• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@nemo1985 prý od uhnízdění desátý den je už test pozitivní tak uvidíš :wink: , sama asi nejlíp poznáš a už jsi zkušená maminka takže když to cítíš, že ano tak to tak asi bude - budeme držet palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem neboj vse bude ok...hlavne musis myslet stale pozitivne!! :slight_smile: to cekani na dalsi kontrolu je nekonecne,me uz se to krati,jdu uz ted v utery na 2.ultrazvuk,krev a tehot.prukaz. :slight_smile: tak se tesim az uvidim zas o chlup vetsi zlaticko.
3. zář 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem Tak to možná půjdem opravdu stejně :dizzy_face: Poslední ms jsem měla 24.7., takže bych měla zítra začínat 7.tt. Jinak se taky cítím docela netěhotně, akorát jsem dneska zjistila, že už mi začíná růst břicho, tak se docela děsím, jak nakonec budu vypadat, když to začíná tak brzo :confused: Manža vyřkl obavu, jestli to nemůžou být dvojčata, tak doufám, že ne :sweat_smile:
@nemo1985 Nemo, může to tak být, ale z vlastní zkušenosti bych ti doporučovala se tak moc nesledovat. Taky jsem se každý měsíc strašně sledovala a každé píchnutí přiřazovala těhotenství. Až ten poslední jsem to nějak vypustila a ono to zrovna vyšlo :sweat_smile: Někdy je prostě lepší to neřešit a pak být příjemně překvapená :wink:
3. zář 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy tak to ja dnes jen zabehla do mesta,udelala obed a zbytek dne prolezela.odpocinek je dulezity!!! :grinning: ja jeste stale chodim do prace,delal servirku v nekuracky kavarne a malinkymu se to znacne nelibi.v praci mam pocit ze umru a doma jsem celkem ok.v utery jdem na kontrolu abudeme mit uz druhy obrazek,moc se tesime.ja prisla totiz na tehu moc brzy.kdyz jsem sla poprve k doktoroj tak si jeste vubec nebyl jisty.
3. zář 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@york já chodím také stále do práce - dělám zdrav. sestru na neeurologické ambulanci - docela záhul na psychiku, ale co jsem zijistila, že jsem těhulka, tak jsou mi ty nálady pac. , kteří po mě řvou tak nějak jedno. dříve bych začala oponovat rázně, ale teď ne ať si řvou, když jim to dělá radost. ale taky se to medvíďátku nelíbí, když jsem z nich tak nějak vnitřně nervní. v poledne po obědě jsem totálně unavená, tak se modlím , ať je konec ambu, ať si můžu na 20 minut dáchnout :grinning:

jinak já šla k dr. taky moc brzo, ale to jen proto, že jsem užívala léky,které se nesmí brát v těhu - takynic neviděl - spíš si nebyl jistý a já se bála, že je to mimoděložní, ale o týden později už vše bylo jasné - vyrostlo tak, že jsem měla již i žloutkový váček :slight_smile: jo, ten pocit je nádherný, když to uvidíš :grinning:
4. zář 2011 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mamky,tak jak je?u mě celkem dobře.nevolnosti jsou pryč :grinning:
4. zář 2011 v 09:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka u mě fajn, ráno jsem snědla 2 chleby - jeden se sýrem a druhý s medem :grinning: mám žaludek sice na vodě, ale zvracení neee :slight_smile:
4. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dnes lehce druhý den špiním trošku.jsem 25DC. Jsem 9den po ovu. Možná zahnízdění? Mrchu byt měla mít až za týden. Jak dlouho se může lehce špinit? děkuji za odpovědi
4. zář 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím!!! Taky u mě už nevolnosti ustupují! Ve středu jdu k MUDrovi na kontrolu, tak se těším na fotečku :slight_smile: Myslela jsem že by manža mohl jet se mnou, ale bohužel mu v ráci v patek oznámili, že ho od středy čeká min. 14 dní ve Francii :(
4. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy je to jsem to zakřikla a je mi teda nic moc :confounded: šla jsem si lehnout s martím a probudila jsem se s pálením žáhy a ještě je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janca.c těším se na fotku,ta už bude pěkná v 10tt :wink:
4. zář 2011 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, už vás nějakou dobu sleduju a doufám, že se k vám budu moct plnohodnotně přidat :wink: U MUDr. jsem už 1x byla, vzala mi krev (OK :wink: ) a na utz byla zatím jen dutinka, tak jdu 13.9. znova a už by mělo být srdíčko.. :dizzy_face: Když jsem byla u dr. tak jsem byla podle ms cca 5+5, ale utz ukazoval 6+0, tak snad to nevadí, že ještě srdíčko nebylo.. Ještě asi počkám na to srdíčko a pak bych se přidala :slight_smile: Přece jen Koník je veřejný, tak kdyby přišla řeč na soukromou diskuzi, tak jsem pro! Ale asi je ještě brzo :slight_smile: Jo a TP dle ms vychází 26.4. :wink: Tak se mějte pěkně a snad 13.9. se budu těšit :sunglasses:
4. zář 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj baby, me neni vubec spatne, je to krasny.... prsa boli na dotek.. takze se uklidnuju :slight_smile: Chodim k nasim na pudu, tam mam ten kasnej muj kocarek proutenej.... predstavuju si, jak bude kraaasne teplo az porodime.. :slight_smile: A jak budeme vozit.. ani nevite, jak moc se tesim.. rodina to jeste nevi - klepne je :grinning: Ale dlouho uz to neututlam, poradne pribiram.... :-/ Uz asi 4kg a to jim normalne... takze jsem pekne na 70kg... :-/ Ale co, mame to v rodine... ja jdu na ko k moji mudr az 11.10... od 12.9-21.9 mam jit na krev a 3.10 na screening... Snad bude vsechno ok...
4. zář 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nemo1985 ahojky, ja spinila 4dny, z toho jednou i s krvi.. tak preju hoooodne stesti :slight_smile:
4. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@megy jezis, ja bych si dala med...... tyyy brdo..
4. zář 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tak teď jsi mi udělala chuť - jdu na meeeed :grinning:

včera jsem snědla celý 5l hrnec zeleninové polévky, dnes skoro 3l hovězí polévky a nic nepřibírám :slight_smile: ale už to vidím jasně - první, co mi řekně chlap po víkendu, když mě neviděl - ty jsi přibrala :grinning: jak já se na něj těším :grinning:

do toho se ještě stěhujeme , na kontrolu mám jít až 21.9, ale jelikož odjíždíme mimo ostravu, tak tam půjdu o týden dřív, to si zítra domluvím :grinning:

jináč jsem dnes žehlila jak ďas s přestávkama na šlofíka :grinning: mě se to tak líbí :grinning: jo a prsa?? konečně to vypadá, že nějaké mám :grinning:
4. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@megy 5l hrnec?? Ty vado, to bych mela hned metrak :grinning: ja ujizdim na bramborovy kasi od vitany z pytliku a na slepici polivce z pytliku.... nemuzu se ji nabazit...
4. zář 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 jj, 5l :grinning: divné, ale moooc dobré
4. zář 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, prave jsem se vratila z pohotovosti - zacala jsem odpoledne nejak spinit - takze nevim :frowning2:
na ultrazvuku byl gestacni vacek, tam kde ma byt, ale zatim maly, ta doktorka rikala, ze tak brzo tam stejne nic nevykouka a mam vyckat, pokud to bude slabe , nebo hnede spineni, pokracovat a v patek si jit normalne do caru jak jsem domluvena, pokud zacnu krvacet silne tak prijit k nim....klidovy rezim a takovy ty zakladni informace kdyz se nic nevi :unamused:
4. zář 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle odpočívat, nohy hore - doufám, že ti něco napsali. špinění může být jen o uhnizďování a jestli je gestační váček, tam kde má být - tak supeer - hýčkat, hladit, odpočívat. Vím, že je nejhorší to čekání. Držím pěstičky :wink:
4. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cuddle vsechno bude dobry, preju hodne stesticka... :slight_smile:
4. zář 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ja mam z Caru 2 leky, takze mi nic nedavala pac rikala, ze to co potrebuju nebo co by mi mohla dat uz beru
ted uz je to hnede....takze dokud nevidim cervenou mam nohy nahore....
4. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle to je dobře, hezky odpočívej :slight_smile:
4. zář 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.. po náročném víkendu jsem zpět... :slight_smile:) zkusím vás dočíst :slight_smile: Co je tu nového??? Mě zítra konečně čeká 1.KO v 6+5tt a doufám že bude srďoch krásně bušit... :slight_smile:
5. zář 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry taky mi pěkně roste bříško... sice to připisuju z části hormonům, ale manža mě taky straší dvojčátkama :D jako na zítřejší utz jsem připravená na všecko.. jen ne na ty dvojčata :D
5. zář 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska1 držím palečky!!!!! a ať si brzy mezi náma :slight_smile:)
5. zář 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu se přidat?čekám miminko v březnu a jsem ve 12tt.
5. zář 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak třetí den špinění, o něco více než včera tak nevím zda je to rozjíždějící mrcha už, týden před ale.
Počkám zda se rozjede nebo ne, jinak zkusit testík. A jít k dr.
Moje kamarádka měsíčkovala do 3.měsíce.

Co vy myslíte???? :confused:
5. zář 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 ja byla vcera se spinenim na pohotovosti, to vis jsem po KET a vice asi stresuju , ale zatim dobry, ustalo to - dnes jsem byla opet u doktora a taky jsem ode dneska na neschopence, pry nohy nahoru a nechat se obskakovat....
5. zář 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,koukám že řešíte bříška :slight_smile: no já snad radši mlčím :zipper_mouth:
@dandelion koukej donést fotku :dizzy_face:
5. zář 2011 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenpet pokud budu mluvit za sebe tak určitě můžeš :wink:
cuddle - takže také miminko z IVF? No hezky odpočívej a drž ho na správném místě!
dandelion - no držím palce, mě roste břicho jak o závod a myslím si, že je to z toho velkého množství hormonů co beru z Pronatalu jinak to fakt nechápu - nevím jak dlouho tohle utajím!!!!!
megy - no prožívám to stejné! Dnes jsme měla úřední den a hodně klientů a na všechny jsem se usmívala i když byli nepříjemní, ale říkala jsem si, že dnes se snad na ně koukám naposled!!!!!!!!!!!!!!!!!
:grinning:
5. zář 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek