• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@cuddle ja si myslim ze to tim neni nejlepisi je v tehuleni nebyt uplne opatrna a bat se v seho cim vice ses v klidu tak je i to tehuleni vim o cem mluvim:slight_smile: taky sme v tehuleni byla 3x v nemocnici a polezela si tam par dnu ale kdyz sme si to pak tak moc nebrala tak to byla pohoda a zadne stresy tomu nepomuzou:slight_smile:
2. zář 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma ahojte, tak jsem v praci. Doktorka se na me divala smutnyma ocima a temer mi sdelila, ze at je to to nebo to, tak stejne to bude spatne. HCG hodnota je mala, spinim, a vcera jsem mela teplotu 38, ale to rikala ze asi souvisi s mym bolavym krkem. ... clovek si tak rika, ze neni proc chmurit, hlavne ze to vubec jde,a podari se jindy. Mam toho nejlepsiho muze na svete, a to jsem uz ani nedoufala, ze nezustanu sama. Proste to nemuze jit vsechno hned ..
2. zář 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt to je mi lito tak verim a drzim palecky at se povede priste
2. zář 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt ahoj bobku tak to je mi moc lito:( budu drzet palecky na predpriste a budu na tebe myslet aby se co nejdrive zadarilo:slight_smile: a jinak sme si vsimla ze si z havirova ja sme z Horni Suche teda ja tam vyrostla a bydlela tam jeste pred 3 roky nadale tam jezdim za nasima tak se drz:slight_smile: aspon neco malo mame spolecneho:slight_smile:
2. zář 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dilemma diky holky .. ja vim ze se nic nedeje .. ze to zaziva spoustu holek, ale ono to proste nejde zadrzet .. asi to delaj ty hormony. Hlavne kdyby to byl "jen" potrat, bylo by to uplne skvele ... :(
2. zář 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt Drž se, holka. Určitě se to brzo povede zase a bude se tě to držet jako klíště :wink:
2. zář 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skirt to je mi líto :frowning2: ale jak píšeš,hlavně že to jde.
2. zář 2011 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já teda dneska byla na kontrole,jsem 7+0 srdíčko ťuká a mimi hezky vyrostlo.TP stále 22,4 12 :slight_smile:
2. zář 2011 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohla bych se k Vám přidat? Čekáme první miminko a jsem v 6tt+4 po dlouhém snažení kdy miminko máme z IVF oplodnění.
2. zář 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se znovu hlásím. Úterní ultrazvuk dopadl výborně. Embryjko mělo na konci 6. týdne (5tt+6) 4 mm a už mu bilo srdíčko:slight_smile:
2. zář 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem Moc gratuluji!
2. zář 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sylvka To je super, kolik už měří? Já budu mít další kontrolu 7tt+1, tak jsem moc zvědavá, o kolik vyroste...
2. zář 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 děkuji, já tobě také :wink: , koukám máme skoro stejné datum porodu. My měříme 5,7 mm :slight_smile: .
2. zář 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem To je krása! My už jsme možná mezitím taky poporostli:slight_smile: V Těhotenském kalendáři píšou, že na konci 6. týdne je to cca 4-6 mm, na konci 7. týdne už cca 11 mm (8. - 16 mm, 9. - 26 mm). To je docela úprk!
2. zář 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 jjj taky jsem to četla a kde jsi našla ten těhu kalendář? Já koukám na http://www.maminkam.cz/7-tyden-tehotenstvi. Je to docela hustý, kdy máš další UTZ? Já 13.9.2011 a myslím, že už by to mělo být krásně viditelné mimi - fakt rychle rostou!
2. zář 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem Je to taková žlutá knížka od Annette Noldenové. Těhotenský kalendář. Průvoce nejnapínavějším životním obdobím ženy týden po týdnu. Příští ultrazvuk mám 8.9., to už budeme 7tt+1.
2. zář 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem Ten odkaz je super - díky!
2. zář 2011 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 jééé nemáš zač :wink: snad se tu bude hodit více holkám :slight_smile: . Tu knížečku neznám, ale asi to bude dobré!!!
2. zář 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si budeme vzájemně držet palce, hrozně se teď bojím, zaučuji v práci novou holčinu a těhotenství zatím tajím a ona přišla s tím, že má angínu! Jsem z toho na mrtvici a nevím jestli si to namlouvám, ale asi mě začíná bolet v krku, tak se dnes proplachuji čajem horem - dolem!
2. zář 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky gratuluji :slight_smile:

mě konečně praskla cysta na vaječníku - a takové kruté bolesti bych už nechtěla zažít , myslím, že porod bude snažší - málem jsem skončila ve špitále :-/

jinak my měli v úterý 5,6 mm, srdíčko na nás bliká o sto šest :grinning:
2. zář 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ahojky, gratuluji jste velcí jako my :slight_smile: . Ty jsi měla v těhotenství cystu????? Já jí také měla a také mě hrozně bolela tak moc dobře vím, co jsi zažila :confounded:
2. zář 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem měla - velikost 6cm, nejhorší bylo to, že jsem se bála toho, co se děje. s přítelem jsme se milovali a vše bylo v pohodě, ale po styku jsem z ničeho nic dostala kruté bolesti jdoucí od vaječníků do břišních svalů k žaludku a začala jsem zvracet, nebyla jsem schopna se postavit, položit se, jen jsem se kroutila neschopna ničeho.Přítel mi pomáhla jak se dalo, ale vzhledem k tomu, ež to neustupovalo, tak říkal jdeme na pohotovost, tak jsem jim řekla, že jsem měla cystu, zda to nemůže být od toho. a dr. mi řekl, že mimminko je v pořádku - nádherně na nás bliká - to jsem se rozbrečela :grinning:, ale na cystu se ani nepodíval, tak jsem šla druhý den ke svému dr., a ten mi řekl, že mi zkolabovala cysta a že to bylo ono a že je moc rád, jinak by mi ji musel píchat :pensive:

tak jsem ráda, že je vše o.k. , mimi taky, a jak krásně zlobí - jednou mě bolí hlava, prsa permanentně, večerní nevolnosti - nevím kdo vymyslel název ranní nevolnost :grinning: :grinning: ale jsem mooc šťastná
2. zář 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no to jsi si tedy pěkně užila!!!!! Já tedy tenkrát měla velké bolesti, ale nebyla jsem k tomu těhotná! Ještě, že to u tebe takhle dobře dopadlo!

Jinak úplně ti závidím tvé nevolnosti - mě není nic! A to doslova! Až mě to děsí a raději bych měla nějaké příznaky a věděla, že tam mimouš je, ale takhle se pořád bojím, že zmizí!
2. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem Tak to jsou nervy s tou angínou:frowning2: Myslím si ale, že horší by byla chřipka. Já jsem zatím doma na neschopence, ale ráda bych brzy zase začala pracovat. Jenže to pak člověk opravdu neví, co kde může chytnout, jakmile začne chřipková sezóna. Snad už se do té doby ale úspěšně přesuneme do druhého trimestru.
2. zář 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 snažím se zatím nepanikařit a kloktám slanou vodu a hodně piju tak snad to bude OK. Jinak já zatím do práce chodím, ale mám v plánu od září být doma. Po příštím UTZ to v práci chci oznámit a dojedu měsíc a balím to! Na mimi jsem čekala fakt dlouho a dalo to hodně práce a snažení a raději zůstanu doma, právě na podzim se bojím těch chřipek apod.
2. zář 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem no dr. mi řekl, že ta cysta je prostá - jednostěnná a že je v těhu normální, že tam je, pak je to jen otázka času, kdy zmizí či praskne v mém případě

jinak s tou angínou a chřipkama -toho se docela děsím - všichni kolem chrchlají na ostatní - až teď mi dochází, jak moc bych si měla dávat pozor - ale my to zvládneme jsme všichni bojovníčci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jinak - můj přítel dnes oznamuje rodičům, že budou prarodiče, tak jsem nervózní i za něj, ale tak příjemně :slight_smile:

jinak holky, jak jsou na tom vaše bříška?? máte je taky tak nafouklá?? já mám pocit, že jsem tak v pátém měsíci :grinning: v kalhotech nenosím žádný pásek - nějak se prostorově tvaruju :grinning:
2. zář 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy tak hlavně, že to dobře dopadlo a je to už OK

No překvapuje mne kolik lidí chrchlá, normálně to člověk vůbec nevnímá, ale teď šílím když holky přijdou jak jim je blbě apod.

Bříška? No u mě je to těžké posoudit, tím, že jsem po IVF a dlabu spoustu léků - hormonů tak se mi břicho zvětšilo už před odběrem vajček a tak nějak mi to už zůstalo :confused: takže jsem teď bumbrdlíček nafouklej a začínám to těžce maskovat :sweat_smile:
2. zář 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem tak to jsme na tom stejně - maskování už skoro nezabírá - hlavně, když se ještě najím :grinning:
jo hormony, ty dokážou divy :slight_smile:
2. zář 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy myslím, že brzy mě bude vše tlačit a obávám se, že na konci září budu mít problém s džínami, neboť mám vše na tělo :sweat_smile:
2. zář 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem já hodně zhubla před těhu díky psych. problémům, ale teď mám kalhoty už na těsno :slight_smile:
má sestra mi nabalila již tašky s těhu oblečením a to jsem se jí předtím strašně smála, že je ještě brzo. ona sama přibrala 23 kg, má mamka s námi tenkrtá taky kolem 20 - takže je mi jasné, že mě to taky nemine :grinning:
2. zář 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek