• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
Ahojky holky, chci se zeptat zda jste některá týden před ms špinili.
Já špiním třetí den, jen chvilkama,nevypadá to na přicházejímí ms, uvidím a počkám zda se rozjede nebo ne a pak zkusit testík :fearful:
5. zář 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 já ne, ale každý to má jinak a opravdu to může být uhnízdění mimouška - zkus ten test
5. zář 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nemo1985 Ahojky, ja spinila asi 7-10dpo. Nebylo to moc, jen kdyz jsem se utrela na toaletaku... jinak nee.. tak jsem si rikala, ze asi ms a pak to ustalo a ms nedorazila. Misto toho byly //. Tak drzim palce
5. zář 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka taky jí chci... jdu na první utz do CARu, tak doufám že je ukecám :D zítra bych měla být už 6+5tt
@sem my máme miminko z 1.IUI po 22 měsících... obdivuju vás holky co jste po IVF... nevím jak já bych to psychicky zvládala... ale přece jen ta touha po miminku je silnější a člověk vydrží všechno.... Co bereš za hormony? já brala utroš... včera mi došel a zítra 1.KO, tak uvidíme jestli mi ho ještě nasadí :slight_smile: ale ten progesteron je sviňa... první týdny jsem byla tak strašně moc nadmutá, ale až to bolelo... teď už je to lepší, i když zase zácpa... no a pálení žáhy po každém jídle.. už nevím co jíst.. po všem mi je zle... mě se to utajit už nepodařilo... :slight_smile: tak jen teď doufám že všechno bude ok... :slight_smile:
5. zář 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@catry tak to jsi na tom stejně jako já - se vším! Také se cítím netěhotně a o břichu ani nemluvím, budu jediná, která budu nosti těhu kalhoty snad už ve 12 tt protože za chvíli se do džínsů nevejdu :grinning:
5. zář 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sem to je jako ja :grinning: Zadny priznaky, diky bohu a brisko pomalu roste.... Teda spis to vypada jako spek
5. zář 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion tak to tě moc obdivuji, já byla na 4 neúspěšných IUI a už jsem se z toho zhroutila, nevydržela jsem to a řekla, že na to už kašlu a dali jsem si dva měsíce od snažení pauzu a jeli na dovču do Itálie a hned jak jsme se vrátili tak mne MUDr. ukecal do IVF a zrovna to vyšlo dobře, že jsem ihned začali a 29.7. byl odběr vajce a 3.8. transfer embryjek. Jinak beru 3x denně estrimax, 1x denně prednison, 1x denně anopyrin a 4x denně ultrogestan a opravdu mám břich jako blázen - tohle vše beru už od oběru vajec
5. zář 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 to je dobře, že je někdo jako já bezpříznakový :slight_smile: jsem si připadala jako blázen!
5. zář 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sem ja taky porad ctu, jak je nekomu blbe.... Me teda jen co je, to jsou prsa, kdyz je vecer vyndam z podprdy... ale pak vpoho.. .-)
5. zář 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem já si pro těhu kalhoty jdu příští týden :D všecko už mě škrtí... :slight_smile: takže já to vidím že já budu v těhu oblečení od 8tt :D no a co? hlavně když v pohodě :slight_smile: wow... tak to toho máš teda šíleně hodně... chodící lékárna... a to chodíš do práce? já jsem hrozná, já už jsem dva roky na pracáku... :/ a teď v prvním trimu... já celý dny spím... si neumím představit že bych někam chodila.. :slight_smile:
5. zář 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem ja jsem taky bezpriznakova, teda az na prsa :wink: zitra jdu konecne poprvy k doktorce, tak se konecne dovim, jak na tom jsme
5. zář 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 jééé to je supr! Mám to úplně stejně! Vůbec nic mi není a přes den prsa nic - jen večer když sundám práskačku tak přesně je cítím jinak fakt nic - jo milión beďarů, ale to bude spíš z těch hormonů co beru

dandelion: já zůstanu od září doma, už na to nemám hádat se s lidma a navíc jak píšeš na mě v poledne padne tak šílená únava, že mám opravdu velký problém udržet hlavu na ramenou! Strašně se těším až budu doma, udělám čajík a budu s vámi kecat na netu :grinning: :grinning: :grinning:

rosny: vítej v našem bezpříznakovém klubu :grinning: , držím palce ať to dobře dopadne! Kdy byla poslední MS?
5. zář 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, zase mě pozlobila cysta :frowning2:
5. zář 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy neblázni jak to? vždyť už tam nemá být!
5. zář 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale potěšující novinky jsou - kromě cysty která opět vyrostla na 3 cm měříme už 1,2cm a odpovídáme doopravdy 7+3 - můj přítel mi říkal, že je to snad nějaký velký, ne?? :grinning: tak jsem se smála, na kontrolu ke svému dr. jdu 14.9 o týden dřív, tak se dočkám zřejmě průkajdy:slight_smile:
autor
@sem tak ja bedary nemam :slight_smile: Aspon to nemam jen ja tyhle priznaky. :slight_smile:
autor
@megy tak velika gratulace :slight_smile: Teda k miminku a k rozmerum, ne k te cyste...
5. zář 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem to jsem si říkala taky, ale bodalo mě nalevo, tak jsem to nechtěla nechat jen tak - a dr. říkala, že v těhu je to normální - časem se zasee prý vstřebá :-/ tak budu chodit asi na sledování cysty :-/ ale mám prý krásně prosperující zdravé těhotenství - tak se raduji :slight_smile:
5. zář 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak mám opět pleť jak puberťák, ale zjistila jsem, že je to z krémů, které jsem dříve běžně používala :slight_smile:
5. zář 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy my jsme teda úplně stejně.já jsem taky dnes 7+3,tak jsem zvědavá,která z nás porodí dřív :slight_smile: jinak já se teda do klubu bezpříznakovek opravdu nepočítám.krom toho,že vypadám že mám termín v říjnu :frowning2: mě šíleně pálí žáha,jen se trošku víc najím je mi těžko,jsem unavená a bolí mě prsa,zvlášť ráno.ale dobře za tyto příznaky,u prvního mi sice nebylo nic,ale zase jsem hodně špinila,lítala tak furt po KO a byla strašně na nervy :angry:
5. zář 2011 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy já jsem jeden velký beďar a nevím on to totiž dělá ten ultrogestan co musím brát v docela dost vysokých dávkách no prostě fešanda tlustá a beďartá, ale šťastně těhotná!!!!!
5. zář 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
megy: úplně závidím! Já už chci taky znovu vidět své mimi!!!! Mě to přijde tak nekonečné do toho příštího úterka!
5. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem taky mam utrogestan a jeste ethinylestradiol proti krvaceni, utrogestan beru snad uz pul roku v kuse mi to prijde a bricho to je jako balon od OPU, pomalu vsechny kalhoty tesne...... :frowning2:
5. zář 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já trpím na beďary snad od 11 let,myslela jsem že to s mateřstvím přejde a prd,čili mě to,že vypadam jako jeden velkej uher,nijak nešokuje,zvlášť v porovnání s mojí obezitou :grinning:
@sem já jdu na kontrolu až 16,9 :frowning2:
5. zář 2011 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle jjj máš pravdu, opravdu má milión vedlejších účinků a hlavně způsobuje opravdu velkou únavu, spavost, nesoustředěnost a já jsem po něm beďaratá! No ty se teď opatruj a nohy hore!!!!! :wink:
5. zář 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka zaha to jsem dnes resila s moji doktorkou obvodni, pac v lekarne se bali mi cokoliv dat, ze vsude rennies atd je psano, ze to neni dobre....a v prvnim trimestru vubec
obvodacka rikala Tums pastilky, tam nic takoveho neni a Soda v tabletach - ze je to lepsi si to dat nez pak za 2-3 mesice resit nejake horsi zaludecni potize, ktere by to mohlo zpusobit a taky jsem si koupila lizatka proti tehu nevolnosti, to taky mi pomaha....
5. zář 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to těhotenství je krásný,ale těšim se,až splasknu :sunglasses:
5. zář 2011 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem ja nastesti vyrazky nemam, klepu
unavena jsem porad, ted kazdy den odpo tak 2-3 hodiny spim a ode dneska neschopenka a uvidim jak to pujde, v pripade nutnosti budu doma do materske, nechci po KET riskovat, kdyz je to takove vymodlene....
5. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka holt nebudeme fešandy, ale maminky :grinning: :grinning: :grinning: . Samozřejmně mě to trápí a bolí mě to všechny ty pupeny, ale čert to vem raději ať jsem těhotná beďaratá koule než krásná modelka! Zjistila jsem, že už tohle pro mne není fakt důležité takže HOLKY HLAVNĚ VESELÁ BŘÍŠKA :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle máš recht,jen odpočívej....já taky spala(při prvním)snad 15h.denně,o to větší byl pak ten šok-3h.v noci kojení atd.člověk už to zapomněl,ale docela se mi to už vybavuje...
5. zář 2011 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek