Rodíme v dubnu 2012

Ahoj holky, dlouho jsem hledala tu diskuzi, kde se rodí v dubnu 2012, ale já jí prostě nemůžu najít. Tak jsem se rozhodla, že se sejdeme znovu tady a budeme se společně těšit na miminko. Já osobně mám teda hrůzu z porodu 🙂 Ale společně to zvládneme.. 🙂
tina74
16. říj 2011
@zvalentova Ahoj, gratuluji k dvojčátkům! Taky mi vyšlo až 2. IVF... Šla jsem na ně už pořádně otrávená, ale jedno ze dvou embryjek se chytlo:-) A i to jedno mi dává pořádně zabrat...
zvalentova
16. říj 2011
@verusberu reakce byla asi stejná jako u jednoho, po 4 letech čekání je to nějak jedno 🙂
zvalentova
16. říj 2011
@tina74 tak mě zatím nic není, spíš mi dělá problémy se hodit do klidu 😃
verusberu
17. říj 2011
@zvalentova aha, tak to jste čekali dlouho, to chápu, že radost byla veliká :o)) to je supr, že se to povedlo.
zvalentova
17. říj 2011
co máte dneska v plánu? Nějak se mi při pondělku nic nechce. Musím udělat něco do práce, mamce doplnit nehty a ještě něco uvařit 😎
aanicka
17. říj 2011
Ahoj, mám termín 11.4., můžu se přidat? Čekám své první mimi a tak bych se tady ráda radila co a jak. 😉
zvalentova
17. říj 2011
@aanicka ahojky, taky čekáme první přírůstek 🙂
oukidouki
17. říj 2011
Ahoj! taky se chci přidat, termín máme 1.4. 😃
clara.7
17. říj 2011
Ahoj holky, my máme termín 11.4. a je to naše první mimi 🙂 Na beremku mi diskuze dost pomohly, tak doufám, že tady to bude stejné 😉
clara.7
17. říj 2011
@aanicka jé tak to jsme na tom úplně stejně 🙂 jak se cítíš? Já už mám naštěstí žaludek v klidu 😃 ale byl to boj :-p
natalia3
17. říj 2011
Ahoj holky, muzu se taky pridat?? Mam termin 20.4. a je to me druhe tehotenstvi, uz mame doma 4 leteho prcka.. Muzu se zeptat jak jste na to, mate bolesti bricha?? je Vam spatne?? Kolik jste uz pribraly?? Moc diky za odpovedi....Paa Nat
clara.7
18. říj 2011
@natalia3 ahoj 🙂 mě bylo dost špatně do začátku 3. měsíce, ale teď už je to v pohodě 🙂 Zatím jsem nic nepřibrala, spíš kilo ubrala a bolesti břicha mě moc netrápí, jenom když vyjdu moc schodů nebo dobíhám šalinu =-) Ale to je normální. Občas mě břicho tak jako štipká, asi jak se rozrůstá ...
zvalentova
18. říj 2011
@natalia3 ahojky, mě není prostě vůbec nic. Jen jednou mě tlačil žaludek, ale to bylo díky tomu jakou báječnou večeři jsem uvařila a neodhadla množství. 😃
Co se týče kil navíc tak mác asi tak 4, ale to bylo díky stimulaci při IVF a hyperstimulačnímu syndromu. OD září už nepřibírám a doufám, že to tak zůstane na dlouho 😉
aanicka
18. říj 2011
@clara.7 ahoj, já na nevolnosti netrpěla vůbec, tak jsem zatím přibrala 4 kg, mohla jsem jíst cokoliv a nic mi nebylo 😉 , jen občas žaludek na vodě, ale minimálně.
verusberu
18. říj 2011
Ahojky, včera jsem byla v gennetu na screeningu v 1. trimestru a bylo to úžasný, všechno bylo krásně vidět a pouštěli nám činnost srdíčka...odnesli jsme si i krásnou fotku... 🙂 a všechno vypadá v pořádku, tak jsem fakt ráda 😉
zvalentova
18. říj 2011
@verusberu to je supr zpráva, už se také moc těším. Jsem lehce nervní, aby "kluci" byli v pořádku.
myslik
18. říj 2011
Ahoj, vidím že se to tady trošku rozpovídalo!!!! Mě bylo špatně celé 3 měsíce a teď mám prozměnu migrénu....si člověk nevybere!!!!! JInak já už mám taky po screeningu i po triple testech a vše je ok!!!!!! Jinak se moc těhotná necítím....nepřibírám, bříško taky zatím moc neroste....ale myslím, že se to každým dnem změní....teda doufám!!!! A už máte vybraný kočárek?????
clara.7
18. říj 2011
@myslik taky už mám po screeningu a naštěstí vše OK x-) Taky jsem byla nadšená z toho jak nám ukazovali obě komory srdíčka, ručičky, nosánek ... 😃 Bříško zatím moc nemám, pořád se v pohodě vejdu do svého oblečení (vyplňuju rezervu po předsvatebním zhubnutí). Kočárek jsem zatím moc nevybírala, ale dneska jsem dostala tip na Roan Marita a opravdu mě nadchnul x-) Nejsem zrovna zastánce těch moderních hybridů, takže tahle klasika mě vážně okouzlila 🙂
natalia3
18. říj 2011
Ahoj holky, tak to vam teda zavidim. Me je porad hrozne, boli me bricho, hlava a obcas mi je jeste i spatne - hruza. Teda vubec se to neda srovnat s prvnim tehotenstvim, to jsem fakt ani nevedela, ze jsem tehotna - zadne priznaky, proste nic. Jinak taky jeste bricho vubec nemam a porad nosim stejne obleceni, ale ja myslim,ze ted uz to pomalu prijde a vytahnu tehotenskou modu...Vsechny zdravim a preji pekny den
verusberu
19. říj 2011
@zvalentova určitě to bude všechno v pořádku, moc se mi tam líbilo 🙂) držím palce !!!
verusberu
19. říj 2011
jinak jsem taky zvracela až do 12tt, to mi bylo někdy špatně i celý dny, teď už je to lepší, jen někdy po ránu než se najím...v gennetu mi trochu posunuli termín místo 19.4. na 25.4.
zvalentova
20. říj 2011
ahoj spolumatky, jsem zpět od MUDry. Konečně jsem vyfásla řidičák na děti a moc si to užívám 🙂
verusberu
20. říj 2011
@zvalentova super :o))
oukidouki
20. říj 2011
Ahojky, tak mně teda bylo občas tak první 3 měsíce nevolno, ale....vždycky když to na mě šlo, tak jsem začala z hluboka dýchat, pak jsem se napila trochu vody a přešlo to 😃...takže paráda....spíš jsem byla moc unavená hlavně srpen.
Já už dávno nenosím své věci, pokud nepočítám elasťáky 😃..., ale musí mít dobrou gumičku, aby netáhla 😃, poslední dny mám nějaké ty křeče občas, beru to tak, že se to tam všechno natahuje 😃 - prcek si dělá místečko 😃
Tak se opatrujte! papa
zvalentova
22. říj 2011
ahoj všem,
po včerejším screeningu mi posunuli TP už na 29.4.2012 a takže musím už koncem příštího týdne vyrazit k registraci k porodu... Jinak screening v pohodě, děti fungují dobře. 🙂
oukidouki
22. říj 2011
Ahojky, to nevím, že se musí člověk registrovat 😞..to jako všude, nebo to je jen někde??
zvalentova
22. říj 2011
@oukidouki jen někde, kolegyně z Plzeňska to má bez registrace - mají jedinou porodnici, boj je asi jen v Praze a možná Brně
verusberu
23. říj 2011
@zvalentova mně tam posunuli termín o týden déle na 25.4. 🙂 je to hezký ten screening, viď? pouštěli vám srdíčko?
zvalentova
23. říj 2011
@verusberu jj, bylo to fajn. Hlavně v Gennetu mají lepší "telku" a je to lépe vidět oproti malému monitoru u MUDry. Měřil srdce i tep, průtok krve skrz jakousi žílu...
Musím si sednout v klidu nad diářem a zapsat všechny termíny, teď je toho nějak hodně 😎
myslik
24. říj 2011
Ahoj těhulky, tak jak se cítíte???? Já úplně úžasně!!! V sobotu jsme si s manžílkem sedli a pustili si DVD Elán a najednou se začalo mimi vrtět a kopat!!!! To byla krása....i slza ukápla!!!!! Je to nádherný pocit!!!!!