• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@betynka 10 test je nejcitlivejsi - takze ten ti ukaze carku kdyz prekrocich HCG 10 ( teoreticky - v moci je to samo slabsi nez v krvi - takze v krvi uz muzes mit vic ) a samo nekdo kdo ma vyssi HCG tak u nej muzou delat duchy i kdyz tehu neni, jinak 25 je pak a cim vyssi tak tim pozdeji carka naskoci - musis mit vyssi hladinu HCG aby byl test pozitivni, to je byt dele tehotna
1. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ahoj koukala sme na tve testy taky mi to prislo ze mi to pomalu bribyva ale kdyz to zkusis druhy den po te posledni tak ji budes mit uplnou tak jako ja:slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka ja mam testy s citlivosti 10, a podle vcerejsich testu HCG 158, a carka je takova jaka je (viz foto vyse) .. ale ten test je delanej pred tim odberem asi dve hodiny .. zitra sem hodim cerstvy :slight_smile: .. HCG by melo byt uz o dost vyssi :slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle diky, teoreticky to chapu, spis mi neslo do hlavy to, ze skirt mela uz 150 a pritom test jeste nebyl jasnej ... ale rozhodujici je asi to, jak pises - ze v moci je to slabsi nez v krvi, to vysvetluje to, co jsem mela na mysli :slight_smile:)
1. zář 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt neboj ten skok z 150 na 1000 je velmi rychly, par dnu....
navic kdyz kouknes na ty normy - jakoze rozpeti, tak tam je fakt velka tolerance, tzn, nekdo v 5tt muze mit 450 a jina 160 a porad jsou natom stejne...

http://www.womenzone.cz/encyklopedie/hladina-hcg
1. zář 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma fakt myslis? holky ja jsem z toho stejne furt uplne nervozni, ze se to nezveda dost rychle ... nevite jakou hodnotu HCG uz zachyti utz?

@betynka no 150 je dost malo ... ono to pak jde do deseti tisicu ne? :slight_smile: ..
1. zář 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt jeste viz clanek

ěhotenský hormon je produkován v těhotenství a lze jej v krvi zjistit zhruba 12 dní po ovulaci. Při normálním těhotenství jeho hladina roste, a to tak, že se každé 2-3 dny zhruba zdvojnásobí. Růst trvá až do konce třetího trimestru a pak hladina postupně klesá až do porodu.
Za negativní hodnoty je považována hodnota méně než 5 IU/l (mezinárodních jednotek). Zhrub v době očekávaných menses se pohybuje hladina těhotenského hormonu okolo 50 - 500.
1. zář 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ja si test delala ve ctvrtek 26.8 carka nebyla vubec videt jako byla pod lupou jak se rika apak sme si delala test v patek den po tom a kdyz test uchl byly tam slabounke carky pak jsme to zkusla v sobotu uplne krasna carka a pro kontrolu v pondeli a byla jak z knizky takze tak taky to trvalo skoro cely tyden nez se potvora zbarvila:slight_smile: ale je tam a vcera sem byla na gynde se obednat a napsala mi listek na sono na 9.9 ze uz tam pry neco videt bude a pak mma prijit s vysledkama za dr. muj dr nema sono u sebe musim chodit na druhou stranu budovy do nemocnice.. takze si mylsim ze klido pido si udelej test za 2 dnynejpozdeji a bude to tam:slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tyyyy jo, to je velky rozptyl ... ale stejne ... holky, dokud to neuvidim na ty obrazovce, tak budu porad stresovat .. .
1. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma no ja budu delat zitra, at to teda delam porad co ty dva dny, a taky pujdu pak k te dr.... aleeee moje nervy .. proste. Jako ja vim ze pokazde by ten rozdil mel byt vetsi a vetsi ... aleeeee stejne ... :D
1. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma jo, a ja test prvni delala taky 26.8. ale byl to patek :D
1. zář 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt aha ja se prekoukla:D ja ho delal v patek protoze moje posledni ms byla 31.7 a 25 jsme to mela dostat ale uz takovy ten pocit co byl ve mne ze se to konecne povedlo ze sme to zkusila:slight_smile: a byla tam siceneviditelna ale byla a taky sme z toho byla na nervy i kdyz moje druhy tehuleni ale u prvniho prdolky se mi dve carky ukazaly hned:slight_smile: takze nbeuj vse bude v pohode:slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma achjo, to doufam .. musim se na ty tvoje carky jeste podivat .. mas je tady ne? ... protoze me fakt prijdou slaby ... a kor kdyz pak uschnou
1. zář 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma ty vááádo, ty mas fakt uz dalnice :( ... ja vim ze se to nema srovnavat .. ale i tak .. ten posledni mas jakou citlivost? taky 10?
1. zář 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt jejda jejda to vubec nevim ale ty prvni nahore kde nejsou videt carky je citlivost 20mLU/ml nejaky best -2 test a ten druhy kde sou ty dalnice to vubec netusim nemam uz od toho krabicku ale byl to mamavit test tehotensky ted soufam ze sem to dobre napsala:slight_smile:
1. zář 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma no tak presne ty druhy si delam taky ..... kurna ja chci taky dalnice. Kdy sis ho delala ten posledni? ty dalnice? :D
1. zář 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
29.8 v pondela:slight_smile:
1. zář 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma tak tos me moc nepotesila :D .. no snad to budu mit ok .. pry to byva hodne ruzne
1. zář 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt chtela jsem napsat, ze taky pouzivam tyto ale nesel konik a pak sem vytuhla
jinak muzes kouknout ja to dnes porovnala obden, 1, 3, 5ty den testu - a 2 den jsem mela krev a HCG 196 - tak treba ti to pomuze, ze to je dobry , dulezity je aby to HCG rostlo pomerove jak ma, ne uplne jeho absolutni hodnota u kazdeho je to jinak
1. zář 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle no ja myslim, ze me to tak rychle neroste ... ale uvidime zitra no :( ...
1. zář 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt neboj bude to v poradku urcite:slight_smile:
1. zář 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma snad jo .. ale to cekani je mučící :(
1. zář 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ja vim zkus se rozptylit necim jinym treba uklidem domacnosti:D umyvani oken a tak podobe me to vzdy pomaha:D
A budu na tebe myslet a drzet pesti pak mi dej vedet jak ses na tom:slight_smile:
1. zář 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma holky, tak je to v dupe. Dnesni test je slaby jako caaj, je jasne ze HCG klesa ... :( .. za hodinu jedu k dr, tak uvidim, ale je to temer jasne.
2. zář 2011 v 05:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ahoj no tak uvidis co ti rekne dr:( drzimpalce:(
2. zář 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma umyvani oken, tak to nam rikali teda ze toto je nejhorsi na zacatku tehu - zvedat ruce nad hlavu, stoupat si na spicky atd. a samo na konci je to taky spatny - do oken bych se asi nepoustela....
2. zář 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle podle me to jsou povery ja na zacatku prvniho tehu delala vsecko a na konmci a nic mi nebylo:D
2. zář 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma tak samo je to jine kdyz jsi fit a v pohode a kdyz spinis a mas nerviky, tak tomu okna asi nepomuzou a pokud to ditko mas vymodlene jako je to u nas tak si taky opatrnejsi - navic ty jsi mladunka, ja mam skoro o 10 let vic a holt starsi kosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek