• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
z frýdku a ty??
10. lis 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov mě řekli, že si musím počkat alespoň do 20tt, zvlášť u dvou
10. lis 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova tak držím palce ať jste v pořádku :slight_smile:
10. lis 2011 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Ahoj mě doktor řekl, že když je mimčo dobře natočený, je to už na tom NT screeningu vidět, ale asi raději počkej do toho 20 tt tam je to vidět stopro:slight_smile:
10. lis 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova a to vybítání jmen vám teda vůbec nezávidím, my pořád nemáme vybraný, ani žádný tipy a to čekáme jedno :wink: a taky pořád nevim co to bude...
10. lis 2011 v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov já jsem z Kladna, do Frýdku jezdim služebně :slight_smile: zrovna minulý měsíc jsem tam byla týden :slight_smile: Čekám první mimčo a ještě nevíme co to bude, řekli mi, že ve 20tt by to mělo být vidět nejlíp,tak uvidíme, už jsem nedočkavá :slight_smile:
10. lis 2011 v 09:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu To se ti ani nedivím, já když jsem slyšela že to bude kluk tak jsem začala nakupovat modré věci :grinning:
10. lis 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov to je jasný :slight_smile: já právě ještě nic nenakupuju, mam jedno neutrální "bodycko" :slight_smile:
10. lis 2011 v 10:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu No tak to já už mám nakoupeno dost věcí, nechtěla jsem dělat peněžence moc velký šok :slight_smile:
10. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste se mi to nejako rozepsaly! :grinning: Jsem nejako pozadu :grinning:
@verusberu jj, Steve by taky preferoval holcicku, ale nakonec je to stejne jedno. Jak rikas. kdyz je to zdravy, tak je uplne sum a fuk jestli holka nebo kluk :grinning: Tak doufam, ze vam ta holcicka vyjde! Uz brzy se dozvite, ne? :slight_smile:

@nikissek28 treba jo! Steve by byl moc rad a s tim jmenem by to bylo taky o hodne jednodussi. Pro holku mame jasno. Pro kluka mame par napadu, ale jeste jsme to 100% neodsouhlasili :grinning: Byla ses vcera zeptat na ten tripple?

@katerinanov vitam te mezi nami a gratuluju tehule! :grinning: Ty brdo, no rika se ze se to od toho 16. tydnu da poznat, ale nespolehala bych. Kamaradce takhle taky rekli, nejdriv pry kluk, pak ze pry si doktor nebyl jisty, ze mozna holka, no a nakonec tu holku potvrdili :grinning: Tak abys nemusela vymenovat modry obleceni za ruzovku :D
10. lis 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl nn dneska se jdu ptát :slight_smile: my máme oblečení taky jen pár kousků :slight_smile: maminka nemohla odolat :slight_smile: jsem se zamilovala do bodyčka s žirafkou :slight_smile: a ještě chceme kupovat čistě bílé věcičky a pomalovat je sami :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 tak to je dobrej napad s tim malovanim :slight_smile: Jinak neutralni barvou nic nezkazis, takze jen tak dal :slight_smile:
10. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Nooo budu doufat :grinning: Svému doktorovi docela věřím, je to zkušený odborník. Na screeningu mi řekl že to bude kluk a o týden později to potvrdil (říkal že vidí pinďu :grinning: ) tak snad se nesplet :slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Já doufám že se to dozvíme za 14 dní a pak hrrr na obchody:slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 :grinning: Já se taky strašně těším až udělám nálet. Hážu si do prasátka padesátikoruny (už tam mám docela pěknou částku) a až ho rozbiju tak taky velký nálet... no prostě hrrr na obchody :grinning: Už něco nakoupené mám a něco jsme dostali po bráškovi no ale i tak :slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov a kolik deti planujete? Ja si porad rikam, ze kdyz se zadari, tak budou aspon dve :slight_smile: No a kdyby jo, tak bych asi radsi starsiho kluka a holku mladsi. Ale je mi to vicemene sumak, hlavne at jsou prcci zdravi. Ale bylo by hezky mit od kazdyho aspon jedno. Jinak manzelova mamka mela prvni holku, pak manzu :slight_smile: Manzelova segra ma dva kluky, manzeluv tata je ze dvou kluku. U nas tatka (nasi se rozvedli) ma dve holky (ja jsem z prvniho manzelstvi) pak moji segru a mladsiho brachu z druhyho manzelstvi. Muj strejda (tatuv bracha) ma to samy, 2 holky a nejmladsihu kluka. Takze kdyz to tak shrnu, tak v manzelove rodine to prevazuje klukama a u nas zase holkama, ale napriklad muj deda je z 5 kluku a jedne holky :grinning: tak jsem z toho tumpachova :D
10. lis 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@finka13 ahojda, my mame utz za necely tri tydny, tak jsem taky moc zvedava :D a co byste si prali? :wink:
10. lis 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Já se tak těšim, včera jsem viděla za výlohou krásnou dětskou dečku tak můžná si tam pro ní dneksa dojdu, pořád jí mám před očima a je to barva mocca takže obojetná:slight_smile:
@babsiegirl My už za 14 dní, jupíííí:slight_smile:Tím, že to je první tak je nám to fakt jedno, hlavně ať je vše v pořádku!!
10. lis 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Já nevím, jestli na to spoléhat. Já jsem v rodině snad jediná holka, manžel je jedináček a prý čekáme kluka.... tak možná jo. Teď teda počítám s tím klukem :DJá jsem to pohlaví zase tolik neřešila i když jak píšeš, bylo by hezké mít od každého jednoho :slight_smile:)) ale teď se zatím těšíme na jedno mimčo a uvidíme co přijde postupem času. Asi bych nechtěla mít jedno a za rok dva druhé, to mi přijde moc velký záhul :grinning: Chci se mimču věnovat naplno a být aspoň v rámci možností v pohodě mamča, ne nervozní a protivná. Já mám brášku o 15 let mladšího a zbožňujeme se i tak, takže myslím že věk nehraje takovou roli. Tak až se budeme cítit na druhé, tak si ho zkusíme pořídit :slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Taky mam brachu, kterymu je teprv 13, jsem skoro o 16 let starsi nez on. Ale vzhledem k tomu, ze jsme spolu nevyrustali a ted jsem mimo CR tak si zas tak blizci nejsme. Jako napriklad oproti mymu druhymu brachovi o 7 let mladsi, se kterym jsem vyrustala. Kdyz jsme byli mladsi, tak jsme byli jak pes a kocka, ale ted je to uplne na pohodu :grinning: Ono opravdu asi zalezi na tom, jak se clovek citi s tim prvnim mimcem. Pak uz usoudi podle situace :slight_smile:

@finka13 tak pak musis dat vedet, jak jste dopadli :slight_smile: Myslim, ze za par tydnu tu vypukne diskuze ohledne jmen :grinning: Uz jste nad necim premysleli? Nebo se tim budete zabyvat, az budete vedet? :slight_smile:
10. lis 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl No my jsme spolu byli chviličku, pak jsem se odstěhovala, ale jsme v kontaktu a voláme si (teda jako on má 5 let :slight_smile:)) ), kreslí mi obrázky, prostě jsem ta velká ségra :grinning: ale ten vztah tam určitě je.
A k tomu jménu, my už jsme měli ještě před otěhotněním po mojí prababičce (Valerie) a po tatínkovi (Jiří) :slight_smile:
10. lis 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov Tak to mate suprove vyreseny. No my jsme nejdriv meli po manzelovem dedovi, ale ted si nejsme uplne jisti. Chtela bych jeste vymyslet jedno na holku, kdyby nahodou :D Pro kluka mame ted dve nebo tri :grinning:
Ty brdo, tak bracha na tobe musi vyset :D Mit takovou velkou segru se malejm skvrnatum vetsinou moooc libi :D
10. lis 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl No on má 3 velké ségry, mamčin manžel má ještě z 1. manželství. Jedna je stará skoro jako já a jedna je o 7 let starší než my. A má nás rád všechny ale dovolím si říct že mě asi nejvíc protože jsem s ním byla od miminka než jsem se odstěhovala a teď tam jezdím nejčastěji. :slight_smile:
A to je fakt, mu se to strašně líbí. Jak jsem se vdávala tak jsme přijely všechny 3 najednou a říka: Týjo maminko, pšijely segry, všecky tši najednou. A pak svatebčanům říkal: Já mám 3 segry andrejku, katku a christinku :D Takže on je na nás hrdý :D
10. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katerinanov
@babsiegirl Holky, já mam bráchu, ten je o 6 let mladší s tím jsme se nějak moc nezkamarádili, jako malí jsme se mydlili a teď ten vztah nějak vázne, občas se sejdem,ale je to takový chladný, no a pak mám ségru o 20 let mladší :slight_smile: teď jí je 7 a to je mazánek :wink:
10. lis 2011 ve 13:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verusberu Ono to asi fakt nezáleží na věku :slight_smile: mamce jednou kartářka řekla, že budeme spřízněné duše, a zatím to tak vypadá :slight_smile:
10. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potrebuji poradit. Zase mam zanet mocoveho mechyre a to jsem mela pred tydnem kvuli tomu antibiotika (nejake antibiotika pro tehotne). Ma nekdo typ jak se toho zbavit bez tabletek. Piji hodne caje, ale stejne to nepomaha.....za vsechny odpovedi budu moc vecna - diky moc...Nat
10. lis 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 ahojky, ono je to těžké. Musím virtuálně zaklepat, ale zatím jsem vpoho, jinak na zánět často trpím.
Určitě pití, 100% u mne fungují brusinky a bavlněné prádlo.
Držím palce ať toho brzy zbavíš.
10. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 jj hodně pít, brusinky a teplo. Držím palce. A taky ťukám. Trpěla jsem na to jako blázen, pak jsem šla k výbornýmu urologovi a ten me z toho dostal a mam 2roky už klid. Snad to vydrží!
10. lis 2011 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalia3 skus si uvarit z petrzlenu caj mozes aj z vnate,alebo si kup zavarane brusnice.
10. lis 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dekuji za rady, hned jsem poslala manzela pro brusinky, snad to pomuze. Ja prave nikdy problemy se zanety nemela a ted v tehotenstvi uz po treti - silene....Jeste jednou diky a pekny vecer.
10. lis 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek