• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@finka13 u nas NT taky v pohode a vysledky tripple testu nam prisly v pondeli a mame nizke riziko 1:13000, takze ok. Tak doufam, ze vam to taky dopadne! Drzim vsechno, co mam :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nikissek28 haha, tak to promin, to jsem ti pridala 8 let!!!
9. lis 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl no to jo :slight_smile: jejda, já ani nevím, jestli mi tripple dělat bude nebo ne :grinning: to je z krve ne? a tu mi teda nebrala víc jak měsíc :slight_smile: NT máme taky v pohodě :slight_smile:
9. lis 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jj, tripple se delaji z krve. Me krev brali hned ten den kdy jsem mela NT screening. Ale dalo jim to 2 tydny, nez mi prisly vysledky. Ale byla jsem vdecna, ze jsem nic z nemocnice hned neslysela, protoze Kdyz maji lidi vysoky risk, tak jim volaji nejpozdeji po trech dnech, aby se neztracel cas, kdyby se nahodou rozhodli pro preruseni tehotenstvi, kdyby mimco melo mit Dawn. Ale nastesti jsme se vyhli (Snad!)
9. lis 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl tak to já nějak nevím že by brala krev na tohle :-/
9. lis 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Tak treba jeste vezme, klidne se i zeptej az tam priste pujdes :wink:
9. lis 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl to mi přijde už pozdě :-/ to budu už 19+4 :grinning:
9. lis 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl jj super práce, sedm let jsem tam a pořád mě to baví :slight_smile: i když teda není to nic moc veselýho...
já pořád taky ještě nevim co to bude, ale už jsem jak na trní... teď čekám na vísledky tripplů, snad to bude ok, k doktorovi na UZ jdu 24.11. a pak 9.12. jdu na druhý screening do Prahy do gennetu.tak tam by měli říct pohlaví stopro, když se teda prcek pořádně ukáže. Je mi 27
9. lis 2011 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 Ahojky vítám :wink: Mně taky bylo hrozně zle od začátku až do 12.týdne jsem zvracela každý den a pomalu celý den :( bylo to hrozný.... žádný ranní nevolnosti, ale celodenní ... tak snad už bude jen líp...
9. lis 2011 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 tak to ne.. no treba zavolat a zeptat se.. at mas klid :slight_smile: ale jelikoz ti je jen 20 tak si nemyslim, ze ti neco hrozi. To spis tem maminam kterym bylo uz tak pres 35... :wink:

@verusberu je tak to mas super, ze mas aspon vic sanci zjistit, jestli to bude klucina ci holcina.. Ja tady toho moc s tema dvouma utz nenadelam, kdyz prvni je ve 12tt a druhy ve 20tt. No nezbyva, nez jen doufam. A co byste si tak prali? U nas je mi to jedno, hlavne, at je ditko zdravy, ale manzel by radsi holcicku :grinning:
Neni nad ruznorodost prace. I kdyz tady je to ok, kolikrat mi to leze na nervy. Ale uctenky to plati! :D
9. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu koukám, že máš screening dřív, mě teprve příští týden čeká krev a pak objednání na konec prosince.
Také doufám, že budou děti dobře vidět a nebudou se překrývat :sunglasses:
9. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsme ted prisli od porodni baby a vse OK. Poprve jsme slyseli srdicko toho naseho Lambina a baba rikala, ze podle tlukotu to vypada na kluka :slight_smile: Pry kluci zni jak kdyz jede lokomotiva a holky jak kdyby cvalal kun :D Jo a pry se za celou svou karieru zmylila jen dvakrat. Tak jsme zvedavy, co nam reknou za tri tydny na UTZ :D
9. lis 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, můžu se k vám přidat?? Termín mám 1. května ale podle UZ 27. dubna tak nevím kam patřím :grinning:
9. lis 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl tak to jsem zvědavá, jestli Ti to vyjde podle tlukotu :slight_smile:
My bysme oba radši chtěli holčičku, ale taky budeme rádi za oboje, hlavně ať je to ZDRAVÝ :wink:
9. lis 2011 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Ahoj, jasně přidej se sem :wink: čekáš první mimčo, odkud jsi? :slight_smile:
9. lis 2011 ve 20:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl já si tam odpoledne zajdu, stejně mám cestu kolem :grinning: treba ti na UTZ řeknou že je to holčička :grinning: a pak si mamko vyber :slight_smile:

@katerinanov klidně se přidej :slight_smile:
a tady beztak zase prázdno co? Holky máte už některá předběžně jména?
10. lis 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov ahoj, vítáme tě tady u nás :slight_smile:
10. lis 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 předběžná zatím nemáme, spíš ty které rozhodně NE. Ale vybrat 2+2 bude makačka :grinning:
10. lis 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no jo, dvojčátka :slight_smile: třeba to bude holčička a chlapeček :slight_smile:
10. lis 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova která teda ne?
10. lis 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 určitě to nebude Karel Josef nebo Václav a další šílenosti z rodiny :grinning:
10. lis 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Jasný, to mám taky škrtlý dávno :slight_smile:
10. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu
@zvalentova
Ahoj holky, jj, čekám první. Které už čekáte vy?? :slight_smile:
10. lis 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. lis 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov první dvě a zároveň poslední :sunglasses:
10. lis 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky víte už co budete mít?? Mi v úterý pan doktor řekl, že vidí pinďu, že budeme mít kluka. Každému se to ale zdá strašně brzo.
10. lis 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova Jej, tak to je radost :slight_smile:
10. lis 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov mě se to ale zas tak moc brzy nezdá .-) někdo ti to řekne už na NT screeningu :slight_smile: ale stejně jistotu budeš mít až v porodnici :grinning:

@zvalentova nedivím se, že poslední :grinning:
10. lis 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 No však mi to právě řekl na screeningu a teď ještě potvrdil. No jo jako v té reklamě, čekali jsme petra a narodila se petra :slight_smile:
10. lis 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katerinanov to jo no :slight_smile: odkud jsi?
10. lis 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek