• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@liska06 teda kočko, moc moc gratuluji jsem stastna, drzim moc palecky, hodne stesti, at je mimi uuuuplne zdrave a at mas moc moc radosti v zivote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. lis 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Ahojky :slight_smile:, mockrát děkuji Anetko.
22. lis 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 vubec nemas za co,uz vite co to bude, jsi ok? je vse ok? kdy mas termin???
24. lis 2012 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vše ok, termín mám 15.5.2013 :slight_smile: a pohlaví ještě neznáme.
24. lis 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Drzim moc palce,at jde vse podle planu a Ty drzis v naruci zdrave,usmevave miminko - to nej,co nas v zivote muze potkat.
25. lis 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kami77 jé, moc děkuji :slight_smile: Teď už to musí vyjít.
25. lis 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 ju, kdybys to natahla o den a rodila 16.5 tak by se ti prcek narodil ve stejny den jako ja :D budu drzet palecky,tak informuj jak to probiha... moc vam to preju ze srdce
26. lis 2012 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta34 Uvidíme Anetko :slight_smile: , jinak děkujem dostali jsme další šanci, tak si toho vážíme. Jo zítra jdu na kontrolu, ale nejspíš mi utz dělat nebude a jen mě prohlédne, bude mi sestra brát krev..naposledy jsem měla horší jaterní testy. Tak beru vitamíny.
26. lis 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@11gabi11 Gabi my jsme se všechny přesunuly do soukromé diskuse, písni @nae ať tě tam přidá :wink: já už dávám dopol ovoce a odpol kaši:slight_smile: všeho sní tak cca 60g. noci se nám teda spíš zhoršily - budí se tak 5x :pensive: usíná tak mezi půl 7-7 pozdějc to prostě nejde... a plazí tak týden a půl:slight_smile:
18. pro 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 já jsem tak šťastná z toho, že vám to tak hezky vyšlo! určitě už teď bude vše ok! Zítra písni až se dozvíte co to je:slight_smile: jsem děsně zvědavá!!!
18. pro 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ahojky Motýlku :dizzy_face: , moc děkujem. Také máme moc, moc velkou radost. Dnes byla kontrola a opět jsem ustydlá tak mi zase nacpal nějaké čípky na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble. A jinak prý vše drží jak má :grinning: . Zítra dám vědět vím že budu z toho hotová tak i tak, je mi vlastně podstatně jedno co to bude. Hlavně ať je to mimíško zdravé a krásné. Tyhle vánoce budou tak krásné. Moc se těšíme. Už jsem si koupila nějaké věcičky tady z koníčka od tetiček. Ale moc toho nemám, kdyby to byla holčička tak fakt nevím, kde si třeba nějaké věci půjčit. Protože máme převážně věci na kloučka :slight_smile: .
18. pro 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek ahojda já jsem si říkala kde všechny jste. Tak u nas se noci taky zhoršili dřív se budila tak dvakrát a ted právě i 4-5x nevím čím to může být. :frowning2: .Myslela jsem si že to je tím že mi nechce vubec jíst normální jídlo jenom mléko ode mě a má hlad, ale asi to tím nebude. Snažím se ji dávat taky kaši a ovoce ale sní tak tři čtyři lžičky a pak to plive.Tak jsem zvědavá jestli se to naučí. A to usínání je u nás to samé jak se změnil čas tak chodí spinkat okolo šesté max. půl sedmé déle to nevydrží. A tím pádem vstáváme v sest ráno.
18. pro 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nae
@verka_motylek
@aneta34
@kami77
Ahoj holky :slight_smile: , tak včerejší utz dopadl moc dobře. Miminko je v pořádku a dr. nás pochválil že děláme zdravá krásná miminka :grinning:. Miminko váží 252g a měří 25cm. No a to pohlaví je záhada pač mimčo mělo nožičky do tureckého sedu a hlavně leželo napříč v mé pánvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Honzík byl trošičku zklamaný že neví co tam je, pač si pořád stojí za tím že udělal hočičku :dizzy_face: . Mě je to fuk a asi se nechám překvapit pokud se dr. nebo manžel neprokecne :wink: . Pozdravujte vaše zlatíčka doma :hearts::hearts:
20. pro 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@listicka06 teda tak to je super, že je vše OK!!! Jsem moc ráda! To jsi dobrá jestli to vydržíš :grinning: já bych to nedala! :slight_smile: užívej si těhulkování!!!
20. pro 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 to je moc dobre, hrozne moc vam drzim palecky. Můj miláček říkával taky, že mu je jedno co to bude, protože holčička bude jako panenka a chlapeček bude mít večně odreny kolena :D nakonec mame holčičku s vecne odrenyma kolenama a chlapečkem v těle :D mam radost za vas... ze srdce přeji aby bylo vse ok a mohli jste se radovat z kazdeho dne s vasim drobeckem
20. pro 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verka_motylek No uvidíme, ale děkuji Motýlku :dizzy_face:
@aneta34 krásně jsi to napsala :wink: :astonished: , moc děkujem :slight_smile:
20. pro 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@liska06 Moooc drzim palce,at vse dotahnete do zdarneho konce...A hlavne na tom,jestli to bude holcicka,nebo chlapecek nezalezi,jen aby byli zdryvi je to nejdulezitejsi.
Krasne Vanoce!
23. pro 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. pro 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aneta34 Anet krásné PFko:slight_smile:
30. pro 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek