• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@cuddle jak dlouho jsi zadělávala? Kam chodíš do centra?
5. zář 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem no právě že já už mamina jsem,takže jsem o jedno dítě horší než vy :grinning: :grinning: :grinning: ale jo,máš pravdu,já si říkám,sice jsem ošklivá,ale mimořádně plodná :grinning: (povedlo se nám první měsíc po vysazení ANT) :grinning:
5. zář 2011 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem my se zacali snazit leden 2010 a v caru od listopad 2010, 1x IUI a pak rovnou IVF - pac to nebylo k nicemu a navic pak spatny spermiogram to rozhodl, ET v cervenci negativni a ted KET // - meli jsme 2 embryjka po kultivaci, 1 vlozeno, 1 mrazeno, takze mame ted vycerpano....
5. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem jo a chodime v Brne do Heliosu
5. zář 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka tak o sobě vůbec nemluv!!!! Nejsi žádná ošklivka a to máš pravdu plodná jsi :grinning: úplně závidím!

cuddle: no taky dobrý, tak se drž ať se mimouš pořádně zakousne! To já nemám žádné zmražené embryjko, zbyly dvě a obě byly vložené a chytlo se jedno - hlavně ať se chuďa moje drží!
5. zář 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak první zvracení za mnou...pizzu už teda néééééééééééééééééééééééééééééé :angry: :angry: :angry:
5. zář 2011 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sylvka :grinning: :grinning: :grinning: aspoň víš, že tam mimouš je a pizzu nemusí!
5. zář 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem na to jak je malej se dokáže pěkně ozvat teda :angry: a druhý moje miminko sedí na WC a čte si nahlas :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2011 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sylvka tak to je paráááda :grinning: že by to byla holka???
5. zář 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pa pa jdu do hajan :wink: :wink: :wink:
5. zář 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no může být :wink:
5. zář 2011 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ja podle priznaku asi taky budu mit holku ...jr mi tak nak spatne behem dne....a moc toho nemusim ale zacala sem jist sladky ktery sem nikdy predtim nemusela a nechutna mi moc maso...
5. zář 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu k Vam?
5. zář 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem napla jak pero, zitra poprvy k doktorce!!! jupiii :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 no určitě pojď - vítám tě mezi námi :slight_smile: koukám, že už máš vybraná i jména - tyy jo - to u nás to bude asi boj :grinning:
6. zář 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinááááč holky moje - držím Vám všem pěstičky, co máte kontrolu - dejte hned vědět , jak jste dopadly u dr, jasný??? :slight_smile:
6. zář 2011 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 tak to já nemůžu vidět čokoládu, prostě mi nejde přes krk, tak se ji vyhýbám, ale stíhám to dojídat polévkama :grinning:
6. zář 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy jejda to bych chtela aby me potkalo, prestat mit chut na cokoladu a sladke vseobecne, treba by se to pak uz nevratilo...... :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem nas car razi metu 1 zavedeneho embyjka, takze kdyz jsme meli 5den PK 2 blastocysty, chteli jsme obe zavest, ale primar nam to rozmluvil statistikou uspesnosti uchyceni 1 nebo 2 embryji - takze nas nakonec presvedcil a dnes jsem mu vdecna, pac tehdy by se neujalo ani jedno, telo nebylo po tom OPU pripraveno, potrebovala jsem asi zklidnit a trochu casu
6. zář 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nam se to už jednou nezdařilo. TEĎ jdu z kontroly. JSme 7+3 a máme srdeční akci :slight_smile:
6. zář 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsem se vratila od doktorky, jsme 9+3 a merime 3 cm :grinning: to je hukot, videt konecne otz, jak tam s sebou mrska a slyset srdicko :slight_smile:
6. zář 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikissek28
@rosny holkyy gratulujiiiii, super zprávy - rosny ty už v 10 týdnu??? :astonished: takže začátek dubna :slight_smile:
6. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jinak já dnes 7+4 - takže to budeme všechny v jednu dobu v porodnici ??? no bezva :grinning:
6. zář 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy dekujuuu :slight_smile:
ja nevim, rikala 9.tyden plus 3, ja porad nechapu, jak se to pocita, jestli od poceti, nebo od 1.data posledni menstruace
6. zář 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny ni to počítají většinou od prvního dne poslední menstruace - já to tak aspoň mám
6. zář 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy tak to odpovida :slight_smile:
6. zář 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny a průkazku ještě nemáš??
6. zář 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy ja ziju ve Francii, takze ani nevim, jestli tu naky davaji; to se zas musim zeptat holek na jinym foru :wink:
6. zář 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ME to počíta taky od ms... MŮžu se zeptat? KOlik van je holky?
6. zář 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,dneska holky je to náročný,už od dopoledne brečím a brečím(taková blbá bytová situace)nemůžu na to přestat myslet :cry: :cry: :cry: :cry: jdu budit malýho a jdem na tu tříletou.pa
6. zář 2011 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek