• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@megy jjj kámoška už mi také balí tašku věcí :grinning: , ale nechci, aby to přineslo smůlu takže dokud to půjde bude to u ní!!!!! Jinak já budu vorvaň a je mi to jedno!!!!! Hlavně ať je mimi zdravé!
2. zář 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem tak to máme stejný názor - mě je to taky jedno, hlavně, ať je vše, tak jak má být :slight_smile:,

věci pro mimi jsem segruš zakázala - ale ty věci na mě se šiknou :grinning:
2. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se pořád hrozně bojím a asi tomu neuvěřím dokud nebudu mít v ruce těhu-knžku! Baštím listovku - Femibion a doufám, že už to bude v pořádku. Asi nevydržím do té další kontroly, už chci zas vidět svého broučka!!!!!!!!!.
2. zář 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem taky baštím listovku. jiné vitamínky - komplexní nemůžu - jsem z nich většinou nemocná :sweat_smile: musím se přiznat, že kdybych mohla, tak jsem pod ultrazvukem denně :grinning: jdu na kontrolu až tak za 14 dní.

myslím, že kdybychom něměly strach, tak je něco v nepořádku - taky se moc bojím, je to první těhu.
2. zář 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy tak to cítím stejně!!!!!!! Taky bych se na něj pořád dívala. No já jdu na kontrolu 13.9. a už se nemůžu dočkat - snad bude vše OK.

Co u tebe, tvé okolí, rodina a přátelé už to ví, všichni?
2. zář 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pripomnely jste mi, ze bych si mela dat vitaminy :grinning:
2. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka ahoj, to je dobře :grinning: . Kdy máš termín porodu betynko?
2. zář 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem no u mě to ví smozřejmě přítel :grinning:, pak sestra a švagr a nakonec mamka :slight_smile: - mamka sis myslela, že je těhu segruš a pak to tak nějak přijala na mlj vkus chladně. moje segra byla nadšená a švagr , že je to super. přítel mi řekl po oznámení - tak pojď mamčo, jdeme nakupovat :grinning:

no a asi teď před půl hodinou se to dověděla rodina přítele a prý mamka to vzala sportovně a jeho sestru prý málem trefilo :grinning:

a co u tebe??
2. zář 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka jo vitamíny jsou důležité - pro mě je i důležitější euthyrox na štítnou žlázu.

2. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem podle posledni MS by to melo byt presne na prelomu dubna/kvetna, v pondeli jdu na prvni ultrazvuk, tak podle toho uvidim... taky doufam, ze bude vsechno v pohode, co jineho cloveku zbyva nez doufat, ze :slight_smile: to bych mela byt 6+0, tak by teoreticky uz mohlo byt videt i srdicko...
2. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no tak to urcite, stitna zlaza neni zadna sranda!
2. zář 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka srdíčko by mohlo být určitě vidět :slight_smile: u mého dr. sice neměl kvalitní ultrazvuk, ale zachytil srdeční pól poměrně brzo
2. zář 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy u nás zatím jen nejbližší přátelé tj asi 5 lidí a mamince to oznámím asi zítra, tchýně a tchán to vědí. Širšímu okolí to řeknu až po tom příštím UTZ. Co NT creaning holky, půjdete? Já určitě jo!
2. zář 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka skvělý! Užij si to! Určitě tam už bude! Kdy jsi měla poslední MS? Já měla 17.7. a vychází mi TP na 26.4.2012
2. zář 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem no na screaning půjdu, jak mě pošle dr. - on si mě až moc hlídá a já jsem moc ráda, že je takový - já určitě půjdu taky
2. zář 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem máme úplně stejný datum poslední MS :grinning: :grinning: a podle uz bych měla mít termín 22.4.- 28.4
2. zář 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy já to hodila jen na internetu na těhotenskou kalkulačku a vyplivlo mi to tohle datum - doktor se k termínu porodu zatím nevyjdařoval :slight_smile: , ale v těhu knížce už to bude :grinning: tak uvidíme jak to páni doktoři spočítají!
2. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja na NT screening urcite pujdu... pokud to tedy dobre bude pokracovat :slight_smile: zatim tomu fakt vubec nemuzu uverit...

posledni MS jsem mela 25.7., takze mi to vychazi podle klasickych vypoctu na 30.4., ale protoze vim, ze mivam pozdejsi ovulaci, tak si myslim, ze to bude pozdejs... (i kdyz posledni cyklus mi trval jenom 20 dnu!!! to bylo hrozny :slight_smile:)
2. zář 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka ono to je v celku stejně jedno, termín porodu doktoři ještě mnohokrát upraví. Nejprve se řídí MS a pak dle kostí dítěte takže to ve výsledku ještě může být jinak, ale je hezké, že tu jsou další ženské s podobným datem porodu a člověk se může podělit o své pocity, snad jen radosti a ne starosti :grinning:
2. zář 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mějte se hezky, už se půjdu věnovat manželovi a připojím se zítra večer pa dobrou noc :wink:
2. zář 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tak, v podstate je to dulezity takhle na zacatku trosku vedet, aby clovek nebyl vyplasenej, kdyz mu clovek rekne, ze je embryo o tyden mladsi ... a pozdejs uz je to o neco lepsi :slight_smile:
@sem kdyz pises, ze bylo uspesne IVF, jak dlouho to cele trvalo? jakoze od zacatku snazeni ...
2. zář 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já vám tak závidím, že už máte ko za sebou nebo v dohledné době. Moje dr má jako naschvál dovolenou, tak musím ještě celý příští týden čekat a pak doufám, že mě vezme hned v pondělí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak u nás to ví jen naši rodiče a sourozenci, plus švagrova přítelkyně. Po kontrole se to asi už roznese... No a screening asi odmítnu, protože znám spoustu holek, co jim vyšel negativně a nakonec mají zdravé děti, že mi to za ty nervy nestojí. A co jsem četla, že je spolehlivý jen na 60%, to si tipnu i sama :wink: Stejně bych na potrat nešla, tak co :sunglasses:
2. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas to nevi nikdo, jenom pritel a po vcerejsim telefonu i doktor :grinning: kdyby neco, nechci pak nikomu nic vysvetlovat... pokud teda vsechno klapne, tak rodine to reknem za ctrnact dni a ostatnim nejak potom
2. zář 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem :slight_smile:

dnes mě vzbudil krásný pocit na zvracení :slight_smile: volání žádné nebylo, ale dnes je jasné, co si medvíďátko vymyslelo na maminku - blicí den :grinning: jen tak dál

3. zář 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,to mas jen dnes blici den?tak to ti docela zavidim,me je zle a zvracim uz 14DNI pravidelne rano a vecer :frowning2:
@megy
3. zář 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@york no já mívám žaludek na vodě min půl dne, ale celkově asi něco přes týden :grinning: ale nevadí.

dnes polehávám, přítel jel na hory
3. zář 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Jsem dnes 24DC.
Tak dnes ráno jsem lehce špinila asi tak ty 4hodky, a zatím tedy nic, papír čistý, tak že by už uhnizdění? :grinning:
Mrcha to rozhodně nebude, termín je až za týden. Trošku v podbříšku pobolívá a hrozně ty prsa.
Za týden zkusit testík, už by mohlo jít něco vidět :confused:
3. zář 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betynka to je na dlouhé povídání, po roce neúspěšného snažení jsem šla do Pronatalu, tam jsem zkusili 4 IUI (inseminace) - neúspěšně takže došlo na plánované IVF, odběr vajec byl 29.7. a transfer 2 embryjek byl 3.8. a uhnízdilo se jen jedno embryjko - celkově to bylo dost náročné psychicky i fyzicky! Pro tělo je to opravdu velký hormonální záhul! Zachovat si zdravý rozum při tomhle když některé holky musí podstoupit několik pokusů je snad nemožné! Moc všechny ty holčiny obdivuji protože jen málo lidí si umí přestavit jakou bolest ty holky musí snášet když se nedaří ani po IVF!!!
3. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy, york - holky já vám to zvracení fakt závidím!!!!!!!!!!!!!! Já se cítím tak netěhotně, že mě to ve dne i v noci straší!!! Alespoň víte, že tam ty miminka máte a že se těm broučkům asi daří když vám je tak blbě :slight_smile: . Mě fakt není vůbec nic a strašně se bojím zamlklého těhotenství nebo mám strach, že se mimouš přestal vyvíjet apod... když mi není zle.
3. zář 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry ahojky tak to půjdeme tak na stejno! Já jdu v úterý 13.9. To se vůbec nedivím, že se těšíš a až tam přijdeš už uvidíš pořádného mimíska - zas o to hezčí to budeš mít, uvidíš jak mu ťuká srdíčko. Kdy jsi měla poslední MS nebo v kolikátém týdnu jsi? Určitě to bude dobré! Budeme držet palečky a snad nám ten příští týden uteče!!!! Jinak moje MUDr. chce, abych na NT screaning určitě šla - prý je rozhodně lepší než triple testy, které často ukazují falešné výsledky takže poslechnu a půjdu :slight_smile:. Kdyby to náhodou nedopadlo tak stejně ještě odeberou klky z plodové vody a ty už naprosto přesně řeknou vše.
3. zář 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek