• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
autor
@york to mas termin jako mam ja :slight_smile: Parada, tak kdo z nas to stihne driv :slight_smile: Jinak gratuluju ksrdicku :slight_smile:
@nikissek28 jj, bejvalky jsou des, mam s tim taky zkusenosti.... odmita podepsat rozvod :grinning: Takze az podle zakona do tri let bez jejiho podepsani ho rozvedou... parada, co? :grinning:
7. zář 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cuddle muzes me pustit pls do diskuze?
7. zář 2011 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím dnes utz, ospovída 8plus3 i dle PM, 1,88 cm!!! Krása
7. zář 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@janca.c gratuluju :slight_smile:
7. zář 2011 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahojky,tak holky gratuluji k úspěšným kontrolám :slight_smile: hele já norm.cítím jak se mi roztahuje děloha či co :wink: co si lehnu,tak mám tahavej pocit,máte to taky?u prvního to nepamatuji :confounded: no ono je tohle těhu zatim úplně jiné-jsem strašně náladová,brečím a brečím,je mi špatně jen sním trošku víc jídla,pálí mě žáha,nemůžu spát...jinak k tématu věku:první dítě ve 22letech(plánovaně)
druhé je mi 25 let a až se narodí bude mi 26 (taky plánovaně)
k otázce jak to partner prožívá...tak spíše pasivně,ví to,koukne se na UTZ,řekne že mi roste břicho...ale že by třeba hladil,scháněl se po krému na strie,hlídal datum KO to ne.ono mu nic moc neříkalo ani to batolecí období.nemůžu říct,že by nehlídal,to jo...ale radši je teď ,když je martínek větší,docela spolu blbnou...
7. zář 2011 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, ted budu 2-3 týdny bez svýho noťasu, manža zitra rano odléta směr Francie s notebookem.... tak snad sem nakouknu až budu sedět v práci.
7. zář 2011 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sylvka ja to dneska taky citim.. kdyz se natahnu, cejtim to jako tahani nebo tak... :slight_smile: oni ti chlapi jsou radeji, kdyz uz to aspon chodi a mluvi to a hraje to fotbal a tak...... nemaj ty pudy, teda drtiva vetsina :slight_smile: jsou to divni stvoreni a jeste me neustale se.ou :grinning:
7. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janca.c jeeeee, nebudeme nic vedet
7. zář 2011 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, davam jeste jednou zpravu od cudly, ze jsme se presunuly do zamcene mistnosti

http://www.modrykonik.cz/diskuse/privatni-skupina/cekame-miminko-jaro-2012/
8. zář 2011 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky tak sem byla na ty kontrolu sem dneska 8+3 a je vse v poradku uz mam i fotecku tak ji sem potom vlozim. Byl to krasnej pocit na kontrolu jdu az ve 12tydnu a to uz prej dostanu prukazku tak sem moc rada. Tak snad bude vse v poradku a preklenu zase ty 4tydny.
10. zář 2011 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@jituska86 gratuluji! ja byla v tydnu taktež na UTZ 8+3 fotka úžasná, tekdo v pátek jdu na odber krve (prvotrimest. screening) a 20.9. si jdu pro prukazku, to budu 10+2 :slight_smile: pak me čeká ten velý UTZ a další poradnu mám 5.10. tuším. Uf, docela s eobávám toho screeningu :(
10. zář 2011 v 17:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jituska86 gratuluju :slight_smile:

@janca.c na tu krev pred screeningem jsi se objednavala nebo tam jdes normalne?
10. zář 2011 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,prosim vas o radu lebo nechcem utekat k lekarovi a mozno to nic nieje. Vcera sme sa pohadali s muzom a ja som bola riadne vytocena a ked som sa chcela postavit z kresla tak ma strasne pichlo v brusko a mala som pocit ze sa mi tam nieco odtrhlo a bolelo ma potom brusko este aspom 3 hodiny,nekrvacam a uz dnes je to lepsie ale aj tak mam blby pocit a na kontrolu mam ist az koncom tyzdna tak neviem ci mam ist skor alebo mam pockat som v 11 tt tak neviem co s tym.
11. zář 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@basimka já se o sebe a mimi dost bojím,takže bych k dr.šla...nic jiného neporadím.
11. zář 2011 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.c Tak to ja jdu k doktoru az 6.10 a to jdu na utz nakej vetsi a jen krev a moc...tak nevim ale da uz mi prukajdu jestli bude vse v poradku..:D
12. zář 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@skirt Ahojky, jsem na konci druhého měsíce, ale podle menstruace v 10+2, podle ultrazvuku 8+5 :slight_smile:
12. zář 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak máme za sebou dovolenou an Sardinii a náročnou svatbu, navíc mi došel na dva dny utrogestan, na kontrolu jdeme 21.9. , tak snad je všechno v pořádku a přežili jsme to ve zdraví :slight_smile:
Už jsem objednaná na velké vyšetření, krev mě čeká na konci září a desátého října velký ultrazvuk... uf uf, přiznám se, že pak si trochu oddechnu, stále víc se trochu obávám, ale bude to dobré, je třeba myslet pozitivně :slight_smile:
12. zář 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@basimka jak se citis dneska? Je to lepsi? Nesmis se nervovat a kvuli mimcu ani chlapa neresit :slight_smile: stejne to jsou zvlastni monstra ti chlapi :grinning:
12. zář 2011 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@terioza1 jaj ani sa nepytaj kazdy den ma pycha a ja neviem co ale ze to tak ma byt lebo ze sa maternica zvacsuje a tie upony bolia, mna toto tehotenstvo zlikvikuduje ale co by som pre moje babo neurobila. Ja uz mojho muza neriesim to by som bola v nervoch kazdu minutu a to mi staci ze cakam na vysledky z triple testu som ako na trnoch. Aty ako vsetko je u vas v poriadku?
13. zář 2011 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@basimka No co se tyce chlapa - tak u nas je vsechno v pohode, kdyz delam, ze par veci proste "nevidim" .... On to taky neni med snest to, ze kazdy 3dny chodi k bejvalce ( vlastne k sobe do bytu) za jeho detma... Ale pokud delam, ze mi to neva a ze mi je vlastne jedno, co dela, je vsechno ok...
Jinak ohledne miminka - ani nvim, ze jsem tehu... az na par malickosti.. :slight_smile: Ale daj se skousnout, jinak jsem takova mrzuta a takova jakoby unavena, ale ne unavena v pravym slova smyslu... Ale takova.. no proste ne nadarmo se rika JINY STAV.... Nic me nebavi, nebavi me se malovat, z chlupu na nohou bys klidne mohla uplest copanek .... pripadam si hnusna a tlusta :grinning: A reknu ti, uz ted se tesim, az mimco bude venku, pac to tehu me taky tak pomalu dodelava, zatim si to neuzivam asi jak bych mela.... pritom mi nic neni... no, je to zvlastni stav :grinning:
13. zář 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@terioza1 MUDr. mi doporucil jít na ten screening... platí se... stojí cca 1500 Kč, doporučil me to z důvodu předchozích samovolných potratů, a taky kvuli věku :slight_smile: Tak sestra v ordinaci mě tam hned zavolala a objednala, zatím mám jen termín na krev, a na krvi si pry domluvim termin vlekého UTZ.
13. zář 2011 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janca.c me rekli, kdyz jsem volala do nemocnice na to oddelen, ze muzu prijit kdykoliv.... doufam, ze me pak nevyfakujou... nejak nemam na nic naladu a asi bych je sprdla na dve doby.... :grinning:
13. zář 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@terioza1 odber krve se pry děla v 10 tt a velky utz mezi 12 a 13 tt , takto jsem byla poucena
13. zář 2011 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@janca.c ja mam v tehu knizce ze na krev mezi 10tt+0 az nejak 12tt+ neco... tak ja nevim...
13. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@terioza1 hm, taktéž nevím :( asi co doktor to jiná věda
14. zář 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@terioza1 hlavně když výsledky budou OK
14. zář 2011 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky v jakym tydnu zjistim pohlavi mimca??? uz bych to chtela vedet.
16. zář 2011 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jituska86 ahoj, to jsme dve.. neda mi to spat :grinning:
16. zář 2011 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte mamicky cakatelky,dnes som bola u NOVEJ doktorky a vobec mi nenadavala za moje kila este sa pousmiala ze ved som vysoka to sa strati a babatku to neublizi ak nemam zvysene cukry a tlak,,,,, a to ja mam v norme tlak mam 128/70 a cukry mam zvysene o 5 mg takze v pohode a to ten magor stale len tvrdil ze mam drzat dietu a do porodu mam schudnut 25kg kedze mam 114kg.Ale co som zostala zaskocena ze som len 10 tyzdny a 5 dni a moj debilny doktor mi povedal ze som 12 tyzdni a uz ani tomu jeho americkemu UTZ neverim :angry: . Oblbuje zeny ked im hovory co cakaju alebo naozaj to ta masinka dokaze vycitat tak skoro ,,,,fakt neviem ale kazdej to zatial vyslo. Ja fakt uz neviem ,ale viem ze uz ho nenecham na seba ani len pozret,a tie moje bolesti nic nebolo len zvacsovanie maternice,ufff som si dnes vydychla. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2011 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
tak dnes jsem podstoupila vstupní kontrolu na provotrim.screening, MUDr. mi udelal UTZ, mimi má 2,99 cm (po prdýlku-bez nožiček), aj prsty na rukou počítal :slight_smile:, bylo to moc krásně, odběr krve jsem vytrpěla...
v úterý si jdu pro průkazku těhule, 5.10. UTZ u mého MUDr. a 10.10. na velký screening. uf uf, doufám že to dobře dopadne
16. zář 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek