• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@verusberu a nevíš kdy přesně je dobré jít na 3D? Prý to chce přesne v určitém termínu, aby bylo vše vidět.
30. říj 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova na stránkách gennetu je, že nejvhodnější je 24.-28. týden. Ty jsi z Prahy?
30. říj 2011 ve 13:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu jj, čistokrevný pražák.
Pokud 24 tt, tak mám ještě hafec času, nejdřív musím stihnout screening v druhém trimestru
30. říj 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova jj to já taky ve 20tt, ale do toho gennetu na 3D je asi lepší se objednat dřív, kamarádka to nestihla, měli plno a pak už bylo pozdě... já jsem našla ještě 3D v Hořovicích, stojí to o polovinu míň a myslím si, že tam nebude takový nával a kvalita je snad stejná...
30. říj 2011 ve 13:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu ahoj,už jsrm byla,v 13 týdnu...ve Zlíně.lumpík na mě mával pravou ručičkou...
30. říj 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu napsal mi to doktor 13+2 až 13+6 a pak jdu 21+2 až 21+6,jsem objednaná na1. 12
30. říj 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 tak dnes mi bylo řečeno, milá čára přes rozpočet............
30. říj 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 tomu věřím :slight_smile: to naše je v podstatě plánovaná čára přes roypočet, přítel má v péči děti (15 a 11let) :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jste byly na triple testech? prý nejsou moc spolehlivý, tak jsem zvědavá, jak mi vyjdou a doufám, že mě zbytečně nevyděsí
31. říj 2011 v 10:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám zdání co jsou tripl testy???proč nás pořád honí po doktorech?,,,,,,,,,,,,,,,
31. říj 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 no jo, ale děti v pěči to je něco jiného, teď se budou bát v tě své hloupé pubertě, že spadnou z lopaty....Jak s nimi vycházíš? Už jsi jim to řekla, o mimi??
31. říj 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 my spolu právě vycházíme dobře :slight_smile: a o miminku samozřejmě ví, a divala jsem se s něma na kočárky a postýlky. S Míšou v Tescu a s Kačenkou akorát na netu :slight_smile: takže si troufám říct, řže toi berou celkem dobře...samozřejmě zatím :zipper_mouth:
31. říj 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu @jitulik4 To vám vezmou v poradně krev a z té se zjištuje zda bude mít mimi nějaké postižení, není to smaozřejmě 100% přesnějí je ten prvotní screening který si platíme sami!! Žádný strach!!!!!!!!!!! Já už to mám za sebou a vyšel negativní takže ok!!!!!!!!!!!!!!!
31. říj 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myslik na screningu jsem byla taky, komibi test mi budou drát krev těď v pátek,negativní taky..........
1. lis 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 tak to třeba bude v poho, já ani zatím nevím, jak to mám dětem říct....má drahá polovička to sotva vydýchala a zas by to mělo začít znovu...
1. lis 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 já myslím, že to děti nějak vezmou :slight_smile: né nějak, dobře :slight_smile:
a my jsme se právě vrátili domů z kontroly :slight_smile:
1. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 já myslím, že to děti vezmou dobře :slight_smile: já mam ségru o 20 let mladší a bráchovi bylo 14 když se ségra narodila a taky jsme jí brali a bereme...je to mazánek rozmazlenej :slight_smile:)
1. lis 2011 ve 12:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,holky jaký je to heslo na dubánky?????,
1. lis 2011 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka trosku si sa sekla toto nieje nase forum :grinning: :grinning: :grinning: tu ti nikto neda odpoved!
2. lis 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@basimka díky už je to vyřešeno!
2. lis 2011 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka v pohodicke :wink:
2. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se dneska postavila na vahu....a malem jsem se zblaznila, behem tydne jsem pribrala 2 kg. Zajimave je, ze do 15 tydne nic a ted najednou hned 2kg. Jen doufam, ze to takovou rychlosti nepujde dale - jinak se na konci tehotenstvi neunesu...Cauky a preji pekny den
2. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 no to mas podobne ako ja v prvom a druhom nic v 3 mesiaci 1kilo v 4 mesiaci 2kila a teraz na zaciatku 5 mesiaca v priebehu 2 tyzdnou 2 kila,som zvedava ako sa budem gulat do porodnice :grinning:
2. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i sem přidám návrh/prosbu.
Omlovám se, že vám se lezu. Známá gynekoložka, možná už jsem psala, shání těhotné maminky, které mají zájem o UZ a jsou z Prahy a okolí. Ona potřebuje udělat UZ ke zkoušce a vy na oplátku dostanete spoustu fotek případně i video na USB. Dneska jsem tam byla a bylo to moc fain. Přece jenom vyšetření nebolí a protože se učí ani nic nestojí. Ordinace je na Praze 6, bližší informace ráda podám přes IP. Děkuji
3. lis 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je nějak mrtvo holky :grinning:
5. lis 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 ahoj, jak je? mám za sebou poradnu, 130kg sestra mi nadala,že jsem shodila3kg.................blbá jak troky, na alergo mi změnili léky na astma a týden mi bylo děsně špatně od rána do večera. Už je mi snad konečně dobře,co Ty?
6. lis 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 ahoj, no já si nemůžu stěžovat, snad jen na to že jsem pořád doma sama, což mě trochu ničí :-/
7. lis 2011 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, muzu se pridat? Termin 25.4. :slight_smile: Ted koukam, ze jste tu probirali vahu, no ja vam reknu, ze od zacatku tehu pul kila za kazdych 14 dni. na zacatku jsem mela nejakych 56 a ted uz jsem na 61kg.. Tak jsem zvedava, jak to pujde dal! :grinning: Jo a holky, muzu se zeptat, od kdy jste zacali citit pohyby mimca? Jsem prvne tehotna a rika se ze tak od tech 16tt. No ja zatim nic...
7. lis 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vitam te u nas. Prvni pohyby normalne citis az tak kolem 18 tydne - teda u prvorodicky. U me to bylo u prvniho ditete az v 19 tydnu a ted cekam druhe, jsem 17 tydnu a v sobotu jsem citila prvni pohyby - je to krasa....
7. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@babsiegirl ahoj, vitam te... ja mam 7kilo nahore, tak si z toho nic nedelej :grinning: Jinak pohyby citim asi od 16tt.. nejdriv hooodne nepravidelne, dneksa uz kazdy den.. jsem prvorodicka.. kazdy to ma ale jinak, tak se na to moc nespolehej :slight_smile:)
7. lis 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek