• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@zrofka já měla až řezání, což mě děsilo maximálně,ale teď jsem úplně vpohodě. Jen mě pobolívají prsa a jsem moooc unavená- Od 12 poledne jsem maximálně nepoužitelná. Dnes mi bylo celý den na vybulení - jsem měla trošku víc nízký tlak :grinning:
22. srp 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka odkud jsi??
22. srp 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy no o použitelnosti mi povídej..... :-/ mam tenhle týden noční a přemýšlím, že s tím seknu.. nezvládám.. v autobuse jsem se málem pozvracela.... :unamused:
22. srp 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy Most a ty???
22. srp 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostrava a co děláš, jestli se smím zeptat?? noční směny?? uff, tak snad ne zdravotník?? já jsem sestra na ambulanci, sloužila jsem pohotovosti.
22. srp 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsem se taky málem pozvracela, když mě vezla ségruš autem :grinning: jsem si nafasovala u ní blicí sáčky. Ale teď je mi fajn, pravidelněji jím po malých dávkách, ale myslím, že teď to teprve přijde.

v kolikátém týdnu asi jsi??
22. srp 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat??? TP mám 3.4.2012....
23. srp 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky muzu taky k vam? :slight_smile: ja si 7.8.(nedele)delala trikrat test protoze jsem nemohla uverit ze tam jsou opravdu dve carky.hned druhy den jsem padila k doktoroj aby mi to potvrdil.tak nam oznamil ze ano ale neni si jist jestli to neni mimodelozni a na ultrazvuku nebylo nic videt tak nas objednalna ctvrtek.pane to byly nervy,byl ctvrtek a do te 13H to vubec neutikalo a kdyz uz jsem konecne byla na rade tak me polil pekne pot.tak sup na ultrazvuk a HURA UZ TO MAME JASNE!!!!prisli jsme na to vazne brzy teprve na ultrazvuku 2-3tyden.ted uz mame skoro 5 a na kontrolujdu 6.9.a to uz nam i reknou priblizne termin kdy nam prijde na svet. :slight_smile:
23. srp 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky....vítejte mezi náma :D
23. srp 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj holky - všechny Vás zdravím. Nové holky vítám taktéž. Hezky se nám to tady rozrůstá :slight_smile: Dnes jsem měla kontrolní krev před zítřkem a výsledek je parádní. Hodnota za 10 dnů po vynechání MS 6018 :grinning:

zítra se to rozuzlí na uz :slight_smile:
23. srp 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy jjj dělám noční..ale ve zdravotnictví nééé:D co bych tam dělala..vidím krev a ležím
23. srp 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy cca 5tt...
23. srp 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zrofka to já teď vidím sladkosti a omdlívám
23. srp 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, jak se cítíte???
23. srp 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megy držím palce ať jde zítra vidět mimi!!!!!
jinak mě je celodenně blbě...a navíc teď vypadá můj obličej jako by mi bylo 14!!! Mazec!!! Snad se to brzy zlepší!!!!!!!!!!!!!
23. srp 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myslik jo o obličeji mi povídej. Dnes mi řekl přítel, že vypadám jak puberťačka a že jsem asi hormonálně rozladěná :grinning: :grinning: vtipálek
23. srp 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,
@megy tak mám nakonec termín kousek od tebe 22,4 :wink: jinak se cítím dobře,až bych řekla netěhotně,ale jsem hrozně unavená.mám jediný štěstí že martínek je spavé dítě,takže spím s ním dvě hodky po obědě a v osm večer jsem zase úplně mrtvá :angry: na akné já trpím pořád,při martím jsem to první tři měsíce měla hrozný,opravdu jsem byla zralá na kožní.teď to mám normál,až lepší bych řekla.
24. srp 2011 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak ted jsem se dozvěděla výsledky z krve... a jsem těhotná..takže už končím s tím mým věčným testováním:D :D jestli jo nebo ne:D a příští týden ultrazvvuk
24. srp 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se k vám přidávám, že jsem těhotná jsem zjistila před týdnem, podle výpočtu můžu být v 5 - 6 týdnu, testy pozitivní, příznaky taky, ale u doktora jsem ještě nebyla, chystám se tak až za 2 týdny, tak potom to už bude oficiální :slight_smile: Takže porod by taky vycházel na polovinu dubna.
24. srp 2011 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, včera jsemse dověděla, že jsem oficiálně v 5tt, HCG 6018, máme gestační váček, žloutkový váček a údajně i srdíčko, které je sice patrné, ale jeho starý ultrazvuk není barevný, tak na to si mám prý počkat za 14 dní oficiálně :slight_smile:
mám fotečku - tak pak dodám.
Jinak mě v noci 2x vzbudil pocit na zvcracení, rozdýchala jsem to, ale ráno už ne :slight_smile: a přítel mi říká: je ti špatně??? :grinning: je staroslivý, včera mě dokonce pozval do kina a na večeři :slight_smile:

jo jinak jsem se podivila, jakto, že jsem tak málo podle uz, ale úplně to odpovídá. Jsem dnes oficiálně 4+3 tzn., přesně od data ovulace. Takže abyste se nelekli i vy na uz, když vám dr. řekne,že jste jakoby o týden mladší. :grinning:

zatím papa, odpoledne jsem tady jak na koni - hlaďte bříška a odpočívejte
25. srp 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak gratuluji všem potvrzeným těhulkám :grinning:
25. srp 2011 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holčiny :slight_smile:) Můžu se k vám přidat??? :slight_smile: Mám už 14 dní // , dle MS odpovídáme 5+0tt :slight_smile: termín někdy 27.4. :slight_smile: jinak jsem po 1.IUI a na KO jdu až 6.9. pro mě nekonečná doba, ale to už bych měla být 6+5tt a bude snad i srdíčko :slight_smile:))
@denousek péťo nahoď link na soukromou.. :slight_smile: taky jí nemůžu najít :slight_smile:)
25. srp 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, tak se nejspíš budu moci přidat i já do vašeho klubu; včera potvrzeno těhu, bylo i srdíčko, dnes 6+4tt, 7.9. jdu do poradny, kde mě čeká velká diskuse o prvotrim.screeningu (kvůli dvěma předchozím potratům). Jen doufám, že to tentokrát vyjde!
25. srp 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion
@janca.c vítám vás,tak koukám že jsme tady všechny spíš ke konci dubna,to je super že máme ty týdny tak stejné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já jsem dnes 5+2 :wink: nic mi celkem není,jen strašná únava,což ale nevadí mému synovi,protože chodím spát s ním :slight_smile: blbě mi není vůbec :confounded: jako minule.takže bohužel žeru bez omezení :zipper_mouth:
@megy gratuluji!
25. srp 2011 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka Tak to tiše závidím! Mám poměrně živou dceru, k tomu nespavou, a nevolnosti k tomu. Naštěstí začíná chodit do školky, tak mám alespon dnes klid. Od 1.9. mám začít chodit do práce (po více jak tří leté pauze).
25. srp 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.c tak to jsme na tom stejně! jen já měla jít 7,9 do práce po skoro 4 letech a nejdu,budu na PN(pracuji v domově důchodců a tam v těhu dělat nesmíš :wink: )školku nemáme,nevzali ho,takže hoo budu mít doma...
25. srp 2011 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.c Gratuluju k srdíčku ;) a držím palečky :slight_smile: ;)
@sylvka mě trápí nevolnosti už nějakou dobu... mám závratě, pálení žáhy, a už dvakrát jsem byla na pokec s kamarádem záchodem :D ale jsem ráda že alespoň nějaké příznaky mám... prsa jsem měla hodně naběhlý, to teď lehce ustalo.. pořád je cítím, ale už nic nesnesitelnýho :slight_smile: Jediný co, že beru utrogestan a jsem po něm šíleně nafouklá... bříško vypadá jak v 5 měsíci.. to jsem v 5+0tt a už se mě pár známých zeptalo jestli jsem těhotná :D no už ho asi neschovám :D
25. srp 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylvka Mmě naštěstí dcerku vzali do školky, ale bylo to jen tak tak, je narozená 19.8. pokud by byla v září tak by ji taky nevzali. Já si pujdu ráda odpočinou tdo práce :slight_smile: trocha změny :slight_smile: Dr. mi nabízel hned neschopenku, ale jelikoz jsem mela dvouletou rodičovskou, tak by me byla na nic. To si raděj na pár týdnu půjdu zapracovat a pak ji třeba ráda využiji. Tajemství bych ráda prozradila az po testech ve 12tt, ale nevím nevím, taky mám nějaké nafouklé břícho. Má váha sice stále stojí na svém čísle, ale objem břicha roste :slight_smile:
25. srp 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dandelion :grinning: já byla včera v práci a vrátnej mi povídá,kdy to bude,vy jste taková zakulacená,tak hned vím,že bude druhý :angry: :angry: :angry: :angry: prostě v 6tt to ještě nemůže být vidět :grinning: :grinning: jsem prostě tlustá,ale teď je mi to jedno,klidně na sebe v 6tt vemu těhu tričko :grinning:
25. srp 2011 v 11:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janca.c já taky nepřibrala ani gram a bříško vyrostlo... :/ a ani zatáhnout nejde :/
@sylvka já taky nejsem zrovna nejštíhlejší, a právě mě docela zaskočilo že se takhle vyboulilo :D
25. srp 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek