• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@zvalentova Ahoj, gratuluji k dvojčátkům! Taky mi vyšlo až 2. IVF... Šla jsem na ně už pořádně otrávená, ale jedno ze dvou embryjek se chytlo:slight_smile: A i to jedno mi dává pořádně zabrat...
16. říj 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusberu reakce byla asi stejná jako u jednoho, po 4 letech čekání je to nějak jedno :slight_smile:
16. říj 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@tina74 tak mě zatím nic není, spíš mi dělá problémy se hodit do klidu :grinning:
16. říj 2011 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvalentova aha, tak to jste čekali dlouho, to chápu, že radost byla veliká :o)) to je supr, že se to povedlo.
17. říj 2011 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
co máte dneska v plánu? Nějak se mi při pondělku nic nechce. Musím udělat něco do práce, mamce doplnit nehty a ještě něco uvařit :sunglasses:
17. říj 2011 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, mám termín 11.4., můžu se přidat? Čekám své první mimi a tak bych se tady ráda radila co a jak. :wink:
17. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@aanicka ahojky, taky čekáme první přírůstek :slight_smile:
17. říj 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! taky se chci přidat, termín máme 1.4. :D
17. říj 2011 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my máme termín 11.4. a je to naše první mimi :slight_smile: Na beremku mi diskuze dost pomohly, tak doufám, že tady to bude stejné :wink:
17. říj 2011 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@aanicka jé tak to jsme na tom úplně stejně :slight_smile: jak se cítíš? Já už mám naštěstí žaludek v klidu :grinning: ale byl to boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2011 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se taky pridat?? Mam termin 20.4. a je to me druhe tehotenstvi, uz mame doma 4 leteho prcka.. Muzu se zeptat jak jste na to, mate bolesti bricha?? je Vam spatne?? Kolik jste uz pribraly?? Moc diky za odpovedi....Paa Nat
17. říj 2011 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalia3 ahoj :slight_smile: mě bylo dost špatně do začátku 3. měsíce, ale teď už je to v pohodě :slight_smile: Zatím jsem nic nepřibrala, spíš kilo ubrala a bolesti břicha mě moc netrápí, jenom když vyjdu moc schodů nebo dobíhám šalinu :confused: Ale to je normální. Občas mě břicho tak jako štipká, asi jak se rozrůstá ...
18. říj 2011 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalia3 ahojky, mě není prostě vůbec nic. Jen jednou mě tlačil žaludek, ale to bylo díky tomu jakou báječnou večeři jsem uvařila a neodhadla množství. :grinning:
Co se týče kil navíc tak mác asi tak 4, ale to bylo díky stimulaci při IVF a hyperstimulačnímu syndromu. OD září už nepřibírám a doufám, že to tak zůstane na dlouho :wink:
18. říj 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@clara.7 ahoj, já na nevolnosti netrpěla vůbec, tak jsem zatím přibrala 4 kg, mohla jsem jíst cokoliv a nic mi nebylo :wink: , jen občas žaludek na vodě, ale minimálně.
18. říj 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, včera jsem byla v gennetu na screeningu v 1. trimestru a bylo to úžasný, všechno bylo krásně vidět a pouštěli nám činnost srdíčka...odnesli jsme si i krásnou fotku... :slight_smile: a všechno vypadá v pořádku, tak jsem fakt ráda :wink:
18. říj 2011 v 09:43  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusberu to je supr zpráva, už se také moc těším. Jsem lehce nervní, aby "kluci" byli v pořádku.
18. říj 2011 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, vidím že se to tady trošku rozpovídalo!!!! Mě bylo špatně celé 3 měsíce a teď mám prozměnu migrénu....si člověk nevybere!!!!! JInak já už mám taky po screeningu i po triple testech a vše je ok!!!!!! Jinak se moc těhotná necítím....nepřibírám, bříško taky zatím moc neroste....ale myslím, že se to každým dnem změní....teda doufám!!!! A už máte vybraný kočárek?????
18. říj 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@myslik taky už mám po screeningu a naštěstí vše OK :dizzy_face: Taky jsem byla nadšená z toho jak nám ukazovali obě komory srdíčka, ručičky, nosánek ... :grinning: Bříško zatím moc nemám, pořád se v pohodě vejdu do svého oblečení (vyplňuju rezervu po předsvatebním zhubnutí). Kočárek jsem zatím moc nevybírala, ale dneska jsem dostala tip na Roan Marita a opravdu mě nadchnul :dizzy_face: Nejsem zrovna zastánce těch moderních hybridů, takže tahle klasika mě vážně okouzlila :slight_smile:
18. říj 2011 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak to vam teda zavidim. Me je porad hrozne, boli me bricho, hlava a obcas mi je jeste i spatne - hruza. Teda vubec se to neda srovnat s prvnim tehotenstvim, to jsem fakt ani nevedela, ze jsem tehotna - zadne priznaky, proste nic. Jinak taky jeste bricho vubec nemam a porad nosim stejne obleceni, ale ja myslim,ze ted uz to pomalu prijde a vytahnu tehotenskou modu...Vsechny zdravim a preji pekny den
18. říj 2011 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvalentova určitě to bude všechno v pořádku, moc se mi tam líbilo :slight_smile:) držím palce !!!
19. říj 2011 ve 14:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem taky zvracela až do 12tt, to mi bylo někdy špatně i celý dny, teď už je to lepší, jen někdy po ránu než se najím...v gennetu mi trochu posunuli termín místo 19.4. na 25.4.
19. říj 2011 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj spolumatky, jsem zpět od MUDry. Konečně jsem vyfásla řidičák na děti a moc si to užívám :slight_smile:
20. říj 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zvalentova super :o))
20. říj 2011 v 15:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, tak mně teda bylo občas tak první 3 měsíce nevolno, ale....vždycky když to na mě šlo, tak jsem začala z hluboka dýchat, pak jsem se napila trochu vody a přešlo to :D...takže paráda....spíš jsem byla moc unavená hlavně srpen.
Já už dávno nenosím své věci, pokud nepočítám elasťáky :D..., ale musí mít dobrou gumičku, aby netáhla :D, poslední dny mám nějaké ty křeče občas, beru to tak, že se to tam všechno natahuje :D - prcek si dělá místečko :D
Tak se opatrujte! papa
21. říj 2011 v 00:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem,
po včerejším screeningu mi posunuli TP už na 29.4.2012 a takže musím už koncem příštího týdne vyrazit k registraci k porodu... Jinak screening v pohodě, děti fungují dobře. :slight_smile:
22. říj 2011 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, to nevím, že se musí člověk registrovat :(..to jako všude, nebo to je jen někde??
22. říj 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@oukidouki jen někde, kolegyně z Plzeňska to má bez registrace - mají jedinou porodnici, boj je asi jen v Praze a možná Brně
22. říj 2011 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@zvalentova mně tam posunuli termín o týden déle na 25.4. :slight_smile: je to hezký ten screening, viď? pouštěli vám srdíčko?
23. říj 2011 v 11:28  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusberu jj, bylo to fajn. Hlavně v Gennetu mají lepší "telku" a je to lépe vidět oproti malému monitoru u MUDry. Měřil srdce i tep, průtok krve skrz jakousi žílu...
Musím si sednout v klidu nad diářem a zapsat všechny termíny, teď je toho nějak hodně :sunglasses:
23. říj 2011 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky, tak jak se cítíte???? Já úplně úžasně!!! V sobotu jsme si s manžílkem sedli a pustili si DVD Elán a najednou se začalo mimi vrtět a kopat!!!! To byla krása....i slza ukápla!!!!! Je to nádherný pocit!!!!!
24. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek