• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@natalia3 wow :slight_smile: Ty snáď produkuješ šľahačku, to sa nedivím, že nejaká umelina z fľaše jej nechutí :grinning: Úžasné! Náš malý má 66 cm, ale len 7,3 kg.
22. říj 2012 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalia3 podď do súkromnej témy, pridám ťa tam.
22. říj 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalia3 Ahoj my máme také šest měsíců a máme to stejné "malá" má 70cm a 8250g. Také jen z kojení a ještě jsem ani nezkusila žádný příkrm. Ale asi to už tento týden vyzkouším co na to bude říkat. A s tou lahví je to u nás to samé. Zkouším jí dávat čajík, ale vypije tak 30ml a to jen z lahve od Mam jinak taky žádnou jinou vůbec nechce. A to jich mám doma pět. Ale tu od chicca jsem nezkoušela tak taky zkusím koupit.
22. říj 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalia3 tak to vítej v klubu velkých dětí :grinning: my jdeme na 6měs.prohlídku zítra a podle domácího vážení má něco kolem 9kg, tak jsem zvědavá, kolik to bude přesně. S přikrmy začínáme ve čtvrtek. Já jsem už zkoušela asi týden přikrmovat, ale nejedla mi to, tak jsem se na to vyprdla a pokračuju v kojení. Ani teď se mi do toho nechce.
23. říj 2012 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko, tak dneska jsme poprve vypily 40 ml. Jupiiii.....snad se to ted uz bude zlepsovat. Pampelisko pak dej vedet kolim ma tve dite. To jsem rada, ze nemam sama takoveho obrika. Jak rika ma lekarka, ja nemam mleko,ale smetanu. Jen skoda, ze uz musim prestat kojit. No jo, to je zivot. Cauky
24. říj 2012 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat". Poznámka admina: “od toho je na MK přímo diskuze.”
26. říj 2012 ve 14:44 • andysek111
Ahoj holky. Můžu se k vám přidat? Máme holčičku půl roku 6kg 68 cm. Já smetanu neměla :grinning: Je to má třetí holčička, kterou jsem si neplánovaněla dala ke svým 30, tak to asi tak mělo být :wink:
Jinak příkrmy dáváme od 4 měsíců, malá papala hned krásně a hned celou misku. Takže už je profous, jen sladké tolik nemusí, jako kašička, ovoce a tak i když teď už je to lepší.
28. říj 2012 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@rdana Ahoj! Vítej! nic si z toho nedělej žes nekojila, zas ti aspoň hezky papá příkrmy :slight_smile: to my s tím docela bojujeme! Dneska na mě moje drahá plivala bramboru :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2012 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@rdana Ahoj taky máme holčičku, ale u nás je to naopak do ted jsme jenom kojily a ted poslední týden dáváme příkrmy ale moc ji to nechutná a chce mlíčko. Ješte trochu mrkve nebo brambor sní ale kaši do ni nemůžu vůbec dostat. Tak snad se to brzy naučí.
29. říj 2012 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě jsem se Vás holky chtěla zeptat jak Vám mimča spinkají v noci a přes den. Kolik toho naspí a jak je uspáváte.
29. říj 2012 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem právě kojila do 5 měsíce od čtvrtého s příkrmama.Že mám málo mlíka, to nevypadalo.Museli jsme i do nemocnice, kvůli nepřibírání a špatnějším výsledkům. Tam se ukázalo, že mlíka málo není.Asi jí to nechutnalo opici.Teď už jí nedonutím ani trochu.Týden se šprajcuje.Jo, není to zeleninka. Kaše jí neleze ani trochu, tak dávám aspoň zahuštěný mlíko.
Jinak spinkání.To je super . Spí od 8 do 8. Někdy vykládá, ale pak zase usne. Položím jí, dám plínku do ruky a spí. Musí být sama v pokojíčku.To bylo křiku, než jsme nato došli, že chce být sama. Přes den jde spát potom kolem 9 do těch 11 a potom mezi 13-14 do 15:30 většinou.Od toho odpoledně do večera je to na mašlu :grinning: Každopádně jsem si užila s první holčikou, řvala snad v kuse do půl roku.
29. říj 2012 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@11gabi11 mě moje pusinka spinká hezky. Přes den jí dávám spát vždy po 3 hodinách a spí cca 45 minut a paki jde spát mezi půl 8 - 8 a pak kojim kolem 11, 2, 5 a v sedum až půl 8 vstáváme:slight_smile:
31. říj 2012 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek Ahoj ptala jsem se proto, že v noci je to super dám ji okolo sedmé spinkat a sama do čtvrt hodiny usne a budí se okolo 2 a 5 a vstáváme také okolo sedmé, ale přes den nevím jak ji mám uspat. Usne mi jen venku v kočárku a když nemůžeme jít ven tak je to problém ji uspat, když ji nosím na miminko tak se vzteká, ale když se nevyspinká tak je protivná a přetažená. Tak nevím jak ji přes den uspat. A ještě otázka jestli ti spinká na bříšku nebo ne.
31. říj 2012 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek tak to je, jako kdybych napsala spaní u nás..máme to v podstatě úplně stejné :slight_smile:) Jen teda vstává většinou až po 8. (když není zrovna změna času a vstává po 7. :zipper_mouth: )
31. říj 2012 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@11gabi11 tak to máme tu noc stejnou :grinning: My přes den spíme v cestovní postýlce - uhoupu jí tam, pak v kočárku na procházce a když třeba nemám tu postýlku tak vezmu korbu z kočárku a houpu jí v tom a ona usne! popřípadě mi spí v autě když jedeme -to se taky snažim jezdit, když vím, že je čas spánku:slight_smile: na bříšku nespinkáme, ani to nikdy nešlo! Hned prostě zvedne hlavu , jakože pase. ani jako malinkatej novorozeneček nikdy na břichu spát nechtěla! A já jsem popravdě dost ,,úzkostná" a mám strach, že by se mi mohla udusit :grinning:
31. říj 2012 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@verka_motylek tak mě spinkala na bříšku tak do 3 měsíce ale ted už ne, právě že taky zvedne hlavu a pase. A tím, že vůbec nechce dudlíček tak je celkem těžké ji přes den uspat. Takže chodím ven nebo jezdíme autem tam taky spinká :slight_smile: .
Koukala jsem, že jsi z Prahy. Nebydlíte náhodou někde okolo Stodůlek nebo Zličína.
A jak ti malá papá příkrmy. U nás je to celkem problém. K obědu zkouším zeleninku ale tu na mě prská a moc toho nesní :grinning: a večer zkoušíme kaši a to je ještě horší. Tak snad se to brzy naučí. :slight_smile:
1. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
11gabi11 tak to je blbí s tim dudlíčkem to Elí pomáhá právě usnout:slight_smile: no bohužel jsem z druhý strany Prahy až za Ládvím. No s příkrmy docela bojujeme, začali jsme cca před 14dny a dnes poprvé snědla půl skleničky dýně bez plakání a vzpínání se!! jiná zeleninka jí nejede! já budu kašíčky dávat až zmáknem zeleninu a dopolední ovoce:slight_smile: no holt musíme vytrvat a věřit, že jim to brzo zachutná!!!
1. lis 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@11gabi11 Ahoj gabi, Viky ma pul roku a vecer chodi spat mezi osmou a pul devatou, nekdy v devet, kdyz to nedavam .. mam dve deti ... No a budi se o pulnoci a pak docela casto, po dvou az trech hodinach, coz si myslim, ze uz by v pul roce nemusela, uz ani pry nepotrebujou jist v noci, pres den ma prikrmy i kojeni, ji vsechno krome ovoce, to ji nejede. Vstavame v 7. pak jde spat v 10, spi hodinu cca, pak jde tak ve tri a spi hodinu a pul asi tak. Uz mam zkusenost, ze dokud budu kojit, nocniho vstavani se nezbavime, proste se chce potulit.
3. lis 2012 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a bez dudliku si to vubec neumim predstavit. Usina sama, nekdy chvili breci, ale to se neda nic delat, uspavani nepripada v uvahu, nechci si na sebe uplest bic! :slight_smile:
3. lis 2012 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
A jeste ... :slight_smile: ... Viky ma 6 mesicu, dva tydny a vazi 8,5 kilo, to mela starsi dcera temer v roce :slight_smile:
3. lis 2012 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@veronnica Ahoj naše malá také usíná večer sama, někdy teda knourá ale pak usne. A jak si říkala o tom kojení v noci tak to bude náš případ. Ještě tak v pátem měsíci spinkala celou noc a budila se až ve čtyři v pět ráno a pak spinkala do sedmi, ale ted už se budí i třikrát v noci. Přitom si jen tak cucne a spí dál. Já myslela že čím bude starší tak už se v noci nebude budit vůbec. Ale asi je to také tím že vůbec nechce příkrmy. Pouze k obědu sní tak 50g zeleniny, ale s velkým přemáháním, jinak nechce vůbec nic. Ani večer kaši. Takže vlastně zatím jen kojím.
5. lis 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
A ještě otázka jak zavádíte příkrmy. Dáváte jen zeleninku k obědu nebo i něco ke svačině. Nějaké ovoce, kaši atd.
5. lis 2012 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@11gabi11 Snidane - kojeni, svacina - myslela jsem, ze bude ovocna presnidavka, ale nechce to, takze Sunar, obed - masozeleninovy prikrm, svacina - kojeni, vecere - kase .... a v noci kojeni, kojeni, kojeni a porad jen kojeni :slight_smile:
5. lis 2012 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@11gabi11 ahojky, ja zatiaľ dávam len zeleninu na obed, inak stále kojenie. Za 2 týždne má malý 7 mesiacov, pridám k zelenine masíčko a buď pridám dopo ovocie alebo kašu, ešte nie som rozhodnutá.
5. lis 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@11gabi11 já to mám stejně jako @nae zeleninku na oběd a jen kojím, pak taky přidám masko a ovoce dopolko :grinning:
5. lis 2012 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, u nas je to to same. Na obed dostava Nicol mrkvicku nebo dyni a jinak stale kojime....musime pridavat nove jidlo velice pomalu, protoze braska od Nicol ma potravinove alergie - takze musime byt opatrni..cauky
6. lis 2012 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky maminky :slight_smile: , dlouho jsem tu nebyla a doufám že jsem našla poslední aktuální stránku :confused: :wink: . Chtěla jsem se podívat jak se vám daří a napísat vám. Že už nejsem taková nešťastnice... ze všeho jsem se snad vyhrabala a hlavně díky modrému koníčkovi, manžíkovi a děkuji moc tobě Věruško :hearts: verka_motylek.
Dále nevím jestli to víte všechny mamičky :astonished: , že čekám s manžílkem miminko a jsem v 15tt :grinning: :slight_smile: . Dokonce už jsem zaregistrovala první kopanečky u kterých byl manžílek :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:. Mimíska jsme viděli na velkým utz a máme krásnou fotečku :dizzy_face: :hearts::hearts:. Pohlaví se dozvíme až ve 20tt, teda pokud se miminko ukáže :wink:. Mějte se krásně a pozdravujte své dětičky :hearts:
17. lis 2012 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@liska06 Mám z tvojich správičiek radosť, úprimne ma to teší, aj keď sa nepoznáme. Želám ti živote už len samé krásne zážitky a veľa krásnych detičiek. Si statočná žienka a aj keď si mladučká, máš čo ostatným rozdávať. Posielam objatie :slight_smile:
p.s. my sme sa presunuli do súkromnej témy, tak keby si tam chcela mať prístup, tak písni.
19. lis 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@nae Děkuji moc :dizzy_face:, tak to jo. Já jsem si říkala kde asi jste. Že nikdo nepísá :unamused: Já mezi vás už moc nepatřím :frowning2: , jen jsem chtěla aby holčiny věděli že už je mi lépe. Protože mám v bříšku miminko :dizzy_face:
19. lis 2012 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@verka_motylek Holky už dáváte něco víc než zeleninku k obědu. Naše malá si celkem zvykla a začala jsem dávat kaši, ale tu vůbec nechce. A budí se mi už tak třikrát za noc tak nevím co ji mám na noc dávat aby se tolik nebudila.
V kolik usínají vaše zlatíčka. Ta naše jak je ted brzy tma tak čím dál dříve. Nevím jak to protáhnout aby chodila spinkat později abychom se nebudili tak brzo ráno.
A jestě otázka už se Vám začali plazit nebo nějak přesunovat.
19. lis 2012 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek