slight_smile: Takže dnes jsem měla Elí v nosítku skoro pořád :grinning: hezky jsme spolu uklízeli a vařili, byla to švanda!
Mějte se krásně a prosím, občas písněte:slight_smile:
1. říj 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ahoj Veru, nezaložíme súkromnú tému?
Ja sem občas nakuknem, ale akosi sa neviem rozpisovať takto na "verejnosti" :sunglasses:
A už ju aj idem založiť, heč :grinning:
1. říj 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
1. říj 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@nae výborný nápad! :wink: Jen by to ještě chtělo odkaz, nevím, kde ji mám najít :sweat_smile:
1. říj 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 mrkni hore na lištu - vedľa Mé oblíbené je záložka Soukromé diskuze, skús to :slight_smile:
1. říj 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Já tu skoro vůbec teď nejsem.Jsem 14 dní po 3 měsících doma a ještě jsem se nevzpamatovala :frowning2: přísahám, že vše dočtu a i napíšu, ale mám toho teď nějak MOOOOc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2012 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek