• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
je to u každého jinak, chodíte někdo na těhotenský tělocvik??chtěla jsem na vodní a ten tu není.....jsem z Valašského Meziříčí, jo a děsně blbě se to shazuje ty kila navíc a křížové bolesti u porodu ti kila navíc taky spočítají.........................
7. lis 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Ahojky, tak Tě vítám, podle UZ mám termín jako Ty 25.4. :slight_smile: Čekám taky první mimčo a pohyby ještě taky nemám, ale zatím se tím nijak nestresuju. Odkud jsi?
8. lis 2011 v 08:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já si ani nejsem jistá, jestli pohyby poznám :grinning: a váhově jsem z 54kg teprv na 56 a kousek :frowning2: tak nevim, jestli to není spatně, kdyz jim porad :-/
8. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky z a privitani holky! Tak jsem zvedava, kdy to zacne. Sice obcas "neco" citim, ale spis to vidim na vetry. No uvidime :D Jinak vam vsem preju spokojene tehulkovani! :slight_smile:

@terioza1 ty brdo, 16tt tak to docela brzo? To mas supr :slight_smile: No ja uz se nemuzu dockat :slight_smile: A kdy mas termin?
@verusberu jee sranda :slight_smile: no 25.4. mam podle MS, podle UTZ to mam 16.4. ale to nejako nesedi. Ale jestli je to pravda, tak jsme pocali na sv. ceste par dni pred posledni MS :grinning: no nemyslim si.
Jinak ja jsem tak nejak odevsad. Rodila Moravanda, posledni bydliste v Pardubicich a ted anglie, tady uz to vypada ale natrvalo :slight_smile: A odkud jsi ty?

@nikissek28 Tak to bych taky chtela po dvou detech mit 54kg! Jak to delas holka? A jak jsi pribirala v prvnich dvou tehotenstvich? Jinak podle me 3. mimco je uplne uzasny! No ja porad manzela strasim taky se trema detma. On se vzdycky akorat chudak na me obrati s tim, ze nejdriv uvidime, jak nam to pujde s tim prvnim :D Jinak kamaradka taky nezacala poradne pribirat az do nejakyho 4. mesice, tak bych se tim moc nestresovala :slight_smile:
8. lis 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl To musím vysvětlit :grinning: to jsou nevlastní děti :grinning: Budulínek je moje první (no druhé po samovolném potratu) :D ale minimálně dvě ještě chci :grinning: a přítel taky, páč Míša už je "skoro" dospělý a Kačka, no... škoda mluvit malý puberták :grinning:
8. lis 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jeeee! Tak to potom joooo! To me mrzi, ze jsi poprve potratila.. V kolikatem tydnu, jestli se muzu zeptat? A jak je to dlouho? Teda nemusis vubec odpovidat, jestli nechces. Tak at se s Budulinkem pekne tehulkuje :slight_smile: jo a myslim si, ze kdyby neco nebylo v poradku, tak by ti doktori na prohlidce rekli. Mozna by nebylo od veci se zeptat jestli je tvoje vaha ok. A tvuj termin je podle MS nebo podle UTZ?
8. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl tak já mám termín podle MS 19.4. a podle UZ 25.4. :slight_smile:
Kde jste byli na svatební cestě? Kde žijete v Anglii? To je otázek :wink:
Já jsem z Kladna.
8. lis 2011 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu tak to mame ty terminy skoro obracene :slight_smile: No ja prave nevim, podle kteryho jit vzhledem k tomu, ze jsem mela jeste tu posledni MS. No nakonec je to stejne jen orientacni, takze asi nema cenu si s tim lamat hlavu :slight_smile:
Svatba byla v CR, svatebni cesta na Mauriciu a v Anglii bydlime v maly vesnici Great Shefford. Je to blizko Hungerfordu nebo Swindonu. Vice mene na puli cesty mezi Londynem a Bristolem :slight_smile: V Kladne jsem nikdy nebyla, ale urcite je vyhlaseny, uz jenom kvuli te pisnicce :grinning: Clovek nikdy nevim, treba tam nekdy manzela vezmu :D
8. lis 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl já ty termíny taky moc neřeším, protože neznám snad nikoho, kdo by porodil podle termínu :slight_smile: takže prostě duben, asi druhá půlka :slight_smile:
Na Mauriciu to muselo být super... a co vás zavlálo do Anglie? :slight_smile:
Písnička a Poldovka-Stehlík, úhlí, to asi Kladno proslavilo :slight_smile: Vezmi ho sem, jsou tady i hezká místa :slight_smile:
Služebně jezdím do Brna a do Frýdku- Místku, to už je Morava ne? V Pardubicích jsem byla jednou, když jsem byla zase 3 dny služebně v Bohdanči :slight_smile:
8. lis 2011 v 17:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu presne tak, ja taky vsude rikam druha pulka dubna :D Jeste k tomu vsechny moje kamaradky prvorodicky vzdycky aspon tyden prenasely...
Mauricius byl uzasnej, hned bych letela znovu, akorat manzel chudak to litani nesnasi moc dobre :sweat_smile: ja uz jsem v anglii asi 8.5 roku, vicemene jsem sem zavitala hned po mature abych si vypilovala anglinu a uz jsem tu nejako ztvrdla. Tenkrat jsem sem prijela s mym bejvalym, ale rok po pobytu v UK jsme se rozesli (5-lety vztah). Jinak manza je anglican, vzali jsme se letos v cervnu po 5 a neco letech :grinning:
Koukam, tebe prace taky zavedla do veskerych koncin, co? jj, Brno, Frydek-Mistek uz je Morava. No ja se prave kousek od Brna narodila :slight_smile: A Bohdanec je od Pce kousicek - jednou jsme tam slavili Silvestra. A co vlastne delas?
8. lis 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
babsiegirl : Já taky lítání moc nemusim, mám hroznej strach :slight_smile: Ale výhled tý dovči je vždycky silnější, tak těch pár hodin vydržím :slight_smile:
Tak máš angličana supr :slight_smile: a je to rozdíl mezi českým a anglickým přítelem? Kolik Ti teda je?
Já jsem se s bývalým přítelem rozešla taky po 5ti letech a teď s přítelem jsme dva a čtvrt roku :slight_smile: svatbu jsme odložili až prcek trošku povyroste :slight_smile:
Já dělám u hasičů na operačním středisku a příjem tísňový linky 112 a 150 a školy kam jezdíme na kurzy jsou tak různě po republice, ve Frýdku jsem byla před měsícem :slight_smile: V Brně jsem byla půl roku, na vstupním kurzu :slight_smile:
8. lis 2011 v 18:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl No rok po potratu jsem otěhotněla :slight_smile: v červenci 2010, a to měl být 11tt, ale mimi neodpovídalo a bylo bez srdeční akce, takže revize :-/ Já mám podle MS TP 22.4.2012 a podle UTz 21.4. takže to mám někdz kolem 20týho dubna :grinning: Jen bz mě teda naštvalo, kdyby se mimču chtělo až 25.4, protože to má přítel svátek :grinning: :angry:
9. lis 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Tak to me mrzi s tim potratem :( Ted uz to bude ale v poho, ne? Drzim pesti...
No tak to by pak museli slavit svatek a narozky spolu :D A uz vis, co cekate?
9. lis 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl nevím ale přemýšlím, že si naplanuju neplánovanou kontrolu :grinning: já to do konce měsíce nevydržím :grinning: a taky pro můj vlastní klid samozřejmě :slight_smile: ty víš?
9. lis 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl slavit můžou stejně i tak :grinning: a jestli to bude v poho, to já nevím :slight_smile: ale nepřipouštím si, že by se mělo něco státá :slight_smile:
9. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Ty brdo, to zni jako super prace, vsadim se, ze kazdy den je jiny!
Jinak me je 28, vlastne 29 za dva tydny :D Cim starsi jsem tim radeji o svem veku moc nepremyslim :D No ja to nejak neresim,, jestli anglan je lepsi pritel/manzel nez cech. Podle me jde spis o osobnost a kazdej clovek je jinej. Ale treba kamaradky z Cech co potkali Steva poprve, tak mi rikali, ze uplne vyvraci, co se rika - ze anglani jsou suchari atd. A kolik je tobe? Mate to hezky s pritelem naplanovay, miminko, svatba, proc ne :slight_smile: Aspon budete mit druzicku/druzaka :D Uz vite, co to bude?
9. lis 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikissek28 jj, to chce pozitivni pristup! tady v anglii ma clovek jen dva ultrazvuky, takze my jsme poradne nevedeli, co se deje az do toho 12 tydne, kdy jsme meli prvni. Ani tehu ti nepotvrdi podle krve. Jdou jen podle toho, ze jim reknes, ze sis udelala tehu test a vysel pozitivni. Spousta lidi to tady odsuzuje (i anglani), 12 tydne je opravdu dlouha doba. No ted to nase mimi uvidime podruhe a naposled 29.11. Tak jsem zvedava. A jak se citis? Trpis/trpela jsi nevolnostma?
9. lis 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 taky nevim, az toho 29.11. (snad se ukaze!) :grinning:
9. lis 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl ne ne ted právě vůbec, což je pro mě fajn :slight_smile: to bych nevydržela už vůbec, jen dva UTZ
9. lis 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl A jak to je s kontrolama v Anglii? to jako taky "neřeší"?
9. lis 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat?Taky budeme mít dubňátko:slight_smile:
9. lis 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 tak to je parada, ja jsem taky nejak nevolnostma netrpela. Mela jsem parkrat nahnano, ale nakonec jsem nikdy nezvracela. Akorat jsem byla vecne utahana. No a ted je mi hej :slight_smile: Jo kontroly jsou tady pravidelny. Ale jsem si jista, ze jich je zase min, nez v CR. prvni v 8tt, pak utz ve 12tt, dalsi kontrola v 16tt, utz ve 20tt no a pak se ty kontroly docela rozbehnou. Ke konci pak mas myslim minimalne jednu tydne. Mam to nekde napsany, ale nepamatuju. Zrovna dneska jdu na kontrolu k porodni babe, tak jsem zvedava, co mi rekne. Beztak mi zmeri jen tlak, zvazi me, odesle moc na testy a da mi hafo letaku. Dam pak vedet :slight_smile:

@finka13 jasne! Vitej :slight_smile: kdypak mas termin? A odkud jsi?
9. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Ahoj, děkuji, jsem z ČB, termín mám někdy koncem dubna, tak snad bude všechno v pořádku a brzy se toho jara dočkáme:slight_smile:
9. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl tak to já jsem taky neyvracela a nahnáno to jsem měla taky :grinning:

@finka13 Ahoj :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Holky tak to vám závidim, já zvracim od 10 tt v podstatě nepřetřžitě každé jídlo:(Už by to snad mělo ustupovat a zdá se, že to je malinko lepší, ale záhul mi to dalo pořádnej!!!
9. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 Tak to vypada, ze vsechny tady to mame v druhe pulce/ke konci dubna :slight_smile: predpokladam, ze to je vase prvni? jj, vsechny doufame, ze bude vse ok. No to nejhorsi mame snad za sebou, ty prvni tri mesice, tak snad ted ten zbytek pujde uz hladce!
9. lis 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Snad jo, mě ještě čekají výsledky těch tripple testů, ale NT screening byl v pořádku, tak to snad bude všechno v pohodě!!!Je to naše první, moc se na něj těšíme:slight_smile:
9. lis 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Jasný že první :grinning: ikdyž doma jsou dva pubertáci no :grinning:
Jsem včera neodolala a prolezla všechny možné obchody... jasné že jsem domů přišla s plnýma taškama :grinning: Jak pro mě, tak pro mimčo + klasicky nákup :grinning:
9. lis 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 chudaku, tak to ti nezavidim. Ja jsem rada, ze jsem z toho vysla docela lehce. Ale mam kamaradky, co maji rodit kazdym dnem a obe to fakt prozivaly docela hrozne. Ono zvracet do pytliku, kdyz ridis rano do prace asi nic moc :confounded:

@nikissek28 a kolik ti vlastne je? podle tve prezdivky soudim 28? :grinning: No me prave ty nakupy jeste vubec nechytaj! Jediny, co jsem koupila tak jsou tehotensky kalhoty a ryfle a tehotensky pasy x2. Ale pro mimco jeste nic. S manzelem jsme usoudili, ze spousta veci se k nam nahrne o vanocich od babicek, tet, strycu, dedecku, kamaradu, sestrenek, Stevovi rodice nam chteji zaplatit kocar, takze jsme se rozhodli, ze na nakupy vyrazime po vanocich. Jednak budou vsude slevy a taky budeme vedet co mame a co ne :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl nn mě bylo 20 v srpnu :grinning:
9. lis 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek