• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodíme v dubnu 2012

30. prosince 2012 
@chanellka ahoj to bys asi nedocetla .:grinning: vsak nas doženeš :slight_smile:
14. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 jj prví :slight_smile: a podle prvích odhadů to má být chlapeček tak už se na něj moc těšíme, příští týden nás čeká ultrazvuk ve 21tt tak doufám že bude vše v pořádku :slight_smile: a ty?? taky první? :slight_smile:

@denousek snad jo :slight_smile:
14. lis 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka taky první, ale určitě né pooslední :slight_smile:)))
14. lis 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 Jak říkáš :slight_smile: já bych chtěla mít děti dvě, tak snad se to splní :slight_smile:
14. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se z práce. I když dneska tomu moc nedávám, finišuji s přípravou rekonstrukce zbylé části bytu :unamused:
14. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka Ahojky, tak Tě vítám :wink: :slight_smile:
Taky čekám první mimčo, pohlaví ještě nevim... Odkud jsi?
14. lis 2011 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Děkji za přivítání, momentálně jsem z Brna ale pocházím z malé vesničky u Vyškova :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka :slight_smile: já jsem z Kladna, už jsem tady psala, že jsem v Brně strávila půl roku kvůli práci...byla jsem tam na kurzu na hasičským učilišti v Líšni :slight_smile:
14. lis 2011 ve 14:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu jéé tak to si měla dost daleko :slight_smile: ty si hasička?? To jemazec... Já jsem holka z dědiny tak tady v Brně moc spokojená nejsem, chybí mi zahrada :frowning2: ale manžel je brňák a chce tu prozatím zůstat :frowning2:
14. lis 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka no dělám na operačním středisku u hasičů, přijímám hovory na 150, 112 a pak vysíláme hasiče, ale když jsem nastoupila, tak zrovna i holky musely chodit na tenhle dlouhý kurz pro normální výjezdový hasiče :sunglasses:
Ale dobrá zkušenost, bylo nás ve třídě 32 z toho 2 holky :wink:
Tak u nás je to naopak, já jsem holka z města z paneláku, přítel je z baráku z vesnice :slight_smile: takže on v paneláku teď trpí a na jaře začneme stavět...ale taky se těším do baráku... o do Kladna to budu mít kousek, cca 15min autem
14. lis 2011 v 15:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusberu Dobré ráno, tak to musí být zajímavá práce teda.... No já bych taky nejraději zpět na vesnici ale manžela tam určitě nedostanu, je to měšťák a ten mi z Brna nepůjde, na chatu nebo na víkendy to jo ale jinak ani omylem... Agrgumentuje dojížděním :frowning2: tak si hold budu muset na město zvyknout....
15. lis 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka Dobré ráno, zajímavá práce to je, jsem tam sedm let a pořád mě to baví :wink:
Já jsem taky zvědavá jak si budu zvykat na vesnici...ale zase si řikam, že pro děti to bude lepší a že si člověk asi zvykne na všechno... :slight_smile:
15. lis 2011 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,no detičky nic neví,na mě nic vidět není, chodíme stále plavat a stále učím plavání, řeknem jim to asi až o Vánocích :slight_smile: Jo a pro holku bych chtěla Lidušku a kluka nevím
15. lis 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova no taky rekonstruujem.............domek, no hrůza, byt už máme za sebou, už jsme se ho i zbavili, máme asi třetinu hotovou ,hlavně střechu a podkroví, teď jsme dodělali krb a zbourali poslední zeď......... :slight_smile:
15. lis 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova @nikissek28 @verusberu ahoj holky, no ja pres vikend nemela vubec cas, tak se omlouvam a vcera jsme meli s manzelem den volna a vyrazili jsme na vanocni nakupy - jupii 90% hotovo. Jinak Steve v sobotu vecir citil poprve nase Lambino :grinning: Tak jsme meli oba radost :slight_smile:
@chanellka vitam do klubu :slight_smile: odkud presne od Vyskova? Ja jsem ze Stavesic u Kyjova (narozena v Kyjove :grinning: )

Jinak koukam a vidim nove tvare, takze holky, vsechny vas tu vitam :sunglasses:
15. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Já bydlím v Dražovicích je to taková víska mezi Vyskovem a Bučovicema :grinning: Na kyjovskou porodnici je teď slyšet samá chvála :slight_smile: ale pro mě už je Kyjov celkem z ruky... :frowning2: Jéé ty se máš že už máš nakoupeno na vánoce, já bych kupovala ale nevím co, nemám vůbec žádný nápady... :frowning2:
15. lis 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulik4 děs, v půli prosince bude hotovo a už nechci řemeslníka ani vidět :grinning:
15. lis 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl sakra :grinning: Vánoce :grinning:
15. lis 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na Vánoce nemám ani ťuk a ani nápady :unamused:
15. lis 2011 ve 14:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vánoce tak nějak už leta neřešíme a letos to nebude o tolik jiné :sunglasses:
15. lis 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka @nikissek28 @verusberu @zvalentova jo holky u nas jsou vanocni nakupy vzdycky jedna velka akce :D Jinak bych se z toho asi zblaznila! Ja se na ne kazdej rok tesim jak maly decko, takze vymyslim ruzne prkotiny, cukrovi, uklid, rucni prace ale letos toho moc mit nebudu :slight_smile: jen si doma pekne uklidim a pak hned hura do CR za maminou a bordel udelame u ni :grinning:

@chanellka je to je od Stavesic kousek :grinning: tak pul hodinky. Ne ze tam nejako jezdime, ale clovek ty okolni vesnice a vesnicky pozna, ze? Chvala na Kyjovskou nemocnici? Tak to mam radost :slight_smile: Babicka tam pracovala v zahradach, kdyz jsem byla jeste mala, takze mela od doktoru zpravy cerstve :D Akorat mi tam pri porodu zlomili klicni kost - ale je zase pravda, ze jsem na svet lezla 3 dny :sunglasses: A kde budes rodit ty? Ve Vyskove? Kdy mas vlastne termin?
15. lis 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zvalentova až za rok to bude změna co? :D
15. lis 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikissek28 to budou ty správné vánoce, moc se těším :slight_smile:
15. lis 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nikissek28 jedno,dvě,tři děti, to už je fuk............vánoce jsou pěkné vždy vánoční pohodou a náladou...............
15. lis 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, vy jste to tu teda rozjely!!!!!!!!! :grinning:
Já byla včera na velkém ultrazvuku a mimi je zdravoučké a bude to holčička!!!! Jsem strašně ráda, že budeme mít páreček!!!!!!
No a vánoce to u nás teď není v kurzu, dneska začíname s přestavbou obýváku, to bude bordel....
Chtěla jsem se zeptat zda některá z vás uvažuje o EPI-NU???
16. lis 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl Dobré ránko my máme termín 7.4. já mám narozeniny 29.3 tak to budu mít takový opožděný dárek k narozeninám :slight_smile: My letos budeme na Vánoce u přítelových rodičů tady v Brně hned 25. ale jedeme k našim sejdeme se tam všichni moje sestra má roční hočičku tak sní už bude sranda :slight_smile: Už se moc těším... Ty bydlíš někde v zahraničí?? :slight_smile:
16. lis 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chanellka koukam taky vanoce pekne u pribuznych, proc ne :grinning: Jooo ja uz jsem nejakych 8.5 let v anglii. Manzel je anglican, jsme spolu uz nejakych 5.5 let, zname se asi 7 a v cervnu byla svatba (samo, ze v Cechach! :slight_smile:)
jakmile ty prtata trochu povyrostou a je jim aspon uz ten rok, tak je s nima vetsi zabava :slight_smile: Ale to je tak na pujceni a pak mami, tati, starejte se, ja uz toho vaseho potomka mela dost :grinning: No pekne si to uzij, at mas prupravu :slight_smile: Tak to jsi o neco dal nez ja, ja mam termin 25.4. Velky tuz uz mas za sebou, co? A vite, co to vlastne bude, jestli jsi to tu uz nepsala?
16. lis 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, můžu se přidat? termín porodu podle PM 18.4. :slight_smile: Dneska jsme rovný 18 tt a vůbec mi neroste bříško,a už mě to štve,že se mě každý ptá, kde ho mám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciash Ahojky, vítám Tě :wink:
Já mam termín podle PM 19.4. :slight_smile: Čekáš první mimčo?
17. lis 2011 v 07:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@babsiegirl ahojky :slight_smile: no měl by to být chlapeček ale to nám řekli už ve 13tt ale na velký ultrazvuk jdeme až v pondělí :frowning2: už se nemůžu dočkat, doufám že bude vše v pořádku a že toho našeho prďocha zase pěkně uvidíme :slight_smile: Tý jo v anglii, to by se líbilo mýmu manželovi, měl tam pracovní nabídku ale já jsem tam nechtěla... Já jsem prostě rodinný tip nedokážu si představit že bych se ze segrou viděla jen párkrát za rok... už tak si voláme každý den a skoro každý víkend se vidíme... Tak jsme to nakonec zavrhli ale spíš kvůli mě :slight_smile:
17. lis 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek