• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@nikissek28 33let, ja nevim, proc se mi to v pasu nezobrazuje, ani v kolikatym tejdnu jsem mi nejde nastavit
6. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka co se deje?
6. zář 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rosny musis si nastavit, ze to chces pro registrovane uzivatele... v nastaveni soukromy tusim :slight_smile:
6. zář 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 tak vek a tak uz jsem nasla, ale pokud nezadam presny datul narozeni ditete, tak ani nemuzu dat, ze cekame
6. zář 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rosny tam je pak nekde v kolonce tehotestvi nebo jak... mmt mrknu se
6. zář 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rosny Nastaveni--> tehotenstvi a rodina--> stav - das cekame miminko a datum, kdy ho cekate... pak das v nastaveni soukromy, aby to videli registrovani uzivatele, ja to mela nastaveny na jen pratele a nikdo to nevim krom pratel.. tak jsem to musela taky zmenit...
6. zář 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jzis, ja jsem vopravdu trubka-- nikdo to nevidel... ne nevim :grinning:
6. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sylvka copak se deje s bytem?
6. zář 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nikissek28 22... u porodu mi ale bude 23... .-)
6. zář 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me u porodu bude pořád 20 :grinning:
6. zář 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no to jo, to jsem nasla, ale jak jsem jiz psala, ze pokud neznas presny datum, coz ja neznam, tak ti system ani nepovoli zadat, ze cekate :frowning2:

jo, to me bude u porodu 34 :slight_smile: taky nez jsem mladyho presvedcila, ze v 80ti uz plodna moc nebudu.... :confounded:
6. zář 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 holky, to je sumak, hlavne, kdyz zdrave porodime! :wink:
6. zář 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mate doma takovyho troubu, co moc neprojevuje emoce? priklad, sla jsem dneska na 1. utz a bral to rano, jak kdybych sla prohlidku krku a ze by mi treba behem dne zavolal co a jak...? krome vas se ani nemam s kym podelit o radost :unamused:
6. zář 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny manzel treba drzi odstup, boji se predcasne radosti, preci jen velke riziko, ze se neco pokazi , pry dokud to nebude doma, tak tomu neveri
na ultrazvuk jsem ale rikala, ze pujde se mnou, pro kazdy pripad me drzet za ruku
jinak se pta vzdy kdyz jdu k doktorovi jak to dopadlo, ale samo moc tomu nerozumi a ja nekdy nemam nervy mu to 20x vysvetlovat :grinning: :grinning: :grinning: ale s pupkem uz mluvi , vzdy kdyz odchazi tak se k nemu nahne a rika, ze nema zlobit a vydrzet tam aspon jeste 7 mesicu :grinning:
6. zář 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle tak muj ma ten samy postoj ze stejneho duvodu, ale jinak ticho po pesine a ja sla navic dneska k doktorovi poprvy, takze me to o to vic mrzi :frowning2: jediny nadseni, co projevuje, je to, ze koupime poradnej fotak, aby mel prcek hezky fotky...
ono i kdyz jsem mu to oznamila, tak reakce nebyla jaksi takova, jakou by clovek ocekaval, pritom vim, ze se desne tesi; on je holt z jiny planety...
6. zář 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny aha , no tak u nas je to komplikovanejsi s tim, ze jsem po IVF a miminko je vymodlene a tak se bojime, vime ze radost je pomijiva a komplikace muzou prijit kdykoliv
no manzel polospal, kdyz jsem mu ukazovala test jestli se mi to jeste nezda :grinning: , ale kdyz byl predtim negativni, tak z toho byl smutnej, mozna proto radeji tentokrat nedelal radeji nadeje, ze to vyjde...
6. zář 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny U nás je to jiný - asi proto, že už máme za sebou hodně komplikací. Manžel to se mnou teď hodně prožívá, chodí i na ultrazvuk a do podrobností tam zkoumá, co to tam na tom záběru vlastně všechno je:slight_smile: U prvního těhotenství před dvěma lety to tak ale ještě nebylo...
6. zář 2011 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tina74 @cuddle tak to chapu holky
ja jsem od prirody pesimista, takze porad pocitam s variantou, ze to nemusi vyjit, ale trosku radosti si preci jen dopravam; mne jde jen o projeveni aspon zajmu

ale zmena, pred chvili volal! tak aspon ze tak :slight_smile:
6. zář 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@rosny nic si z toho nedelej... muj uz dve deti ma - z toho jedno maly, jelikoz je jeste zenaty, pripada decko na nej... Ona odmita podepsat rozvod.. :-/ No, ale zase se pta co u dr a tak, ale tim, ze to je jeho 3.decko, nejak t nehroti, jak to hrotil asi u prvniho... neber ty chlapy moc vazne, oni jsou divni!!!! :grinning: Podel se tu s nami a mas to....
6. zář 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 mě je 29 let, a u porodu bude už 30 :unamused: - no plánovala jsem to jinak, moje představa byla rodit ve 28 letech, ale člověk míní a život mění - dítě jsem zadělávala 2 roky a s tím jsem trošku nepočítala.
6. zář 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUJ přítel ma taky už 2 děti ale už větší takže se dost těší. s ním jsem jak v 7 nebi :slight_smile: ale radost mi pořád kazí jeho bývalá manželka.... :-/
6. zář 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny gratuluji, to musí být nádhera vidět už takového obra :slight_smile: , já to snad do příštího týdne nevydržím!!!!!!
6. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,dnes jsem byla na kontrole.krasne nam bije srdicko a mame uz 2cm :slight_smile:normalne mi tekly slzicky kdyz jsem tam videla to tlucici srdicko.dnes nam rekli i termin,posunuli ho uz na 10.4.2012...a taky nas poslali na ten screening,mate nekdo uz zkusenost?? maminky kolem me si todocela chvali...poslalnas do prahy tak uvidime.jo a uz mame i tehu prukazku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@york Ahoj aj ja som bola dnes na kontrole a na krv koli vrodenym chybam a down syndrom a moje babo ma 2,8 cm skoro 3 cm a tiez som v 10 tyzdni. ja som tiez uronila slzi ked som sa pozera ako si tam skace a bije mu srdiecko,presne viem co prezivas. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@york PARÁDA!!!! Moc gratuluji! Já už chci taky vidět mimouška! No na NT screanig určitě pojedu taky do Prahy! Objednám se hned příští týden když dopadne dobře UTZ!
6. zář 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky , zalozila jsem soukrome tema

http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cekame-miminko-jaro-2012/

z tech verejnych diskuzi je dost komplikaci , unika soukromi atd, takto si muzeme pokecat o osobnejsich vecech atd. pokud by chtel nekdo pridat, staci napsat :slight_smile:
7. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. zář 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem no hlavne ja to vubec necekala, ja myslela, ze tam bude naka nehybna krevetka :grinning:
7. zář 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rosny to je úžasný, no moc ti gratuluji, musí to být ohromný zážitek, já se hrozně bojím, že tam nic nebude, jsem strachy šílená asi to do toho příštího týdne nevydržím
7. zář 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sem hele, hlavne klid, nenervuj se, to bude v pohode! zamestnej se necim
7. zář 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek