• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@jituska86 tak to je psycho :D :grinning: :grinning:
1. zář 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 a to mas uplne novy nebo uz jety??? docela hezkej, posli kdyztak link na web kde jsi kupovala jukla bych na parametry, holky v kocarech ja jsem uplna pannnaaaaaa - vubec netusim co od nej chtit a ocekavat, hlavne musi byt krasnej, vlest se mi do auta, lehkej , otaceci kola a prostorner aby se nam tam ten prcek pres zimu, kdy jeste nebude chodit porad vlezl.....
1. zář 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt takze hned zitra na kontrolu, aspon ze testy sili, uvidis, co ti reknou zitra, budou zase asi nabirat krev, co? tak snad jsi klidnejsi :slight_smile:
1. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle na vzdelani se v kocarech mas jeste osm mesicu, to je casu :grinning:
1. zář 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt tak hlavneze ti to dopadlo aspon takto , ja mela HCG 190 11 den po KET, takze jakoby 16 DPO ovulaci, takze pokud ti to plus minus par dnu vychazi tak je to dobry, nekomu roste HCG pomaleji, ted vydrezt do ultrazvuku, v tomto my po IVF mame uz vyhodu - ze na to spineni a zahnizdeni dostavame leky rovnou, takze takove spineni by nas potkat nemelo, urcite bych taky stresovala - to nejde byt moc v klidu
1. zář 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka no vsak ja to hodla studovat peclive - vse si to osahat v obchodech, vyzkoumat - zatim jsem presvedcena ze budu chtit 3 kombinaci i se sedackou do auta, ale mozna zmenim nazor, kdovi
1. zář 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka nez se clovek nadehne a dokud ma penzky tak sem ho koupila pak mozna pujdu na rizikas a penizku uz bude malo...tak proto
1. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt je super.
1. zář 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak dnes již jsem 23DC.
Ráno jsem měla trošku růžový papír, a ted jsem byla znovu na wc a nic, že by šlo o uhnizdování????

:confused:
@cuddle no prave ze mi to moc nevychazi, ale treba jsem mela ovu pozdeji, ja nemam vubec prehled. Ale prilozim vam tady testy. Ten posledni jsem si delala vcera v 11 dopoledne, a ten prednim je akorat o den drive rano ... takze carka jakz takz sili ne? .. ja myslim ze to nepribyva nejak moc pomalu
ale je pravda ze ten posledni je vyfoceny cerstvy, ty ostatni jsou uz vybledleeeee
1. zář 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. zář 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt zkus to uplne rano prvni rani moc ale po pravde ja sem si ho delala tyden po vynechani a nemela sem ho taky tak silni ale mas je krasne videt..tak gratuluji mamco jen at je ted vse v poradku
1. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ty testy vypadaji fakt dobre ...
1. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jite nekdo naky vitaminy?? ja listovku a rybi tuk...fuj
1. zář 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ano mozna jsi mela ovulaci pozdeji, nebo se vajicko oplodnilo az na uplny zaver - carka je silnejsi , a kdyz porovnas pak obden, tak urcite bude
1. zář 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no ty prvni tri jsou obden ... a je to citlivost 10 .... Ale ten posledni je asi po 27 hodinach od toho tretiho .... no uvidime, zitra testim znovu a jdu na tu kontrolu :slight_smile: .. je to testovaci manie. No snad jsem proste mela jen ovu pozdeji, nbo se to oplodnovalo dlouho .. kurna, a ja si myslela, kdovi jak to nemam pod kontrolou :D ...
1. zář 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem si koupila Centrum Materna .... tam je i listovka a vsechno ostatni ...
1. zář 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka ja ted premyslim o tom femibionu ale tu listovku ma mjeste na 16dni a je to ta nejsilnejsi ale neco sem snad o nicetla ze ji telo neumi pouzit tak ji vylouci tak ja nevim
1. zář 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 ja zadne vitaminy - jen mam utrogestan ten zavadim - jinak jsem si rikala, ze se moc umelyma vitamina cpat nechcu, vetsinou od toho uz ted odrazuji, ze po tom hrozne byly velka mimina - chci se ted spolehnout na lokalni ovoce a zeleninu a vyvazenou stravu - i kdyz kdovi jestli mi bude spatne , tak budu rada, ze si koupim nejaky nutridrink na doplneni vyzivy
1. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no to me prave spatne je takze ja jdilo nemuzu ani moc videt co sem tehoptna tak ani nejim maso nemam chut tak se rika ze to prej bude holka tak si zitra musim koupit aspon kure a udelat kure. Jinak tomu jidlu fakt moc nedam.....ale pritel furt at jim a tak ale kdyz clovek nemuze tak jak to ma udelat....ale tak na druhou stranu si zase rikam ze vim ze tam mico je.....
1. zář 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 zkus ty nutridrinky, je to k dostani v lekarne a je to vyzivne a energiticke a obsahuje to hooodne minaralu, vitaminu atd.
1. zář 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 kočár jo :grinning: :grinning: :grinning: tak to je hustý :grinning: :grinning: :grinning:
@skirt krásný čárky.
holky,já jdu zítra ráno k doktorovi,tak na mě myslete :wink:
1. zář 2011 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka ja takyyyy jdu :slight_smile: .. no uz aby to bylo :slight_smile: .. a ty jdes pokolikate? :slight_smile:
1. zář 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt já jdu po třetí :slight_smile: poprvé jak nebylo nic vidět,před dvěma týdny byla bublinka(v albu) no a teď už by měla být malinká fazolka a srdíčko(toho se bojím nejvíc,aby srdíčko bylo :unamused: )taky se nemůžu dočkat,jen přežít odpoledne,uspak večer buřtíčka a už to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty jdeš na co?jestli už vykoukne?
1. zář 2011 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka no ja vlastne ani nevim. Byla jsem vcera a doktor rikal v patek na kontrolu. Ale tak doufam ze uz bude neco videt,protoze to je deeeees furt tak cekat :(
1. zář 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt (nechci pořád psát,to bylo když jsem čekala první :confounded: :grinning: ale je to moje jediná zkušenost)takže u martího jsem taky neměla v děloze nic vidět,vzali mi hcg a bylo tuším 147 a dr říkal,že na utz nemůže nic být vidět,že je to vidět snad až nad 1000jednotek.uběhl víkend,hcg vzrostlo a v pondělí martě normálně vykouknul :sunglasses: takže dej mimínkovi čas :wink:
1. zář 2011 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka az nad 1000? tak jako? ..jááááj, tak to asi nepujde jeste dlouho videt ne? kuuuuurna :( ..
1. zář 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka ale je pravda, ze muj dr mi rikal ze ma nejaky super ultrazvuk premierove tridy :D .. tak treba tam tu bublu najde :D
1. zář 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mozna blba otazka, ale nejsem v tom nijak zbehla, jak to je s tema jednotkama? nejcitlivejsi testy jsou od 10 mUi/ml, tedy od dosazeni hcg 10 jsou pozitivni ... jestlize ma nekdo kolem 150, jaktoze ten test jeste neni uplne jasny a je ta testovaci carka slabsi?
1. zář 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek