Rodíme v dubnu 2012

Ahoj holky, dlouho jsem hledala tu diskuzi, kde se rodí v dubnu 2012, ale já jí prostě nemůžu najít. Tak jsem se rozhodla, že se sejdeme znovu tady a budeme se společně těšit na miminko. Já osobně mám teda hrůzu z porodu 🙂 Ale společně to zvládneme.. 🙂
aneta34
22. lis 2012
@liska06 teda kočko, moc moc gratuluji jsem stastna, drzim moc palecky, hodne stesti, at je mimi uuuuplne zdrave a at mas moc moc radosti v zivote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
liska06
22. lis 2012
@aneta34 Ahojky 🙂, mockrát děkuji Anetko.
aneta34
23. lis 2012
@liska06 vubec nemas za co,uz vite co to bude, jsi ok? je vse ok? kdy mas termin???
liska06
24. lis 2012
Jo vše ok, termín mám 15.5.2013 🙂 a pohlaví ještě neznáme.
kami77
25. lis 2012
@liska06 Drzim moc palce,at jde vse podle planu a Ty drzis v naruci zdrave,usmevave miminko - to nej,co nas v zivote muze potkat.
liska06
25. lis 2012
@kami77 jé, moc děkuji 🙂 Teď už to musí vyjít.
aneta34
25. lis 2012
@liska06 ju, kdybys to natahla o den a rodila 16.5 tak by se ti prcek narodil ve stejny den jako ja 😃 budu drzet palecky,tak informuj jak to probiha... moc vam to preju ze srdce
liska06
26. lis 2012
@aneta34 Uvidíme Anetko 🙂 , jinak děkujem dostali jsme další šanci, tak si toho vážíme. Jo zítra jdu na kontrolu, ale nejspíš mi utz dělat nebude a jen mě prohlédne, bude mi sestra brát krev..naposledy jsem měla horší jaterní testy. Tak beru vitamíny.
verka_motylek
18. pro 2012
@11gabi11 Gabi my jsme se všechny přesunuly do soukromé diskuse, písni @nae ať tě tam přidá 😉 já už dávám dopol ovoce a odpol kaši🙂 všeho sní tak cca 60g. noci se nám teda spíš zhoršily - budí se tak 5x |-| usíná tak mezi půl 7-7 pozdějc to prostě nejde... a plazí tak týden a půl🙂
verka_motylek
18. pro 2012
@liska06 já jsem tak šťastná z toho, že vám to tak hezky vyšlo! určitě už teď bude vše ok! Zítra písni až se dozvíte co to je🙂 jsem děsně zvědavá!!!
liska06
18. pro 2012
@verka_motylek ahojky Motýlku x-) , moc děkujem. Také máme moc, moc velkou radost. Dnes byla kontrola a opět jsem ustydlá tak mi zase nacpal nějaké čípky na noc :-p ble. A jinak prý vše drží jak má 😃 . Zítra dám vědět vím že budu z toho hotová tak i tak, je mi vlastně podstatně jedno co to bude. Hlavně ať je to mimíško zdravé a krásné. Tyhle vánoce budou tak krásné. Moc se těšíme. Už jsem si koupila nějaké věcičky tady z koníčka od tetiček. Ale moc toho nemám, kdyby to byla holčička tak fakt nevím, kde si třeba nějaké věci půjčit. Protože máme převážně věci na kloučka 🙂 .
11gabi11
18. pro 2012
@verka_motylek ahojda já jsem si říkala kde všechny jste. Tak u nas se noci taky zhoršili dřív se budila tak dvakrát a ted právě i 4-5x nevím čím to může být. 😞 .Myslela jsem si že to je tím že mi nechce vubec jíst normální jídlo jenom mléko ode mě a má hlad, ale asi to tím nebude. Snažím se ji dávat taky kaši a ovoce ale sní tak tři čtyři lžičky a pak to plive.Tak jsem zvědavá jestli se to naučí. A to usínání je u nás to samé jak se změnil čas tak chodí spinkat okolo šesté max. půl sedmé déle to nevydrží. A tím pádem vstáváme v sest ráno.
liska06
20. pro 2012
@nae
@verka_motylek
@aneta34
@kami77
Ahoj holky 🙂 , tak včerejší utz dopadl moc dobře. Miminko je v pořádku a dr. nás pochválil že děláme zdravá krásná miminka 😃. Miminko váží 252g a měří 25cm. No a to pohlaví je záhada pač mimčo mělo nožičky do tureckého sedu a hlavně leželo napříč v mé pánvy :-p. Honzík byl trošičku zklamaný že neví co tam je, pač si pořád stojí za tím že udělal hočičku x-) . Mě je to fuk a asi se nechám překvapit pokud se dr. nebo manžel neprokecne 😉 . Pozdravujte vaše zlatíčka doma ♥♥
verka_motylek
20. pro 2012
@listicka06 teda tak to je super, že je vše OK!!! Jsem moc ráda! To jsi dobrá jestli to vydržíš 😃 já bych to nedala! 🙂 užívej si těhulkování!!!
aneta34
20. pro 2012
@liska06 to je moc dobre, hrozne moc vam drzim palecky. Můj miláček říkával taky, že mu je jedno co to bude, protože holčička bude jako panenka a chlapeček bude mít večně odreny kolena 😃 nakonec mame holčičku s vecne odrenyma kolenama a chlapečkem v těle 😃 mam radost za vas... ze srdce přeji aby bylo vse ok a mohli jste se radovat z kazdeho dne s vasim drobeckem
liska06
20. pro 2012
@verka_motylek No uvidíme, ale děkuji Motýlku x-)
@aneta34 krásně jsi to napsala 😉 :-o , moc děkujem 🙂
kami77
23. pro 2012
@liska06 Moooc drzim palce,at vse dotahnete do zdarneho konce...A hlavne na tom,jestli to bude holcicka,nebo chlapecek nezalezi,jen aby byli zdryvi je to nejdulezitejsi.
Krasne Vanoce!
aneta34
29. pro 2012
verka_motylek
30. pro 2012
@aneta34 Anet krásné PFko:-)

Začni psát odpověď...

Odešli