• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@terioza1 strach jsem měla taky, kdo by ho neměl :wink: ale určitě bude vše v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!
28. zář 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myslik dekuju..... tesim se, vnitrne vim, ze bude vsechno v poradku, ale vis jak, hloda mi to porad....
28. zář 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 Jo jo ale nejhorší na tom je, že ti bude něco hlodat celé těhotenství dokud mimčo neuvidíš!!!!! Je to děs!!!!
28. zář 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myslik no to ja vim... dokavad miminko nebudu mit u sebe, porad budu na vetvi z toho, jak se v brisku ma a tak... jak si pak ma maminka tehu uzivat, kdyz se porad boji...
28. zář 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 no to je pravda, musíme věřit že bude vše v pořádku!!!!!!!!!!!!!! A už ti roste bříško???? Mě tento týden teda pěkně poskočilo.....rifle jsem vyměnila za šusťáky :grinning: už se v nich nedalo sedět!!!!!
28. zář 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@myslik clovece, nejak se mi vypouklo, trosku. ale spis to vypada, jako bych nebyla tyden na velky :grinning: Mam rozeply kalhoty.. :grinning: jak socka :grinning:
28. zář 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basimka co se týká myomu - myslím, že jeden příklad stačí - znám ženu,k terá otěhotněla a měla celou dobu myom a porodila krásného kluka, takže věř doktorovi :wink: kdyby bylo něco v nepořádku, tak ti to řekne :wink:
28. zář 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJTE BAMBULKY ,VYSLEDKY MAM SUPER ZIADNY PROBLEM ZIADNE VADY MAME TO 1:6000 ,UPLNE JEDINECNE. BOZE A JA SOM S TAK BALA DOWNA A TERAZ SI MOZEM V KLUDE UZIVAT TEHOTENSTVO.KAZDEJ PRAJEM TAKETO VYSLEDKY A NECH MAME ZDRAVE BABATKA.
29. zář 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre rano vsem, sem tu opravdu po dlouhe dobe a ted resim problem sem tehotna 11tyden a do konce zkusebky mam jeste 20dni ale vedouci uz neco tusi tam mam strach aby me do zkusebky jeste nevyhodila...nevim opravdu co bych delala..jelikoz na nemocenskou me doktor asi neposle a navic tam jdu az za 14dni.
29. zář 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 Tak to mas blbe,davaj si pozor aby to nezistili v praci a ked uz budez mat zmluvu na dobu neurcitu,mas to v suchu potom ta uz nemozu prepustit.Musis sa nejak maskovat a ved to este nemoze byt tak vidno ze si tehotna.Hlavne sa nechval kolegynam nemusi byt kazda fer a kamaratka.Drzim palce
29. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona to uz vedouci asi vi ale jeste mi nic nerekla a ve zkusebce sema pak mam smlouvu na neurcitče ja se tam stejne nechci vratita jde mi jen o to vydrzet tu zkusebku chjo no uvidime jak to dopadne ale porad na to myslim....a je tona me docela videt
29. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 Ahojky, tak to máme skoro stejné. Jen že já jsem zkušebku zdárně přežila tada snad končí mi teď v pátek. Ale byly to teda nervy. Moje kolegině a zároveň vedoucí to asi taky tuší, ale na nic se neptá. No ale stejně mám strach co na to řekne ředitel, asi mu moc radosti neudělám. Takže to stejně asi řeknu raději až za měsíc, protože bych nerada přišla hned o práci. Myslím, že na mě je to už dost vidět.
29. zář 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rahdy ahoj, pokud budes mit po zkusebce, nemuze te nikdo za nic vyhodit, jsi chranena statem a zakonem a i kdyby nevim co se stalo - nesmis teda krast v praci :grinning:, tak te nemuzou vyhodit... i kdyz mas smlouvu na dobu neurc. nebo urcitou. je to jedno...

@jituska86 jooo, tak drzim palce, aby jsi to jeste tu chvilinku maskovala... po zkusebce to mas jedno.. slysela jsem dneska v praci, ze po skonceni smlouvy ( i kdyz jsi bla ve zkusebce) muzes na zamestnavatele jeste snad 40dni nebo do 40dni marodit... zjisti si to...
29. zář 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja treba jsem na dobu urcitou do 30.6 - do konce sk. roku a uzivam si toho, ze muzu v podstate vsechno.... mit kecy na to, jak to tam funguje, muze mi to bejt vlastne uz jedno :slight_smile: jsem chranena statem :slight_smile: krasny to stav... ja takova huba prorizla se drzela takovou dobu a ted si muzu remcat jak chci :slight_smile:
29. zář 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, nechcete do uzamcene diskuze???? Jsou tam supr cupr baby a nikdo si nemuze precist, co pisete :slight_smile: poslu vam odkaz :slight_smile:
29. zář 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten odkaz nefunguje
29. zář 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to diskuze " cekame miminko jaro 2012 " . nevim, proc to nefunguje, zkus to zadat do vyhledavace na MK.
29. zář 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, kdo chce do soukromé, musí požádat uživatelku "rosny" o umožnění vstupu :wink:
29. zář 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo no, to jsem zapomnela dopsat :slight_smile: pardooon :slight_smile:
29. zář 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rahdy Tak to ja az budu po zkusebce tak to reknu co nejdriv tak do tydne vzhledem k tomu ze budou vanoce a ja bych mohla jit na rizikac aby si stihli najit nahradu pokud uz ji teda nehledaj ale vcera me kolegyne ujistila ze prej me vedouci nevyhodi protoze nema dukaz ze sem tehotna a ja ji nic nerekla tak ze me prej vyhodit nemuze to bych ji to musela potvrdit a to ji potvrdim az po zkusebce...tak snad to dobre dopadne...Chjo jeste 18dni.
30. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamulky :slight_smile: ráda se k vám přidávám. Koukám, že tu dlouho nic nepřibylo..je tu vůbec tedy někdo? :slight_smile:
1. říj 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasny den vsetkym ,uz mam povysavane ,okna umyte a podlaha je umyta este ma caka varenie ale nechce sa mi,nejak ledva dycham. asi varenie prenecham na manzela. fak som unavena a to som len tehotna,,,sila ako take male stvorenie vycerpava. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, můžu mezi vás? :slight_smile: Podle doktora máme zatím termín porodu 19.4. Ted 17.10. jdu na první screening do gennetu, tak jsem na to docela zvědavá...jinak je snad vše v pořádku, mám teda šílený nevolnosti a dost často zvracím a to nejen po ránu.. a jak je vám? :wink:
8. říj 2011 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní NT screening dopadl na jedničku!!!! uf :slight_smile: termín posunut na 14.4. :slight_smile:
10. říj 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, ani jsem netušila, že je tady podobná diskuse. :slight_smile:
Čekám dvojčata a jsem 10+4. Mohu se k Vám přidat?
14. říj 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Ahojky, no já jsem sem psala 8.října a nikdo nějak nereaguje :slight_smile:, ale taky bych ráda byla v nějaké diskuzi, jak těhotenství prožívají ostatní mamči... Takže čekáš dvojčátka? Ty jo :slight_smile: a máš termín teda taky v dubnu?
16. říj 2011 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu termín mám oficiálně na začátek května, ale reálně to vidím v půlce dubna.
16. říj 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu koukám, že máš také screening v Gennetu, mě to čeká v pátek :slight_smile:
16. říj 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova dvojčátka se většinou narodí dřív co? a jaká byla první reakce na dvojčátka? jj čeká, jdeme zítra, tak jsem zvědavá :wink:
16. říj 2011 ve 12:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek