• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
ahoj holky, já se k vám taky hlásím. Byla jsem na OPU 12.7. takže to počítám jako den ovulace. Teď jsem tedy 6+6 podle oplodnění. I když podle poslední menstruace je to jinak. Jsem zvědavá, jak mi vypočítají porod. Odhaduji 4.4.2012
15. srp 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikollita ahoooj - já jsem taky z ostravy :grinning: odkud přesně??

jináč holky - teď před chvilkou na mě vykoukly dálnice z testu s citlivostí 25 - zítra mám kontrolu :slight_smile:
15. srp 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera xaverko - blahopřejiiii :grinning: jo a co tak změnit profil? :wink:
15. srp 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy jak to myslíš?
15. srp 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xavera jééjda, já to napsala několikasmyslově :grinning: promííň, myslela jsem změnou v profilu - dát si tam jak dlouho jsi těhu :slight_smile:
15. srp 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zítra jdu na utz. Minulý týden ještě nebylo nic vidět....no a už mám zase nervy a mozek pracuje na plné obrátky. Prostě ze dne na den mě přestaly bolet prsa a také už nemám ty křeče, jako na ms, což je na začátku těhu normální....
Vymizení příznaků těhu ze dne na den jsem měla před rokem a půl....no a pak to bylo zamlklé těhu.... :frowning2: . Tak teď se s vámi pomalu loučím, protože mám takové špatné tušení....no nedá se nic dělat, přírodě neporučíme...
Zítra dám vědět....všem přeji pohodové těhotenství a zdravá mi miminka....držte se.
16. srp 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val1 neházej flintu do žita. Uvidíš, že mimi ti teď dává jen oraz a zase se ohlásí v plné síle. Počkej do zítřka a dej nám určitě vědět, jak to dopadlo!
16. srp 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no musím vám říct, že dlouho nepůjdu na gyn pohotovost ke kontrole, na kterou si mě pozvali :angry: :angry: :angry:

vzhledem k tomu, že mi to sami doporučili k nim přijít, pokud bude mít můj dr. zavřeno, tak jsem čekala mnohem lepší přístup.
přijd
u ke kontrole - dr. mi řekne, co tady vlastně děláte - upozorňuji, že jsem zaměstnanec téhož zařízení :unamused: pak mi řekla, no co, tak si vás vyšetřím. Vlezu na vyš. stůl, prohmatá mě, pak mi řekne, ale na uz stejně nepůjde nic vidět a pak začne - jéééééééva :angry: a řekne, vy tam mátě cystu napravo :astonished: a já, napravo, mě dr.v pátek řekla , že nalevo, ale že eto nevadí ev. probíhajícímu těhu. a pak mi řekne: no něco vidím jakoby to mohl byt počínající gestační váček. Dělohu máte zvětšenou, sliznici hodně vysoko, ale to se při menses ztratí. \A já na to - paní dr., já jsem přišla,jelikož mám cyklus přesný jak hodinky co 27-28 dní s pravidelným předms špiněním a cysty mívám opakovaně, hcg roste. do zprávy - zajděte si ke kontrole ke svému dr.- nejdříve za týden - cysta se záhadně přestěhovala. napsala mi, že mám dělohu zvětšenou - vysokou sliznici a počínající graviditu. A doknce mi napsala, že mě vyšetřovala kolposkopicky, což nebyla absolutně pravda. jsem si připadala, jakobych ji tím vším otravovala.

no chápete to??? :confounded: :angry: :unamused: :sweat_smile: a pak choďte k doktorům.
Mé testy sílí, dnes jsem se málem vybulila v poledne v ambulanci, prsa mě bolí na jakýkoliv dotyk. No ví, že je moc brzičko na to jásat, ale myslím, že děloha se jen tak nezvětšuje při menses :slight_smile: :sweat_smile:

mě z těch dr. jednou odvezou
16. srp 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu mezi vás? Termín mám podle doktora 8. 4. 2012
17. srp 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu Ahoj, vitej. mas stejny termin jako ja... ale ja ho jeste nemam od dr, jen z internetove kalkulajdy... .-) Gratuluju ti..

Jinak holky, omlouvam se, ze sem moc nechodim, nejak nic nestiham.. :slight_smile: Pak vas docitat, to da docela prace :slight_smile:))
17. srp 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak dnešní kontrola....paní doktorka nic neviděla :frowning2: ....nabrala hcg a odpoledne volala, že je 2500, takže by mělo již být něco vidět...no a protože jedeme příští týden na Šumavu, tak to chce zkontrolovat, abych neměla nějaké komplikace jako mimoděložní těhotenství...takže v pátek ráno nástup na poslední pokus....ach jo...no nevím, nevím...naděje pořád je.....ale při 2500 už by přece něco viděla....no a jinak nemám žádné příznaky..jak já bych chtěla zvracet, motat se....vím, že je to rouhání, ale fakt bych chtěla být těhule a taky to cítit...
Holky držte se a díky za podporu.
17. srp 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@val1 ahojky, neboj se, ona urcite neco uvidi a bude vsechno v poradku :slight_smile: A pockej, jak na sumave budes mit denne hlavu v zchode ( ne, ze bych ti to pala) :slight_smile: A bude to tehu jak ma bejt .-) Hlavu vzhuru.. drzim palce
17. srp 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 moc děkuji....tak snad to tak bude..snažím se být doma hrdina, abych tady nefňukala, tak jsem ráda, že si můžu ulevit alespoň tady...uvidím zítra.
Jen bych prostě chtěla vědět, zda je to ok a nebo prostě úplně blbě...ale něco mezi tím není na moji povahu...
No a manžel řekl, že když nebude ani zítra nic vidět, že nikam nepojedeme, že by se bál...ještě, že to nikdo neví, jen nevím, na co se vymluvíme....mějte se hezky a pěkně těhulte... :wink:
18. srp 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se taky přidám :slight_smile: sice jsem totální analfabet, protože jsem těhotná poprvé, ale doufám, že tu nějaký ty informace najdu... Třeba kdy se přihlásit do porodnice, podle čeho najít tu nejlepší a tak.. Jsem teprve v 7 týdnu, po krvi a testech u dr. jsem dostala průkazku a hned onemocněla, tak ležím doma a nudím se :grinning: Zatím nezvracím, ale žaludek protestuje při jídle, takže jsem zhubla ze svých 64 kilogramů na 60 a brečím hlady.. ale to snad přejde.. Jinak mi rostou prsa a bolí to jak čert...
18. srp 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky nechcete jit za nama do uzamcene dizkuze?rodime v dubnu 2012?je to soukromá dizkuze uzamčená takže si o vas nikdo nic nebude číst .-) kdo máte zájem ozvete se přidám si vás papa
18. srp 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka kuurrnikk jak se mi tam nechce :grinning: neni vubec rozjete pise tam sem tam nekdo neser a přid sem si rikala kde jsi :slight_smile:
18. srp 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val1 šmarjaaa :frowning2: ted ctu co jsi psala ani nevis jak je mi to lito..snad to nebude mimodelozni to jsem mela pred 4 mesicema :frowning2: mela jsem na testu slabý čárky ,ukazali se mi az tyden po vynechani a stale na uzv nebylo nic videt .-(modlim se za tebe at na tebe zitra brouček vykoukne :slight_smile: dej vedet budu cekat..a kdy jsi mela ovulaci?ja jsem byla na UZV 22dnu po ovulce a tak tak bylo neco videt viz foto v albu.. drzim pěsti
18. srp 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek ????????????
18. srp 2011 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka no psalas ze uz ses v jine dizkuzi :grinning: v te uzamcene ale ze je to tam moc rozjety a ze se ti tam nechce :grinning: a ja tam na tebe cekam :frowning2:
18. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denousek díky,ale přihlásím se zítra,až bude mimi tam kde má být (doufám...) :slight_smile:
18. srp 2011 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, ja som zrejme tehotna podruhykrat, este som nebola u dr., lebo ma teraz uz 2 tyzdne dovku. Priznaky nemam absolutne ziadne, tak som z toho mierne nervozna (pri prvom som mala akurat 3 tyzdne nechutenstvo, inak nic, ziadne ine problemy). Uz aby bola dr. zase v ambulancii. Obcas ma picha pupok, dnes teda viac, nemate s tym nejake skusenosti? Inak sa citim dobre, ziadne problemy apod.
18. srp 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka tak cocoooo??čekáámm na dobrý zprávy :dizzy_face:
19. srp 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak třetí kontrola mi nic nevyřešila... :frowning2: .
Na utz nic vidět nebylo, doktorka volala kolegyni, aby se přesvědčily...našli tam něco pidi, bíle ohraničené, ale hcg 2500 to neodpovídá...máme zrušit dovolenou nebo nahlásit pozdější příjezd...no a v pondělí ráno v 7.00 nalačno dorazit. Když nebude ani v pondělí nic vidět, tak se na to prý musí podívat. No a pokud by to pidi začlao růst, tak je to také špatné, protože je to blízko cca 58mm od jizvy po operaci dělohy, což prý není dobré. No a obě se na mě koukaly tak hrozně smutně a z jejich očí jsem prostě poznala, že to není dobrý....pořád říkaly, jak je to mrzí, že mě by to už sakra fakt přály...takže rušíme dovolenou a teď budu v řiti ještě do pondělí. Tohle čekání na NIC mě prostě deptá. To už bylo lepší, když jsem prostě potratila a věděla, že to tak je....a není žádná naděje...jo a necítím nic, žádné těhu příznaky, i ta prsa povolila...teď cítím jen prázdno a takový smutek...že jsem měla naději, že hcg rostlo, že se to do třetice podaří...že už budu mít brzo ten uzlíček v náruči :cry: :cry: . Holky, loučím se s vámi. Chci abyste v začátku těhu myslely pozitvně a ne aby Vám tady nekdo fňukal a strašil Vás tady něčím, co se může stát...Držte se a přeji pohodové těhotenství.
19. srp 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val1 to ma velmi mrzi. Budeme ti drzat palce, aby to pre teba dopadlo co najlepsie (aj ked v takejto situacii je to silne slovo). Je ale zvlastne, ze tam poriadne nie je nic vidiet. Opatruj sa. Posielam objatie, aj ked sa nepozname.
19. srp 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@val1 jedjjddááá :frowning2:( smarjááá.tak silene me to mrzzíí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. srp 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooj holky, no coto tady vidím :unamused:
val1 - to mě moc mrzí :frowning2:

jinak vítám nově příchozí :slight_smile: já jdu ve středu na kontrolu a potvrzení ofiko těhu - byla jsem tam sice minulou středu, ale dr. říkal, že nemůže ještě vyloučit mimoděložní, ikdyž se mu zdá, že se mi rýsoval gestační váček v děloze ( jeho uz je trošičku postarší :slight_smile: )

jinak se mám celkem super - bolí mě prsa, už jsem si i prožila první zvracení a co mi strašně vadí jsou sladkosti :grinning: jinak super, večer umírám hlady, přes den mi je na vybulení :slight_smile:
21. srp 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, můžu se přidat?? sice mam přibližně termin konec dubna začátek května tak snad neva
22. srp 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka ahooj, já to mám někde v druhé polovině dubna - ve středu jdu na kontrolu a uvidíme :slight_smile:
22. srp 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy jéé zavidím..já tenhle týden jdu na krev..a pak asi za dva týdny na ultrazvuk..né-li dřív..ráda bych.. jestli je všechno pořádku..pobolívá mě pravá strana podbříšku...tak snad je vše ok..
22. srp 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek