• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@myslik Ahoj, to už cítíš pohyby? v jakým jsi týdnu?
24. říj 2011 v 16:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takze dneska bohuzel lezim v posteli. Mam anginu a zanet mocoveho mechyre. Doktor mi nechtel dat radeji zadne atibiotika, takze jsem dostala jen homeopatika a mam cely tyden lezet v posteli. Jestli mate nejake typy na uzdraveni tak dejte vedet....Myslite si, ze muze neco stat miminku, kdyz jsem nemocna?? Cau a diky za odpovedi....Nat
24. říj 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 tak držím palce, ať jsoi brzy v pořádku a neboj, miminko bude určo ok. kamarádka měla taky na začátku těhotenství zánět močovýho měchýře, měla i antibiotika a má úplně zdravýho chlapečka :slight_smile:
24. říj 2011 v 18:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás,
omlouvám se, že vstupuji do diskuse, ale napadlo mne, zda by vás někoho nezajímal ultrazvuk navíc. Totiž, jsem gynekoložka z Prahy a ráda bych si udělala nějaké UZ zkoušky, na které potřebuji udělat docela hodně vyšetření. Pokud byste některá měla zájem o UZ vyšetření navíc, kde bych vám nahrála nějaké to foto miminka na flash disk, ozvěte se mi, prosím, na email: Elanorka na seznamu českém. Ambulance je v Praze na Sidlišti Dědina a jsem tam každý čtvrtek.

Mějte se hezky a držím palce ať je zbytek těhotenství co nejpříjemnější!
Katka
24. říj 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu jsem v 18.tt
@natalia3 no řekla bych, že už máš trošku pokročilé těhu a mimi je tam krásně zabydleno, takže bych nestresovala. A pokud vít tak na angínu (pokud ji máš potvrzenou z krve) zabírají jenom antibiotika....tak nevím. Hlavně lež a odpočívej!!!! Brzy se uzdrav!!!!!!!!!!!!
25. říj 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, porad jsem jeste v posteli. Mocovy mechyr je konecne trosku lepsi, ale krk porad boli, asi se tem antibiotikum nevyhnu. Piji caj za cajem ale krk boli dal. Jim med, kloktam sul, proste zkousim vsechno - ale bohuzel bez uspechu. No uvidime, ty homeopatika mam teprve druhy den a rika se, ze homeotatika nejprve zhorsi priznaky a pak teprve leci, tak uvidime...Zdravim vsechny a mejte se fajn....Nat
25. říj 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky dubnovky 2012 Mohu se k Vám přidat? Jsem po docela dlouhé době na koníkovi a ze starý party jsem tak nějak vypadla tak hledám nové útočiště :o) Vezmete mě mezi sebe? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
25. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
založím nové téma
25. říj 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 a zázvor jsi zkoušela??? To je prý všelék!!???
@bublinka9 Vítej!!!!!! :slight_smile: Jak to myslíš že založíš nové téma????
25. říj 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, jak se máte?
26. říj 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak konečně so začínám užívat tehotenětví bez nevolností... to je paráda :slight_smile: v neděli jsem si koupila těhotenský kalhoty a první oblečeníčko pro prcka :slight_smile: nevíte, jestli je někde na netu vypsaná komplet výbavička do začátku? nějak nevím co začít nakupovat, tak ať se mám čeho chytit :wink:
26. říj 2011 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu jo je to paráda, když ti není blbě :grinning: urovná se i psychika, takové ty stavy úzkosti a strachu :slight_smile: Těhu kalhoty už jsem si taky minulý týden koupila a je to bájo :dizzy_face: pohodlné jak tepláky :grinning: s výbavičkou jsem na tom podobně, nevim moc kde začít, tak aspoň že kočár už máme vybrán :wink:
26. říj 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clara.7 jaký jste vybrali kočárek?
26. říj 2011 v 11:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu já ještě nic nekupuji, očekávám vánoce a dary od rodiny a známých, popř. vím, že na Aukru nebo MMB jsou celé komplet sady
26. říj 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Roan Marita :slight_smile: už jen vybrat barvu a časem objednat :slight_smile:
26. říj 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konecne mi je trosku lip...Hele mam doma knizku pro miminka a tam stoji zakladni vybavicka:
- Plenky (nejmensi velikosti)
- 6 bryndaku (z vlastni zkusenosti vim, ze pokud kojite tak potrebujete radeji nejake bavlnene plenky)
- 5 tricek
- 5 body
- 3 nocni kosilky (se spodnim zapinanim je lepsi, kdyz v noci prebalujete)
- 2 osusky
- 2 svetriky
- 1 cepici
- 4 dupacky
Hele nevim jestli to je vsechno, tak to pisou v te knizce, ale jeste pouvazuji co jsem mela u prvniho ditete a kdyz tak dam vedet.
26. říj 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, kdyz tak kupujte velikosti 56, ty mensi se moc nevyplati. Ale behem mesice az dvou, potrebuje dite stejne uz velikost 62, Ze zacatku ty deti opravdu rychle rostou..tak Paa
26. říj 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natalia3Ahoj holky, můžu se přidat, mám termín 14.4.2012 a třetí mimi.......................
Tohle mi připadá celkem málo věcí....chybí tam např.odsávačka, bavl.pleny,kosmetika,vanička,3 povlečení, postýlka,matrace,dudlík, flašky,celý seznam jsem měla v knížce, mohu jen opsat
27. říj 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja napsala seznam jen pro obleceni....
27. říj 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 díky, aspoň je se čeho chytit :slight_smile:
27. říj 2011 v 15:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 už třetí mimčo, tak už víš, co Tě čeká :slight_smile: jak jsou starý děti?
27. říj 2011 v 15:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, samozdrejme, ze takove veci co pise Jitulik taky potrebujete....
27. říj 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem oficiálně registrovaná k porodu u Apolináře. Bylo to divné, dlouhé a potřebovalo by to zkušeného manažera který by celý systém změnil. Ale hlavně, že je to za mnou.
27. říj 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu dcera má 15 a syn 12 a tohle mimi je asi tak trošku"omyl" s novým partenrem, s kterým jsem už šest let.Otěhotněla jsem i když jsem brala Yaz a nevynechala, týden jsem to rozdýchavala a zjistila to až tt 13+4......
27. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulik4 Tak pějnej omyl :slight_smile:, ale učitě budete nakonec všichni rádi, že mimčo budete mít :o)
28. říj 2011 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 souhlasím s @verusberu krásný *omyl*
28. říj 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jitulik4 krasnej "omyl" :slight_smile:))))
29. říj 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ MAMINKY,TĚHULKY :wink: :slight_smile:
omlouvám se,že sem sem vlezla......mám dubnovou holčičku a už mám princezny dvě,tak posílám věci pryč,tak mi koukněte do bazárku,mám tam dost letních věcí,takže by jste je využily...něco je opravdu holčičí,něco neutrální :wink: věci mám bez fleků,dírek a jsou moooc hezké. Přeju Vám krásné těhotenství,nádherné porody a zdravá miminka,užívejte si to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, plánujete některá 3D ultrazvuk a jste někdo ze Středních Čech nebo z Prahy?
30. říj 2011 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj na 3D určitě půjdu, snad už brzy!! V pátek jdu na kontrolu tak se hned objednám. A jsem z Moravy :grinning:
30. říj 2011 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek